televisie 135
heeft niets met geld te maken'
'Ik vind dat iedereen die in Nederland geboren is al heel fortuinlijk is'
Fortuinlijke vrouw Madeion
woensdag 11 mei 2011
OVERIGE mm
07:05 Een nieuw huis in
60 minuten 08:05 Tom
my Teleshopping 13:05
Who's the boss? 14:10
Komen eten 14:40 Mijn
man kan alles 16:10 Lit
tle house on the prairie
17:05 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Re
gio business magazi
ne 09:40 RTL Z Nieuws
13:20 Business links
13:40 RTL Z Nieuws
14:20 RTL Autoblog
14:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 RTL
Z Nieuws 15:50 RTL
Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
16:20 2getbusiness
16:40 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Efteling tv: De Schatka
mer, Ernst, Bobbie en
de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Eli-
as, Chuggington, Wol-
leke, Uki, Fabeltjeskrant
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:16 Tele
shop 8: Tel sell, Tommy,
Teleshopping, Tel sell
17:00 Oprah Winfrey
show 17:55 Dr. Phil
07:00 Disney feest
07:30 Will Grace
07:55 Tommy Teleshop
ping 08:55 Ready steady
cook 09:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 13:55 Disney
feest 14:30 Master-
Chef 15:30 Will Grace
16:00 Fashionscene TV
16:20 Fashionscene:
The Kardashians 16:50
Fashionscene: Stylista
17:50 Fashionscene TV
06:01 Disney XD: Ga-
lactik football, Mon
ster Buster club, Super
hero squad show, Poke-
mon Galactic Battle, Het
hotelleven van Zack en
Cody, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Cory in
the house, Zack Cody,
Expeditie Rangers!, Phi
neas Ferb, Brother
Bear 2, Zack Cody, I'm
in the band, Kick But
towski, Pokemon Sinnoh
League Victors, Zeke
Luther, Zack Cody,
Phineas Ferb, Recess
18:05 De grote verbou- 18:00 The A-Team, Ac- 18:40 The bold and the 18:00 Bondi rescue, Re- 18:00 Veronica's fun-
wing, Realitypro-
gramma
beautiful, Soap-
ality
18:30 MasterChef,
Kookwedstrijd
niest videos, Amu
sement
18:10 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:05 The young and 19:30 Secret story, Reali- 19:05 Rules of engage-
land hielen!, Serie re- the restless, Soap- tyshow ment, Comedy
19:15 Shownieuws portages serie 19:30 Two and a half
men, Comedy
20:00 Komen eten, Culi
nair programma
20:30 De 25 meest hila
rische verborgen
cameramomen
ten, Amusement
20:00 Operation repo:
Payback time!
20:05 Lucky Day trek
king
20:10 Operation repo:
Payback time!
20:30 I, Robot, Sf-ac-
tiefilm
20:00 Bevallingsverha
len, Reality
20:30 Runaway jury,
Thriller
20:30 MasterChef,
Kookwedstrijd
22:30 Hart van Neder- 22:40 Star wars: Episo-
land deV-Theempi-
22:45 Piets weerbericht rè strikes back,
22:50 Shownieuws Sf-film
22:30 Law Order: 22:25 Criminal minds,
Special Victims Misdaadserie
Unit, Dramaserie
23:20 Maxima's wereld,
Royaltyprogramma
23:35 Verslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
23:10 As the world
turns. Soap
23:25 Cold case, Detecti- 23:20 Profiler, Misdaad-
veserie serie
00:35 Trauma centrum
01:05 Nachtmag'azine
01:10 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Barcelona
02:11 Sneks
00:00 Topchef: De jon
ge professionals
01:01 Sneak preview
02:00 Meiden
03:00 Stoute meiden TV 04:30 Chat TV
05:00 Car tracks
05:30 Buurtscanner
00:20 Secret story (h)
01:20 Sex and the city
01:55 Fashionscene:
The Kardashians
(h)
02:30 Astro TV
00:20 Poker: Durr Mil
lion Dollar Chal
lenge
01:30 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
o
o
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Criminal minds,
Misdaadserie
21:30 Cordon Ramsay's 21:25 Criminal Minds:
Hell's kitchen, Suspect Behavior,
Kookprogramma Misdaadserie
00
kO
N>
O
K>
O
O
KI
KI
O
KI
UI
O
n
der mijn kinderen zou het nergens
op slaan. Ik ben apetrots op ze.
Bijna alles wat ik doe, heeft met
hen te maken."
De vier vrouwen worden afzonder
lijk van elkaar gevolgd. In de eerste
aflevering geeft Susanna een rond
leiding door haar kasteeltje, laat
Merlin haar Franse villa fotografe
ren voor een lifestylemagazine,
gaat Lydia naar het debutantenbal
in Huis ter Duin en is Madeion
druk met de verhuizing naar een
chique grachtenpand.
Fortuinlijke vrouwen wordt gepro
duceerd door Eyeworks, de produc
tiemaatschappij die ook tekende
voor de Net 5 serie Nederlandse
Hollywood Vrouwen, over vier Ne
derlandse vrouwen die het in Ame
rika hebben gemaakt.
Fortuinlijke vrouwen, RTL 4, 21.30 uur
De vier fortuinlijke vrouwen uit de gelijknamige realityserie: (vlnr.) Susan
na, Madeion, Lydia en Merlin. foto GPD
Omroep Zeeland
17:30 Muis en leeuw 17:40
Lees en schrijf (ETV) 17:55 Zee
land in vogelvlucht 18:00 Zee
land nu 18:25 Weer 18:30 De
Zeeuwse top 40 clips 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel-
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:10 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Villa politi
ca 15:00 Ronde van Italië 17:25
Buren 17:45 Dagelijkse kost
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:40 Volt 21:30 We are from
Belgium 22:05 De klas van Frie
da 22:51 Winst Joker+/Lotto
22:52 KENO-uitslagen 22:53
EuroMillions 22:55 Het journaal
laat 23:10 Studio 1 23:35 Het
weer 23:40 Cheers
07:00 Charlie en Lola 07:15
Opa op zak 07:25 Buzz Ligh-
tyear of Star Command 07:50
Samson en Gert 08:15 The jun
gle book 08:25 De boer op
08:40 Mijn job is top 08:50
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
KETNET 12:00 Missy Mila
12:10 Mega Mindy 12:35 De
Smurfen 13:00 Buzz Lightyear
of Star Command 13:25
Sprookjesboom 13:35 Disney's
Kim Possible 14:00 Amika
14:45 Eurokids specials 15:30
De avonturen van Bibi Tina
15:55 Pippi Langkous 16:20
Opa op zak 16:30 Samson en
Gert 16:55 The jungle book
17:05 Buzz Lightyear of Star
Command 17:30 Peperbollen
18:00 Mijn job is top 18:10
Karrewiet 18:20 Disney's Phi
neas and Ferb 18:35 X-treem
18:45 W817 19:00 Disney's
Phineas and Ferb 19:10 X-
treem 19:20 Karrewiet 19:30
H20 19:54 CANVAS 20:00 Ter
zake 20:40 Der Baader Meinhof
Komplex 23:05 Which way
home
07:00 Breakfast 10:15 Missing
2011 11:00 Homes under the
hammer 11:55 BBC News
12:00 Don't get done, get Dom
12:45 Cash in the attic 13:10
BBC News 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News 14:30 Region
aal nieuws en weerbericht
14:45 Doctors 15:15 Escape to
the country 16:00 BBC News
16:05 Copycats 16:35 Sam and
Mark's guide to dodging disas
ter 16:40 Wingin' it 17:00
Trade your way to the USA
17:30 Little Howard's big ques
tion 18:00 Newsround 18:15
The weakest link 19:00 BBC
News 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Waterloo Road
21:27 BBC News 21:30 Life of
Riley 22:00 The apprentice
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 Weerbericht 23:35 The
National Lottery Wednesday
night draws 23:45 Would I lie
to you?
07:00 Wibbly Pig 07:10 Pene
lope 07:15 Toddworld 07:25
Dipdap 07:30 Tinga tinga tales
07:40 Octonauts: Creature re
ports 07:45 Charlie and Lola
08:00 Natural born hunters
08:25 Newsround 08:30 Trust
me I'm a genie 08:40 League of
super evil 08:50 Frankenstein's
cat 09:00 Wait for it J 09:30 La-
zyTown 09:55 Bob the builder:
Project build it 10:05 The Koala
brothers 10:15 Guess with Jess
10:30 Big and Small 10:40 Buzz
and tell 10:45 Big cook little
cook 11:05 Mighty-mites
11:20 Nuzzle and Scratch:
Frock and roll 11:40 Waybuloo
12:00 In the night garden 12:30
The daily politics 14:00 See
hear 14:30 To buy or not to buy
15:15 Real rescues 16:00 Flog
it! 16:30 Put your money where
your mouth is 17:30 Pointless
18:15 Show me the Monet
19:00 Eggheads 19:30 Great
British menu 20:00 Escape to
the country 21:00 Two greedy
Italians 22:00 Wonderland: The
trouble with love and sex 22:50
Coast 23:00 The apprentice:
You're fired 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:25 Urn Himmels Willen
11:15 In aller Freundschaft
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Nashorn, Ze
bra Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 17:50 ESC 2011 -
Eurovision Song Contest - Die
Top 10 18:00 Verbotene Liebe
18:25 Marienhof 18:50 ESC
2011 - Die Showfür Deutsch-
land - Countdown fiir Lena
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Die Mutprobe 21:45
Hart aber fair 23:00 Tagesthe-
men 23:28 Das Wetter im Er
sten 23:30 Das Steinzeitrezept
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Lena - Liebe meines Lebens
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Herzflim-
mern - Die Klinik am See 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKOWismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Küstenwache 20:15 Ak-
tenzeichen XY... ungelöst 21:45
heute-journal 22:12 Wetter
22:15 auslandsjournal 22:45
Das Recht des Starkeren 23:30
Markus Lanz
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Diisseldorf
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Wolf, Bar Co. 12:00 Pa-
pageien, Palmen Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 markt 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15
daheim Sr unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktu
elle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Mitt-
wochs live 21:45 WDR aktuell
21:55 Bericht aus Briissel 22:10
Grand Prix Classics 23:40 ABBA
- Die 20 erfolgreichsten Songs
08:50 Heartland thunder: The
final lap 09:45 American chop
per: Senior's vintage project (1
10:40 Miami Ink: Sink or swim
11:35 The Gadget Show 12:05
Industrial junkie: Rubber 12:30
Smash lab: Bomb proof plane
13:25 Really big things: Bellagio
Fountains 14:20 How it's made:
Fishing reels/Miniature houses/
Kitchen mixers 15:15 Grand
designs: Somerset 16:10 Mega
builders: Peak power - Toba Riv
er, Canada 17:05 American ho
trod: '54 Corvette and '55
Chevy (1) 18:05 Mythbusters:
Thermite vs ice 19:05 Dirty
jobs 20:00 Deadliest catch - Be
hind the scenes 21:00 Ultimate
survival 22:00 Dual survival:
Panic in the jungle 23:00
Mighty ships: MV Faust
National Geographic
08:00 The d«g whisperer: Tig-
ger and Dan 09:00 The dark
side of chimps 10:00 Is it real?:
UFOs 11:00 History's secrets:
Hunt for the Boston strangler
12:00 The dog whisperer: Most
agressive breeds 13:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Airbus A38014:00
Locked up abroad: Kidnapped
in Iraq 15:00 Air crash investi
gation: Ditch the plane 16:00
Killer cats 17:00 Is it real?: UFOs
18:00 History's secrets: Hunt
for the Boston strangler 19:00
The dog whisperer: Peanut and
Chico and Leroy Brown and
Tucker 20:00 Air crash investi
gation: Miracle escape 21:00
Churchill's German army 22:00
Nazi Hunters: Lischka 23:00
Churchill's German army
Animal Planet
08:10 Must love cats 09:05
Michaela's animal road trip
10:00 Animal precinct: Roof
top rescue 10:55 Wildlife SOS
11:50 Last chance highway: 30
dogs and counting 12:45
SSPCA: On the wildside 13:10
E-vets; The interns - Emotional
roller coaster 13:40 Lion battle
field 14:30 Planet wild: Dolphin
- Family fortunes 15:00 The re
ally wild show 15:30 Baby plan
et: Maternal instinct 16:25 Ex-
puppy 17:20 Great Savannah
race: The present dangers
18:15 Michaela's animal road
trip 19:10 Cats 101: Man^, Bur
mese Siberian, Russian Blue,
Cornish Rex, Singapura 20:05
Wildest Africa: The Namib
21:00 Mutant planet: Madagas
car 21:55 Buggin' with Ruud:
Desert survivors 22:50 Lions
and giants 23:45 Untamed
uncut: Elephant seal attack
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Ned's Declassified 07:50 Riens
planeet 08:15 League of super
evil 08:35 Spongebob Square-
pants 09:15 Fairly odd parents
10:05 Riens planeet 10:50
Ned's Declassified 11:40 iCarly
12:25 Wingin'it! 13:15 Big
time rush 14:00 Victorious
14:50 Nick Hits 15:00 Johnny
test 15:10 League of super evil
15:20 Hero factory 15:45
Spongebob Squarepants 16:00
Explorers 16:10 Fairly odd pa
rents 16:45 The troop 17:10
Victorious 17:35 iCarly 17:55
Team Planet 18:20 Avatar
18:45 Het Huis Anubis 19:10
Riens planeet 19:35 Wingin' it!
20:00 iCarly 20:25 Spongebob
Squarepants 20:50 League of
super evil 21:00 Gigantic 21:25
iCarly 21:45 True Jackson
22:10 Saved by the bell 22:30
The troop 22:55 Unfabulous
23:20 Zoey 101 23:45 iCarly
00:05 Gigantic 00^30 iCarly
10:00 Hot or Not 11:00 TMF
Hits 12:00 TMF Tweet Feed
13:00TMF Hits 15:00 3X5
16:00 TMF Hits 17:30 Veroni
ca's Dag Top 5 18:00serveert
18:20 TMF NL 19:00 TMF Hits
21:00 TMF Tweet Feed 22:00
TMF loves the 90's 23:00 Hot
or Not
10:00 Fantastic Music Videos
11:00Top 11 at 11 12:00 Mis
for Music Supercharts 14:00
Brand new chart 14:25 Brooke
knows best 14:50 America's
best dance crew 15:40 My su
per sweet 1616:30 Made
17:25 Jessica Simpson's: The
price of beauty 17:50 The hills:
Rescored 18:15 16 and preg
nant 19:05 Moving in 19:35
Room raiders 20:00 Plain Jane
20:55 Pranked 21:20 Disaster
date 21:45 Jersey shore reunion
22:35 Moneymakers 23:00 The
X-Effect 23:25 Jackass
08:30 Wari 09:00 Flash 09:05
En voyage 09:35 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash
10:05 Littoral 10:35 Nec plus
ultra la collection 11:00 Les
Boys 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Al dente
12:30 Exploration inversée
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Rien de personnel 15:30 Flash
15:35 L'endroit idéal 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Questions a la une 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30 Le
journal de l'économie 18:35 La
maison des Rocheville 20:10
Flash 20:30 Frans nieuws 21:00
Complément d'enquête 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
Double enquête
08:30 Olympic magazine 09:00
Wielrennen: Giro d'ltalia 10:00
Tennis: WTA 14:45 Wielren
nen: Giro d'ltalia 17:30 Tennis:
WTA 21:15 Wednesday selec
tion 21:20 Paardensport 22:20
Riders club 22:25 Golf 23:25
Golf: Europese PGA Tour 23:55
Golfclub
07:30 CNNGo 07:45 Future cit
ies 08:00 World report 08:15
CNN Marketplace Middle East
08:30 Open court 09:00 World
sport 09:30 News special 10:00
World view 10:30 African voic
es 11:00 Inside Africa 11:30
News special 12:00 World re
port 12:30 World sport 13:00
Piers Morgan tonight 14:00
World report 14:30 CNNGo
14:45 Future cities 15:00
World business today 15:30
World view 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Open court 17:30 World
sport 18:00 Talk Asia 18:30 In
side Africa 19:00 International
desk 19:30 News special 20:00
World report 20:30 CNNGo
20:45 Future cities 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 World's
untold stories 23:00 Best of
BackStory 23:30 World sport