Colofon Wim van Velzen üüiJkbüiuiiJifig Johannis van der Wielen De Bevelanden J.C. Hoekman ImmBfVr 1 19 amilieberichten O IDensenlinq.nl woensdag 11 mei 2011 familieberichten 133 Rectificatie Bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na enkele laatste moeizame jaren, is overleden onze vader, schoonvader, opa (Janneman) en opi Johannes Hendrikus Nooijens weduwnaar van Maria Fransooi in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: Cees en Ada Ester en Maarten; Yasmine, Maxime Mariëlle en Dennis; Fons Veere: Hans en Hanneke Joyce en Jeroen; Lars, Yindee Nancy en John-Peter; Luna, Milan Vlissingen: Monique en Ronald Mitch Vlissingen, 7 mei 2011 Zorgcentrum Scheldehof kamer 206 Correspondentieadres: Joke Smitlaan 2,4385 JJ Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 12 mei van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor ons onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie Van Velzen. Wij wensen ze veel kracht en sterkte toe dit grote verlies te dragen. Ard Ineke Jaap Jacintha Jan Ineke Jerry Jannet Kees Laura Marco Diana en kinderen Na een werkzaam en actief leven, gekenmerkt door vecht lust, doorzettingsvermogen en wilskracht, is overleden onze broer, zwager en oom Jan Wouters Wij bidden de kinderen en kleinkinderen kracht en troost toe. Uit aller naam: familie Wouters De goede strijd heb ik gestreden en heb het geloof behouden Na een zeer arbeidzaam leven, vol zorg voor allen die hem lief en dierbaar waren, is tot onze droefheid toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze dierbare vader en lieve opa Adriaan Marinus deVrieze f 17 februari 1925 19 mei 2011 Kloetinge: A. J. de Vrieze - Zuidweg Kloetinge: Daan en Korien de Vrieze Arjen, Mariska, Dorien Roosendaal: Anna de Vrieze en Rogér Vliex Lauran 's-Heer Arendskerke: Rianne en Roel Wartena Lars, Tessa Goes, zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Kapelseweg 61,4481 PD Kloetinge De dankdienst voor zijn leven, waarin voorgaat ds. D. Neven, wordt gehouden op vrijdag 13 mei om 14.00 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in de Geerteskerk gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar "Ter Valcke" voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mede, dat overleden is onze oudste zwager en oom Adriaan deVrieze echtgenoot van A.J. de Vrieze-Zuidweg Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe. Bruinisse: Jaap de Jonge Goes: Koos Markusse - Zuidweg Eversdijk: Nelly Zuidweg - v. d. Vliet Dronten: Nelly en Kees v.d. Vliet- Zuidweg Biezelinge: Annie Zuidweg Kapelle: Andrien en Jaap Meerman - Zuidweg Neven en Nichten Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van de heer Adriaan de Vrieze Wij wensen zijn vrouw, Daan, Korien, Arjen, Mariska en Dorien veel sterkte toe. Pensionklanten Stal de Vrieze Jöü Voor de vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacomina van 't Veer-Joziasse betuigen wij u onze hartelijke dank. Maarten van 't Veer Jorien van 't Veer-van Oosten Carolien van 't Veer en Bert Rijk Marjo van 't Veer en Jos Toes Heinkenszand, mei 2011 Mooie jaren zijn geweest, de herinnering blijft. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en deelneming te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader en opa D. van der Wielen-Quaak Tonny en Jacqueline en kleinkinderen Nieuwerkerk, mei 2011 ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Voor een zorgzame begeleiding UlTVMRTZORGCENTRUM Geloeioozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Hl Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33