DvsrJüilajJ 32 I familieberichten woensdag 11 mei 2011 IH0nsenlinq.nl Heden hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Bob Agterberg drager van de gouden KNVB-waarderingspeld één van de steunpilaren van voetbalvereniging FC Dauwendaele in Middelburg. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet de vereniging gediend. Hij had een warm hart voor onze G-voetballers. Wij denken met waardering aan Bob terug. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg VRIJ de golven van de zee dragen je naar de horizon Mijn allerliefste man, mijn soulmate. Onze onvergetelijke paps, schoonvader en bijzondere lieve opa is niet meer. Joop Baidenmann 27 september 1946 t 7 mei 2011 Joop is ingeslapen op Curasao, waar hij de laatste jaren van z'n leven gewoond heeft en sinds lang een stukje van zijn hart lag. Curasao: Annelies Baidenmann-Schokker Middelburg: Jeannette en Dolph Larivière-Baidenmann Nathalie en Romy Nw en Jolanda en Machel de Bok-Baidenmann St.Joosland: Ruben en Indy Vlissingen: Mevrouw A. Baidenmann-v. Velthoven Goirle: Marly en Wim Hamerlinck-Baidenmann Thijs en Hanneke, Anne en Roy Driewegen: Jose Baidenmann en Charly Stoffer Vlissingen: Jacqueline en Ron Oppenneer-Baidenmann Schinveld: Wolter en Marlou Schokker Ate en Liesbeth, Imke en Ken Correspondentieadres: Park de Moucheron 37 4336 AZ Middelburg Wij blijven verenigd in de onverbreekbare band van de liefde. Wij nemen afscheid van Joop op zaterdag 14 mei om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Wij nodigen u van harte uit om samen met ons hem te gedenken en zijn leven te vieren. Wij wensen onze vrienden en hun familie alle sterkte toe met het verlies van vader en opa Joop Baidenmann Ed en Anita Christian en Theresa Wilko Janrien en Caroline Albert en Chantal Jordy en Janny Peter en Esther Raoul en Geralda Marco en Corine en kinderen Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Adriana Koppejan-Dommisse weduwe van Jacobus Koppejan inde leeftijd van 87 jaar Zoutelande: J. Koppejan J. Koppejan-Koppejan Zoutelande: H. Koppejan J. Koppejan-Adriaanse Neven en nichten Zoutelande, 7 mei 2011 I did it my way... Op zaterdag 7 mei is toch nog onverwacht overleden onze neef Arend Caesar Burgers - Arie - Vlissingen, 7 juli 1936 t Goes, 7 mei 2011 T. C. Burgers C. A. Burgers-Triou Marga en Gerard Michael, Anouk Bianca Wij nemen afscheid van Arie op vrijdag 13 mei om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid nog samen een kopje koffie te drinken in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Geen toespraken Geen bloemen Op zondag 8 mei jongstleden is onze dierbare zus, schoonzus en tante Sara Hannewijk-Jansens na een veelbewogen leven onverwacht overleden. Zij mocht 89 jaar worden. Lewedorp, 10 mei 2011 Familie Jansens Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor de jarenlange vriendschap, die we van haar mochten ont vangen namen wij kennis van het overlijden van Saar Hannewijk-Jansens Uit aller naam: fam P. Louws W. Louws-Melse Simnia Domburg Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden de heer A.P. Moerman (Broer) Ere-lid van de voetbalvereniging "Rillandia" Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van de W Rillandia Uit het donker opgenomen in het licht Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Meulmeester-Siereveld weduwe van Cornelis Meulmeester in de leeftijd van bijna 93 jaar. De leegte die ze bij ons achterlaat is groot Gerda en Rinus t Francien en Ko Jaap en Cathrien Klein- en achterkleinkinderen 9 mei 2011 Correspondentieadres: Gerda van den Broeke-Meulmeester Park de Griffioen 87, 4334 CH Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 11 mei van 18.00 tot 18.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 12 mei om 13.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij willen dokter W. van Ouwerkerk en het personeel van Zorgcentrum Scheldehof bedanken voor de goede verzorging van onze moeder en oma. Een legende, voor altijd in mijn hart. Oma, ik zal je missen. Kusjes Vera Lieve oma, Samen lachen, samen zingen het hoorde er zo bij. Een stukje van jou dragen we in ons hart mee! We zullen je missen! John en Annemieke AnoukShari en Wesley Lieve oma, Nooit meer een telefoontje van je. Nooit meer samen het nieuws doornemen. Wat was je sterk en dapper! Ik zal je missen... Rust zacht, Marinus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32