avans Directeur teamleider ov/erige markten adviseur duurzaamheid en energie Schelde Sports Mercuri Urval www.stadlander.nl Si4*narb9 Design Schelde Sports in Goes heeft een leidende positie in de ontwikkeling^ productie en verkoop van sport- toestellen voor gymnastiek en balsporten. Het bedrijf heeft een wereldwijde merknaam opgebouwd als leverancier van innovatieve kwaliteitsproducten voor het bewegingsonderwijs en topsport. Met bijna 50 medewerkers gaat de organisatie haar positie verder uitbouwen, verstevigen en inspelen op de veranderingen in de markt. Daarnaast zal Schelde Sports de kwaliteit van de interne bedrijfsprocessen een flinke impuls geven. Om aan de strategie verder vorm, inhoud en uitvoering te geven wordt contact gezocht met kandidaten voor de functie van (m/v) commerciële organisator met oog voor service en efficiency In deze functie bent u resultaatverantwoordelijk voor het bedrijf, bestaande uit een buiten- en binnendienst, projectorganisatie, installatie servicedienst, F&A en assemblage. Uw focus ligt hierbij op het positioneren van het merk Schelde Sports en het bouwen aan een service- gerichte, competitieve en marktgeoriënteerde organisatie. U neemt het voortouw en zorgt voor aansturing, ondersteuning, ontwikkeling en inspiratie van uw teams. Gevraagd wordt een afgeronde opleiding op tenminste hbo-niveau. U bent een stevige people manager, kent het commerciële vak in al haar facetten zowel door ervaring als opleiding en bent minimaal vijf jaar actief in een resultaatverantwoordelijke algemene managementfunctie. Nadrukkelijk bekend met verkooptrajecten aan de publieke sector. Ruime ervaring met het optimaliseren van projectgestuurde bedrijfsprocessen. U bent een volwaardig gesprekspartner op strategisch niveau. U bent een bruggenbouwer, heeft een goed gevoel voor verhoudingen en oog voor details. U bent communicatief, servicegericht, representatief en assertief. U woont op redelijke reisafstand van Goes. Schelde Sports biedt een zelfstandige en eindverantwoordelijke functie in een gezonde organisatie met een goede concurrentiepositie in Nederland. De mogelijkheid om een essentiële bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van het bedrijf. Arbeidsvoorwaarden zijn markt conform. Interesse? Solliciteer direct via www.mercuriurval.nl. De vacature vindt u met ref.nr. 13227 of via de zoekterm 'Schelde Sports'. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Robert Rose, consultant Mercuri Urval, via 040 - 266 98 00. Mercuri Urval Executive richt zich op directie- en bestuursfuncties in het bedrijfsleven en de publieke sector. Wij zijn Stadlander. Een woningcorporatie met 15.000 woningen in West-Brabant en Tholen. Wij willen- dat onze huurders prettig wonen, nu en in de toekomst. We zijn actief in de stacLen in de dorpen. Onze huurders zijn ook Stadlanders. Samen maken we ons sterk voor ons gebied. Met een stad die bruist. En landelijk gebied waar het leven aangenaam is. Met woningen die passen bij wat onze huurders willen. Betaalbare woningen met kwaliteit. Woningen voor iedereen, van jong tot oud. Met alle mogelijkheden om door te groeien. Want een Stadlander kijkt verder. Hij heeft oog voor de dag van morgen. Een Stadlander wil ook later in zijn vertrouwde omgeving wonen. Zelfstandig als het kan. Met hulp als het moet. Voor de afdelingen Markten innovatie en Vastgoed zijn wij respectievelijk op zoek naar een: die ondermeer verantwoordelijk is voor de institutionele vastgoedportefeuille HBO fulltime maximaal €62.500 die klanten stimuleert deel te nemen aan duurzaamheidsprojecten MBO+ fulltime maximaal €47.500 Meer informatie? Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.stadlander.nl. Je sollicitatie met motivering en CV mail je uiterlijk 2 mei naar peno@stadlander.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Avans Hogeschool behoort met zo'n 23.000 studenten en circa 2000 medewerkers tot de grote hogescholen van Nederland. Wij verzorgen hogere opleidingen in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Kennis- en competentieontwikkeling is daarin de drijvende kracht en de verbindende factor. Onze gevari eerde en moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwik kelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en ver stand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. De academies hebben de onderwijs programma's, de didactiek en de toetsing ingericht op basis van onze visie op leren en onderwijs. Avans Hogeschool werkt in on derwijs en onderzoek samen met een palet aan bedrijven, beroepen en organisaties. hogeschool De Academie voor Marketing (AM) in 's-Hertogenbosch leidt toekom stige marketingprofessionals op tot echte deskundigen die zichzelf voort durend blijven ontwikkelen. Er studeren zo'n 2.000 studenten aan de academie. Een team van honderd toegewijde medewerkers is hen daarbij binnen vier opleidingen van het commerciële domein van dienst. De academie verzorgt de opleidingen Commerciële Economie, Small Business en Retail Management, International Business and Languages en Advanced Business Creation. Deze opleidingen behoren momenteel tot de top van Nederland. Voor AM in 's-Hertogenbosch zoeken wij Docent hbo business creation m/v 2,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummers 11 /065 en 11 /066 Docent hbo Duits m/v 0,6 - 0,8 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/067 Docent hbo Engels m/v 0,6 - 0,8 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/068 Docent hbo Frans m/v 0,6 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/069 De volledige teksten van deze vacatures zijn te vinden op onze website. Informatie/sollicitatiewww.werkenbijavans.nl Reactietermijn sluit op 7 mei 2011 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ook ouder dan 40 jaar verzoeken wij te reageren! ad. Energie Consulting Nederland B.V, Your energy cost, is our concern Voor diverse regio's in Noord Brabant zoeken wij een zelfstandig werkend: VERKOPER ADVISEUR M/V Heeft u de nodige ervaring opgedaan in de directe ver koop en heeft u de power om nog eens aan een nieuwe uitdaging te beginnen die al uw vorige banen zal doen verbleken? Wij zoeken een persoonlijkheid die kan communiceren op directie niveau en zelfstandig in deeltijd wil opereren. Niet iedereen is voor deze job geschikt, maar de juiste persoon zal met ca 25 a 30 uur per week uitermate goed kunnen verdienen. Onze onderneming is gespecialiseerd in juridische en financiële dienstverlening in een bijzondere markt. Spreekt dit U aan, stuur dan voor 15 mei a.s. een korte en bondige sollicitatie met C.V. per mail naar va catu re#er>erg teconsufting,com of per post ECNed 8.V., Postbus 251 - 8440 AG Heerenveen Het JTC werkt! Het Jan Tinbergen College is een moderne, openbare scholengemeen schap met ca. 1200 leerlingen. Het JTC heeft zowel voor leerlingen als voor medewerkers veel te bieden. Leerlingen hebben vele keuzemogelijk heden: Tweetalig VWO (Engels), Technasium, VWO, HAVO en MAVO. Verder kunnen zij in de onderbouw kiezen voor Tickets4Talents: Sport, Kunst Cultuur of Science. De resultaten van de school zijn goed en de school heeft een goed imago in de omgeving. Het JTC heeft een duidelijke afdelingenstructuur, waardoor het overzicht en de kleinschaligheid behouden blijven. Meer informatie over de school en de vacatures kunt u vinden op www.jtc-roosendaal.nl Eind 2011 krijgen we een prachtig, nieuw schoolgebouw. De architectuur zowel van binnen als van buiten weerspiegelt het karakter en de ambities van de school: open, inspirerend, vriendelijk, uitnodigend voor een variatie aan onderwijswerkvormen. Meer informatie hierover kunt u vinden op www.jtcnieuwbouw.nl Met ingang van volgend schooljaar zijn wij op zoek naar nieuwe enthousiaste 2de graads docenten voor de volgende vakken: NEDERLANDS m/v ca 0,4 - 0,7 wtf ENGELS m/v ca 0,7 - 1,0 wtf FRANS m/v ca 0,7 wtf, ter vervanging wegens zwangerschapsverlof GESCHIEDENIS m/v ca 0,6 - 0,7 wtf, deels ter vervanging wegens ouderschapsverlof TEKENEN/KUNSTVAKKEN m/v ca 0,3 0,4 wtf, deels ter vervanging wegens ouderschapsverlof Open sollicitaties voor andere vakken zijn ook welkom. Voor informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer drs. P.J.H.M. Pasmans, conrector, telefoon (0165)54 38 71. Uw sollicitatiebrief met cv zien wij met belangstelling tegemoet. Deze kunt u tot uiterlijk maandag 9 mei 2011 sturen naar het Jan Tinbergen College, t.a.v. mevrouw I. Seljak-Weert, personeelsfunctionaris, Postbus 1675, 4700 BR Roosendaal. Solliciteren kan ook per mail: ISeljak@jtc-roosendaal.nl www.jtc-roosendaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 138