zeeland 123 De Uitdaging Coaches dagen niet alleen zichzelf uit 'Groei van populatie herten roept vragen op' Scharendijke heeft eigen vlag Scelveringhe benoemt Bezuijen tot erelid Derde beursvloer voor bedrijven en clubs Recreatiewoning moet een adres hebben donderdag 31 maart 2011 Obaseschool t Kofschip in Zierikzee heeft meegedaan aan De Uitdaging. Dit landelijke project loopt op ongeveer twintig scholen. Doel is om een maatschappelijke droom te verzinnen en binnen drie weken uit te voeren. De verschillende teams uit groep S werden bij het uitvoeren van De Uitda ging gecoacht door personeelsleden van Het Welzijnshuis en woningbouw vereniging Zeeuwland. door Melita Lanting zierikzee - De groei van het aantal damherten in de Kop van Schou wen roept vragen op. Dat zegt ge deputeerde Frans Hamelink in reactie op de uitslag van de jaarlijk se hoefdiertelling in het gebied. Twee weken geleden zijn 800 dam herten in de Kop van Schouwen gezien, en dat zijn er ruim 180 meer dan het jaar daarvoor. Dat is opvallend, omdat de afgelopen twee jaar juist is geprobeerd is de populatie terug te brengen door middel van jacht. De afgelopen maanden zijn 133 herten gescho ten. De provincie Zeeland heeft vastgesteld dat het gebied groot ge noeg is voor 325 herten. Over eni ge tijd zal de opvolger van Hame link (hij is bezig met zijn laatste weken als gedeputeerde) in over leg moeten gaan met de hoefdier commissie, de organisator van de telling, om te praten over de toena me van damherten. „En dan moet wel de vraag gesteld hoe het komt dat de populatie is gegroeid. Het einddoel blijft terugbrengen van het aantal herten tot een populatie van 325 dieren." Dat is ook van be lang voor de verkeersveiligheid, be toogt Hamelink. Het aantal ver keersongevallen met damherten is het afgelopen jaar flink gestegen. RENESSE Daan Bezuijen is erelid geworden van tennisvereniging Scelveringhe in Renesse. Hij kreeg deze titel van wege het vele vrijwilligerswerk dat hij voor de club doet Hij onder houdt de banen, adviseert het be stuur over investeringen en is be trokken bij de organisatie van het nieuwjaarstoernooi en de jaarlijk se rommelmarkt. Daan Bezuijen is lid sinds de oprichting van de vere niging in 1980. Bij zijn 25-jarig jubi leum werd hij al benoemd tot lid van verdienste. ZIERIKZEE Bedrijven, scholen, maatschappelij ke organisaties en verenigingen van op Schouwen-Duiveland doen volgende week woensdag weer za ken met elkaar. Dat gebeurt tijdens de derde Beursvloer, die wordt ge houden in de Burgerzaal van het ge meentehuis in Zierikzee. Na het welkomstwoord klinkt om 17.00 uur de gong. Deelnemers kunnen dan afspraken maken om elkaar te helpen. Om 18.30 sluit de beurs. Tien minuten later worden de 'mat ches' bekend gemaakt. ZIERIKZEE De regering wil dat alle gebouwen, dus ook recreatiewoningen, een adres hebben. Dat is nodig voor een betere dienstverlening, het handhaven van de openbare orde en veiligheid en het voorkomen van fraude. De gemeente wil vakan tiehuisjes wel een adres geven maar dat moet dan wel een toege voegde waarde voor bijvoorbeeld hulpdiensten hebben. Verder moet worden uitgezocht of de eigen huis nummering van vakantieparken hiervoor op de helling moet. SCHARENDIJKE - Het dorp Scharendijke heeft een eigen vlag. De vlag is ont worpen door Hans van Heijningen, deskundige op het gebied van wapens en vlaggen. In de vlag is een afbeelding te zien van een klok. Deze afbeel ding verwijst naar de klok van het voormalige klooster Bethlehem en hangt nu in de toren van de hervormde kerk aan het Bethlehemplein. Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B.J. Meijering d.d. 24 maart 2011 blijkt, dat t.v.v. de besloten ven nootschap met beperkte aansprake lijkheid Uitvaartverzorging H. Jobse B.V., gevestigd te MIDDELBURG, is gedagvaard NATHAN JACOBS, zon der bekende woon- of verblijfplaats, ter terechtzitting van de Kantonrechter te Middelburg van 27 juni 2011 te 10.00 uur, gehouden wor dend aldaar, Kousteensedijk 2. Bij dit exploot waarvan N. Jacobs een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, wordt o.m. geëist veroordeling tot betaling van een som geld. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 In het kader van De Uitdaging, werd in de kantine van voetbalvereniging Mevo een modeshow gehouden. Lynn en Sheila hadden klasgenootjes bereid ge vonden om als model over de catwalk te lopen. Aansluitend was er een voetbaltoernooi. De opbrengst van de dag was voor Kika. foto Dirk-Jan Gjeltema i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55