volle glorie
43 ITI6iv
media@wegener.nl
1 024-3650570
'Ik hoop dat het mensen inspireert, bewust maakt van de pracht maar ook de
gevaren die de aarde te wachten staan' David Hamlin
Zaterdag 6 november
07:00 De grote verhui
zing 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55
Robs grote tuinverbou-
wing 10:55 Van pup tot
geleidehond 11:25 Ne
derland op wielen 11:55
SBS 6 Autosport 12:30
Een tweede carrière
13:00 Teletrends 15:00
Droomhuis op het plat
teland 16:00 Huizen
jacht 17:00 Droomhuis
in de zon
09:30 The loop 09:55
Regio business magazi
ne 10:25 2getbusiness
11:00 Business class
12:20 Classic car rally:
Winter trial 201012:50,
13:40 The Unit 14:30
RTLGP: Superleague
Formula - Spanje 15:00
RTL CP: Dutch Power
Pack - Finaleraces 15:40
RTL CP: WTCC-Japan
16:10 RTLGP: Formule
1 - Brazilië (race)
OVERIGE
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Eftelingtv: De
Schatkamer 13:15 Te
leshop 8: Tel sell 16:50
Oliver, achter de scher
men 17:15 Films ster
ren 17:45 4Me
07:00 Hoge hakken,
strakke pakken: de ma
kelaars 07:30 Ernst,
Bobbie en de rest 08:00
Gok's fashion fix 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 Gok's fashion fix
15:00 Kitchen criminals
16:05 Born2Cook 17:00
Kitchen criminals
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters, To
tally spies, Super hero
squad, Beyblade Me
tal Fusion, What's with
Andy, Phineas Ferb,
Cory in the house, Zack
Cody, I'm in the band,
Zeke Luther, Kick But-
towski, American dra
gon, Jackie Chan, Po-
kemon Galactic Battle,
Recess, What's with
Andy, Stitch!, Emperors
new school, Phineas
Ferb, Zack Cody, Kick
Buttowski, Phineas
Ferb, Zeke Luther, Phi
neas Ferb, I'm in the
band, Phineas Ferb,
Zack Cody
18:00 De grote verhui
zing, Realitypro-
gramma
18:10 Opening soon,
Reality
18:40 My boys, Comedy
18:05 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:05 According to Jim,
Comedy
18:35 Two guys and a
girl, Comedy
19:00 De 25 meest hi
larische imitaties,
Amusement
19:00 RTLGP: Da
kar pre-proloog
2010, Verslag
19:05 Strong medicine,
Dramaserie
19:00 Two and a half
men, Comedy
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui- 20:00 Jesse Stone - 20:00 The Tudors, Dra- 20:00 Grenzeloos ver- 20:30 NCIS, Detective
kers!, Verkeerspro- Night passage, maserie liefd, Realitypro- serie
gramma Thriller gramma
21:30 Peter R. de Vries,
misdaadverslag
gever, Misdaadpro
gramma
21:45 24, Actieserie
21:05 The pillars of the 21:30 MasterChef, Ta-
earth, Miniserie lentenjacht
22:55 Hart van Neder
land
22:40 24, Actieserie
22:05 Natasha, Thriller
22:30 Gordon Ramsay's 22:20 Numb3rs, Mis-
Hell's kitchen, daadserie
Kookprogramma
23:05 Piets weerbericht 23:35 Stom, stommer,
23:15 Reportage: Hoe- stomst!, Reality-
ren en hun pooi- programma
ers, Serie repor
tages
23:50 Opening soon
(h), Reality
23:30 Criminal intent,
Dramaserie
23:15 Numb3rs, Mis
daadserie
00:25 Fear Factor
00:00 Business class'
00:21
01:20 Astro TV
01:20 RTL Poker: Poker
02:00
million
04:30
02:21 Nachtlounge
05:30
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:25 Big love
01:35 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:05 Veronica poker:
Premier League
Poker 4
01:05 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
als individuen, om zo de kijker
hun verhaal in te trekken.
Het programma reisde ook naar
één van de meest afgelegen gebie
den ter wereld, een savannegebied
in Soedan dat door dertig jaar bur
geroorlog amper bereikbaar is. De
filmers ontdekten daar jaren gele
den een kudde van een miljoen
waterbokken waarvan werd ge
dacht dat die al waren uitgestor
ven. Hamlin: „Migratie heeft hen
het leven gered. Doordat de kudde
steeds in beweging was, zijn ze in
leven gebleven."
De wetenschappelijke relevantie
van het project is niet te beschrij
ven, zegt Hamlin. „De trek is nog
nooit op deze schaal in beeld ge
bracht, het is echt heel bijzonder."
Great Migrations, elke zondagavond om
21.00 uur op National Geographic
Channel
O
o
21:25 NCIS Los Angeles,
Detectiveserie
oo
vo
IO
O
NI
N)
NI
O
O
NI
UI
O
n
18:00 Beterschap! 18:15 Trug-
kieke 18:25 Met je kop in de
wind 18:35 De Nieuwe Delta
18:50 MiniDoc 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
09:20 Programma van de Or
thodoxen 09:35 Programma
van de PRO 10:00 Eucharistie
viering 11:00 De zevende dag
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Half uur natuur
14:10 The sign of Zorro 15:35
Vrolijk Vlaanderen 16:05 Natio
nal Geographic special 17:00
Clips 17:15 Vlaanderen vakan
tieland 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:30 Da
gelijkse kost 19:00 Het journaal
- Sportweekend 19:55 Het
weer 20:00 Geert Hoste en het
jaar van de tijger 20:35 De jaren
stillekes 21:35 Flikken Maas
tricht 22:20 De schaduw van
het kruis 23:00 Het journaal
laat 23:15 Studio 1 23:51 Het
weer 23:55 De zevende dag
07:00 Hopla 07:05 Uki 07:15
Disney's Handy Manny 07:35
Kwiskwat 08:00 Piet Piraat en
het Schotse spook 08:35 Team
kwistenbiebel 08:45 Uncle Max
09:00 Dagdromen - Amika spe
cial 2009 09:40 Amika 09:55
Oliver: achter de schermen
10:05 Ketneton ice 10:40 Dis
ney's Aladdin 11:05 De 5e
boog 11:30 Betoverende ben
de 11:55 CANVAS 12:00 Can
vas Klassiek 12:30 Schumanns
duistere schaduw 13:20 Zender
uit de ether 14:00 KETNET
18:45 Amika 18:55 Kulderzip-
ken 19:20 De week van Karre-
wiet 19:30 De 5e boog 19:52
CANVAS 20:00 Het journaal
20:10 Panorama 21:00 De slag
om Brussel 21:30 Cobra tv
22:25 Habana Blues
Haf
07:00 Breakfast 08:40 Match of
the day 10:00 The Andrew Marr
show 11:00 Sunday morning
live 12:00 Country tracks 12:55
Weekweerbericht 13:00 The
politics show 14:00 Match of
the day live 16:10 Autosport:
Formule 1 19:15 BBC News
19:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 19:30 Countryfile
20:25 Weekweerbericht 20:30
Strictly come dancing results
21:00 Antiques roadshow
22:00 The First World War
from above 23:00 BBC News
23:15 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:25 The appren
tice
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 08:00 Arthur
08:15 League of super evil
08:25 Sportsround 08:40 Bear
behaving badly 09:00 Scoop
09:25 Hotel Trubble 09:50 Sam
and Mark's guide to dodging
disaster 10:00 Deadly 60 10:30
Gastronuts 11:00 Something
for the weekend 12:30 Rugby:
Rugby Union 13:30 Motor-
sport: MotoGP 2010 - Valencia
15:00 Roeien 16:00 EastEnders
17:55 Points of view 18:10
Songs of praise 18:45 Coast
19:00 The great British bake off
20:00 Top gear 21:00 Stephen
Fry and the Great American Oil
Slick 22:00 James May's Man
lab 23:00 The trip 23:30 Match
oftheday2
07:15 SesamstralSe 07:40
Mama ist unmöglich 08:30 Die
Pfefferkörner 09:00 Tigerenten
Club 10:00 Tagesschau 10:03
Dornröschen 11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der
Maus 12:00 Tagesschau 12:03
Presseclub 12:45 Tagesschau
13:15 ARD-exclusiv 13:45 Po-
lettos Kochschule 14:30 Der
schwarze Blitz 16:05 Sport-
schau live: Paardensport 16:30
ARD-Ratgeber: Bauen Woh-
nen 17:00 Tagesschau 17:03 W
wie Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30
Bericht aus Berlin 18:49 Ein
Platz an der Sonne 18:50 Lin-
denstrafêe 19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau 20:15 Poli-
zeiruf 110: Fremde im Spiegel
21:45 Anne Will 22:45 Tages-
themen 23:03 Das Wetter im
Ersten 23:05 ttt - titel thesen
temperamente 23:35 Entweder
Broder - Die Deutschlandsafari!
Gnoes drinken tijdens hun lange trektocht.
foto Michel Boeijen/NGC
07:05 Der kleine Nick 07:20
Bibi Blocksberg 07:45 Dance
Academy 08:35 Löwenzahn
09:00 heute 09:02 sonntags
09:30 Protestantse kerkdienst
10:30 blickpunkt - Die Reporta
ge: Verlassene Kinder - Allein-
gelassen in der DDR 11:00
Wetten, dass...? 13:30 Silberku-
gel der Superlative - Der Berli
ner Fernsehturm 13:40 heute
13:43 Peter Hahne 14:10 ZDF.
umwelt 14:40 Hochwürden
Don Camillo 16:30 heute 16:35
Unser Willi ist der Beste 18:00
MLMona Lisa 18:30 ZDF.re-
portage: So geht es nicht wei
ter... 19:00 heute 19:10 Berlin
direkt 19:30 Terra X: Super-
tiere: Die Cleveren - mit Dirk
Steffens 20:15 Meinewunder-
bare Familie... in anderen Urn-
standen 21:45 heute-journal
22:00 Kommissarin Lund - Das
Verbrechen II 23:50 ZDF-Histo-
ry: Das Geheimnis der Nasca-Li-
nien
07:00 Die Camper 07:30 Alles
Atze 08:00 Nikola 08:30 Ritas
Welt 09:00 George, der aus
dem Dschungel kam 2 10:45
Cindy aus Marzahn Die jun-
gen Wilden 12:00 Bauer sucht
Frau 13:00 Das Supertalent
15:45 Autosport: Formule 1
16:25 RTL Bibelclip 16:45 RTL
Aktuell 16:53 RTL Aktuell - Das
Wetter 16:55 Autosport: For
mule 1 19:30 Exclusiv Spezial:
Das Leben derSuperreichen
20:15 Akte Golgatha 22:05 Un-
ter Piraten - Antonia Rados auf
den Spuren dersomalischen
Seerauber 22:45 SPIEGEL TV
Magazin 23:30 Wer angibt, hat
mehrvom Leben! Protzen aus
Prinzip?
07:50 The greatest ever: Heli
copters 08:45 X-Machines: Ty
phoon, Claw, Spider 09:40 How
machines work 10:35 Shocking
survival videos: Emergency
landing 11:05 Shocking survival
videos: Pregnant skydiver
11:30 Ecopolis: Ultimate ecop-
olis 12:25 Real heroes of Tele-
mark 13:20 Deadliest catch:
The darkened sea 14:15 I could
do that 14:45 Mean green ma
chines 15:10 Ultimate car
build-off 16:05 Extreme engi
neering: Rio de Janeiro power
grid 17:05 How it's made 18:05
American chopper: Abu Dhabi
police bike 19:05 Mythbusters:
Dumpster diving 20:05 Wheel
er dealers: Triumph Spitfire
20:35 Deadliest catch: The
darkened sea 21:35 Worst-case
scenario: Car brakes fail/Physi
cal attack 22:05 Worst-case
scenario: Trapped in extreme
cold 22:35 Whale wars: Ready
to snap 23:30 Monsters inside
me: Feeding frenzy
07:00 World's toughest fixes
Holding back the river 08:00
Rescue Ink: No bull 09:00 Pred
ator CSI: Zombie alligators
10:00 The dog whisperer:
Kobe, Banjo and Kisses 11:00
Hooked: Dogtooth tuna lem
on shark 12:00 Nat Geo amaz
ing! 13:00 Interpol investigates:
Terror in the skies 14:00 The
dog whisperer: Red alert 15:00
The dog whisperer: The dark
side of Chipper 16:00 The dog
whisperer: Bad hair day 17:00
Eclipse 18:00 Predator CSI:
Cannibal hippos 19:00 World's
toughest fixes: Airline ER 20:00
The dog whisperer: Chuy, Jack
en Carmine 21:00 Great migra
tions: Born to move 22:00
Great migrations: Behind the-
scenes 23:00 America's hardest
prisons: Boiling point
07:40 Project puppy 08:35
Planet wild: Dolphin - Family
fortunes 09:00 Cats 101Oci-
cat, Norwegian Forest Cat, Sel
kirk Rex, Abyssinian, Bombay,
Havana Brown 09:55 Monkey
life 10:20 RSPCA: Have you got
what it takes? 10:50 Animal
precinct: Brought to justice
11:45 E-vets: The interns - New
challenges 12:10 Pet rescue
12:40 Animal cops Houston:
Trinity 13:35 Wildlife SOS
14:00 RSPCA: Have you got
what it takes? 14:30 The pack
15:25 Dogs 101: Boxer, Bichon
frise, Newfoundland, Beagle,
Dachshund 16:20 Dogs/Cats/
Pets 101: Munchkin, American
Bobcat, Devon Rex, LA Perm,
British Shorthair 17:15 Snake
crusader with Bruce George:
Bat man Bruce 17:40 Snake
crusader with Bruce George:
Devils in danger 18:10 Venom
hunter with Donald Schultz:
Lost worlds 19:10 Planet earth:
Desert 20:05 World wild vet:
Mexico 21:00 Whale wars:
Ready to snap 21:55 Maneat-
ers: Gators/Crocs 22:50 Shark
attack files 2 23:45 Untamed
uncut: Trouble at the track
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Chalkzone
07:25 Mr Bean the animated
series 08:10 Fanboy Chum
chum 08:45 The penguins from
Madagascar 09:05 Fairly odd
parents 09:30 Spongebob
Squarepants 16:05 Sinterklaas
en het uur van de waarheid
17:55 Barnyard 18:20 True
Jackson 18:45 Big time rush
19:10 iCarly 19:35 Victorious
20:00 Zender uit de ether
08:15 Bakugan 09:15 Your
chart 10:15 Best of TMF12:00
TMF Superchart 14:00 100%
Pop 16:15 Best of TMF 18:00
TMF Superchart 20:00 TMF hits
20:50 Hollywood buzz 21:40
Gamekings 22:30 TMF
Lovesongs
09:1 OEMA's 2010 -Biggest
EMA stars of 2010 10:00 EMA
Link clip 11:55 EMA's 2010 -
10 of the best performances
12:45 EMA's 2010-Host road
to the EMA's 13:10 EMA's 2010
-EMASuperfan 13:35 EMA
Link clip 14:30 EMA's 2010-
Biggest EMA stars of 2010
15:20 EMA Link clip 16:15
EMA's 2010-Spotlight 16:40
EMA's 2010 - Host road to the
EMA's 17:05 EMA's 2010-
Spotlight 17:30 EMA's 2010-
EMA Superfan 17:55 The hills
18:45 EMA's 2010 - Host road
to the EMA's 19:10 EMA Red
Carpet show live 23:30 Jersey
shore
06:25 Continent noir 06:50 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:30 Le code Chastenay 09:00
TiVi5monde 10:55 Déja vu
11:25 Paroles de clip 11:35 La
vie en vert 12:00 Flash 12:05
Jour de rugby 12:45 Sur mesu-
res 13:00 Nec plus ultra 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Vive-
ment dimanche 15:35 La petite
vie 16:00 Nieuws 16:30 Acous
tic 17:00 Kiosque 18:00 Flash
18:15 Internationales 19:00
Littoral, entre ciel, terre et mer
20:00 Coup de pouce pour la
planète 20:30 Frans nieuws
21:00 Le cercle rouge 23:15
Nieuws 23:25 Zwitsers nieuws
23:45 Nieuws 00:00 Akoibon
08:35 Autosport 12:00 Roeien
14:00 Autosport 15:00 Mara
thon 18:00 Wielrennen 20:30
Boksen 22:30 Autosport
07:00 CNN Special report
08:00 World report 08:15 CNN
Marketplace Middle East 08:30
Eco solutions 09:00 World re
port 09:15 CNN Marketplace
Middle East 09:30 Living golf
10:00 Political Mann 10:30 Talk
Asia 11:00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 News special 13:30
Inside Africa 14:00 Fareed Za
karia GPS 15:00 State of the
Union with Candy Crowley
16:00 World report 16:30 Eco
solutions 17:00 Living golf
17:30 World report 18:00
Prism 18:45 CNN Marketplace
Middle East 19:00 African voic
es 19:30 Inside the Middle East
20:00 World report 20:30 Talk
Asia 21:00 World report 21:30
News special 22:00 Fareed Za
karia GPS 23:00 Best of Back-
Story 23:30 World sport