ook bij de oorlog
televisie 135
Bevroren lijken in de sneeuw, kiekjes van soldaten met schoppen en houwelen,
lichaamsdelen die in lakens worden gewikkeld Uit Akkers van Margraten
b
o
z
O
donderdag 16 september 2010
07:00,07:25 The bold
and the beautiful 07:50
Tommy Teleshopping
08:00 RTL Nieuws 08:15 17:05 Fabeltjeskrant
Teleshop 7: Suerte 17:10 Oprah Winfrey
08:45 RTL Nieuws 09:00 show
12:50 Shownieuws: Late RTL Z Nieuws 11:20 Re-
editie 13:15 Trauma NL
13:45 De grote verhui
zing 14:40 Actie in het
attractiepark 15:10 Still
standing 15:40 Accor
ding to Jim 16:00,16:30
The bold and the beau
tiful 17:00 De grote ver
huizing
gio business magazine
11:40 RTL Z Nieuws
06:55 Disney feest
07:25 Ernst, Bobbie
en de rest 07:55 Tom
my Teleshopping 08:55
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Medisch
centrum 14:25 Rea
dy steady cook 15:30
Disney feest 16:05 3rd
Rock from the sun 16:30
Notes from the un
derbelly 17:00 Friends
17:30 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon,
Phineas Ferb, Zack
Cody, A kind of magic,
Matt's monsters, Ca-
spers Griezel School,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuri-
ken school, Totally spies,
American dragon, Bey
blade, Recess, Phineas
Ferb, Zack Cody, Zeke
Luther
18:00 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 Stom, stommer,
stomst!, Reality-
programma
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:00 RTL Voetbal:
UEFA Europa
League AZ - FC
Sheriff, Liveverslag
19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re-
Reality ality
19:35 Style by jury,
Make-overpro-
gramma
19:05 Still standing, Co
medy
19:30 Two and a half
men, Comedy
20:00 Trauma NL, Reali-
typrogramma
20:30 House, Ziekenhuis-
20:30 Hope floats, Ro
mantische komedie
20:00 The little couple,
Reality
20:30 Sweet home
Alabama, Romanti
sche komedie
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Storm seekers,
Actiefilm
21:25 Medical exami
ners, Misdaadserie
21:00 RTL Voet
bal: UEFA Euro
pa League PSV
- Sampdoria, Live-
verslag
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Popstars journaal:
nog 1 dag, Laatste
nieuws
22:55 Shownieuws
22:45 As the world
turns, Soap
22:35 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:15 Twister valley,
Filmdrama
23:20 De meest schok
23:40 RTL Voetbal:
23:35 Oprah Winfrey
23:30 Cold case, Detecti
kende vliegtuig
UEFA Europa
show (h), Talk
veserie
rampen, Repor
League - Samen
show
tage
vattingen
00:20 Medical emer
00:15 City in fear
00:26 Sneak preview
00:25 Men in trees
00:05 The Simpsons
gency
01:10 RTL Poker: Full tilt
02:00 Meiden
01:30 Nachtprogram
01:00 Nachtprogram
00:50 Astro TV
- Pro showdown
04:30 Chat TV
mering: San
mering: Lek
02:11 Poker babes
05:30 Vriendinnentijd
dy live
ker live
03:00 Sneks
04:00 Hart van Neder
02:05 Poker after dark
05:00 Car tracks
land SrShow-
nieuws (h)
bekekende. Veel jonge Limburgers
die bij dit fysiek en emotioneel
zware werk hielpen, konden zich
niet voorstellen wat de omgang
met zo veel doden betekende. Een
van hen was 16 toen hij de kans
greep er wat bij te verdienen. De
schrik staat nu nog in zijn ogen.
Een zwarte Amerikaan herinnert
zich dat alle gezichten die hij de
aarde in zag gaan, blank waren.
Een van de redenen was de toen
malige opvatting dat je een zwarte
geen wapens moest geven, want
hij zou zich wel eens tegen zijn
(voormalige) blanke onderdrukker
kunnen keren. Ook dat is een stuk
van het verhaal van Margraten.
Net als het lied You are my sunshi
ne, dat de vrouw van het gemeen
tehuis in gedachten nog hoort.
Holland Doe: Akkers van Margraten.
Nederland 2, 22.55 uur.
O
00
O
O
10
O
O
Kt
O
Kt
Kt
Kt
O
O
Kt
Ut
Bij het Limburgse plaatsje Margraten liggen duizenden slachtoffers van de
Tweede Wereldoorlog begraven. foto Holland Doc/CPD
OVERIGE
ELEVISIE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:15 Weer
18:20 Kunstkeet 18:30 Zeeland
nu 18:45 Weer 18:50 Re-
gioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
HHHSHÉnn
«■Hl
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zender uit de ether 12:10 De
rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 The Lion Man 14:25
Thuis 14:50 Sold 15:40 Clips
16:00 Ronde van Spanje 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:45 Man bijt hond
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:45 Koppen 21:20 Baantjer
22:05 De laatste show 22:55
Het journaal laat 23:16 KENO-
uitslagen 23:17 Het weer 23:20
Poirot
07:00 Piet Piraat 07:05 Opa op
zak 07:20 De kleine zeemeer
min 07:45 Sally Bollywood
08:00 Samson en Gert 08:25
Pat Stan 08:30 Junior Euro
song 2010 08:40 Drie vrienden
en Jerry 08:50 Karrewiet 08:58
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
Zomerbeelden 12:00 KETNET
15:30 Symfollies 15:35 Uki
15:45 Dobus 15:55 Bol en Smik
16:05 Angelina ballerina 16:30
Samson en Gert 16:55 Opa op
zak 17:05 De kleine zeemeer
min 17:30 Sally Bollywood
17:45 Junior Eurosong 2010
17:50 Amika 18:05 Karrewiet
18:15 Amika 18:30 M.l. High
19:00 W817 19:15 Junior Euro
song 201019:20 Karrewiet
19:30 H20 19:54 CANVAS
20:00 Terzake 20:20 Canvas-
crack 20:50 Sporza: Voetbal -
Europa League 23:05 Brazilië
voor beginners 23:55 Sporza:
Voetbal - Europa League
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 BBC News
11:05 The Pope's visit 2010:
Edinburgh - The Queen wel
comes the Pope 14:00 BBC
News 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Junior Masterchef 16:35 OOg-
lies 16:50 Diddy Dick and Dom
16:55 Shaun the sheep 17:00
Animals at work 17:30 Deadly
6017:55 Leon 18:00 News-
round 18:15 The weakest link
19:00 BBC News 19:30 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:57 Nieuws en
weerbericht 21:00 Watchdog
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:35 Question time: Labour
Party leadership special
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Arthur 08:15 League of super
evil 08:25 Newsround 08:30
Deadly 60 09:00 School of si
lence 09:30 Lazytown 09:55
Jollywobbles 10:05 Buzz and
tell 10:10 Tinga tinga tales
10:25 Garth and Bev 10:35
Ethelbert the tiger 10:45 Pingu
11:00 Waybuloo 11:20 Clifford
the big red dog 11:30 Pablo,
the little red fox 11:35 3rd and
bird 11:50 Wibbly Pig 12:00 In
the night garden 12:30 Open
gardens 13:00 The daily politics
13:30 GMT with George Ala-
giah 14:00 Animal park 14:30
Four minutes 16:00 Put your
money where your mouth is
16:45 Flog it! 17:30 Escape to
the country 18:00 The Pope's
visit 2010: The Glasgow Mass
20:30 Coast 21:00 James Wong
Malaysian garden 22:00 Gareth
Malone's extraordinary school
for boys 23:00 Mock the week
23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Die Zeit der Kraniche
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Papageien,
Palmen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
Das Duell im Ersten 19:45 Wis
sen vor 8 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Das
Quiz der Deutschen 22:00 Kon
traste 22:30 Tagesthemen
22:58 Das Wetter im Ersten
23:00 Harald Schmidt 23:45
Inas Nacht
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Hanna - Folge deinem Herzen
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Hanna -
Folge deinem Herzen 17:00
heute - Wetter 17:05 Hanna -
Folge deinem Herzen 17:50
Leute heute 18:05 SOKO
Rhein-Main 19:00 heute 19:20
19:25 Notruf Hafenkante 20:15
Der Bergdoktor 21:00 ZDF.re-
porter 21:45 heute-journal
22:12 22:15 Maybrit Miner
23:15 Markus Lanz
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unter uns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 Alarm fiir Cobra
11 - Die Autobahnpolizei 21:15
Bones - Die Knochenjagerin
22:15 CSI: DenTatern aufder
Spur
07:20 Dirty jobs: Alligator egg
collector 08:15 American ho
trod: Alumitub (2) 09:10 Amer
ican chopper: Mikey's bike (2)
10:05 Overhaulin': Spaced out
11:05 How stuff s made: Bowl
ing balls/Power tools/Mouth
guards/Harmonicas 11:35 How
stuff's made: Jellybeans/Snow
boards/Pliers/Motorcycle jack
ets 12:05 Ultimate survival:
Man vs wild - Bear eats 13:05
LA hard hats: Pipe pullers 14:05
Smash lab: Runaway big rig
15:05 American loggers: Blood
and greenhorns 16:05 The glo
bal garage - Bangla bangers (1
17:05 Wheeler dealers: Porsche
928 (117:35 Wheeler dealers:
Porsche 928 (2) 18:05 Myth-
busters: Pirates 2! 19:05 X-Ma-
chines: Typhoon, Claw, Spider
20:05 The Gadget Show 20:35
Construction intervention:
Stars youth center 21:35 Mo
ments of terror 22:35 Real
emergency calls: Family held
hostage 23:00 Grand designs
National Geographic
07:00 Air crash investigation:
Attack over Baghdad 08:00 The
dog whisperer: Owen, Jerry and
Rocky 09:00 Caught in the act:
Unexpected enemies 10:00
Stone Age Atlantis 12:00 The
dog whisperer: ATF K-9 Gavin
13:00 Megafactories: Fire truck
14:00 America's hardest pris
ons: Outnumbered and alone
15:00 Air crash investigation:
Attack over Baghdad 16:00
Dangerous encounters: Shock
ing 17:00 Stone Age Atlantis
19:00 The dog whisperer:
Owen, Jerry and Rocky 20:00 Is
it real?: Ghost ship 20:30 Don't
tell my mother...: Mexico City
21:00 Britain's greatest ma
chines with Chris Barrie: 1920s
22:00 World's toughest fixes:
Leaky cruise ship 23:00 Britain's
greatest machines with Chris
Barrie: 1920s
Anima) Planet
07:40 Britain's worst pet 08:35
Planet wild: Lynx - Predator
nursery 09:00 Into the dragon's
lair 09:55 Monkey life 10:20
RSPCA: Have you got what it
takes? 10:50 Miami animal po
lice 11:45 E-vets: The interns -
The strongest link 12:10 Pet
rescue 12:40 Animal cops
South Africa 13:35 Wildlife
SOS 14:00 RSPCA: Have you
got what it takes? 14:30 Into
the dragon's lair 15:25 The
planet's funniest animals 16:20
Breed all about it: Lhasa Apso
16:45 Breed all about it: Ger
man shorthaired pointer 17:15
Weird creatures with Nick Bak
er: Horseshoe crab 18:10 Wol
verine revealed 19:10 Croco
dile hunter: Crocs in the city
20:05 Weird creatures with
Nick Baker: Horseshoe crab
21:00 Pit bulls and parolees:
Redemption 21:55 Animal cops
South Africa 22:50 Wolverine
revealed 23:45 Untamed un
cut: Under my skin
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Johnny test
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Fairly odd parents 08:15
Mighty B 08:30 Ni hao kai Ian
08:55 Dora the explorer 09:15
Dibo 09:30 Timmy time 09:40
Wonder pets 10:30 Go Diego
Go! 10:55 Bruno de Bananen-
club 11:05 Little kingdom
11:15 Umizoomiz 11:35 Pieter
Post 11:50 Thomas 12:00
Shaun het schaap 12:05 Ned's
Declassified 12:30 Avatar 12:55
iCarly 13:45 Big time rush
14:10 True Jackson 14:35
Chalkzone 15:00 Invisible net
work of kids 15:25 Mighty B
15:55 True Jackson 16:20 Fairly
odd parents 16:45 Fanboy
Chum chum 17:10 Ned's De-
classified 17:35 Spongebob
Squarepants 18:00 Johnny test
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Kenan
Kei 20:00 Zender uit de ether
07:40 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X10:30TMF
hits 13:00TMF NL 14:00 10 X
15:00serveert 15:30 Your
chart 16:30 Kijk dit nou live
17:30 TMF Totally summer
18:00 Wat te doen voor je
poen 18:30 TMF hits 20:00
Your chart 21:00 TMF Dance
Chart 22:00 Hollywood buzz
22:30 Wat te doen voor je
poen 23:00 10 X
08:00 Video Music Awards
2010: Main show 09:50 M is for
music 10:00 3 from 1 11:00
Top 11 at 11 12:00 Euro top 20
13:00 Monster hits 13:45
Brand new chart 14:45 Made
15:40 My super sweet 16
16:30 Jessica Simpson's: The
price of beauty 17:00 The hills
17:25 The city 17:50 16 and
pregnant 18:45 Life of Ryan
19:10 Room raiders 20:05
Brooke knows best 20:55 Video
Music Awards 2010: Main show
22:40 Pranked 23:10 Nitro cir
cus
06:30 Téiématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Mediterra-
neo 09:00 Flash 09:05 L'épice-
rie 09:30 Jardins et loisirs 10:00
Flash 10:05 Chroniques d'en
haut 10:30 Plus belle la vie
11:00 Francois en série 11:30
Nec plus ultra la collection
12:00 Flash 12:05 A la Di Stasio
12:30 360-GE013:30 Bel
gisch nieuws 14:05 Douce
France 15:35 Les gardiens de la
forêt 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Une heure sur terre
17:45 Les grands explorateurs
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'éco 18:35
Le coeur du sujet 20:05 L'autre
émoi 20:30 Frans nieuws 21:00
L'incorrigible 22:35 Caron
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 La fabuleuse histoire de
Eurosport
08:35 Autosport: Rally 08:45
Snooker 10:00 Wielrennen:
Ronde van Spanje 11:00 Tafel
tennis 12:30 Champions club
13:00 Snooker 15:00 Wielren
nen: Ronde van Spanje 17:45
Champions club 18:15 Tafel
tennis 19:00 Eurogoals flash
19:10 Sterkste man 20:00 Fight
club 22:00 Voetbal: WK onder
17 jaar
07:00 World report 09:00
World business today 10:00
World report 10:30 i Report for
CNN 11:00 Larry King live
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World re
port 13:30 MainSail 14:00
World report 15:00 World
business today 16:00 Interna
tional desk 17:00 The brief
17:30 World sport 18:00 Prism
18:30 MainSail 19:00 Interna
tional desk 20:00 Quest means
business 21:00 World one
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back-
Story 23:30 World sport