verdieping in Koffietijd
'De doelgroep kijkt, het marktaandeel is in orde, dus iedereen is blij en tevre-
den. Dan ga ik me er toch niet druk om maken?' Koffietijdpresentatrice Loretta Schrijver jpj j (0 X U
o
o
maandag 23 augustus 2010
OVERIGE
07:10,07:40 The bold
and the beautiful 08:05
Tommy Teleshopping
13:20 Trauma centrum
13:55 Verbouwen ver
kopen 14:50 Who's the
boss? 15:20 Still stan
ding 15:40 According
to Jim 16:00,16:30 The
bold and the beauti
ful 17:00 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15 17:05 Oprah Winfrey
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
Spark Africa 09:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 Op
en top NL 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Re
gio business magazi
ne 14:40 RTL Z Nieuws
15:20 Studio E&W
15:40 RTL Z Nieuws
show
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Out of the
blue 14:30 Ready steady
cook 15:35 Disney feest
16:20 Scrubs 16:45
The game 17:15 Will
Grace 17:40 Friends
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon,
Phineas Ferb, Zack
Cody, A kind of magic,
Matt's monsters, Ca-
spers Griezel School,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Sr Ferb, Skunk fu, Shuri-
ken school, Totally spies,
American dragon, Bey
blade, Recess, Phineas St
Ferb, Zack St Cody, Zeke
St Luther
18:00 Huizenjacht,
18:00 The A-Team, Ac
18:00 Dr. Phil, Talkshow 18:10 Will Sz Grace, Co-
18:00 Veronica's fun
Woonprogramma.
tieserie
18:55 Fabeltjeskrant, medyserie
niest commer
18:55 De politie op je
Kinderprogramma 18:35 Airline, Realityserie
cials ever!
hielen!, Serie re
18:10 3rd Rock from
portages
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:50 De Pfaffs, Celebri-
19:00 Kinderziekenhuis, 19:35 Bondi rescue, Rea-
19:05 Still standing, Co
land - Vroege
tydocusoap
Realityserie lityserie
medyserie
editie
19:35 Style by jury,
19:30 Two and a half
19:20 Shownieuws - Zo-
Make-overpro-
men, Comedyserie
mereditie
gramma
20:30 De 25 leukste
verborgen ca-
meragrappen al
ler tijden, Amuse
ment
20:30 Voetbal Interna
tional, Voetbaltalk
show
20:30 Aquamarine, Film
komedie
20:05 The little couple,
Realityserie
20:30 Grey's anatomy,
Dramaserie
20:00 The big bang the
ory, Comedyserie
20:30 Lethal weapon 4,
Actiekomedie
21:25 Army wives, Dra
maserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie
22:45 Piets weerbericht,
Weerbericht
22:50 Shownieuws
22:00 Deadliest warrior,
Reportageserie
22:55 Met de billen
bloot!
22:35 As the world
turns, Soap
22:20 Cold case, Detecti
veserie
23:15 Lachen om home
video's, Amuse
ment
23:25 Oprah Winfrey
show (h), Talk-
show
23:20 Law Si Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:00 Two and a half
men, Comedyserie
23:30 Booze Britain, Rea-
lityprogramma
00:45 Astro TV
00:00
Thief
00:15 Kinderzieken
00:15
Medium
00:00 Veronica poker:
01:45 Late night
01:41
Poker babes
huis (h)
01:05
Nachtprogram
Big Game 4
03:00
Sneks
00:51 Sneak preview
mering: Relax TV
01:05 Nachtprogram
05:00
Car tracks
02:00 Meiden
04:00
Hart van Neder
mering: Lék
04:30 Chat TV
land Show
ker live
05:30 Vriendinnentijd
nieuws (h)
02:05 Poker after dark
00
O
10
N>
O
O
to
so
IO
so
W
n
X
H
Druk maakt ze zich niet om de
concurrentie. „Ik ben niet van de
competitie. Dat was ik vroeger al
niet toen ik bij het RTL-nieuws
werkte, het interesseerde mij niet
hoe de NOS het destijds deed. Als
je iets met hart en ziel doet, maar
de kijker vindt de ander toch leu
ker, dan is dat maar zo. We gaan
in ieder geval geen extra bokken
sprongen maken." Niettemin is
het wel een programma op een
commerciële zender, dus de kijkcij
fers zijn wel degelijk van belang.
„Er is onderzoek naar onze kijkcij
fers gedaan over de eerste veertig
afleveringen. De doelgroep kijkt,
het marktaandeel is in orde, dus ie
dereen is blij en tevreden. Dan ga
ik me er toch niet druk om ma
ken?"
Koffietijd, RTL4, maandag t/m vrijdag
10.00 uur
Loretta Schrijver (links) en Quinty Trustfull presenteren Koffietijd.
foto GPD/RTL
18:00 Zeeland nu 18:15 Weer
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland nu 18:45 Weer
18:50 RegioNed 19:00 Herha
lingen
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 12:00
Zender uit de ether 12:15 De
rode loper 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:25
Het weer 13:30 1000 Zonnen
13:50 Thuis 14:15 The Lion
Man 14:40 Eneco Tour 2010
16:50 Clips 17:05 Vrolijk Vlaan
deren 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:10 Meesterchef
18:40 De rode loper 19:00 Het
journaal 19:30 1000 Zonnen
19:50 Het weer 19:55 De pre
miejagers 20:20 F.C. De Kampi
oenen 20:55 Het leven zoals
het is: De Zoo 21:30 Villa
Vanthilt 22:20 Het journaal laat
22:40 KENO-uitslagen 22:41
Het weer 22:45 Recht op recht
23:35 Van Speijk
07:00 Hopla 07:05 Uki 07:10
Bob de Bouwer 07:25 Het
zandkasteel 07:40 Angelina bal
lerina 07:55 Opa op zak 08:05
Samson en Gert 08:30 De
avonturen van Bibi Tina 09:00
Blazen tot honderd 10:20 Oggy
en de kakkerlakken 10:30 Pat
Stan 10:45 Pippi Langkous
11:10 Lazytown 11:35 De mys
teries van Alfred Hedgehog
11:45 Kika& Bob 12:00 De
avonturen van Bibi Sr Tina 12:25
Sprookjesboom 12:30 Smos
12:45 De Snorkels 13:05 Uncle
Max 13:15 Pippi Langkous
13:40 Lazytown 14:05 De mys
teries van Alfred Hedgehog
14:15 Kika Sr Bob 14:30 De
avonturen van Bibi Sr Tina 14:55
Sprookjesboom 15:00 Smos
15:15 De Snorkels 15:30 Mega
Mindy 15:55 Disney's Lilo Sr
Stitch 16:20 De 5 16:45 Dis
ney's Kim Possible 17:10 Oggy
en de kakkerlakken 17:20 Dis
ney's Phineas and Ferb 17:30
Rudi het racevarken 18:00
Spring 18:15 Go IV 18:25
Spring 18:40 De pretroulette
19:00 Click-ID 19:15 Drie
vrienden en Jerry 19:30 H20
19:54 CANVAS 20:00 Terzake
20:45 Canvascrack 21:20 Top
gear 22:10 Extra time 23:05
Fawlty towers 23:40 Regenesis
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 To buy or
not to buy 12:25 Cash in the at
tic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News 14:30 Region
aal nieuws en weerbericht
14:45 Doctors 15:15 Murder,
she wrote 16:00 Nieuws en
weerbericht 16:05 The Green
Balloon Club goes on holiday
16:30 Funky fables 16:40 Mor
tified 17:05 Copycats 17:35
The legend of Dick and Dom
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Saints and scroung
ers 20:57 Nieuws en weer
bericht 21:00 EastEnders 21:30
Panorama 22:00 Who do you
think you are? 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:35 Gears and
tears
07:00 Wibbly Pig 07:10 Bob
the builder 07:20 Postman Pat:
SDS 07:35 Guess with Jess
07:50 Pingu 07:55 Yoko! Ja-
kamoto! Toto! 08:00 Every
thing's Rosie 08:10 Garth and
Bev 08:15 Bob the builder
08:25 Jollywobbles 08:35 Buzz
and tell 08:40 Timmy time
08:50 Charlie and Lola 09:00
Barney's Latin America 09:30
Ed and Oucho's excellent in
ventions 10:00 Roar 10:30
Gimme a break 10:55 Leon
11:00 Copycats 11:30 Deadly
60 12:00 When Zachary Beaver
came to town 13:20 Track of
the cat 15:00 Wanted down
under 15:55 Diagnosis murder
16:45 Flog it! 17:30 Cash in the
celebrity attic 18:15 Escape to
the country 19:00 Eggheads
19:30 Restoration roadshow
20:00 Dan Snow's Norman
walks 20:30 Roger and Val have
just got in 21:00 University
challenge 21:30 Antiques mas
ter 22:00 Dragons' den 23:00
Grandma's house 23:30 News-
night
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:15 Me-
lodien der Herzen 12:00 heute
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00Tages-
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Panda, Gorilla Co. 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:25 Marien-
hof 18:50 GroBstadtrevier
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Der Winzer-
könig 21:00 Legenden 21:45
FAKT 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Die Besucherin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Hanna -
Folge deinem Herzen 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Hanna - Folge deinem
Herzen 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:05 SOKO 5113
19:00 heute 19:20 Weerbe
richt 19:25 WISO 20:15 Familie
ist was Wunderbares 21:45
heute-journal 22:12 Weerbe
richt 22:15 Dante's Peak 23:55
heute nacht
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unteruns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 Einsatz in 4 Wan-
den Spezial - Das neue Messie-
haus 22:15 EXTRA-Das RTL-
Magazin 23:30 30 Minuten
Deutschland
Discovery
07:40 Dirty jobs: Reindeer farm
08:30 Big, big bikes 09:20
American chopper: Strike Ten
Entertainment 10:15 Overhau-
lin' 11:10 How it's made 12:05
Ultimate survival: Alaskan
mountain range 13:05 Deadli
est catch: Lobstermen: Cat and
mouse game 14:05 Prototype
this: Gecko superhero suit
15:05 Extreme loggers: Below
zero 16:05 Chop shop: Tiger
car 17:05 Street customs 2008:
Ultimate Taco Truck 18:05
Mythbusters: Speed cameras
19:05 Extreme explosions: Liv
erpool 20:05 The Gadget Show
20:35 Mighty ships: Tyco reso
lute 21:35 Deadliest catch-up
22:35 Real emergency calls:
Tragedies at home 23:00 Grand
designs abroad: Westport - Ire
land
National Geographic
07:00 Crocodile chronicles:
Black waters of French Guiana
07:30 The snake wranglers:
Swimming with sea snakes
08:00 Monkey thieves: Rising
forces 08:30 I didn't know that
09:00 Animal inspectors 09:30
Monkey thieves: Searching for
sanctuary 10:00 Hunter hunt
ed: Isle of the cougar 11:00 I
didn't know that 11:30 Mad
labs 12:00 Carrier: True believ
ers 13:00 Bite me with Dr Mike
Leahy: Vietnam 14:00 I didn't
know that 14:30 Mad labs
15:00 Seconds from disaster:
Washington air crash 16:00
Hunter hunted: Rhino rampage
17:00 The first Jesus? 18:00 Se
crets of the cross: Mary Magda
lene - Saint or sinner? 19:00
Dangerous encounters: Mon
ster bite 20:001 didn't know
that 20:30 Mad labs 21:00 Un
derworld: Tijuana 22:00 The
mafia: Going global 23:00 Un
derworld: Tijuana
Animal Planet
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:45 Groomer has it: On
the cover 08:40 Animal battle
grounds: Deserts 09:05 Air
jaws 2 09:55 Monkey life 10:20
Night: Night monkeys 10:50
Animal precinct: Behind the
badge 11:45 Vet on the loose
12:10 Pet rescue 12:40 Animal
cops Philadelphia: Rescued just
in time 13:35 Wildlife SOS
14:00 SSPCA: On the wildside
14:30 Ultimate air jaws 15:25
All new planet's funniest ani
mals 16:20 Dogs 101Pe
kingese, Korthals griffon, Ches
apeake bay retriever, Australian
shepherd 17:15 After the at
tack: The perilous outdoors
18:10 Killer whales 19:10 Ani
mal cops Houston 20:05 Great
white appetite 21:00 Shark
rampage 1916 22:50 Untamed
uncut: Gator tricks gone bad
23:45 Animal cops Houston
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Johnny test
07:25 Fairly odd parents 07:50
Invisible network of kids 08:15
Mighty B 08:35 Johnny test
09:25 Fairly odd parents 10:45
The penguins of Madagascar
11:20 Barnyard 12:05 Genie in 4
the house 12:30 iCarly 13:20
Big time rush 13:45 True Jack
son 14:40 Chalkzone 15:00 In
visible network of kids 15:25
Mighty B15:50 True Jackson
16:20 Genie in the house 16:45
Fanboy Sr Chum chum 17:10
Adventures of Jimmy Neutron
17:35 iCarly 18:00 Johnny test
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Kenan Si
Kel 20:00 Zender uit de ether
07:40 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X 10:30 TMF
hits 12:00 Sail dit nou Live
13:00 TMF Superchart 15:00
serveert 15:30 Your chart
16:30 Kijk dit nou live 17:30
Best of Gamekings 18:30 Pop it
up! 18:40 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 TMF Pure Chart
22:00 Beach party 23:00 10 X
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 16
and pregnant 14:45 The hills
15:10 The city 15:40 Brooke
knows best 16:05 My super
sweet 1617:00 Made 17:50
Teen mom 18:45 Room raiders
19:35 Made daily 20:05 Jersey
shore 20:55 Cribs 21:20 Pimp
my ride 21:45 Disaster date
22:10 The X-Effect 22:35
Pranked 23:10 Dirty Sanchez
KEE9RRIHHHHL
06:25 Et Dieu créa... Laflaque
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:25 Rêves d'ho-
tel 08:30 TiVi5monde 09:05
Les pieds dans la marge 09:25
Portraits/autoportraits 09:30
Cöté maison 09:55 Le court du
jour: Les aventuriers de l'envi-
ronnement 10:00 Flash 10:05
Partir autrement 10:30 Plus
belle la vie 10:55 Le meilleur
d'acoustic 11:00 La coeur a ses
raisons 11:25 Rêves d'hotel
11:30 Nee plus ultra la collec
tion 11:55 Merci professeur!
12:00 Flash 12:05 L'épicerie
12:30 68 13:20 Matière grise
express 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Génération reporters
15:20 L'autre émoi 15:35 Les
gardiens de la forêt 16:00
Nieuws 16:25 Chacun sa terre
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Envoyé spécial
17:45 DESIGNsuisse: Laurent
Mercier 18:00 Nieuws 18:20
L'invité 18:30 Le journal de
l'éco 18:35 Reporters 20:30
Frans nieuws 21:00 Foot! 22:00
Le tour de monde des arts mar-
tiaux 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 23:55 Un taxi pourTo-
brouk i
Eurosport
08:30 Motorsports weekend
08:45 Wielrennen 09:45 Ski
springen 11:15 Kanovaren
12:45 Tennis 14:00 Wielrennen
16:30 Tennis 18:00 Eurogoals
18:45 Skispringen 20:00 Euro
goals 20:45 Clash time 20:50
WATTS 21:00 Pro wrestling:
This week on world wrestling
entertainment 21:30 Pro wrest
ling: Vintage collection 22:25
Clash time 22:30 Eurogoals
23:15 Speedway
09:00 World report 09:30
World business today 10:00
World report 10:30 World view
11:00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 World report
14:30 News special 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 18:30 News special
19:00 International desk 20:00
Quest means business 21:00
World one 22:00 Connect the
world with Becky Anderson
23:00 BackStory 23:30 World
sport