'Zomergasten' de hoofdrol
media
39
"Ill
media@wegener.nl
024-3650570
Het moet klikken en passen met de gast. Als ze zich bij mij op hun gemak
VOelenzijn ze Opener Jelle Brandt Corstius presenteert Zomergasten
Zaterdag 24 juli 2010
07:05 De grote verhui
zing 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
tuinruimers 10:55 Bur
gers' Zoo: Drukte in de
dierentuin 12:00 SBS 6
Autosport 12:30 Who's
the boss? 13:00 City
trends 13:30 Teletrends
15:00 Diagnosis murder
16:00 Droomhuis in de
zon 17:00 Verbouwen Sr
verkopen
09:30 Regio business
magazine 10:00 Vis TV
10:30 The loop 11:00
RTL CP: Rally report
11:30 Volleybal! 12:15
RTL CP: Dutch Power
Pack-DPP Assen 12:45
RTL GP: GP2 - Duitsland
13:00 RTL GP: Formu
le 1 - Duitsland (race)
16:00 RTL GP:WTCC
(race) 16:30 RTL GP: Su
perleague Formula - Bel
gië 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL
Autowereld
17:20 Design Inc. 17:45 07:05 Marriage un-
Openingsoon
der construction 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Stylist van de ster
ren 08:55 Tommy Te
leshopping 10:55 As
tro TV 12:55 Tommy
Teleshopping 13:55
Stylist van de sterren
14:55 Trinny St Susan
nah: Undress the na
tion 15:55 One Tree
Hill 16:50 Films stars
17:20 Mary queen of
shops
06:01 Disney XD: Shuri-
ken school, Galactik foo
tball, Tarzan, Disney's
American dragon: Jake
Long, Pokemon, Aaron
Stone, Phineas St Ferb,
Stitch!, The suite life of
Zack and Cody, Zeke St
Luther, Heksje Lilly, Phi
neas St Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Zeke St Luther, What's
with Andy, Totally spies,
Jackie Chan, Jimmy two
shoes, De Vervangers,
Phineas St Ferb, What's
with Andy, The suite life
of Zack and Cody, Zeke
Luther
o
18:00 De grote verhui
18:00 RTL GP: Formule
18:15 Beautiful people,
18:35 Four weddings
18:00 Brainiac, Serie do
zing, Realitypro-
1 - Duitsland
Dramaserie
cumentaires
gramma
18:55 RTL Voetbal: Af-
18:10 According to Jim,
scheidswed-
Comedyserie
strijd Giovanni
18:35 Still standing, Co
van Bronckhorst,
medyserie
Verslag
19:00 De 25 meest bi
19:10 My boys, Come
19:30 Extreme home
19:05 Friends, Come
zarre beroepen
dyserie
makeover
dyserie
aller tijden, Amu
19:35 Strong medicine,
19:35 Border security,
sement
Dramaserie
Realityserie
20:30 Wegmisbrui
20:30 Lipstick jungle,
20:30 Ghost whisperer,
20:30 NCIS, Detective
kers!, Verkeerspro-
Dramaserie
Dramaserie
serie
gramma
21:30 De Smaakpolitie,
21:00 Taxi, Komedie
21:25 Lipstick jungle,
21:25 Fringe, Dramaserie
21:25 Flashpoint, Mis
Consumentenpro-
Dramaserie
daadserie
22:30 Hart van Neder- 22:50 Taxi 2, Komedie
22:20 Elvis has left the
22:30 Supernatural, Hor- 22:25 Numb3rs, Mis-
land
building, Romanti
rorserie daadserie
22:45 Piets weerbericht
sche komedie
22:50 Reportage: Be
kentenissen van
een seriever
krachter
23:25 Without a trace, 23:15 Numb3rs, Mis-
Misdaadserie daadserie
00:00 Mostly true sto
ries
00:55 Astro TV
01:55 Late night
00:40 RTL Poker: Mil
lion Dollar Cash
game
01:40 Poker babes
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:00 Design Inc.
00:26 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Vriendinnentijd
00
O
10
N>
O
to
IsJ
IO
W
o
in ieder geval. „Ik wil de fragmen
ten in ieder geval niet van tevoren
zien. Ik laat me echt verrassen en
zit daardoor meer aan de kant van
de kijker dan van de gast." Voor
filmfragmenten en keuzefilms van
de gasten maakt hij een uitzonde
ring. „Films wil ik vooraf helemaal
zien. Ik heb een hele stapel dvd's
waar ik nog doorheen moet."
Al te lieflijk wordt het niet, belooft
hij. „Mijn vrienden moeten altijd
erg lachen als ze weer ergens over
me lezen dat ik zo aardig ben. Ik
weet niet waarop dat imago is ge
baseerd, want ik kan een enorme
hufter zijn. En ja, ik kan absoluut
kritische vragen stellen. Ik heb er
ook best zin in mensen af en toe
in een hoek te drijven. Het moet
niet al te vrijblijvend worden."
Zomergasten. Nederland 2, 20.15 uur.
OVERiCE
18:00 Trugkieke 18:10 In het
theater 18:25 Kunstkeet 18:35
RegioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 10:45
Lichtpunt 11:45 Tour 2010,
vive Ie vélo 12:40 1000 Zonnen
13:00 Het journaal 13:25 Het
weer 13:30 Vlaanderen vakan
tieland 14:15 Clips 14:25 Ron
devan Frankrijk 2010 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Nigella bites 19:00
Het journaal - Sportweekend
19:55 Het weer 20:00 1000
Zonnen 20:20 Chester Zoo
20:45 F.C. De Kampioenen
21:25 Tour 2010, vive Ie vélo
22:15 Flikken Maastricht 23:00
Het journaal laat 23:20 Het
weer 23:25 Stellenbosch
07:00 Hopla 07:05 Nellie Sc Ce-
zar 07:15 Bob de Bouwer 07:25
Het zandkasteel 07:40 Angelina
ballerina 07:55 Opa op zak
08:05 Samson en Gert 08:30
De avonturen van Bibi Sc Tina
09:00 De brief voor de koning
10:45 Pippi Langkous 11:10 La-
zytown 11:35 De mysteries van
Alfred Hedgehog 11:45 Kika Sc
Bob 12:00 De avonturen van
Bibi&Tina 12:30 Smos 12:45
De Snorkels 13:05 Uncle Max
13:15 Pippi Langkous 13:39
CANVAS 13:45 KETNET17:00
Disney's Kim Possible 17:25
Disney's Phineas and Ferb
17:40 Rudi het racevarken
18:10 Spring 18:25 Doe de
wrap 18:40 Spring 18:55
W@=D@ 19:25 De dodelijkste
6019:52 CANVAS 20:00 Het
journaal 20:10 Panorama 21:00
Expedition Guyana 21:55 Ver
loren land 22:25 Kongo 23:20
Lichtpunt
07:00 Breakfast 10:00 The An
drew Marr show 11:00 Sunday
morning live 12:00 Country
tracks 13:00 Autosport: For
mule 1 16:15 EastEnders 18:35
Lifeline 18:45 Songs of praise
19:20 BBC News 19:35 Region
aal nieuws en weerbericht
19:45 Antiques roadshow
20:30 Last of the summer wine
21:00 Countryfile 22:00 Sher
lock 23:30 BBC News 23:45 Re
gionaal nieuws en weerbericht
23:55 The impressions show
with Culshaw and Stephenson
00:15 Charmed 00:05 Veronica poker:
01:05 Nachtprogram- World Poker Tour
mering: Relax TV 01:05 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder- mering: Lek-
landSrShow- kerlive
nieuws (h)
Mona Lisa 18:30 ZDF.reporta-
ge: Geile Zeit - Abireise in den
Siiden 19:00 heute 19:10 Ber
lin direkt 19:30 Terra X: Der ge
heime Kontinent 20:15 Kreuz-
fahrt ins Glück 21:45
heute-journal 22:00 Kommissar
Beck 23:25 ZDF-History: Un-
schuldig verurteilt?
Presentator Jelle Brandt Corstius bemoeide zich stevig met de selectie van
de gasten voor Zomergasten. foto Karoly Effenberger/GPD
07:00 Harry and Toto 07:10
Bob the builder 07:20 Postman
Pat: SDS 07:35 Guess with Jess
07:50 Pingu 07:55 Harry and
Toto's world of opposites 08:00
Everything's Rosie 08:10 Dirt-
girlworld 08:20 Bob's mini
projects 08:25 Muddle earth
08:35 Bear behaving badly
09:00 Wingin' it 09:20 Sam and
Mark's guide to dodging disas
ter 09:30 Planet Ajay 10:00
OOglies 10:30 Sorry, I've got
no head 11:00 Something for
the weekend 12:30 Monk
13:15 Pal Joey 15:00 Escape to
the country 16:00 Triatlon
19:00 Wild Wales 20:00 Drag
on's den 21:00 Top Gear 22:00
Coast 23:00 Motorsport
07:05 SesamstraRe 07:30 Tiere
bis unters Dach 08:25 Die Pfef-
ferkörner 08:55 Tigerenten
Club 09:55 Tagesschau 10:00
Evangelischer Gottesdienst
11:00 Kopfball 11:30 Die Sen-
dung mit der Maus 12:00 Ta
gesschau 12:03 Presseclub
12:45 Tagesschau 13:15 ARD-
exclusiv 13:45 Geld.Macht.Lie-
be 14:30 13 Kleine Esel und der
Sonnenhof 16:00 Sportschau
live: Wielrennen - Tour de
France 18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Ein Platz an der Sonne
18:50 LindenstraRe 19:20
Weltspiegel 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort: Erntedank e.V.
21:45 Eichmanns Ende - Liebe,
Verrat, Tod 23:15 Tagesthemen
23:28 Das Wetter im Ersten
23:30 ttt - titel thesen tempe-
ramente: 50 Jahre Beatles
07:10 Roary, der Rennwagen
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau
08:35 Löwenzahn 09:00 heute
09:02 sonntags 09:30 Eucharis
tieviering 10:15 blickpunkt
11:00 ZDF-Fernsehgarten
13:00 heute 13:03 Peter Hahne
13:25 ZDF.umwelt unterwegs
13:50 Der Csardaskönig 15:25
heute 15:30und abends in
die Scala 17:03 heute 17:10
ZDF SPORTreportage 18:00 ML
mal cops Phoenix: Missing leg
mystery 22:50 All new planet's
funniest animals 23:45 Weird
creatures with Nick Baker:
Horseshoe crab
07:05 Die Camper 07:35 Alles
Atze 08:05 Nikola 08:35 Ritas
Welt 09:05 Cindy aus Marzahn
Die jungen Wilden 10:15
Willkommen bei Mario Barth
11:30 Die 10 schrillsten Beau-
ty-Schocker 12:30 Autosport:
Formule 1 16:25 Hartwichs
Hockenheim-Test 16:45 Das
groRe Abnehmen 17:35 RTL-Bi-
belclip 17:45 Exclusiv - Week
end 18:45 RTL Aktuell WEEK
END 19:03 RTL Aktuell
Weekend - Das Wetter 19:05
Exclusiv Spezial: Das Leben der
Superreichen 20:15 Garfield 2 -
Faulheit-verpflichtet! 21:45
SPIEGEL TV Magazin 22:30
GroRe Bühne, kleine Stars - Kin
der machen Oper 23:00 Faszi-
nation Leben 23:15 Die Super-
Ex
07:50 LA hard hats: Mud men
08:45 Engineering the World
Rally: Great Britain - Last chance
saloon 09:40 How stuff's made:
School lockers/Frozen pizza/
Plastic railroad ties/Tissues
10:05 How stuffs made:Trom-
bones/Drive-through windows/
Bottled water/Baseball bats
10:35 Really big things: Dry
docks 11:30 Raging planet:
Lightning 12:25 Ray Mears'
world of survival: The Barren
Lands 12:55 Ray Mears' world
of survival: The Red Centre
13:20 Disaster in the gulf: A
race against time 14:15 Huge
moves 15:10 Ultimate car
build-off 16:05 Mighty ships:
M/V Becrux 17:05 How stuffs
made: Quarters/Acquariums/
Limestone/Highlighters 17:35
How stuffs made: Pencils/Giant
bolts/Pickles/lnflatables 18:05
American chopper: Gladiator
garageworks bike 19:05 Myth-
busters: Boomerang bullet
20:05 Wheeler dealers: Porsche
944 Turbo 20:35 Deadliest
catch: Lobstermen - Storm of
the season 21:35 Surviving dis
aster: Hijack 22:35 Swamp log
gers: Money pit 23:30 Mon
sters inside me: Outbreak
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Chalkzone
07:45 Avatar 19:10 The troop
20:00 Zender uit de ether
ilèi&y&sè
07:00 Get outta town: Athens
07:30 The snake wranglers: The
honor of the killer habu 08:00
Let's get inventin: Mossbot
08:30 Monkey business 09:00
The dog whisperer: Tenacious B
10:00 The dog whisperer: Bam
bam 11:00 Cruise ship diaries:
Inspectors on board 12:00 Se
crets of Egypt: The pyramid
code 13:00 Science of forensics
14:00 The dog whisperer 15:00
The dog whisperer: Tara, Molly
Mandy, Olive, and Dexter
16:00 The dog whisperer: ATF
K-9 Gavin 17:00 Earth investi
gated: Hawking's universe
18:00 Caught in the act: Dan
gerous games 19:00 Monster
fish: Fish gone wild 20:00 The
dog whisperer: Widow's dilem
ma 21:00 Animal impact: Sur
viving the savannah 22:00
Caught in the act 23:00 Ameri
ca's hardest prisons: Life after
lockdown
07:15 All new planet's funniest
animals 07:45 Cats 101: Ocicat,
Norwegian Forest Cat, Selkirk
Rex, Abyssinian, Bombay, Ha
vana Brown 08:40 Wildlife SOS
international 09:05 Amba the
Russian tiger 09:55 Gorilla
school: Fulfilling the dream
10:20 SSPCA: On the wildside
10:50 Animal precinct 11:45 E-
vets: The interns - Facing the
unknown 12:10 Pet rescue
12:40 Gorilla school: One year
on 13:05 Gorilla school: Fulfill
ing the dream 13:35 Wildlife
SOS international 14:00 SSPCA:
On the wildside 14:30 Cats of
claw hill: Neighbourhood watch
14:55 Cats of claw hill: Food for
thought 15:25 Dogs 101: Eng
lish Bulldog, Collie, Wire Fox
Terrier, Cavalier King Charles
Spaniel 16:20 Cats 101: Ocicat,
Norwegian Forest Cat, Selkirk
Rex, Abyssinian, Bombay, Ha
vana Brown 17:15 Animal cops
Houston: Coming up Daisy
18:10 Weird creatures with
Nick Baker: Horseshoe crab
19:10 Into the dragon's lair
20:05 Untamed St uncut;
Shorty the bull's revenge 21:00
Untamed Sc uncut: Double
great white attack 21:55 Ani-
07:20 Pinky and the brain
07:40 Bakugan 08:10 Grossolo-
gy 08:40 Speed racer 09:00
Your chart 10:00 Wakker wor
den met Sascha 10:30 Valerio
duikt onder 11:00 Wat te doen
voor je poen 11:30 Sascha's
streetchallenge 12:00 TMF Su-
perchart 14:00 Top 25 16:00
Hollywood buzz 16:30 Wat te
doen voor je poen 17:00 Beach
party 18:00 TMF Superchart
20:00 TMF hits 21:00 Wat te
doen voor je poen 21:30
Sascha's streetchallenge 22:00
Best of Gamekings 23:00 TMF
hits
08:55 MTV Breakfast club top
10 09:50 Disaster date 10:15
The hills 10:40 The city 11:10
Run's house 11:35 My super
sweet 1612:00 Cribs 18:10
Jessica Simpson's: The price of
beauty 18:40 My super sweet
1619:05 Made daily 19:30
Room raiders 20:00 Spring
Break Challenges 20:50 The
real world: DC 21:45 The X-Ef-
fect 22:10 Disaster date 22:40
Busted 23:05 Famous crime
scene: John Lennon 23:30 Nitro
circus
06:25 5 sur 5 Afrique 06:55 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:30 La grande soif 09:05 Ti-
Vi5monde 10:55 Déja vu 11:30
La vie en vert 12:00 Flash 12:05
Le Passager 12:30 Urbania - Le
Quebec en 12 lieux 13:00 Ten
dance A 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Les diablogues 15:30 La
petite vie 16:00 Nieuws 16:30
Coup de pouce pour la planète
17:00 Passe-moi les jumelles
18:00 Flash 18:10 Envoyé spé
cial 20:00 Acoustic 20:30 Frans
nieuws 20:55 Le film du Tour
21:00 Les tontons flingueurs
22:50 Recrutement 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:30 Afrikaans nieuws 23:50
Confidences a un inconnu
08:30 Voetbal 10:00 Wielren
nen: Tour de France 10:55 Pla
net Armstrong 11:00 WATTS
11:15 Autosport: Touring car
11:45 Autosport 12:30 Wiel
rennen: Tour de France 14:00
WATTS 14:15 Wielrennen:
Tourde France 18:00 Voetbal
21:45 WATTS 22:00 Wielren
nen: Tour de France 22:55 Pla
net Armstrong 23:00 Motor-
sports weekend 23:15 Voetbal
07:00 World report 07:30 Re
vealed 08:00 World report
08:15 CNN marketplace Africa
08:30 World sport 09:00
World report 09:15 CNN Mar
ketplace Middle East 09:30
MainSail 10:00 Political Mann
10:30 Talk Asia 11:00 Larry
King live 12:00 World report
12:30 World sport 13:00 News
special 13:30 Inside Africa
14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 World re
port 1 6:30 i Report for CNN
17:00 MainSail 17:30 World
sport 18:00 Prism 18:45 CNN
Marketplace Middle East 19:00
African voices 19:30 Revealed
20:00 World report 20:30
News special 22:00 Fareed Za
karia GPS 23:00 Best of Back-
Story 23:30 World sport