televisie 135
in 150 notitieblokjes
De vuursteentjes die zijn volk gebruikte om vuur te maken liggen er nognet
als de resten van een vuurplaats. Het Uur van de Wolf over de verloren cultuur van de /Xam
Ui
vrijdag 28 mei 2010
07:05 Coronation Street
07:35 The bold and the
beautiful 08:00 Tom
my Teleshopping 13:00
Shownieuws: Late editie
13:10Trauma centrum
13:40 De grote verhui
zing 14:45 Coronation
Street 15:10 The Cos
by show 15:40 Still stan
ding 16:05 According to
Jim 16:30 The bold and
the beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 Allwo-
men on top 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Tulpenral-
lye 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:20 Re
gio business magazi
ne 15:40 Special: De kij
ker aan zet 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Special:
De kijker aan zet 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 Op
rah Winfrey show
06:55 Disney feest 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Always gree
ner 09:55 Tommy Te
leshopping 10:55 As
tro TV 12:55 Tommy Te
leshopping 14:00 Out
of the blue 14:25 Al
ways greener 15:35 Dis
ney feest 16:05 Sein
feld 16:35 Met de deud-
in huis 17:05 Hoge hak
ken, strakke pakken: de
makelaars 17:40 Will
Grace
VERONICA
09:00 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
ondermeer Casper's
griezelschool, Matt's
monsters, Monster Bus
ter club, Totally spies,
The suite life of Zack
and Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Casper's
griezelschool, Mon
ster Buster club, Shu-
riken school, Totally
spies, Galactik football,
Pokemon, Jackie Chan,
De Vervangers, Phine
as Ferb, The suite life
of Zack and Cody, Aar
on Stone
O
Cl
18:00 De grote verhui-
18:00
The A-Team, ac- 18:05
Dr. Phil, talkshow 18:05 Grey's anatomy,
18:00
Brainiac, serie do
zing, realitypro-
tieserie 18:55
Fabeltjeskrant,
dramaserie
cumentaires
gramma
18:55
De politie op je
kinderprogramma
18:05
Seinfeld, comedy
hielen!, serie re
serie
portages
18:35
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:50
De Pfaff's, celebri- 19:00
Kinderzieken- 19:00
Het huis van je
19:00
Still standing, co
land-Vroege
tydocusoap
huis, realityserie
dromen, woon-
medyserie
editie
19:35
Style by jury,
programma
19:30
Friends, comedy
19:20
Shownieuws -
make-overpro-
serie
Vroege editie, het
gramma
19:55
Two and a half
laatste nieuws
men, comedyserie
20:00
Trauma centrum, 20:30 Waaghalzen!, rea- 20:30 The quiet Ameri- 20:00
Smaken verschil
20:25
Wegmisbrui
realityprogramma
lityserie
can, oorlogsdrama
len, culinair pro
kers!, verkeerspro-
20:30
Pirates of the Ca
gramma
gramma
ribbean: Dead
20:30
House, ziekenhuis
man's chest, ac
serie
tie-avonturenfilm
21:30 Voetbal Interna
tional, voetbaltalk
show
21:30 Law Order: 21:25 Top Gear, auto-
Special Victims magazine
Unit, dramaserie
22:25 As the world
turns, soap
22:20 Lost, dramaserie
22:30 Top Gear, auto
magazine
„Wie de verslagen leest en de plek
ken met eigen ogen ziet kan daar
niet onbewogen onder blijven",
zegt archeoloog Janette Deacon bij
voorbeeld.
Een van de meest waardevolle
huisgasten van Bleek was //Kabbo,
ook bekend onder zijn Nederland
se naam Jantje Tooren. Hij was
een knappe verhalenverteller en
gezegend met een uitermate goed
geheugen. //Kabbo vertelt zo gede
tailleerd over zijn grond, dat de
plek ook nu makkelijk kan wor
den teruggevonden. De vuursteen
tjes die zijn volk gebruikte om
vuur te maken liggen er nog, net
als de resten van een vuurplaats.
Het Bleek Lloyd archief is opge
nomen in The Unesco Memory of
the World.
Uur van de Wolf: The Broken String,
22.50 uur, Nederland 2.
00
O
10
KJ
O
O
O
KJ
O
O
KJ
KJ
23:20
Hart van Neder
23:00
Met de billen
23:15
Oprah Winfrey
23:35 The Pacific, oor-
KJ
land - Late editie
bloot!, verborgen
show, talkshow
iogsserie
23:30
Piets weerbe
camera-program
(h)
richt, weerbericht
ma
O
23:45
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
O
00:05
Swarm
00:00
RTL Poker
00:05
iHuff
00:10
Dirt
00:35
Learn from The
01:50
Astro TV
00:55
RTL Poker
01:05
Teleshop 8
01:05
Nachtprogram
Pro's
Z
02:50
Late night
01:50
Teleshop 7
01:06
Sneak preview
mering
01:05
Nachtprogram
01:51
Poker babes
02:00
Meiden
02:05
Nachtprogram
mering
O
03:00
Sneks
04:30
Chat TV
mering
02:05
Poker after dark
z
05:00
Car tracks
05:30
Blik op de ster
ren
H
Een van de notitieblokjes waarin de kliktaal van de /Xam bewaard bleef.
foto CPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Trugkieke
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND®!!!
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:15 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Sporza
extra. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
21:05 Goeie vrijdag. 22:15 Sea
Wolf. 23:45 Het journaal laat.
00:06 KENO-uitslagen. 00:07
EuroMillions. 00:12 Het weer.
00:15 Lonely hearts.
België 2
07:05 SamSam. 07:10 Zoe
Kezako. 07:25 Sprookjesboom.
07:30 Disney's Legende van
Tarzan. 07:50 Sally Bollywood.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Twisted Whiskers. 08:40 Sher
lock. 08:50 De week van Kar-
rewiet. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Lentebeelden.
11:10 Sporza: Roland Garros
2010.15:29 KETNET. 15:30
Hopla. 15:35 Uki. 15:45 Bumba
in Afrika. 15:50 Kabaal in de
stal. 16:00,16:15 Angelina
ballerina. 16:30 Samson en
Gert. 16:55 Twisted Whiskers.
17:10 Disney's Legende van
Tarzan. 17:35 Sally Bollywood.
17:45 Sherlock. 17:55 Spring.
18:05 Karrewiet. 18:15
Spring. 18:30 Ketnet maakt
een film. 18:45 En daarmee
basta. 19:05 Sherlock. 19:15
Karrewiet. 19:25 The Sarah
Jane adventures. 19:5419:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
The company. 21:30 Michael
Mclntyre's comedy roadshow.
22:00 Moses Jones. 22:55
Koningin Elisabethwedstrijd
voor piano 2010.
RTBF1
08:50 Télétourisme quotidien.
09:20 Maigret: Maigret en
Finlande. 10:52 Sans chichis.
11:52 Questions d'argent.
11:55 Table des terroirs.
12:05 Feux de I'amour. 12:52
Questions d'argent. 12:53
Weerbericht. 13:00 Nieuws.
13:40 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien.
14:00 Wielrennen: Ronde
van België. 16:35 Nom de
code: l'aigle. 17:40 FBI, portés
disparus. 18:30 Le 6 minutes.
18:40 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:21 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:15 Théatre:
Tailleur pour dames. 22:30
Euromillions - uitslagen. 22:40
Auto mobile. 23:11 Capsule
biodiversité. 23:12 Questions
d'argent. 23:15 Cinquante
degrés nord. 00:05 Opinions
- PS. 00:15 Le 12 minutes.
RTBF2
08:35 Sans chichis. 09:35
Questions d'argent. 09:36
Toute une histoire. 10:20 Plus
belle la vie. 10:50 Football
made in Africa. 10:55 Tennis:
Roland Garros 2010.18:00
Air de families. 18:05 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:55 Plus belle la vie. 19:20
Tout Ie monde déteste Chris.
19:50 Beursberichten. 20:00
Spies like us. 21:50 La télé de
A@ Z. 22:21 KENO. 22:22
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:48 Football made in Africa.
22:50 Concours reine Elisabeth
- session piano.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00 Put
your money where your mouth
is. 11:55 Nieuws en weerbe
richt. 12:00 Cash in the attic.
12:40 Nieuws en weerbericht.
12:45 Bargain hunt. 13:30
Chelsea flower show. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:45 Doctors. 15:15
Escape to the country. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
I can cook. 16:20 Zigby. 16:40
Big babies. 16:55 Shaun the
sheep. 17:05 Tracy Beaker re
turns. 17:35 Junior Masterchef.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 A ques
tion of sport. 20:57 Nieuws en
weerbericht. 21:00 EastEnders.
21:30 Bruce Almighty. 23:00
BBC News. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Friday night with Jonathan
Ross.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 The Pingu show. 07:55
Yoko! Jakamoto! Toto! 08:00
Mona the vampire. 08:15 Mud
dle earth. 08:25 Newsround.
08:30 Raven. 09:00 Prank
patrol. 09:30 Timmy time.
09:40 Chuggington. 09:50
Louie. 10:00 Charlie and Lola.
10:15 Postman Pat: SDS. 10:30
Lazytown. 10:55 Dirtgirlworld.
11:10 Waybuloo. 11:30 In
the night garden. 12:05 The
Flintstones. 12:30 Castle in
the country. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Car booty. 14:30 A
stitch in time. 16:00 Diagnosis
murder. 16:45 Flog it! 17:30 A
question of genius. 18:15 Es
cape in time. 19:00 Eggheads.
19:30 Great British menu.
20:00 The genius of design.
21:00 Mastermind. 22:00
Chelsea flower show. 23:00
TOTP2.23:30 Newsnight.
00:00 The review show.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:20 Herkules erobert
Atlantis. 12:00 Tagesschau.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ARD-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Panda, Gorilla Co. 17:00
Tagesschau. 17:15 Brisant.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 Das Duell
im Ersten. 19:20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19:45 Wissen vor
8.19:50 Das Wetter im Ersten.
19:52 WM-Fieber. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Schatten der Erinnerung.
21:45 Polizeiruf 110: Tod in
der Bank. 23:15 Tagesthemen.
23:28 Das Wetter im Ersten.
23:30 Einspruch für die Liebe.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Hanna - Folge deinem Herzen.
11:15,11:35 Reich und Schön.
12:00 Tagesschau. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Die Kiichenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Tierische
Kumpel. 16:00 heute - in
Europa. 16:15 Hanna - Folge
deinem Herzen. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Wien. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Forsthaus Falkenau. 20:15
Ein Fall für zwei. 21:15 SOKO
Leipzig. 22:00 heute-journal.
22:27 Weerbericht. 22:30
heute-show. 23:00 aspekte.
23:30 Lanz kocht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Maggot
farmer. 08:30 Wheeler dealers:
MGB GT108:55 Wheeler dea
lers: MGB GT 2.09:20 Ame
rican chopper: Space shuttle
tribute bike. 10:15 Overhaulin':
The Marks return - Chip's picks.
11:10 How do they do it?:
Panama canal/Landfill. 11:40
How do they do it?: Knives/Dia
monds/Bricks. 12:05 Ultimate
survival: Best of compilation
2.13:05 Deadliest catch: A
frozen finish. 14:05 Sci-trek:
Bolts of fire. 15:05 Die Ludolfs.
16:05 Chop shop: Dallaglio's
muscle car. 17:05 FutureCar:
The body. 18:05 Mythbusters:
Voice flame extinguisher. 19:05
Mega world: United States
West. 20:05 Cake Boss: Pizza,
pooches pop-in-law. 20:35
Mighty ships: HDMS Absalon.
21:35 Heartland thunder.
22:35 Destroyed in seconds.
23:00 Storm chasers: EF-3
strikes you're out! 00:00 True
crime scene.
National Geographic
07:00 Zoo tales. 07:30
Megastructures: Dubai's dream
palace. 08:30 I didn't know
that. 09:00 Animal inspec
tors. 09:30 Animal rescue
squad. 10:00 When crocs ate
dinosaurs. 11:00 Construction
zone: Ultimate roller coaster.
11:30 Seconds from disaster:
Sampoong. 12:00 The dog
whisperer: Lives changed.
13:00 The dog whisperer:
Owen, Jerry and Rocky. 14:00
Construction zone: Ultimate
rollercoaster. 14:30 Green
dream district. 15:00 Air crash
investigation: Ditch the plane.
16:00 Animal autopsy: Whale.
17:00 Megafactories: Porsche.
18:00 Megastructures: Britain's
new railway. 19:00 Air crash
investigation special report:
Who's flying the plane? 20:00
Construction zone: World's
biggest cruise ship. 20:30 Se
conds from disaster: Potomac
plane crash. 21:00 The dog
whisperer: Marley and Piper.
22:00 The dog whisperer:
Shadow, Jake Riley and Nor
ton. 23:00 The dog whisperer:
Marley and Piper. 00:00 The
dog whisperer: Shadow, Jake
Riley and Norton.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMF Toons:
Grossology. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:001 OX. 11:00TMF hits.
12:00TMF Dance. 13:001 OX.
14:00serveert. 14:30 TMF
hits. 15:00 Your chart. 16:00
License to liberty. 16:30,16:40
Mission Olympic. 17:00 Kijk
dit nou live. 18:00serveert.
18:30 TMF hits. 20:00 Your
chart. 21:00,21:30 Check it!
22:00 TMF inde mix. 23:00
TMF Dance - non stop. 00:00
Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
UK chart. 13:00 Monster hits.
14:30 Brand new chart. 15:25
Made. 16:15,16:40 My super
sweet 16.17:05 The hills.
17:30 The city. 17:55 Brooke
knows best. 18:25 MTV at the
movies. 18:50 Room raiders.
19:15 The X-Effect. 19:40 Slips.
20:05 Pimp my ride. 20:30
Cribs. 21:00 MTV World sta-
geFoo Fighters. 21:50,22:15,
22:40 Blue mountain state.
23:05 Jersey shore before the
shore. 23:30 Jackass. 00:00
Dirty Sanchez.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Outremers. 09:00 Flash. 09:05
Les escapades de Petitrenaud.
09:30 Silence qa pousse! 10:00
Flash. 10:05 Le plus grand mu-
sée du monde. 10:30 Plus belle
la vie. 11:00 Les Boys. 11:30
Nec plus ultra. 12:00 Flash.
12:05 Escapade gourmande.
12:30 Paradis en sursis. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00,15:00
Au siècle de Maupassant, con-
tes et nouvelles du XlXe. 16:00
Nieuws. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Médias, le
magazine. 18:00 Nieuws. 18:20
L'invité. 18:30 Le journal de
leco. 18:35 FortBoyard.20:30
Frans nieuws. 21:00,21:50
Avocats et associés. 22:45 Ho
tels particuliers. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:55 Agathe
contre Agathe.
Eurosport
08:35 Eurosport Flash. 08:45
Tafeltennis. 10:30 Game, Set
Mats. 11:00 Tennis. 15:30
Wielrennen: Giro d'ltalia. 17:30
World Cup Rhythm. 17:40 Ten
nis. 20:30 Game, Set Mats.
21:00 Fight club. 23:30 Tennis.
CNN
07:00,08:00 World report.
08:30 World sport. 09:00
World report. 09:30 World
business today. 10:00 World
news. 10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 Best of
BackStory. 11:00 Larry King
live. 12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 World
report. 14:00 Amanpour..
14:30 Best of BackStory. 15:00
World business today. 16:00
International desk. 17:00 The
brief. 17:30 World sport. 18:00
World report. 18:30 Political
Mann. 19:00 International
desk. 20:00 Quest means busi
ness. 20:45 CNN Marketplace
Middle East. 21:00 Amanpour..
22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 World report.