NVJ 32 familieberichten Frans en Corrie Geernaart Hans Verploeg Hans Verploeg Hans Verploeg Johanna Wilhelmina Gezina Bezemer vrijdag 28 mei 2010 fj| (DensenUnq.nl Juóilsum 68 jaargetrouwd! Lieve (O)pa en (O)ma, van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk! Veel liefs de familie. Herbert en Ria, Monique en Freerk, Martin en Jennie 28 mei 2010 DvarJsi den Mijn liefste, mijn alles Tot in elke vezel verbonden Siempre Inge un homme entier Oostburg, 14 maart 1945 Rotterdam, 25 mei 2010 Zeeuws-Vlaamse genen, de wereld zijn thuis eigenzinnig en oorspronkelijk intens geleefd en geliefd Verploeg Brakman Dorpsstraat 201 1531 HE Wormer Inge Sanne Sander, Mick Erika, Romeo, Diego Juana, Chayenne Kees Nel Marja Frans, Jori Han, Beatrijs Els Anton, Eva, Roos, Olga Hans is thuis. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag l juni om 14.15 uur in crematorium 'Westerveld', Duin en Kruid- bergerweg 2-6, Driehuis. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Vanaf 17.00 uur komen we bij elkaar in Strand-paviljoen Zuidpier, IJmuiderstrand 172, 1976 GA IJmuiden aan Zee. Nederlandse Vereniging van Journalisten Meer dan een kwart eeuw het gezicht van de NVJ. Immer strijdend voor persvrijheid in binnen-en buitenland. We verliezen veel te vroeg een gepassioneerde vechtjas en een mooi mens. Algemeen secretaris van de NVJ 1980-2005. Mede-oprichter van Free Voice en Press Now. Voormalig lid van het dagelijks bestuur van de International Federation of Journalists. We wensen Inge en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies en zullen hem zeer missen. Bestuur, sectiebesturen, het secretariaat en alle mensen die met hem hebben samengewerkt bij de NVJ. Namens hen, Thomas Bruning, algemeen secretaris Huub Elzerman, voorzitter Een humaniste met zwarte humor is overleden. Mijn moeder, mijn schoonmoeder, Joop Rotterdam, 23 februari 1927 Middelburg, 25 mei 2010 Frank en Anita Meulstee-van Beuzekom Correspondentieadres: Ringdijk 305 8284 BK Lelystad Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 31 mei van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bekenden van Joop die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "Ik zal er zijn" Exodus 3:14 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn dat God haar komt bevrijden. Na een leven vol inzet, liefde en zorgen voor iedereen en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, zus en oma Ans Johanna Pieternella Izeboud - de Plaa WÊ Middelburg, 22 juli 1934 Den Haag, 26 mei 2010 ^JPPPI Den Haag: Huib Izeboud Poeldijk: Agnes Izeboud én Han Schouten Thomas en Johan Kapellen: Ko en Gerdien Izeboud Julia, Eva en Lotje Den Haag: Rob en Machteld van Kerpel Doortje, Gijs en Mees Correspondentieadres Karperdaal 123, 2553 PD Den Haag Ans ligt thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 mei van 17.00 tot 19.00 uur. Op maandag 31 mei is er een samenkomst in de aula van de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg vanaf 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Ans houdt van roze bloemen Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Ans lzeboud-de Plaa Middelburg 1934 Den Haag 2010 Na een dappere strijd, hebben wij onverwacht snel afscheid moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Dick Hardenberg Vlissingen: Wim Hardenberg Jeanette Hardenberg-Letzer Piet Hardenberg Riny Hardenberg-van Belle Daan Hardenberg Haarlem: Wil Baas-Hardenberg Dick baas Neven en nichten Wij wensen Ineke en de kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Wat is uw enige troost? Dat ik met lichaam en ziel, in leven en sterven, het eigendom ben, niet van mijzelf, maar van mijn trouwe Heiland Jezus Christus. Zondag 1 Op Zijn tijd heeft de Here thuisgehaald mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, opa en oud-opa Marinus Smalheer in de leeftijd van 91 jaar. Brouwershaven, L. Smalheer-van der Linde Westerland, Cees en Anke Smalheer-Slager Brouwershaven, Leendert en Lia Smalheer-van Boeijen Bergschenhoek, Annie en Jouke Wiebenga-Smalheer Brouwershaven, Mary Smalheer - in herinnering - Brouwershaven, Maat en Sam Kristalijn-Smalheer Brouwershaven, Koos en Yvonne Smalheer-de Boer Noordwelle, Adrie en Ron Jonker-Smalheer Brouwershaven, Tonny Smalheer - in herinnering - Sommelsdijk, Katy Smalheer kleinkinderen en achterkleinkinderen 27 mei 2010 Voorburglaan 1 4318 BL Brouwershaven De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 1 juni in de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), Haven Noordzijde 10 te Brouwershaven, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde zwager en oom Marinus Smalheer Brouwershaven, Dien de Jonge-van der Linde Burgh-Haamstede, Pie en Jan Boot-van der Linde neven en nichten Brouwershaven, 27 mei 2010 Als je in je levensstrijd warmte om je hebt verspreid. Als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd. Als je hielp waar je dat kon aan wat licht en aan wat zon. Als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee hij ons omringde, delen wij u mee dat geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve Pa, opa en overgrootvader, oom, en zwager Johan Cornelis (Jan) Haak op de respectabele leeftijd van 86 jaar. Zaamslag: Daan en Lilian Amsterdam: Ko Axel: Hannes en Adrie Terneuzen: Nellie en Adrie Maleisie: Kees en Mary Terneuzen: Riet en Jack Piet: t Onze bijzondere dank gaat uit naar Extramurale zorg en de Orangerie, voor de liefdevolle verzorging. Axel, 26 mei 2010 Correspondentieadres: Robertstraat 77,4571 AS Axel Dinsdag 1 juni zal om 10.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in Uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.25 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen uitnodiging hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te ontvangen. Vertrokken met vogels, wolken en winden Lieve Hans, rust zacht Bewoners en personeel Herengracht leverdieping Stichting Arduin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34