m
media
in hun hoofd bevrijden
53
'De oorlog heeft èen gat in mijn ziel geslagen. Ik heb er 35 jaar overgedaan
voordat ik erover kon praten.' zangeres Liesbeth List in War Child Peace Concert
media@wegener.nl
024-3650570
Zaterdag 1 mei 2010
06:59 Jolinginnedag
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:00
ABBA: The movie 16:00
De Hotelpolitie 17:00
De tuinruimers
07:00 HSS - Best of
shopping 09:00 Tommy
Teleshopping 09:50 Car
tracks 10:05 HSS - Best
of shopping 12:00 Tom
my Teleshopping 13:00
Crocodile hunter 14:00
Cobra 11 16:00 RTL GP:
Rally report 16:30 Gek
op wielen 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
TruckSt Tractor Pulling
07:00 Tel sell 17:20 Je
schoonmoeder in huis!
17:55 Work out
06:50 Born2Cook 07:20
Ernst, Bobbie en de rest
07:50 Films stars 08:20
SamenWonen 08:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 Films stars 14:30
Son in law 16:25 Dave
09:15 Disney XD: Kin- (JJ
derprogramma's, met
onder meer Aaron Sto-
ne, Zeke Luther, Ex
peditie Rangers!, Phi-
neas Ferb, Recess
schools out, The sui
te life of Zack and Cody,
Phineas Ferb, De Ver
vangers, Aaron Stone,
Zeke Sr Luther, The sui
te life of Zack and Cody,
The other me
18:00 Je eigen droom
huis, realitypro-
gramma
18:00 SEAT Mooiste
goals ooit, over
zicht
18:30 Da's lachen!, reali-
typrogramma
18:50 How to look
good naked, sty-
lingprogramma
18:40 Monk, detective-
serie
18:00 The ladykillers,
misdaad-fiimkome-
die
19:00 Lachen om home 19:00 Smeerlappen be- 19:50 What not to
video's, amuse- trapt!, reaiityserie wear, serie repor-
mentsprogramma tages
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, trekking
19:35 Monk, detective
serie
20:00 Lachen om home 20:00 Equilibrium, actie
video's, amuse- film
mentsprogramma
20:30 Move like Mi
chael Jackson,
dansshow
20:30 The closer, dra
maserie
20:00 King Arthur,
avonturenfilm
21:00 The real house
wives of Orange
County, reality-
programma
21:25 Cold case, detecti-
00
O
O
vo
O
O
to
O
O
IO
22:30 Hart van Neder
land - Late editie
22:40 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:45 Shownieuws-
Late editie
22:05 The clearing, thril- 22:00 Boston legal, ad-
Ier vocatenserie
22:55 Aftermath, film
drama
22:25 Cold case, detecti- 22:30 300, actiefilm
veserie
23:05 Gerard Karin,
23:20 Criminal intent,
vrienden vooral-
dramaserie
tijd
23:15 Lachen om home
video's, amuse-
mentsprogramma
(h)
K>
IO
IO
U>
00:49
Jolinginnedag
00:05
Rescue me
00:35
Teleshop 8
00:10
La vita bella
00:10
Brainiac
00:50
Madonna: Truth
00:55
Teleshop 7
00:36
Sneak preview
02:30
Nachtprogram
01:00
Nachtprogram
or dare
00:56
Poker babes
02:00
Meiden
mering: Relax TV
mering
02:55
Astro TV
03:00
Sneks
04:30
Chat TV
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
03:55
Late night
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
land Show
02:45
Nachtprogram
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
mering
O
lig Soedanees kindsoldaat Kon Ke-
lei toen hij als jurist afstudeerde
aan de Radboud Universiteit Nij
megen. „Ik overleefde, maar de
psychische en lichamelijke litte
kens die ik aan mijn verloren
jeugd bij de rebellen overhield,
maakten een terugkeer in de sa
menleving heel moeilijk. Wat me
gemaakt heeft tot wie ik vandaag
de dag ben, was het vertrouwen
dat mensen in mij stelden. Ze
openden mij de ogen voor mijn ei
gen veerkracht."
Een van de publiekstrekkers is
War Child-ambassadeur Marco
Borsato. „De littekens die een oor
log bij mensen achterlaat, kunnen
soms generaties meegedragen wor
den."
War Child Peace Concert: Freedom 4
All!, Nederland 3, 19.55 uur.
overige 0333321
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland de week
18:50 Nu of nooit
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Villa politica. 14:05
Her Majesty. 15:45 Clips. 16:05
Bonekickers. 17:05 Evelien.
17:30 Buren. 17:55 Kijk uit!
18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:00
Jokeren lottotrekking. 20:05
Dieren in nesten. 20:40 De
Chriscollectie. 21:10 Small is
land. 22:37 Winst Joker/Lotto.
22:38 KENO-uitslagen. 22:39
EuroMillions. 22:40 Het jour
naal laat. 22:55 Studio 123:10
Het weer. 23:15 Poirot. 00:05
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat, Het weer en
Studio 1
België 2
07:00 Uki. 07:05 Dobus. 07:15
Tweenies. 07:35 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
08:00 Samson en Gert. 08:30
Sprookjesboom. 08:35 Pippi
Langkous. 09:00 Mega Toby.
09:35 Sally Bollywood. 09:50
De Smurfen. 10:15 Mijn sport
is top. 10:50^Rocket mijn raket.
11:05 Disney's Lilo Stitch.
11:30 De avonturen van Bibi
Tina. 11:55 George van de
jungle. 12:10 Stafari. 12:25
Sherlock. 12:55 Pat Stan.
13:05 6tien. 13:2613:29 CAN
VAS. 13:30 De Canvascollectie.
14:05 Cobra tv. 14:50 Bracke
op vrijdag. 15:24 KETNET.
15:25 Samson en Gert. 15:55
Pippi Langkous. 16:20 George
van de jungle. 16:35 Disney's
Dave de barbaar. 16:55
Disney's Lilo Stitch. 17:15 De
Smurfen. 17:40 Mega Mindy.
18:05 De week van Karrewiet.
18:15 M.l. High. 18:40 Sher
lock. 19:15 De week van Karre
wiet. 19:25 De dodelijkste 60.
19:5519:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:10 Vranckx.
20:40 Dalziel Pascoe. 22:25
Henning Mankell's Kurt Wal-
lander. 23:55 Clean.
RTBF1
07:55 Questions a la une.
09:25 Le jardin extraordi
naire. 10:00 En quête de sens
- La pensée et les hommes.
10:30Jardins et loisirs.
10:55,11:50 Docteur Veto.
12:47 Air de familie. 12:49
Euromillions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:55 Questions
dargent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:40
Télétourisme hebdo. 14:10
La clef des champs. 14:36
Capsule biodiversité. 14:37
Sauveur Giordano! - Trans
ports dangereux. 16:15 Shark.
17:05 Mariage dangereux.
18:40 La télé de A@Z 19:10
Questions d'argent. 19:15
Contacts. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:10 Lotto- en
jokeruitslagen. 20:15 Weerbe
richt. 20:25 Une brique dans
le ventre. 20:55 Julie Lescaut:
L'orphelin. 22:42 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:43 Questi
ons d'argent. 22:50 Basket 1
23:05 Studio 1 - Samedi. 23:31
Capsule biodiversité. 23:32
Cinquante degrés nord - best
of. 00:20 Le 12 minutes.
RTBF2
11:50 C'est pas sorcier. 12:15
(^a bouge. 12:30 Planète
nature en questions. 13:00
Sans chichis. 14:00 Panique a
New Jersey. 15:30 Battlestar
Galactica. 16:15 Eureka. 17:00
Robin des Bois. 17:50 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:40,19:05,19:30 Plus belle
la vie. 20:05,20:45,21:30 FBI,
portés disparus. 22:22 KENO.
22:23 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen 22:45 M.
Butterfly. 00:25 Doorlopende
herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen live. 12:30 Great
British menu. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 13:15
Football focus. 14:00 Inside
sport. 14:30 Snooker. 17:30
Final score. 18:10 Nieuws en
weerbericht. 18:20 Regio
naal nieuws en weerbericht.
18:25 Total wipeout. 19:25
Doctor Who. 20:10 Over the
rainbow. 21:10 The National
Lottery: Who dares wins.
22:00 Casualty. 22:50 Nieuws
en weerbericht. 23:15 Match
of the day. 00:25 The football
league show.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days.
07:55 Pingu. 08:00,08:15
Dennis Gnasher. 08:25
Sportsround. 08:40 Wolverine
and the X-men. 09:00 Deadly
60.09:30 M.l. High. 10:00
Basil and Barney's swap shop.
10:55 Street monsters. 11:00
Horrible histories. 11:30 Da
Dick and Dom dairies. 12:00
BAMZOOKi. 12:30 Hai! Ka
rate - Journey to Japan. 13:00
Degrassi: The next generation.
13:25 The cut. 13:50,13:55,
14:00,14:10,14:15 Myths.
14:20 5.19 show. 14:35 Off
the hook. 15:05 Revealed.
15:20 Flower drum song. 17:30
Snooker. 18:30 Dad's army.
19:00 Coast. 19:20 Newsnight.
20:00 Snooker. 22:40 I'm in a
rock 'n' roll band. 23:40,00:25
Heroes.
Duitsland 1
07:10 Shaun, das Schaf. 07:35
Willi wills wissen. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Rennschwein Rudi Rüs-
sel. 09:10 Zwei Brüder. 10:45
neuneinhalb. 10:55 Tages-
schau. 11:00 Europakonzert
der Berliner Philharmoniker
2010.13:00 Ansprache des
Vorsitzenden des Deutschen
Gewerkschaftsbundes Michael
Sommer. 13:05Tagesschau.
13:15 An heiligen Was-
sern. 14:50 Ich denke oft an
Piroschka. 16:25 Tagesschau.
16:30 Die Geierwally. 18:00
Sportschau. 19:57 Glücksspi-
rale. 20:00 Tagesschau. 20:15
Hansi Hinterseer - Naturjuwele
rund urn Wien. 22:00 Ziehung
der Lottozahlen. 22:05 Ta-
gesthemen. 22:23 Das Wetter
im Ersten. 22:25 Das Wort zum
Sonntag. 22:30 Sportschau
live: WK Boksen.
Duitsland 2
07:05 Zigby, das Zebra.
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi Blocksberg. 08:25 12
oder 3.08:50 logo! Die Welt
und ich. 09:00 pur+. 09:25
Marsupilami. 10:10 In einem
Land vor unserer Zeit. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 Die Küchenschlacht
- der Wochenrückblick. 13:10
heute. 13:15 Mission Mars
- Manner im Hartetest. 14:00
Zwei vom gleichen Schlag.
15:30 Hochzeitsfieber! 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:50 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:14 Weerbericht. 19:15 ZDF
Royal: Königinnentag - Ein Fest
für Beatrix. 19:30 Kommis-
sar Rex. 20:15 Kommissarin
Lucas. 21:45 heute-journal.
21:58 Weerbericht. 22:00 das
aktuelle sportstudio. 23:15 Als
Jim Dolan kam.
Discovery
07:50 American chopper:
Abu Dhabi police bike. 08:45
Ultimate weapons: Sniper
rifles. 09:40 Download: The
true story of the internet
- Search wars. 10:35 Raging
planet: Avalanche. 11:30 After
the catch: Staying on course.
12:25 Ultimate survival: Big
sky country. 13:20 America's
port: Bomb sweep. 14:15
X-Machines: Blade, mammoth,
slashbuster. 15:10 Industrial
junkie: Glass. 15:35 Industrial
junkie: Paint. 16:05,16:35
Fifth gear. 17:05 Die Ludolfs.
18:05 Myth'busters: Thermite
vs ice. 19:05 Science of the
movies: Killa chase scenes - 3D
magic. 20:05 Wheeler dealers:
Ferrari 308 GT4 - Part 1.20:35,
21:05 Fifth gear. 21:35 Street
customs 2008: 2007 Maybach.
22:35 Miami Ink: And baby
makes three. 23:30 Ross Kemp
on gangs: Moscow.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Very
lazy boy chair. 07:30 Green
dream district. 08:00 Crocodile
chronicles: Pit vipers St pioneer
crocs. 08:30 Prove it! 09:00
Dangerous encounters: Mon
ster bite. 10:00 Shark men:
First bite. 11:00 World's tou
ghest fixes: Giant wind turbine.
12:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Millau Bridge. 13:00 Rescue
Ink: In your face. 14:00 Danger
men: Hazard divers. 15:00 Big,
bigger, biggest: Telescope.
16:00,17:00 The dog whispe
rer. 18:00 Shark Eden. 19:00 Ri
chard Hammond's engineering
connections: Millau Bridge.
20:00 The dog whisperer.
21:00 Lost in China: Silk road.
22:00 World's wildest encoun
ters. 23:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Wembley Stadium. 00:00
America's hardest prisons: The
kill fence.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMF Toons:
Skyland. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:00,10:30 TMF snow kicks.
11:00,11:30 Wat te doen voor
je poen. 12:00 Top 25.14:00
TMF hits. 16:00 Keek dat nou.
17:00,17:30 Check it! 18:00
TMF Superchart. 20:00 TMF
in de mix. 21:00 Zaternacht.
23:30 TMF in de mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:50 Hollywood buzz.
10:15 My super sweet 16.
10:40 Disaster date. 11:10 The
hills. 11:35 The city. 12:00,
12:25 My super sweet 16.
12:50-17:45 Herhalingen My
super sweet 16, My super
sweet 16.18:10 Teen moms
- Check up with Dr. Drew.
19:30,20:00 The X-Effect.
20:25 Daddy's girls. 20:50
Teen cribs. 21:20 Cribs. 21:40,
22:10,22:40 Blue mountain
state. 23:05 Jersey shore. 00:00
A double shot at love.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 7
Jours sur la planète. 09:05
TiVi5monde. 10:55 Nos années
pension. 11:25 Paroles de clip.
11:35 Acoustic. 12:00 Flash.
12:05 36,9.12:30 TTC (Toutes
Taxes Comprises). 13:00 Coup
de pouce pour la planète.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Thalassa. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
16:55 ARTE reportage. 17:40
Géopolitis. 18:00 Nieuws.
18:20 Le barde I'Europe. 18:35
Les nouveaux explorateurs.
19:30 ADN, accélérateur de
neurones. 20:15 Nouvo. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Le plus
grand cabaret du monde. 23:00
Nieuws. 23:10 Zwitsers nieuws.
23:35 Afrikaans nieuws. 23:50
ARTE reportage.
Eurosport
08:30 Autosport. 09:00
Tennis: WTA. 11:00 Snooker.
14:00-20:00 Herhalingen
Tennis: WTA, Snooker. 23:00
Autosport. 23:30 Fight club.
CNN
07:00 World report. 07:30
WorldView. 08:00 World
report. 08:15 CNN Market
place Middle East. 08:30 World
sport. 09:00 World report.
09:15 CNN marketplace Africa.
09:30 Earth's frontiers. 10:00
International correspondents.
10:30 The screening room.
11:00 Larry King live. 12:00
World report. 12:30 World
sport. 13:00TalkAsia. 13:30
African voices. 14:00 Aman-
pour.. 15:00 Political Mann.
15:30 WorldView. 16:00 World
report. 16:30 International cor
respondents. 17:00 Inside Af
rica. 17:30 World sport. 18:00
World report. 18:30 World's
untold stories. 19:00 The
screening room. 19:30 Earth's
frontiers. 20:00 World report.
20:30 African voices. 21:00
Political Mann. 21:30 TalkAsia.
22:00 Earth's frontiers. 22:30
The screening room. 23:00
Best of BackStory. 23:30 World
sport. 00:00 World report.
Ali B treedt op tijdens het War Child concert in Den Haag, met op de ach
tergrond het Vredespaleis. foto Paul Bergen/GPD