media
5
de late zaterdagavond
45
j media@wegener.nl
I 024-3650570
Natuurlijk stel ik me ook kritisch opmaar ik heb helemaal geen intentie om
mijn gasten kapot te prikken met vragen' Syivana Simons over haar talkshow
Zaterdag 24 april 2010
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tommy
Teleshopping 14:10 Di
agnosis murder 16:00
De Hotelpolitie 17:00
Detuinruimers
07:00 HSS - Best of 07:00 Tel sell 17:20 Je
shopping 09:00 Tommy schoonmoeder in huis!
Teleshopping 09:50 Car 17:55 Work out
tracks 10:05 HSS-Best
of shopping 12:00 Tom
my Teleshopping 13:00
Crocodile hunter 14:00
Cobra 11 16:00 RTL GP:
Rally report 16:30 Gek
op wielen 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Truck Tractor Puiling
06:55 Born2Cook 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Films stars 08:30
SamenWonen 09:05
Tommy Teleshopping
11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping
14:05 Films stars 14:35
SamenWonen 15:10 In
spector Gadget 16:40
Big business
09:10 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Zeke&
Luther, Aaron Stone, Ex
peditie Rangers!, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, The replace
ments, Phineas Ferb,
The replacements, Dis
ney's American dra
gon: Jake Long, Dino
saur king, Huntik, Ga-
lactik football, Shuriken
school, Skunk fu, Matt's
monsters, The replace
ments, Phineas Ferb,
The suite life of Zack
and Cody, Hatching Pete
o
18:00 Je eigen droom- 18:00 Da's lachen!, reali- 18:50 How to look
huis, realitypro- typrogramma good naked, sty-
gramma 18:30 SEAT Mooiste lingprogramma
goals ooit, over
zicht
18:40 Monk, detective
serie
18:00 According to Jim,
comedyserie
18:25 StiII standing, co
medyserie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00 Lachen om home 19:00 De sterkste man, 19:50 What not to
video's, amuse- verslag wear, serie repor-
mentsprogramma tages
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, trekking
19:35 Monk, detective-
serie
19:25 Two and a half
men, comedyserie
19:50 Balls of fury, ac
tiekomedie
Move like
chael Jai
dansshow
Knock off, actie-
20:30 The closer, dra
maserie
21:30 Coming to Hol- 21:45 World War III,
land: prins zoekt thriller
vrouw, realitypro-
gramma
21:00 The real house
wives of Orange
County, reality-
programma
21:30 Cold case, detecti- 21:35 Gone in sixty se-
veserie conds, actiefilm
22:35 Hart van Neder
22:00 Boston legal, ad-
22:25 Without a trace,
land - Late editie
vocatenserie
misdaadserie
22:50 Piets weerbe
22:55 Power beauty:
richt, weerbericht
The Judith Exner
22:55 Shownieuws-
story, filmdrama
Late editie, het
laatste nieuws
23:10 Lachen om home 23:30 Levensgevaarlijk!,
video's, amuse- realityserie
mentsprogramma
(h)
23:20 Criminal intent,
dramaserie
23:55 Seinfeld, comedy
serie
00:10
Another 48 Hrs.
00:20
Rescue me
00:40
Teleshop 8
00:10
Fargo
00:25
Everybody hates
01:55
Astro TV
01:15
Teleshop 7
00:41
Sneak preview
02:15
Nachtprogram
Chris
02:55
Late night
01:16
Poker babes
02:00
Meiden
mering: Relax TV
00:55
Brainiac
03:00
Sneks
04:30
Chat TV
04:00
Hart van Neder
01:00
Nachtprogram
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
land Show
mering
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
02:00
Poker after dark
00
to
N>
N>
IO
N>
IO
W
Z
n
plots bereikt. „Het was voor mij
absoluut geen heilig moeten, maar
het is natuurlijk wel enorm leuk.
Niemand laat toch zo'n kans schie
ten. Het is heerlijk om niet onder
geschikt aan een format te zijn.
Dat je om de prijzen en spelletjes
heen moet interviewen, en je niet
langer dan dertig seconden met ie
mand praat. Nu kan ik de tijd ne
men voor mijn gasten."
Wanneer je Simons vorige pro
gramma's bekijkt, is een talkshow
'rond het nieuws' niet direct iets
wat je bij haar zou verwachten. „Ik
vind het ook niet raar wanneer de
kijker verbaasd is dat ik dit doe.
Maar die mensen kennen mij ook
niet persoonlijk. Het grappige is:
degenen die mij goed kennen zijn
helemaal niet verbaasd. Die den
ken: hè hè, eindelijk."
SYLVANA, 23.25 uur, Nederland 1
overige mmm
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland de week
18:50 Nu of nooit
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Ml!»»
België 1
09:00 Lentebeelden. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Villa politica. 14:05
Spirit bear: The Simon Jackson
story. 15:40 Vrolijk Vlaanderen.
16:10 Bonekickers. 17:05
Evelien. 17:30 Buren. 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:00 Jokeren lottotrekking.
20:05 Dieren in nesten. 20:40
De Chriscollectie. 21:10 Small
island. 22:37 Winst Joker/
Lotto. 22:38 KENO-uitslagen.
22:39 EuroMillions. 22:40 Het
journaal laat. 22:55 Studio 1
23:25 Het weer. 23:30 Poirot.
00:20 Doorlopende herhalin
gen van Het journaal laat, Het
weer en Studio 1
België 2
07:00 Uki. 07:05 Dobus. 07:15
Tweenies. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Pippi Langkous. 08:55
Mega Mindy. 09:20 De avontu
ren van Bibi Tina. 09:45 Sally
Bollywood. 10:00 De Smurfen.
10:25 Mijn sport is top. 11:00
Rocket mijn raket. 11:10
Disney's Aladdin. 11:35 6tien.
11:5613:29 CANVAS. 13:30
De Canvascollectie. 14:05 Brac-
ke op vrijdag. 14:40 15:29 KET-
NET. 15:30 Samson en Gert.
15:55 Pippi Langkous. 16:20
George van de jungle. 16:35
Disney's Dave de barbaar.
16:55 Disney's Lilo Stitch.
17:15 De Smurfen. 17:40
Mega Mindy. 18:05 De week
van Karrewiet. 18:15 M.l. High.
18:40 De kinderpuzzel: De 32.
19:15 De week van Karrewiet.
19:25 De dodelijkste 60.19:56
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Dalziel Pascoe. 22:25 Hen-
ning Mankell's Kurt Wallander.
23:55 El método.
RTBF1
08:05 Le jardin extraordinaire.
08:35 Jardins et loisirs. 08:55
Intermédias. 10:00 En quête
de sens - II était une foi. 10:30
Opinions. 10:55,11:50 Doc-
teur Veto. 12:48 Air de familie.
12:50 Euromillions - uitslagen.
12:52 Questions d'argent.
12:55 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:35 Télétourisme hebdo.
14:05 La clef des champs.
14:35 Capsule biodiversité.
14:36 Sauveur Giordano! - Au
nom du père. 16:15 Shark.
17:05 La disparition de mon
enfant. 18:40 La télé de A@
Z. 19:10 Questions d'argent.
19:15 Contacts. 19:25 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Lotto- en jokeruitslagen.20:15
Weerbericht. 20:25 Une brique
dans le ventre. 20:55 La peau
de chagrin. 22:33 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:35 Ques
tions d'argent. 22:40 Basket
122:55 Studio 1 - Samedi.
23:46 Capsule biodiversité.
23:47 Cinquante degrés nord
- best of.
RTBF 2
10:05 C'est pas sorcier. 10:30
Wallons-nous. 11:30 £a bouge.
11:50 Sanschichis. 12:45
Planète nature en questions.
13:15 Tennis: Fed cup. 17:25
Robin des Bois. 18:15 Tout
le monde veut prendre sa
place. 19:05,19:30 Plus belle
la vie. 20:05,20:50,21:30 FBI,
portés disparus. 22:22 KENO.
22:23 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 L'envers
de l'écran. 00:05 Whisky
Romeo Zulu.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen live. 12:30 Great
British menu. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 13:15
FootballTocus. 14:00 World
Championship Snooker. 17:30
Final score. 18:05 Nieuws en
weerbericht. 18:15 Regio
naal nieuws en weerbericht.
18:20 Total wipeout. 19:20
Doctor Who. 20:05 Over the
rainbow. 21:10 The National
Lottery: Who dares wins. 22:00
Casualty. 22:50 Nieuws en
weerbericht. 23:15 Match of
the day. 00:20 National Lottery
update. 00:25 The football
league show.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days.
07:55 Pingu. 08:00,08:15
Dennis Gnasher. 08:25
Sportsround. 08:40 Wolverine
and the X-men. 09:00 Deadly
60.09:30 M.l. High. 10:00
Basil and Barney's swap shop.
10:55 Street monsters. 11:00
Horrible histories. 11:30 Da
Dick and Dom dairies. 12:00
BAMZOOKi. 12:30 Hai! Ka
rate - Journey to Japan. 13:00
Degrassi: The next generation.
13:25 The cut. 13:50,14:05
The well. 14:15 5.19 show.
14:30 Off the hook. 15:00
Windom's way. 16:45 Flog it!
17:30 World Championship
Snooker. 18:30 Dad's army.
19:10 Coast. 19:20 Newsnight.
20:00 World Championship
Snooker. 21:15 Malcolm
McLaren: Artful dodger. 22:00
Have I got a bit more news for
you. 22:40 Frank Skinner's
Opioniated. 23:10 Heroes.
23:55 Jindabyne.
Duitsland 1
07:10 Shaun, das Schaf. 07:35
Tigerenten Club Xtra. 08:05
Wissen macht Ah! 08:30
neuneinhalb. 08:40,09:10,
09:35 Rennschwein Rudi
Rüssel. 10:00 Tagesschau.
10:03 Willi wills wissen. 10:30
Fortsetzung folgt. 11:00
neuneinhalb. 11:10 Weiches
Fell und scharfe Krallen.
12:00 Tagesschau. 12:03 Pik
Amadeus - Freunde wider
Willen. 13:30 Sportschau
live: Autosport - DTM. 15:00
Tagesschau. 15:03 höchst-
persönlich. 15:30 Tim Malzer
kocht! 16:00 Weltreisen. 16:30
Europamagazin. 17:00 Tages
schau. 17:03 ARD-Ratgeber:
Technik. 17:30 Brisant. 17:47
Das Wetter im Ersten. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
19:57 Glücksspirale. 20:00
Tagesschau. 20:15 Musikan-
tenstadl. 22:30 Ziehung der
Lottozahlen. 22:35 Tagesthe-
men. 22:53 Das Wetter im
Ersten. 22:55 Das Wort zum
Sonntag. 23:00 Exit - Lauf um
dein Leben.
Duitsland 2-
07:05 Zigby, das Zebra.
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi Blocksberg. 08:251,2
oder 3.08:50 logo! Die Welt
und ich. 09:00 pur+. 09:25
Marsupilami. 10:10 In einem
Land vor unserer Zeit. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 lm Tal der wilden Rosen.
15:30 Hochzeitsfieber! 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Unser Charly. 20:15 Ein starkes
Team. 21:45 heute-journal.
21:58 Weerbericht. 22:00 das
aktuelle sportstudio. 23:15
ZDF SPORTextra: Boksen.
Discovery
07:50 American chopper:
Stewart Haas racing bike. 08:45
Ultimate weapons: Shock and
awe. 09:40 Download: The true
story of the internet: Browser
wars. 10:35 Raging planet:
Lightning. 11:30 Engineering
thrills. 12:25 Ultimate survival:
Pacific Island. 13:20 America's
ports: Missing man. 14:15
Huge moves. 15:10 Industrial
junkie: Trucks. 15:35 Industrial
junkie: Oil rigs. 16:05,16:35
Fifth gear. 17:05 Die Ludolfs.
18:05 Mythbusters: Curving
bullets. 19:05 Science of the
movies: Horror movies - Effects
that scare. 20:05 Wheeler
dealers: Jaguar XJS. 20:35,
21:05 Fifth gear. 21:35 Street
customs 2008: Vans van. 22:35
Miami Ink: Hanging with the
Hiradas. 23:30 Ross Kemp on
gangs.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Super
bowl. 07:30 Green dream
district. 08:00 Crocodile chro
nicles: Hither and slither. 08:30
Prove it! 09:00 Dangerous en
counters: Closest encounters.
10:00 Animal rescue squad.
10:30 Zoo tales. 11:00 World's
toughest fixes: Rocket launch.
12:00 Richard Hammond's
engineering connections: Hong
Kong airport. 13:00 Rescue Ink:
Biting back. 14:00 Danger men:
Red arrows. 15:00 Big, bigger,
biggest: Tunnel. 16:00 The dog
whisperer: Hudson Orchid
and LA animal control. 17:00
The dog whisperer: Gus, Abbey
and Vinnie. 18:00 Chimps:
Nearly human. 19:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Hong Kong airport.
20:00 The dog whisperer: Luna
and the K9 sniffers. 21:00 Lost
in China: Kicked out of Gansu.
22:00 Extreme ice. 23:00 Ri
chard Hammond's engineering
connections: Wembley sta
dium. 00:00 America's hardest
prisons: Chaos control.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMF Toons:
Skyland. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:00,10:30 TMF snow kicks.
11:00,11:30 Wat te doen voor
je poen. 12:00,13:00,14:00,
15:00 Gamekings. 16:00 Keek
dat nou. 17:00,17:30 Check it!
18:00 TMF Superchart. 20:00
TMF in de mix. 21:00 Zater-
nacht. 23:30 TMF in de mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10 My super sweet 16.
10:40 Disaster date. 11:05 The
hills. 11:30 The city. 12:00,
13:10 America's best dance
crew. 14:00-16:30 Herhalingen
America's best dance crew,
America's best dance crew.
17:20 America's best dance
crew. 18:10 Teen moms.
19:30,20:00 Peak season.
20:25 Daddy's girls. 20:50
Teen cribs. 21:20 40 most
shocking celebrity divorces.
22:10,22:40 Blue mountain
state. 23:05 Jersey shore. 00:00
The Trip.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 Cana
dees nieuws. 08:30 7 Jours sur
la planète. 09:05 TiVi5monde.
10:55 Nos années pension.
11:20 Paroles de clip. 11:35
Acoustic. 12:00 Flash. 12:05
36,9.12:30 TTC (Toutes Taxes
Comprises). 13:00 Coup de
pouce pour la planète. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00Tha-
lassa: L'expédition: Voyage a
Bombay. 16:00 Nieuws. 16:25
Rugby - Top 14.18:15 Nieuws.
18:35 Le bar de I'Europe. 18:45
Les nouveaux explorateurs:
Mali. 19:35 ADN, accélérateur
de neurones. 20:15 Nouvo.
20:30 Frans nieuws. 21:00 Le
plus grand cabaret du monde.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 Afrikaans
nieuws. 23:50 ARTE reportage.
Eurosport
08:30 Snooker. 10:00 Futsal.
11:00,14:00,15:30 Snooker.
18:30 Turnen. 20:00 Snooker.
23:00 Fight club.
CNN
07:00 World report. 07:30
WorldView. 08:00 CNN
marketplace Africa. 08:15
CNN Marketplace Middle East.
08:30 World sport. 09:00
World report. 09:30 MainSail.
10:00 iReport for CNN. 10:30
Revealed. 11:00 Larry King live.
12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 TalkAsia.
13:30 African voices. 14:00
Amanpour.. 15:00 Political
Mann. 15:30 WorldView. 16:00
World report. 16:30 iReport
for CNN. 17:00 Inside Africa.
17:30 World sport. 18:00
World report. 18:30 News
special. 19:00 Revealed. 19:30
MainSail. 20:00 World report.
20:30 African voices. 21:00
Political Mann. 21:30 Talk Asia.
22:00 MainSail. 22:30 Revea
led. 23:00 Best of BackStory.
23:30 World sport. 00:00
World report.
Syivana Simons heeft haar eigen talkshow op de late zaterdagavond. „Een
mooi tijdstip voor reflectie en beschouwing." foto GPD