media
van Sobibor
43
b
z
O
j media@wegener.ni
I 024-3650570
'Als ze na de oorlog in Nederland was gaan wonen, zou ze bekend geworden
zijn. Dan was haar getuigenis duizendmaal opgetekend' Ad van Liempt
Zaterdag 10 april 2010
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tommy
Teleshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
tuinruimers 10:55 Bur
gers' Zoo: Drukte in de
dierentuin 11:25 De die
rendokter 12:00 The
Cosby show 12:25 To
tally beach 13:00 City-
trends 13:30Teletrends
15:00 De Hotelpolitie
16:00 Je eigen droom
huis 17:00 Verbouwen
verkopen
06:00 Car tracks 07:00
HSS - Best of shopping
08:45 Blik op sterren
09:00 Tommy Teleshop
ping 09:30 Winner 09:55
Vis TV 10:25 Jorritsma
blikt vooruit 11:00 Busi
ness class 12:20 Ik be
gin voor mezelf 12:50 In
de vuurlinie 13:45 In de
vuurlinie 14:40 Cobra
11 15:35 Cobra 11 16:30
Gek op wielen 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
07:00 Tel sell 17:15 Style
17:404Me
07:00 Marriage un
der construction 07:30
Ernst, Bobbie en de
rest 08:00 SamenWo-
nen 08:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 13:55 Het Blok
15:55 SamenWonen
16:30 Films stars 17:00
Notes from the under
belly 17:30 90210
09:10 Disney XD: Kin- QL
derprogramma's, met
onder meer Aaron Sto-
ne, Zeke Luther, Geni
us, Phineas Ferb, The
replacements, Disney's
American dragon: Jake
Long, Jackie Chan, Hun-
tik, Galactik football,
Shuriken school, Skunk
fu, Matt's monsters, Jac
kie Chan, Disney's Ame
rican dragon: Jake Long,
The replacements, Phi
neas Ferb, The suite
lifeofZackand Cody
18:00 De grote verhui- 18:00 Sport, levensge- 18:10 Opening soon,
zing, realitypro- vaarlijkl, reality- realityserie
gramma programma 18:40 My boys, comedy-
18:25 Michael, filmdra-
18:00 Ren&Stimpy
18:10 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie
18:35 Caribbean cops:
Island patrol
19:00 De 25 meest op- 19:00 Knight rider
merkelijke talen- 2009, actieserie
ten aller tijden,
infotainmentpro-
gramma
19:05 Strong medicine,
dramaserie
19:30 Border security,
realityserie
20:30 Wegmisbrui- 20:00 24, actieserie
kers!, verkeerspro- 20:55 24, actieserie
gramma
20:00 The Tudors, dra
maserie
20:30 Ghost whisperer, 20:30 NCIS, detectivese-
dramaserie rie
21:30 Peter R. de Vries, 21:45 Ooggetuige:
misdaadverslag- Deadliest men,
gever, misdaad- documentaire
programma
21:05 The Tudors, dra-
21:30 Fringe, dramaserie 21:25 NCIS Los Ange
les, detectiveserie
22:55 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:40 Extreme fishing,
visprogramma
22:05 Marie Antoinet
te, historisch dra-
22:25 Supernatural,
horrorserie
22:25 Numb3rs, mis
daadserie
23:10 Pietsweerbe- 23:35 Arrestatieteam
richt, weerbericht USA, realityserie
23:15 Reportage: De
schaakbord
slachter, serie re
portages
23:20 The vampire dia- 23:15 Lauren verslaat
ries, mysteryserie sekstoerisme in
Cambodja
00:15
Mostly true sto
00:00
Business class (h) 00:25
Teleshop 8
00:10
Charmed
00:15
Veronica poker
ries
01:15
Teleshop 7
00:26
Sneak preview
01:05
Nachtprogram
01:15
Nachtprogram
01:10
Astro TV
01:16
Poker babes
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
mering
02:10
Late night
03:00
Sneks
05:00
Chat TV
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
land Show
mering
nieuws (h)
04:15
Hart van Nederl.
(late editie) (h)
de rug heeft toegekeerd. Voor haar
is Nederland nog steeds het kille
land van NSB'ers en jodenjagers,
waar ze na de oorlog niet meer
welkom was. Ze heeft in haar le
ven natuurlijk ook niemand gehad
om dat beeld bij te stellen, want
haar hele familie is uitgemoord."
Engels verhaal vastleggen, leverde
ook nieuwe inzichten op. Zo was
ze er haar hele leven van overtuigd
dat ze als onderduikster in De Bilt
verraden werd. Van Liempt ont
dekte dat niet zij was verraden,
maar de buren 100 meter verder
op, waar de jodenjagers binnenvie
len op het moment dat Selma er
in huis was. Pure pech dus. Toch
blijft ze zeggen: „Ik heb mijn hele
leven lang heel veel geluk gehad."
Selma, de vrouw die Sobibor overleefde.
Nederland 2,19.25 uur.
00
O
10
O
O
KJ
O
b
o
KJ
KJ
KJ
KJ
W
m
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke
18:10 In het theater
18:25 Kunstkeet
18:35 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Braambos. 10:00 Eucha
ristieviering. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Halfuur na
tuur. 14:05 Peau d'ane. 15:30
Animals in the womb. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Nigella feasts.
19:00 Het journaal - Sport
weekend. 19:55 Het weer.
20:00 Chester Zoo. 20:25 De
kinderpuzzel. 21:15 Witse.
22:10 Tournée générale. 22:35
Het journaal laat. 22:50 Het
weer. 22:55 Studio 123:25 De
zevende dag.
België 2
07:00 Uki. 07:05 Angelina
ballerina. 07:30 Mickey Mouse
clubhuis. 07:55 Samson en
Gert. 08:20 De avonturen van
Bibi Tina. 08:45 Ketnetpop3.
09:00 De Ark van Noah. 10:25
Oggy en de kakkerlakken.
10:30 De Smurfen. 10:55
Twisted Whiskers. 11:05
Spetter. 11:20 Go IV. 11:54
CANVAS. 12:00 Klassiek. 12:35
13:00 Sporza.17:59 KETNET.
18:00 Uit het dagboek van
Mega Mindy. 18:40 Pat
Stan. 18:50 Carl2.19:15 De
week van Karrewiet. 19:25 De
dodelijkste 60.19:5619:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 De
Canvascollectie. 21:35 At five
in the afternoon. 23:20 Braam
bos. 00:25 Panorama.
RTBF1
08:40 Une brique dans Ie
ventre. 09:05 <£a bouge. 09:20
En quête de sens - La pensée et
les hommes. 09:50 Opinions.
10:35 Basket 1.10:50 Studio
1 - Samedi. 11:55 Un casse
pour deux (Porgeuil). 12:50
Weerbericht. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:40
Wielrennen: Parijs - Roubaix.
17:05 Jardins etloisirs. 17:25
Terminator: Les chroniques de
Sarah Connor. 18:15 Contacts.
18:26 Questions d'argent.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:47
Chiens et chats a La Une. 20:50
Une familie formidable: Des
vacances orageuses. 22:40 La
télé de A@ Z. 23:10 Studio 1
- Dimanche. 23:45 Week-end
sportif. 00:20 Le 12 minutes.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:40
Marsupilami houba houba hop!
11:40 C'est passorcier. 12:10
D6bels. 13:10 Sans chichis
best of. 14:05 Le chateau
ambulant. 16:10 Nos années
pensions. 17:55 Tout Ie monde
veut prendre sa place. 18:45,
19:15 Plus belle la vie. 19:45
Auto mobile. 20:15 Le grand
résumé. 20:30,21:15,22:00
The unit. 22:55 Le 12 minutes.
23:10 Weerbericht. 23:11 Hep
taxi! 23:50 Reflets sud.
BBC 1
07:00 Breakfast. 09:00 Match
of the day. 10:00 The Andrew
Marr show. 11:00 The big
questions. 12:00 Country
tracks. 12:55 Weerbericht.
13:00 The politics show. 14:00
Cash in the attic. 14:45 Bargain
hunt. 15:15 Murder, she wrote.
16:00 EastEnders. 17:50 Points
of view. 18:05 Songs of praise.
18:45 BBC News. 19:05 Regi
onaal nieuws en weerbericht.
19:15 Countryfile. 20:10
Weerbericht. 20:15 Antiques
roadshow. 21:15 Over the
rainbow results show. 22:00 A
passionate woman. 23:30 BBC
News. 23:45 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:55 Match
oftheday2.
BBC 2.
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days.
07:55 Pingu. 08:00,08:15
Dennis Gnasher. 08:25 Street
monsters. 08:30 Jinx. 08:50
Sam and Mark's guide to dod
ging disaster. 09:00 The legend
of Dick and Dom. 09:30 Dani's
house. 10:00 Big babies. 10:15
OOglies. 10:30 Sorry, I've got
no head. 11:00 Something for
the weekend. 12:30 On thin
ice. 13:15 Rachel Allen: Home
cooking. 13:40 Monk. 14:20
Fort Apache. 16:25 Escape to
the country. 17:25 Rick Stein's
far eastern odyssey. 18:25
Carry on again, doctor. 19:55
Golf: The Masters 2010.
Duitsland 1
07:15 Sesamstrafêe. 07:40,
08:05 Meister Eder und sein
Pumuckl. 08:30 Tiere bis unters
Dach. 09:00 Tigerenten Club.
10:00 Tagesschau. 10:03
Mit Armin unterwegs. 11:00
Kopfball. 11:30 DieSendung
mit der Maus. 12:00 Tages
schau. 12:03 Presseclub. 12:45
Tagesschau. 13:15 ARD-exclu-
siv. 13:45 Geld.Macht.Liebe.
14:30 Vater, Mutter und neun
Kinder. 16:00 Faltenfrei über
Mittag - Botox 'to go'. 16:30
ARD-Ratgeber: Gesundheit.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und die
Welt. 18:00 Sportschau. 18:30
Bericht aus Berlin. 18:49 Ein
Platz an der Sonne. 18:50 Lin-
denstralSe. 19:20 Weltspiegel.
20:00 Tagesschau. 20:15 Poli-
zeiruf 110: Die Lücke, die der
Teufel lasst. 21:45 Anne Will.
22:45 Tagesthemen. 23:03 Das
Wetter im Ersten. 23:05 ttt
- titel thesen temperamente.
23:35 This is England - Ende
einerKindheit.
Duitsland 2
07:10 Roary, der Rennwagen.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Löwenzahn. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:15
Lafer!Lichter!Lecker! 11:00
Hausboot. 12:45 heute.
12:47 blickpunkt. 13:20 ZDF.
umwelt. 14:00 Wenn die
tollen Tanten kommen. 15:30
heute. 15:35 Tante Trude
aus Buxtehude. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
18:00 ML Mona Lisa. 18:30
ZDF.reportage: Dasgeht ja
gar nicht! 19:00 heute. 19:10
Berlin direkt. 19:30 Terra X:
Die Erbschaft des Feuers. 20:15
Hochzeitsreise zu viert. 21:45
heute-journal. 22:00 Hautnah
- Die Methode Hill. 23:30 ZDF-
History: Apollo 13 - Die wahre
Geschichte. 00:15 heute. 00:20
nachtstudio.
Discovery
07:50 World's toughest jobs:
Prison guard. 08:45 Twist the
throttle: Suzuki. 09:40,10:05
How it's made. 10:35 Building
the biggest: Underground
Singapore. 11:30 Mega world:
Germany. 12:25 Ray Mears'
extreme survival: Namibia.
13:20 Swords: Life on the line:
Voyage to hell. 14:15 River
monsters: Amazon assassins.
15:10 Street customs Berlin:
Gift on wheels. 16:05 Mighty
ships: Tyco resolute. 17:05,
17:35 How it's made. 18:05
American chopper: Monster
Diesel bike. 19:05 Mythbus-
ters: Prison escape. 20:05
Wheeler dealers: Audi Quattro.
20:35 Storm chasers: Sean
Casey at the bat. 21:35 Swords:
Life on the line: Voyage to hell.
22:35 Extreme explosions:
Bismarck, North Dakota. 23:30
Breaking point: Gas tanker.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Chord
companion. 07:30 The snake
wranglers: Cambodia's forbid
den pit vipers. 08:00 Crocodile
chronicles: Gharials go home.
08:30 Green dream district.
09:00 The dog whisperer:
Kiko, Tootsie Ginger, and
Binkey. 10:00 Megastructures:
Beijing water cube. 11:00 Is it
real? Chupacabra. 11:30 Green
dream district. 12:00 Lost in
China: Ice city. 13:00 Wildlife
photographers. 14:00 Known
universe: To the extremes.
15:00 Known universe:
Time bombs. 16:00 Known
universe: Star gates. 17:00
Earth investigated: Apocalypse
earth^18:00 When crocs ate
dinosaurs. 19:00 Richard
Hammond's engineering
connections: Sydney Opera
House. 20:00 Known universe:
Sizing up the universe. 21:00
The dark side of diamonds.
22:00 Earth investigated: Super
diamonds. 23:00 The best
job in the world: Day 123:30
Most amazing moments. 00:00
America's hardest prisons:
Deadly allegiance.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMF Toons:
Skyland. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:00 Keek dat nou. 11:00,
11:30 Check it! 12:00 TMF
Superchart. 14:00 Top 25.
16:00,16:30 Wat te doen voor
je poen. 17:00 Keek dat nou.
18:00 TMF Superchart. 20:00
TMF hits. 21:00,21:30 Check
it! 22:00,22:30 Hollywood
buzz. 23:00 TMF hits.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Disaster date. 10:10
The hills. 10:40 The city. 11:05
Run's house. 11:30 The Trip.
12:00,12:25 Disaster date.
12:50-17:45 Herhalingen
Disaster date, Disaster date.
18:10,18:40 Peak season.
19:05 Life of Ryan. 19:30 Ta
king the stage. 20:00 America's
best dance crew. 20:50 Jersey
shore. 21:45 A double shot at
love. 22:40,23:05 Viva la Bam.
23:35,00:00 Jackass. 00:25
Scarred.
TV 5
07:50 Le dessous des cartes.
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Le code Chastenay. 09:00
Flash. 09:05 TiVi5monde.
10:55 Nos années pension.
11:20 Paroles de clip. 11:30 La
vie en vert. 12:00 Flash. 12:05
Le monde du sport. 12:30
Riding zone. 13:00 Nec plus
ultra. 13:30 Belgisch nieuws.
13:45 Vivement dimanche.
15:15,15:40 Belle-baie. 16:00
Nieuws. 16:25 Kaamelott.
16:30 Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00 Flash. 18:10 Interna
tionales. 19:00 Artisans du
changement. 20:00 Lumière
et caméra. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Barakat! 22:35 Les amiés
qui t'aiment. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 La
traductrice.
Eurosport
08:30 Marathon. 11:15 Auto
sport. 12:00 Motorsport: Su-
perbike. 13:00 Gewichtheffen.
14:00 Autosport. 14:30 Wiel
rennen. 17:15 Curling. 19:00
Autosport. 19:30 Motorsport.
20:00 Motorsport: Superbike.
20:45 Motorsports weekend.
21:00,22:30 Gewichtheffen.
23:30 Boksen.
CNN
07:00 World report. 07:30
Inside the Middle East. 08:00
World report. 08:30 World
sport. 09:00 CNN marketplace
Africa. 09:15 CNN Marketplace
Middle East. 09:30 Living golf.
10:00 Political Mann. 10:30
Talk Asia. 11:00 Larry King live.
12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 News spe
cial. 13:30 Inside Africa. 14:00
Fareed Zakaria GPS. 15:00
State of the Union with Candy
Crowley. 16:00 World report*
16:30 News special. 16:45 The
screening room Xtra. 17:00
Living golf. 17:30 World sport.
18:00 Prism. 18:45 CNN Mar
ketplace Middle East. 19:00
African voices. 19:30 Inside
the Middle East. 20:00 World
report. 20:30 News special.
21:00 Amanpour.. 22:00 Fa
reed Zakaria GPS. 23:00 Best of
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 World report.
Selma Engel-Wijnberg dacht haar hele leven lang ten onrechte dat ze als
onderduikster in De Bilt verraden werd. foto GPD