35
tegen dromen over de dood
'Het was het vreemdste jaar van mijn leven'
i
f
z
r>
Amy Hardie, filmmaakster
donderdag 28 januari 2010
07:00 Coronation Street
07:30 The bold and the
beautiful 07:55 Tom
my Teleshopping 12:55
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
07:00 Tel sell 16:50 The
naked truth 17:15 Op
rah Winfrey show
Shownieuws 13:25 Trau- RTL Nieuws 09:00 RTL Z
ma centrum 13:55 De Nieuws
grote verbouwing 14:50
Coronation Street 15:20
The Cosby show 15:50
Still standing 16:20 Ac
cording to Jim 16:35 The
bold and the beauti
ful 17:00 Little house on
the Prairie
07:00 Disney feest 07:30
Ernst, Bobbie en de
rest 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 ER
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Home and
away 14:30 ER 15:35 Dis
ney feest 16:10 Spin city
16:40 Will Grace 17:10
What about Brian
VERONICA
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Kid vs Kat,
Phineas St Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
The replacements, Ca
sper's griezelschool,
Monster Buster club,
Shuriken school, Skunk
fu, Totally spies, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Jackie Chan,
The replacements, Phi
neas St Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Aaron Stone
O
O
18:00
De grote verbou
18:00
Nature thrills:
18:10
Dr. Phil, talkshow
18:05 Grey's anatomy,
18:00
Ren Stimpy
wing, realitypro
Crocodile hun
dramaserie
18:10
Spin city, comedy
gramma
ter, serie docu
serie
mentaires
18:40
Friends, comedy
18:55
De politie op je
serie
hielen!, serie re
1
portages
19:00
Hart van Neder
19:50
De Pfaff's, celebri-
19:00
Fabeltjeskrant,
19:00 The Guardian,
19:05
According to Jim,
land - Vroege
tydocusoap
kinderprogramma
dramaserie
comedyserie
editie
19:05
Style by jury,
19:35
Still standing, co
19:20
Shownieuws -
make-overpro-
medyserie
Vroege editie, het
gramma
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
realityprogramma
20:30 House, ziekenhuis
serie
Hudson Hawk,
filmkomedie
20:30 The mirror has
two faces, roman
tische komedie
20:00 Sex and the city,
komische dramase
rie
20:30 Sweet home
Alabama, roman
tische komedie
21:30 The Mentalist,
misdaadserie
22:30
Hart van Neder
22:30 My cousin Vinny,
22:55
As the world
22:40 Will Grace, co-
22:40
The whole ten
land - Late editie
filmkomedie
turns, soap
medyserie (h)
yards, misdaadko
22:45
Piets weerbe
medie
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:15
DAS je goed
23:45 Oprah Winfrey
23:10
Friends, comedy
recht, consumen
show, talkshow
serie
tenprogramma
(h)
23:35
Scrubs, zieken-
huiscomedy
00:10
Trauma Team
00:50 Teleshop 7
00:35
Teleshop 8
00:10
Desperate hou
00:35
The Simpsons
E.R. live
00:51 Poker babes
00:36
Blik op sterren
sewives
01:05
Nachtprogram
01:25
Astro TV
03:00 Sneks
00:50
Sneak preview
01:10
Nachtprogram
mering
02:25
Late night
05:00 Car tracks
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
02:05
Poker after dark
05:00
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:50
Nachtprogram
05:30
Blik op sterren
land Show
mering
nieuws (h)
00
20:00 Two and a half
men, comedyserie
20:30 The Specialist, ac
tiefilm
10
to
to
to
to
to
W
ze binnen een jaar dood. Zo niet,
dan was er niets aan de hand. Zo
gemakkelijk kon ze het toch niet
van zich afschudden.
Het onderwerp heeft alles in zich
voor een paranormaal uurtje met
spectaculaire wonderen, maar dat
is niet de insteek van Gevaarlijke
dromen. Dit is geen film die iets
wil aantonen of bewijzen. Het is
een eerlijk en intiem verslag van
wat Hardie doormaakt, van haar
toenemende angst en twijfel, van
haar rondgang langs dokters en we
tenschappers die dromen bestude
ren tot haar uiteindelijke bezoek -
met tegenzin - aan een sjamaan.
Want Hardie heeft besloten dat ze
iets moet ondernemen. Ze moet
die droom weer binnengaan om
hem te veranderen.
Holland Doe: Gevaarlijke dromen, Neder
land 2, 22.50 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Kunstkeet
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 09:30
Sporza: Tennis - Australian
Open 2010.12:00 12:10 De
rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Ongerept Azië. 14:30
Thuis. 14:55 Villa politica.
16:25 Clips. 16:35 Sporza:
Tennis - Australian Open
2010.17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:45 Man bijt hond.
20:10 Het weer. 20:15 Thuis.
20:45 Koppen. 21:20 Goesting.
22:10 De slimste mens ter
wereld. 23:00 Het journaal laat.
23:21 KENO-uitslagen. 23:22
Het weer. 23:25 'Allo 'allo.
23:50 Man bijt hond. 00:15 De
rode loper.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Sam-
Sam. 07:15 Missy Mila. 07:25
Hazentem internationaal.
07:40 Disney's Kim Possible.
08:05 Gawayn. 08:15 Samson
en Gert. 08:40 Chinees voor
mij. 08:50 Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Winterbeelden. 12:00 15:29
KETNET. 15:30 Bumba. 15:40
Nellie Sc Cezar. 15:45 Dobus.
15:55 Bob de Bouwer. 16:05
Kwiskwat. 16:30 Samson en
Gert. 16:55 Disney's Kim Pos
sible. 17:20 Space goofs. 17:35
Hazentem internationaal.
17:50 Gawayn. 18:05 Go IV.
18:15 Karrewiet. 18:25 Amika.
18:40 De dansbende. 18:55
Click-ID. 19:10 Chinees voor
mij. 19:20 Karrewiet. 19:30 Liz
zie McGuire. 19:59 CANVAS.
20:00 Terzake. 20:40 Life.
21:30 On thin ice. 22:25 The
IT-crowd. 22:50 Phara. 23:30
The blues.
RTBF1
08:50 C'estdu Beige. 09:15
Dinotopia: L'elixir de jouvence.
10:50 Sans chichis. 11:45
Questions d'argent. 11:55
Table des terroirs. 12:00 Feux
de I'amour. 12:45 Weer
bericht. 12:53 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien. 13:55
Le renard. 14:55 Les soup^ons
d'une mère. 16:45 Stingers:
Unité secrète. 17:40 FBI,
portés disparus. 18:30 Le 6
minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20 La
wallonie de talents au km2.
19:21 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:14 Weerbericht.
20:15,21:05 New York police
judiciaire. 21:55,22:40 Monk.
23:27 Questions d'argent.
23:30 Opinions - CSC. 23:40
Cinquante degrés nord. 00:25
La clef des champs.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 08:55 Les
niouzz. 09:05 C'est vous qui le
dites. 11:10 Scènes de crime.
11:39 Questions d'argent.
11:40 Plus belle la vie. 12:05
Une brique dans le ventre.
12:40 Toute une histoire.
13:40 Sans chichis. 14:35 FBI,
portés disparus. 15:20 C'est
pas sorcier. 15:49 Tekenfilms.
17:00 Les niouzz 17:10,17:35
Rahan, fils des ages Farouches.
18:00 Air de families. 18:05
Tout le monde veut prendre
sa place. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Les Griffin. 19:50
Le meilleur du web. 19:55
Beursberichten. 20:05 Le
meilleur de l'humour. 22:00 Le
meilleur du web. 22:05 Screen
agenda. 22:24 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le12
minutes. 22:43 Beursberichten.
22:45 D6bels. 23:30 Opinions
- ECOLO. 00:00 Doorlopende
herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Heir
hunters. 11:00 Wanted down
under. 11:55 BBC News. 12:00
Britain's empty homes. 12:30
Cash in the attic. 13:10 BBC
News. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Murder, she wrote.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 Big and Small. 16:15
Grandpa in my pocket. 16:25
Tronji. 16:50 OOglies. 17:05
Gastronuts. 17:35 Relic:
Guardians of the museum.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
EastEnders. 20:57 Nieuws en
weerbericht. 21:00 Material
girl. 22:00 Silent witness. 23:00
BBC News. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Big cook little cook.
07:20 Clifford the big red dog.
07:35 Boo! 07:45 Louie. 07:55
Pingu. 08:00 Tronji. 08:25
Newsround. 08:30 Deadly 60.
09:00 League of super evil.
09:10 Street monsters. 09:15
Arthur. 09:30 Wibbly Pig.
09:40 Get squiggling. 10:00
Louie. 10:10 Finley the fire
engine. 10:25 Lunar Jim. 10:35
Tommy Zoom. 10:45 Our
planet. 10:55 Tellytales. 11:10
Waybuloo. 11:30 In the night
garden. 12:00 Primary history.
12:20 Science clips. 12:30 Pri
mary literacy. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 All saints. 14:45 Animal
park: Wild in Africa. 15:15 Car
booty. 16:00 Diagnosis murder.
16:45 Flog it! 17:30 Ready
steady cook. 18:15 Escape to
the country. 19:00 Eggheads.
19:30 Great british railway
journeys. 20:00 Culture show.
21:00 Jimmy's global harvest.
22:00 Mock the week. 22:30
Rab C. Nesbitt. 23:00 Bellamy's
people. 23:30 Newsnight.
00:20 Culture show.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:25 Musketier mit Hieb und
Stich. 12:00 heute. 12:15 ARD-
Buffet. 13:00 ZDF-Mittags-
magazin. 14:00 Tagesschau.
14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Verrückt nach Meer. 17:00
Tagesschau. 17:15 Brisant.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 Das Duell
im Ersten. 19:20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19:45 Wissen vor
•8.19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Star Quiz
mit Jörg Pilawa. 21:45 Monitor.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Harald Schmidt. 23:30 Preis
des Verlangens.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich.
10:30 Die Arzte. 11:15 Alisa
- Folge deinem Herzen. 12:00
heute. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Kiichenschlacht. 15:00 heute -
Sport. 15:15 Tierische Kumpel.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Stuttgart.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Notruf Hafenkante.
20:15 Der Bergdoktor. 21:00
ZDF.reporter. 21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 Maybrit lllner. 23:15
Markus Lanz. 00:20 heute
nacht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Leech trap
per. 08:30 American hotrod:
'61 Bubbletop. 09:20 Chop
shop: Super surfer. 10:15 Mean
machines: The transatlantic
challenge - Excavators. 10:40
Overhauling Mustang sting.
11:35 Smash lab: Unsinkable
car. 12:30 How do they do it?:
Black boxes/Steam turbine/Ra
cing car. 13:00 How do they do
it?: Jet engine/Weapons/Bur
ning car. 13:25 Discovery pro
ject earth: Orbital power plant.
14:20 Extreme engineering:
Floating city. 15:15 Die Ludolfs.
16:10 American chopper: On
the road - Europe (I). 17:05,
17:35 Wheeler dealers: Lexus
LS400.18:05 Mythbusters:
Exploding lighter. 19:00
Extreme explosions: Louisville,
Kentucky. 20:00 Swamp log
gers: Qnly the strong survive.
21:00 Outlaw bikers. 22:00
Ross Kemp in search of pirates.
23:00,23:30 Destroyed in
seconds. 00:00 Miami Swat.
National Geographic
07:00 Heads up: How far can
we go in space? 07:30 Monkey
thieves: Deliverance. 08:00
Michaela's wild challenge.
08:30 The snake wranglers:
Venom harvest. 09:00 Rescue
Ink: House of horror. 10:00
Kangaroo kaos. 11:00 Danger
men: Half million volt workers.
12:00 Planet mechanics: Lake
District dilemma. 13:00 I didn't
know that. 13:30 Is it real?: X-
Men. 14:00 Earth investigated:
Stone age apocalypse. 15:00
Bite me with Dr Mike Leahy:
Borneo. 16:00 Monkey thieves:
The great escape. 16:30
Monkey thieves: Urban exile.
17:001 should be dead: Back
from the grave. 18:00 Convoy:
War for the Atlantic - Brink
of defeat. 19:00 Bite me with
Dr Mike Leahy: Brazil. 20:00
Earth investigated: Death of
the sun. 20:59 Engineering
Thursday. 21:00 Breaking up
the biggest: Soviet doomsday
sub. 22:00 Big, bigger, biggest:
Dam. 23:00 Megastructures:
Air force transport. 00:00
Breaking up the biggest: Soviet
doomsday sub.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bakugan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart. 10:00
10X. 11:00 TMF hits. 12:00
TMF NL. 13:001 OX. 14:00...
serveert. 14:30 TMF hits. 15:00
Your chart. 16:00,16:30 TMF
snow kicks. 17:00 Kijk dit nou
live. 17:50 TMF hits. 20:00
Your chart. 21:00,21:30 Wat
te doen voor je poen. 22:00
TMF Dance. 23:00 TMF Laat!
00:00 Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
Euro top 20.13:00 Monster
hits. 14:00 Brand new. 15:00
Making the video. 15:25 Made.
16:15,16:40 My super sweet
16.17:10 The hills. 18:00
Disaster date. 18:30 Room
raiders. 18:55 True life. 19:50,
20:15 Hogan knows best.
20:40 Cribs. 21:10 The X-Ef-
fect. 21:35 Disaster date. 22:00
Bully beatdown. 22:30 Nitro
circus. 22:55 Jackass. 23:20 Fist
of Zen. 23:50 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Mediterraneo. 09:00
Flash. 09:05 Lepicerie. 09:30
Chroniques d'en haut. 10:00
Flash. 10:05 Des chiffres et
des lettres. 10:30 Plus belle la
vie. 11:00 Tout sur moi. 11:30
Jardins et loisirs. 12:00 Flash.
12:05 A la Di Stasio. 12:30
Loisel St tripp, traits complices.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00,
14:50 A droite toute. 15:45
DESIGNsuisse. 16:00 Nieuws.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Une heure
sur terre. 18:00 Nieuws. 18:20
L'invité. 18:30 Le journal de
leco. 18:35 Bonhommede
chemin. 20:00 Carnets de
voyage. 20:30 Frans nieuws.
21:00 La clef. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Vous
aurez ledernier mot!
Eurosport
07:15,09:30,12:00 Tennis.
14:00 Snooker. 16:30 Cele
brations. 16:45 Voetbal: Afrika
Cup. 19:00 Eurogoals flash.
19:10 Game, Set Mats. 19:40
Justine time. 19:45 20:15
Voetbal: Afrika Cup. 22:30
Celebrations. 22:45 Snooker.
CNN
07:00 World report. 08:30
World sport. 09:00 World
report. 09:30 World business
today. 10:00 World report.
10:30 International correspon
dents. 11:00 Larry King. 12:00
World report. 12:30 World
sport. 13:00 World report.
14:00 Amanpour.. 14:30 Vital
signs. 15:00 World business to
day. 16:00 International desk.
17:00 The brief. 17:30 World
sport. 18:00 Prism. 18:30 Vital
signs. 19:00 International desk.
20:00 Quest means business.
21:00 Amanpour.. 21:30 World
one. 22:00 Connect the world.
23:00 BackStory. 23:30 World
sport. 00:00 The situation
room.
Filmmaakster Hardie droomt dat haar paard dood gaat, ze loopt het veld in
en vindt haar paard. Dood. foto CPD/PR