televisie 139
weer mens worden
n
Ze zegt zelf een grote hekel te hebben aan de emotietelevisie die tegenwoordig
ZO in zwang is. Over Eline Flipse, maakster van de documentaire -Anybody There...?'
maandag 28 december 2009
07:10 Je geld of je vrouw
07:35 Trauma centrum
08:05 Tommy Teleshop
ping 13:30 Je geld of je
vrouw 14:00 De verras
singschef 14:25 De ver
loskundigenpraktijk
15:15 Verbouwen ver
kopen 16:05 The Cos
by show 16:35 Accor
ding to Jim 16:45 The
bold and the beauti
ful 17:15 Little house on
the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 Bedrijf
in beeld 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws
07:00 Tel sell 16:50 The
naked truth 17:15 Op
rah Winfrey show
07:05 Ernst, Bobbie en
de rest 07:30 Disney
feest 08:00 Tommy Tele-
shopping 09:00 ER 09:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55
Tommy.Teleshopping
14:00 Topvrouwen 14:30
ER 15:35 Disney feest
16:00 Roseanne 16:25
The class 16:50 Men in
trees 17:50 Grey's ana
tomy
09:05 JETIX: Kinderpro-
gramma's, met onder
meer Marvo the won-
der chicken, The sui
te life of Zack and Cody,
Casper's griezelschool
de film, Disney's Ameri
can dragon: Jake Long,
Jackie CJian, Marvo the
wonder chicken, The re
placements, The week
enders, Jimmy two
shoes, Pokemon bat
tle dimension, Kid ver
sus kat, Dinosaur king,
Marvo the wonder chic
ken, Jackie Chan, Sneak
peak, Phineas Ferb,
The suite life of Zack
and Cody
18:00 De grote verhui
zing, realitypro-
gramma
18:00 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:10 Dr. Phil, talkshow 18:45 Snow, familiefilm
18:00 Sneak, filmupdate
18:10 Spin city, comedy
serie
18:55 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaff s, Gelebri- 19:00 Fabeltjeskrant,
land - Vroege tydocusoap kinderprogramma
editie 19:05 Style by jury,
19:20 Shownieuws- make-overpro-
Vroege editie, het gramma
laatste nieuws
19:20 Will Grace, co
medyserie
19:40 Friends, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Alien, sF-film
realityprogramma
20:30 Eight below,
avonturenfilm
20:30 Rookie of the 20:30 Private practice,
year, filmkomedie dramaserie
20:05 Two guys and a
girl, comedyserie
20:30 NCIS, detectivese-
21:25 Eli Stone, komi- 21:25 Two and a half
sche dramaserie men, comedyserie
21:45 Two and a half
men, comedyserie
22:45 Hart van Neder
land - Late editie
22:45 UFC-The ultima- 22:25 As the world
te fighter, reality- turns, soap
serie
22:20 Eli Stone, komi
sche dramaserie
22:15 Down met John
ny, realityprogram
ma
22:55 De grote beurt,
make-overpro-
gramma
eens een aparte film over die twee
wilde maken. Een jaar lang volgde
ze het reilen en zeilen op de boer
derij, waar naast het verzorgen
van de koeien en het sjouwen met
boomstammen vooral klare taal
wordt gesproken. Flipse filmde de
gang van zaken zonder interviews
of commentaar en gaat heel dis
creet met de problemen van de
jongens om. Ze zegt zelf een grote
hekel te hebben aan de emotietele
visie die tegenwoordig zo in
zwang is. Ze wilde er ook geen dis
cussiefilm over de perikelen in de
jeugdzorg van maken, al geeft ze
wel toe te hopen dat Anybody The
re...? iets aanzwengelt. Mensen uit
het veld hebben al belangstelling
getoond.
Anybody There...?
Nederland 2, 22.40 uur.
00
vo
NJ
Ni
Ni
Ni
23:05
Piets weerbe
23:40
Stom, stommer,
23:15
Oprah Winfrey
23:15
Criminal intent,
23:35 Friends, comedy-
VO
w
richt, weerbericht
stomst!, reality
show, talkshow
dramaserie
serie (h)
23:10
Shownieuws -
Late editie -
programma
(h)
23:30
SBS 6 Sport: PDC
World Champi
onship Darts
O
00:20
Gevangen ge
00:00
Andromeda
00:05
Teleshop 8
00:05
Men in trees (h)
00:00
Veronica poker
z
vaarlijk
00:50
Andromeda
00:06
Blik op sterren
00:50
Nachtprogram
00:55
Sneak(h)
01:20
Te koop: Liefde
01:35
Teleshop 7
00:20
Sneak preview
mering: Relax TV
01:00
Nachtprogram
01:50
Astro TV
01:36
Poker babes
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
mering
02:50
Late night
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
land Show
02:00
Poker after dark
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
H
OVERIGE iBESBai
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:10 Weer
18:15 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland nu
18:40 Weer
18:45 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België'1
08:00 1000 Klassiekers. 12:10
12:20 De rode loper. 1,2:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Mission Africa.
14:30 Thuis. 15:00 Vlaanderen
vakantieland. 15:45 Clips.
15:55,17:00 Beagle.inhet
kielzog van Darwin. 17:35
Buren. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:35
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Het weer. 20:10 Thuis. 20:40
De ring. 21:10 Leuven hulp.
22:00 De slimste mens ter
wereld. 22:50 Het journaal laat.
23:12 KENO-uitslagen. 23:13
Het weer. 23:15 'Allo 'allo.
23:42 Man bijt hond. 00:05 De
rode loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
Be!gië2
07:00 Hopla. 07:05 Bol en
Smik. 07:15 Dobus. 07:25
Draakje. 07:30 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
07:55 Nellie SrCezar. 08:05
Samson en Gert. 08:27 Ketnet
kerstlied. 08:30 Sprookjes.
08:40 Samson en Gert
kerstverhalen. 08:45 Mega
Mindy. 09:10 Air buddies.
10:25 AbraKOdabra. 10:40
Disney's De vervangers. 11:00
Mijn pestfamilie. 11:25 Circus.
12:00 De pretroulette. 12:20
Betoverende bende. 12:45
Space goofs. 12:55 Mijn
sport is top. 13:30 Animalia.
13:55 Ketnet kerstlied. 14:00
Eurokids specials. 14:45 M.l.
High. 15:10 Carl2.15:35
Betoverende bende. 16:00 Kika
Bob. 16:15 Zombie hotel.
16:40 Space goofs. 16:55 Pat
Stan. 17:00 Samson en Gert
kerstverhalen. 17:05 Ketnet
kerstlied. 17:10 Disney's De
vervangers. 17:35 AbraKO
dabra. 17:55 Go IV. 18:05
Karrewiet. 18:15 Amika. 18:30
Mijn pestfamilie. 18:55 W817.
19:10 Go IV. 19:20 Karrewiet.
19:30 The elephant princess.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Terzake. 20:40
Alles kan beter. 21:15 Top gear.
22:10 Extra time. 23:00 Festen.
RTBF1
09:05 Docteur au grand coeur.
10:40 Sans chichis, best of.
11:45 Questions d'argent.
12:00 Feux de l'amour. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45 Télétouris-
mequotidien. 13:55 Le renard.
14:55 Le coeur chocolat. 16:35
Stingers: ünité secrète. 17:30
P.J. - Police judiciaire. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15 Olé!
22:00 L'antidote. 23:35 50
degrés nord. 00:21 Questions
d'argent. 00:25 Affaires a
suivre.
RTBF2
11:38 Questions d'argent.
11:40 Plus belle la vie. 12:05
Une brique dans le ventre.
12:30 C'est la vie en quotidi-
enne. 13:20 Minuscule. 13:28
Tekenfilms. 13:30 Pettson
et Picpus. 15:10 Tekenfilms.
16:50 Les niouzz. 17:05 Air de
families. 17:10 Sans chichis,
best of. 18:05 Tout le monde
veut prendre sa place. 18:55
Plus belle Ia vie. 19:20 Les
dessous de Veronica. 19:50
Un gars, une fille. 19:55
Beursberichten. 20:05 Fame.
22:23 KENO. 22:25 Weerbe
richt. 22:43 Beursberichten.
22:50 Cécilia Bartoli: L'art des
castrats. 23:55 Le 12 minutes.
00:08 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 Bear
behaving badly. 10:20 Dani's
house. 10:50 Shaun the sheep.
11:00 Eight below. 12:50
Keeping up appearances. 13:50
Nieuws en weerbericht. 14:05
The princess diaries. 15:55 101
Dalmatians. 17:30 Final score.
18:30 The weakest link: Doctor
Who special. 19:20 Nieuws en
weerbericht. 19:50 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
Wallace and Gromit: A matter
of loaf and death. 20:30 Big
top. 21:00 EastEnders. 21:30
Celebrity mastermind. 22:00
The day of the triffids. 23:30
BBC News. 23:45 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:50
Match of the day.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Big cook
little cook. 07:40 Brum. 07:55
Pingu. 08:00,08:15 Watch
my chops. 08:30 Inside life.
09:00 Gimme a break. 09:30
Wainwright's walks. 10:00
Great railway journeys. 10:50
Animal park. 11:50 Who do
you think you are? 12:50 Coast.
13:50 Paardenkoersen. 16:05
Rio Lobo. 18:00 Flog it! 18:30
Escape to the country. 19:00
Just like heaven. 20:45 Top
gear. 22:00 Not again: Not
the nine o'clock news. 23:30
Not the nine o'clock news.
23:55 Dara O'Briain live at the
Theatre Royal.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:35 Der Schrei der schwar-
zen Wölfe. 12:00 heute. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Sportschau
live: Skiën. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10
Sturm der Liebe. 16:00 Tages
schau. 16:05 Sportschau live:
Vierschansentoernooi. 17:40
Tagesschau. 17:45 Sportschau
live: Biatlon auf Schalke. 20:00
Tagesschau. 20:15 Stars in der
Manege - Die Jubilaumsgala.
22:00 ARD-Jah resrückblick
2009.23:15 Tagesthemen.
23:43 Das Wetter im Ersten.
23:45 East of Eden.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen.
11:15 Bianca-Wegezum
Gliick. 12:00 heute. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Kinder-Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Tierisch Kölsch. 16:00
heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 S0K0 5113.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Unterwegs zum
Nordkap - Winterreise durch
Skandinavien.2Q:15 Richterin
ohne Robe. 21:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
American gangster.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Wild goose
chase. 08:30 Green wheels:
Team ethanol. 08:55 Top
trumps: Super yachts. 09:20
Chop shop: Angel cab. 10:15
Mean green machines. 10:40
Overhaulin': Wake up call.
11:35 LA hard hats: Rodbus-
ters. 12:30 How it's made:
Screwdrivers. 13:00 How
it's made: Escalators. 13:25
Nextworld: Future megatropo-
lis. 14:20 Mega builders: Hard
Rock theme park. 15:15 Die
Ludolfs. 16:10 American chop
per: Police bike. 17:05 Twist
the throttle: Suzuki. 18:05
Mythbusters: Pirate special.
20:00 Extreme loggers: The
final push. 21:00 X-Machi-
nes. 22:00 Deadliest catch:
Sea of misery. 23:00,23:30
Destroyed in seconds. 00:00
Maclntyre: World's toughest
towns - Naples.
National Geographic
07:00 Let's get inventin:
Woodcutting machine. 07:30
Get outta town: Costa Rica.
08:00 Sky monsters. 09:00
Mad labs. 09:30 Is it real?: The
Nostradamus effect. 10:00
Long way down: Into Kenya.
11:00 Planet mechanics: Surf
power. 12:00 Rescue Ink: Pit
bul killer. 13:00 Bite me with
Dr Mike Leahy: Australian
outback. 13:59 Ancient history
week. 14:00 Earth investigated:
Roman technology. 15:00
Egypt: King Tut uncovered.
16:00 Ancient megastructures:
Angkor Wat. 17:00 World's
biggest cruise ship. 18:00 Bite
me with Dr Mike Leahy: USA.
19:00 Big, bigger, biggest:
Skyscraper. 20:00 Earth inves
tigated: Who killed the Aztecs?
20:59 Religious Monday. 21:00
Gospel of Judas. 22:00 Herod's
lost tomb. 23:00 Secrets of
the cross: Lost tomb of Jesus?
00:00 Gospel of Judas.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40TMFToons: Bakugan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Wakker worden
met Sascha. 09:30 Valerio
duikt onder. 10:00 Best of TMF.
10:30 12:00 TMF Superchart.
14:00serveert. 14:30 Your
chart. 15:30 Sascha im Schnee.
16:00 Sascha's streetchallenge.
16:30 Kijk dit nou live. 17:30
Boxed. 18:00 Valerio in de
sneeuw. 18:30 TMF Top 2009.
19:30 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00 Wat te doen
voor je poen. 21:30 Het leukste
dorp van Nederland. 22:00
Best of TMF Pure. 23:00 TMF
Laat! 00:00 TMF Clubcam.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11.12:00 UK
chart. 13:00 The city. 18:00
Room raiders. 18:30 The
X-effect. 19:00 True life. 20:00
Cribs. 20:30 Made. 21:30 A
double shot at love. 22:30 Jac
kass. 23:00 Nitro circus. 23:30
MTV live: Snoop Dogg. 00:00
MTV live: The Script.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 TiVi 5.09:30 D'est en
ouest. 10:00 Flash. 10:05 Des
chiffres et des lettres. 10:30
Plus belle la vie. 11:00 Tout sur
moi. 11:30 Coté maison. 12:00
Flash. 12:05 L'épicerie. 12:30
Voyage aux indes galantes.
13:30 Belgisch nieuws. 14:05
Pékin Express: La route des
Incas. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 La vie est un cirque.
18:00 Nieuws. 18:20 L'invité.
18:30 Le journal de I'eco.
18:35 Destination réus
site. 19:30 Foot! 20:30 Frans
nieuws. 21 :Q0 Coco Chanel.
22:35 Comme par magie.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 Afrikaans
nieuws. 23:50 La boum.
Eurosport
08:30 Schansspringen. 09:15,
10:15 Skiën. 11:15 WATTS.
11:30 Schansspringen. 12:15
Breaking the ice. 12:30,13:15
Skiën. 14:15,15:30,16:15
Schansspringen. 18:00 Biatlon.
20:00 Schansspringen. 20:40
Clash time. 20:45 This week
on World wrestling entertain
ment. 21:15 Pro wrestling:
Vintage collection. 22:10 Clash
time. 22:15 Total KO. 23:45
Schansspringen.
CNN
07:00 World report. 08:30
World sport. 09:00 World
report. 09:30 World business
today. 10:00 World report.
10:30 World View. 11:00 Larry
King. 12:00 World report.
12:30 World sport. 13:00
World report. 14:00 Aman-
pour.. 14:30 News special.
15:00 World business today.
16:00 International desk. 17:00
The brief. 17:30 World sport.
18:00 Prism. 18:30 News spe
cial. 19:00 International desk.
20:00 Quest means business.
21:00 Amanpour.. 21:30 World
one. 22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 The situation room.
In de documentaire Anybody There...? krijgt de 10-jarige Peter boksles op de
opvangboerderij. foto GPD