Familieberichten 0 Hlensenlinq.nl Oysrlsdsn Rini Rini van Beveren Jannetje Sara den Hollander 20 I Dinsdag 22 december 2009 kijk ook op Amsterdam 21 juni 1909 Vlissingen 19 december 2009 Met ontroering berichten we u dat op de leeftijd van 100 jaar, is overleden Wilhelm Jacobus Camper Drager van de eremedaille in zilver behorende bij de Orde van Oranje Nassau Overleden 12 V2 jaar na het overlijden van zijn vrouw Anna Cornelissen Hij was deze adventsdagen heel bewust onderweg naar het feest van het Licht. Woensdag 23 december a.s. van 15.00 - 16.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in Zorgcentrum Swerf-Rust, kamer 123, L. Stommesweg 1, 4335 AX te Middelburg. Op donderdag 24 december a.s. zal om 11.00 uur de dankdienst voor zijn leven plaatsvinden in de Hofplein- kerk, Hofplein 13,4331 CK te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te ontmoeten. We zullen hem in familiekring naar zijn laatste rustplaats brengen. Amsterdam HannyenWim Aemout en Annemiek Jonas Luus Lizzy Robin Jaap en Annemieke Zutphen Cocky en Raymond Leiden Addy en Arnold Vlissingen Ineke en Wim Björn en Angela Melle Fiene Ingeborg en Jilles Jowan en Wendy Correspondentieadres: Mazzinilaan 23,4334 GK Middelburg De Heer is mijn Herder Dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben is in de gezegende leeftijd van ruim 96 jaar over leden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Catharina van Doorn-Jongepier 19 februari 1913 120 december 2009 Sint Laurens: Han van Doorn Nel van Doorn-Gideonse Middelburg: Dennis Breda: Martin en Jacqueline Sint Laurens: Diana Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Swerf-Rust" voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, Zorgcentrum "Swerf-Rust", kamer 304 Correspondentieadres: Burg. Baaslaan 21,4333 LJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 december van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna alhier om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ons bereikte het treurige bericht dat vredig is ingeslapen mijn broer en onze zwager Johannis-Leendert van de Repe in de leeftijd van 79 jaar. Namens allen: Fam. van de Repe Fam. Janse Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel Omringd door onze liefde is van ons heengegaan mijn allerliefste man, onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus Jan van Beveren Rini - 26 november 1957 Zierikzee - 19 december 2009 Zierikzee, Lenny van Beveren-Vis Renesse, Angelique en Erik Vlissingen, Patricia en Bas Anouk Tygo in herinnering Zierikzee, Robin en Sylvana Wielingenstraat 80 4301 XR Zierikzee De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden donderdag 24 december in het MFC, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.50 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het MFC. Geen bezoek aan huis Je weet ik waardeerde je zeer. Zoals met je praten over van alles en nog wat, dat kan nu helaas niet meer. Maar als ik naar de hemel kijk zie ik weer een ster erbij. Krachtig zijn de stralen, ik weet zeker dat ben jij. Michelle Vriendschap dat is geven zonder nemen Vriendschap dat is helpen als het kan Vriendschap dat is meer dan woorden kunnen zeggen Vriendschap dat is heel veel houden van Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Han en Jozé Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden na een kort ziekbed van onze medewerker Rini van Beveren Rini was werkzaam als chauffeur vanaf onze locatie Breebot werf in Dordrecht. Hij was een sympathiek en gewaardeerd collega. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor ons bedrijf heeft betekend. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte toe met dit verlies. Directie en personeel van Koninklijke Boskalis Westminster nv Papendrecht, 19 december 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rini van Beveren Ruim twaalf jaar was zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensèn zijn vrouw, kinderen en overige familieleden veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Kees, Margo Lemsom en collega's Zeer bedroefd zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze zwager en oom 26 november 2009 A 19 december 2009 t Hattemerbroek Marjan Vis Geert Eggens Zierikzee Dick Vis Frederika Vis-de Winter Cynthia en René Michael en Iris Sirjansland Jan Vis Yvonne Vis-Sleurink Leroy Manuela Kimberly Zierikzee Jozé van de Sande-Vis Han van de Sande Michelle Zierikzee Evelien IJzelenberg-Vis Rens IJzelenberg Simone Leander Geersdijk Alex Vis Rianne Vis-Vink Laura Zierikzee Renate Vis We wensen Lenny, Angelique en Erik, Patricia en Robin, Anouk, Tygo1' Robin en Sylvana veel sterkte met dit grote verlies. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeilijke periode is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Frederik van Eenennaam in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Hans van Eenennaam Zaamslag: Ella Maljaars-van Eenennaam Adri Maljaars Lisette en Pim Ferdie en Mireille William Middelburg, 18 december 2009 Molenberg 19,4331 NV Middelburg De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hanna van Gilst-Wagenaar Hanna was tot 1 mei 2006 werkzaam in Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes. We herinneren haar als een zeer betrokken en gewaardeerde collega. We wensen haar man, zoons en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers, vrijwilligers en cliënten, Rien Heijboer, directie SVRZ Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie ter Valcke Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van Hanna van Gilst Ze is sinds twee jaar een trouw en actief lid van onze zwemclub. We zullen haar missen op onze wekelijkse zwemavonden. Wij wensen Kees, Marcel, Robbert en René heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Het bestuur en alle leden van de zwemvereniging de "Stelleduikers" Heinkenszand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22