naar nieuw bloed Veenstra zit van top tot teen in het gips Frans Derks bondsridder KNVB Goes-Belgium klimt plek in hoofdklasse Héél nederland draait om BOVRG KNVB: 10.006 fans Autobedrijf Kluyfhout Autobedrijf van Hoepen Autobedrijf Statenlaan Veersedam Auto v.o.f. Autobedrijf Oreel 'Coach Domenech krijgt fortuin' Henk Grol in februari terug op de mat Autobedrijf Dekker Dijkwel Auto Shopping Centre Autobedrijf Koppejan Autobedrijf Murre dinsdag 8 december 2009 ZEIST Frans Derks is gisteravond tijdens de bondsvergadering van de KNVB als bondsridder van de nationale voetbalbond benoemd. Voorzitter Michael van Praag van de KNVB gaf de oud-scheidsrechter en be stuurder de onderscheiding vanwe ge zijn bijzondere verdiensten voor de voetbalsport De 79-jarige Derks was tussen 1956 en 1978 als scheidsrechter actief. GOES De bowlers van BV Goes- Belgium zijn zondag in de hoofdklasse van de derde naar de tweede plaats ge stegen. En dat terwijl in Sliedrecht, waar de derde speelronde werd af gewerkt, maar drie van de zeven wedstrijden werden gewonnen. Met die drie zeges verdiende het vijftal van BV Goes-Belgium zes punten. Daar kwamen zeven pun ten bovenop vanwege de op één na hoogste pinfall van de dag. Jo Kleinepier was 75 jaar geleden een van de oprichters van Big Smash. foto Ruben Oreel „Verder hebben we diverse kam pioenschappen meegemaakt, maar dat is niet zo opzienbarend. We hebben een sterke vertegenwoordi ging van vrouwen gehad. De zus sen Koos en Betsie Jakobsen zijn ver gekomen en hebben ook lande lijk gepresteerd." Anno 2009 komt het vlaggenschip van de club uit in de derde klasse. „Dat is ongeveer ons niveau", be seft De Buck. Over de toekomst van de vereni ging is hij optimistisch, al consta- door Barry van der Hooft middelburg - Aan voetballen durft Rogier Veenstra op dit mo ment nog niet te denken. De aan valler van NAC (22) is net na drie weken uit het ziekenhuis ontsla gen en zit vanaf zijn borst tot en met zijn bovenbeen in het gips. „Ik heb nu zelfs nog hulp nodig om met krukken te lopen", vertelt de Middelburger. „Het belangrijk ste is dat ik straks weer normaal kan functioneren." Bij Veenstra werd deze zomer een hernia ge constateerd, maar de behandelin gen die in de maanden daarna volgden sloegen niet aan. „Injec ties, rust; niets hielp", legt hij uit. „Vorige maand is er een nieuwe mri-scan gemaakt en heb ik een ge sprek met een neuroloog gehad. Hij gaf me het advies om me zo snel mogelijk te laten opereren. Tij dens die operatie bleek het alle maal erg onrustig te zijn in mijn rug, door ontstekingen en zenu wen die knel zaten. Daardoor was het moeilijk om die hernia te ver wijderen." Na de operatie had Veenstra een slecht gevoel in zijn benen en tin telingen in zijn voeten. „En er lek te vocht uit de wond, waardoor ik plat moest liggen. Ik heb uiteinde lijk drie weken in Breda in het zie kenhuis gelegen. Het was geen pretje, dat kan ik je wel zeggen." Het gevoel in zijn benen komt nu wel langzaam terug, vertelt hij. „Ik hoop dat het gips er voor de kerst af mag. Daarna zal ik weer kracht in mijn benen moeten krijgen. Met zenuwen kan het weken, maar ook maanden duren. Ik blijf positief en hoop over een paar maanden weer terug op het veld te staan." teert hij wel een terugloop van het aantal jeugdleden. „Er moet ver jonging komen. De jeugd laat het nu een beetje afweten en we moe ten hen er weer bij te zien betrek ken. Op termijn moet er echt wat nieuw bloed bijkomen." UIT POOL Regionale tweede klasse. The Goons - Road- house United 2-7: Straight. Kevin Beun - Peter van de Schraaf 32-40. 9-ball. Martijn de Wolf - Ragne Pieterse 3-6; Kevin Beun - Peter van de Schraaf 6-3; Alan Terg - Ragne Pieterse 2-6. 8-ball. Bram Smetsers - Johan Braspenning 5-4; Mitch Cheung - Johan Braspenning 4-5. AGENDA VOETBAL Vriendschappelijke wedstrijd: Kloetin- ge-SSV'65. Aanvang: 19.30 uur. ZEIST - De drie groepswedstrijden van het Nederlands elftal bij het WK voetbal komend jaar in Zuid-Afrika zullen per duel door ongeveer 10.000 Oranje-fans wor den bijgewoond. Dat liet directeur betaald voetbal Henk Kesler van de KNVB gistera vond tijdens een presentatie voor de bondsvergadering in Zeist we ten. Hij baseerde zich daarbij op in schattingen van het Nederlands bureau voor toerisme en de offi ciële Supportersclub van Oranje. Domburgseweg 18 4357 BB Domburg Tel. 0118-581487 www.autokoppejan.nl Karreveld 4 4371 GA Koudekerke Tel. 0118-551991 www.autobedrijfkluyfhout.nl Onderhoud en Schadeherstel APK Fagotweg 2 F 4337 RC Middelburg Tel. 0118-635474 www.autobedrijfvanhoepen.nl Statenlaan 244 4336 CP Middelburg Tel. 0118-625663 www.autobedrijfstatenlaan.nl Gerbrandystraat 4 4384 NH Vlissingen Tel. 0118-464644 www.automurre.nl Wij doen alles voor uw auto Vrouwenpolderseweg 75 4354 KL Vrouwenpolder Tel. 0118-591524 www.veersedamauto.nl Molenweg 74 4374 NP Zoutelande Tel. 0118-561276 www.autobedrijforeel.nl Gespecialiseerd in alle merken <v\ WW<0., -qO \KA\le - 'We speelden op een hardboardplaat waar we een net over hadden De harde kern van tafeltennisclub gespannen Big Smash bestond aanvankelijk uit zeven spelers. jo Kleinepier, een van de oprichters van Big Smash PARIJS De uiteindelijk succesvolle WK-missie van het Franse voetbal elftal levert bondscoach Raymond Domenech een lucratieve bonus op. Hij incasseert een premie van in totaal 826.222 euro, meldt het Franse dagblad Le Monde. De krant baseert zich op cijfers van de Franse voetbalbond FFF. Frankrijk plaatste zich pas via de play-offs voor het WK in Zuid-Afrika. HAARLEM Judoka Henk Grol kan zich in alle rust voorbereiden op de Olympi sche Spelen van Londen. Hij maakt in februari zijn rentree op de tata- mi en ondertekende gisteren een contract met een nieuwe hoofds ponsor. Tot voor kort was het in middels failliete DSB de voornaam ste geldschieter. De judoka toont zich in februari, tijdens het Tour- noi de Paris, voor het eerst in zijn nieuwe sponsorpak. Zuidweg 7 4363 SG Aagtekerke Tel. 0118-586666 www.autobedrijf-dekker.nl Marie Curieweg 3 4389 WB Ritthem Oost Souburg Tel. 0118-488466 www.autodijkwel.nl jonge occassions Dus ook bij jou in de buurt!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 65