m
geesteskindje krijgt vervolg
media
mum
.«jfÊ
i B
L
«BsK iü
45
media@wegener.nl
024-3650570
'Het succes van een nieuwe formule is niet te voorspellen'
Astrid Joosten, presentatrice
07:00 The dog whispe
rer 08:00 Risking it all
09:00 De Levende Steen
Gemeente 10:00 SUUS,
jouw winkel 10:15Tom-
my Teleshopping 13:00
Shownieuws 13:25 Eve
rybody hates Chris
13:50 Risking it all 14:50
The bold and the beau
tiful 16:00 De grote ver
huizing 16:55 De tuin-
ruimers
07:00 Best of shopping 07:00 Tel sell 17:05 Vet
09:00 Tommy Teleshop- safari 17:35 Vet safari
ping 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tommy Teleshop
ping 13:00 Bill Sr Ted's
excellent adventure
14:40 Ed 16:30 Truck
Tractor Pulling 17:00
RTL Autowereld 17:30
RTL T ransportwereld
07:00 The O.C. 08:00
Vrienden van toen 08:50
Peking Express VIP 10:10
Tommy Teleshopping
11:10 Astro TV 13:30
The O.C. 14:25 Peking
Express VIP 15:35 The
naked gun 2 1/2: The
smell of fear 17:25 Ferris
Bueller's day off
09:05 JETIX: Kinder-
programma's, met on-
der meer Kid versus kat,
Phineas Ferb, World
of quest, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, Matt's mon
sters, Fillmore, The re
placements, Totally
spies, Kim Possible, Phi
neas Ferb, Jimmy two
shoes, The suite life of
Zack and Cody, Hannah
Montana
18:00 Droomhuis in de
zon, realityserie
18:00 De sterkste man,
verslag
18:05 Muddling throu
gh, comedyserie
18:35 Wat je eet ben je
zelf
18:00 According to Jim,
comedyserie (h)
19:00 Lachen om home 19:00 Stom, stommer,
video's, amuse- stomst!, reality-
mentsprogramma programma
19:55 The princess dia
ries, filmkomedie
19:05 Beautiful people, 19:30 Law Order,
dramaserie misdaadserie
19:00 Top Gear, auto
magazine (h)
20:00 Timecop 2: The
Berlin decision,
sf-/actiefilm
20:00 De erfenis, dra
maserie
20:55 De erfenis, dra
maserie
20:30 The closer, dra
maserie
20:00 You only live twi
ce, actiefilm
21:35 Planet of the
apes, avonturen
film
21:50 Missing, misdaad
serie
21:30 Cold case, detecti
veserie
22:10 Belgen in de rim
boe, realityserie
22:45 Best laid plans,
thriller
22:25 Cold case, detecti- 22:25 Mercury rising,
veserie actiethriller
23:15
Hart van Neder
23:50 Amazon abyss,
23:15 Criminal intent,
land - Late editie,
serie documentai
dramaserie
reportages
res
23:30
Piets weerbericht
23:35
Shownieuws -
Late editie
23:50
Sneekweek 2009
00:25 Comet impact
02:20 Late night
00:25 Teleshop 7
00:26 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:30 Car tracks
00:30 Teleshop 8
00:31 Sneak preview
02:00 Erostijl
05:30 Car tracks
00:10 Dreamcatcher
02:40 Nachtprogram-
00:35 The Fresh Prince
of Bel-Air
mering: Relax TV 01:05 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder- mering
land - Late editie/ 02:05 Poker after dark
Shownieuws (h)
00
10
to
to
to
to
to
u>
n
voor de tweede reeks. Sommige
thema's zijn wel al aangestipt,
maar lang niet uitgemolken. „lon
geren geven veel te veel geld uit,
blijkt uit allerlei onderzoeken.
Maar dat komt door hun ouders,
omdat zij zijn opgegroeid in een
tijd van welvaart."
Op basis van de vergaarde informa
tie uit Alles Draait om Geld, inclu
sief duiding van emotie-econoom
Henriëtte Prast, trekt Joosten de
conclusie: „Geld haalt het allerbes
te èn het allerslechtste in de mens
naar boven." Eigenlijk wil ze op va
kantie ook niet te veel tijd beste
den aan werk, al schiet haar onge
wild af en toe toch een mogelijk
onderwerp voor Alles draait om
geld te binnen.
Alles draait om geld, Nederland 1
18.55 uur
4
n-
j
fsr
JISi
Zaterdag 1 augustus 2009
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:20 Nu of nooit
18:30 Zeeland de week
18:50 Het traject. Herh
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Zomerbeelden. 12:30
TV Brussel. 13:00 Het journaal.
13:25 Het weer. 13:30 Flight
of the navigator. 15:00 Doctor
Who. 15:45 Wielrennen: Clas-
sica San Sebastian 2009.17:30
Buren. 17:55 Kijk uit! 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaanderen
vakantieland. 19:00 Het jour
naal. 19:30 Het weer. 19:35
1000 Zonnen. 19:55 Joker-en
lottotrekking. 20:05 De aarde
vanuit de hemel. 20:35 Jurassic
Park. 22:36 Winstverdeling
joker en lotto. 22:37 KENO-
uitslagen. 22:40 Het journaal
laat. 22:55 Studio 123:45 Het
weer. 23:50 Heart of justice.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Nellie
en Cezar. 07:15 Bol en Smik.
07:25 Kabaal in de stal. 07:35
Kleine Einsteins. 08:00 Samson
en Gert. 08:30 SamSam. 08:40
Lazytown. 09:05 De avonturen
van Bibi Tina. 09:30 Kika
Bob. 09:45 De 5.10:05 Pat
&Stan. 10:15 Smos. 10:30
Sprookjesboom. 10:35 De
Snorkels. 11:00 Disney's The
emperor's new school. 11:25
De avonturen van Bibi Tina.
11:50 Kika Bob. 12:05 De
5.12:30 Pat Stan. 12:35
Disney's The emperor's new
school. 13:00 Sprookjesboom.
13:05 De Snorkels. 13:30
Spymate. 14:50 Tom. 15:15
New adventures of Lucky Luke.
15:40 Code Lyoko. 16:05 Beu-
gelbekkie. 16:30 Disney's The
emperor's new school. 16:55
Miss in de modder. 17:20,
17:30 Spring. 17:45 Stafari.
18:00 Disney's Phineas and
Ferb. 18:15 Go IV. 18:50,19:00
Spring. 19:15 En daarmee
basta. 19:30 Flight 29 down.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Lewis. 22:15 Taggart. 23:25
The beautiful country.
RTBF1
07:50,08:40 Rome:,Grandeur
et décadence d'un empire.
09:35 La clef des champs.
10:00 En quête de sens - II
était une foi. 10:40 MG-doc.
11:10 Jardins et loisirs
- été. 11:30 Télétourisme "en
vacances". 12:00 DrQuinn,
femme médécin. 12:48
Joker- en lotto-uitslagen. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 12:57 Strand-
weerbericht. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:45
Teletourisme hebdo. 14:15 La
clef des champs. 14:40,15:30
Cold squad: Brigade spéciale
VI. 16:20 Commissaire Moulin.
18:23 Questions d'argent.
18:25 Monk VII. 19:15
Contacts. 19:22 Strandweer-
bericht. 19:23 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lotto-uitslagen. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Melting pot café.
21:10 Hold-up a I'ltalienne.
22:52 Questions d'argent.
22:55 Joker- en lotto-uitslagen.
23:00 Studio 1 -Samedi. 00:10
Zinedine Zidane, le dernier
match.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 12:35
Masques. 12:55 Beau velo
de Ravel. 13:20 Sarah. 13:35,
14:00,14:20 Tout Ie monde
déteste Chris. 14:45 Robin
des Bois. 15:30 Battlestar Ga-
lactica. 16:15,16:40 Histoires
fantastiques. 17:05 Tout le
monde veut prendre sa place.
17:50 Histoires fantastiques.
18:15 Runaway. 19:05 Smal-
Iville. 19:50 Un gars, une fille.
20:00,20:45,21:25 FBI portés
disparus. 22:22 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:43 Lotto- en jo-
keruitslagen. 22:45 Tellement
proches! 00:20 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen best bites. 12:30
Eating in the sun. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Ready
steady cook. 14:00 Zwemmen.
15:00 Golf. 18:00 Nieuws en
weerbericht. 18:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:15
The weakest link. 19:00 Doctor
Who. 19:45 Nieuws en weer
bericht. 20:05 Total wipeout.
21:05 The National Lottery:
Guesstimation. 21:55 Casualty.
22:45 Outnumbered. 23:20
Nieuws en weerbericht. 23:25
National Lottery update. 23:40
Poseidon.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Take a bow.
08:00 Animalia. 08:25 Sports-
round. 08:40 Funky fables.
08:50 Eliot Kid. 09:05 Wol
verine and the X-men. 09:30
Richard Hammond's blast lab.
09:55 Diddy Dick and Dom.
10:00 Skate nation. 11:00
Transmission: Impossible with
Ed Oucho. 12:30 Young
Dracula. 13:00 Animal park.
13:45 The red shoes. 15:55
Krakatoa - East of Java. 18:00
Zwemmen. 20:00 Dad's army.
20:30 BBC Proms 2009.22:30
Have I got a little bit more news
for you. 23:10 Blood and guts
A history of surgery. 00:10
Culture show.
Duitsland 1
07:10 Oiski! Poiski! 07:35 Tige-
renten Club Xtra. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Rennschwein Rudi
Rüssel. 09:10,09:35 Endlich
Samstag! 10:00Tagesschau.
10:03 Willi wills wissen. 10:30
Gemeinsam nie einsam: 8
Geschwister und 1 Bauernhof.
11:00 neuneinhalb. 11:10 Die
Laubenpieper von Pankow (1
12:00Tagesschau. 12:03 Rosas
Traum. 13:30 Sportschau
live: Autosport - DTM. 14:30
Sportschau live: Autosport
- Formule 3.15:00 Tagesschau.
15:03 höchstpersönlich. 15:30
Tim Malzer kocht! 16:00
Weltreisen. 16:30 Europama-
gazin. 17:00 Tagesschau. 17:03
ARD-Ratgeber: Geld. 17:30
Sportschau. 19:55 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tages
schau. 20:15 Das Beste aus...
Verstehen Sie Spal?? 22:45
Tagesthemen. 23:03 Das Wet
ter im Ersten. 23:05 Das Wort
zum Sonntag. 23:10 Mankells
Wallander: Eiskalt wie der Tod.
Duitsland 2
07:00 Take 5. 07:15 Tabaluga
tivi. 08:00 Bibi Blocksberg.
08:25 1,2 Oder 3.08:50
logo! - Deine Nachrichten.
09:00 pur+. 09:25 Bibi und
Tina. 09:50 Wickie... und
die starken Manner. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 DieKüchenschlacht-der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 Die Verbrechen des
Professor Capellari. 15:30 Der
Traum vom Auswandern. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:40 Menschen - das Magazin.'
17:55,18:25 3 TageLeben:
Politikerim Alltagstest. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Unser Charly. 20:15 Zau-
ber der Musik. 22:15 heute-
journal. 22:28 Weerbericht.
22:30 das aktuelle sportstudio.
23:45 Zwei stahlharte Profis.
nal Geographic Channel. 11:59
National Geographic Junior.
12:00 Green dream district.
12:30 Michaela's wild chal
lenge. 13:00 Street monkeys:
New order. 14:00 Animal pa
trol: Bedroom bat. 15:00 21st
century shark. 16:00 Hunter
hunted: Death Down Under.
17:00 Master of disaster: Death
trap. 18:00 Salvage code red:
Graveyard coast. 19:00 Don't
tell my mother...: The Balkans.
20:00 Perilous journeys:
Cracking the ice road. 21:00 I
should be dead: Back from the
grave. 22:00 Inside super weed.
23:00 Guantanamo's secrets.
00:00 Underworld: London.
TMF
10:00 Best ofTMIv 10:30 De
videotheek. 11:00 TMF Pure.
12:00 De videotheek. 12:30
Willy de stad uit. 13:00 Top
25.15:00 De videotheek.
16:00 Beach party. 17:00 TMF
Dance. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 23:00 TMF in de
mix. 00:00 Beach party.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10. 09:45 Hollywood buzz.
10:10 Teen cribs. 10:40 The
city 11:05 Made. 12:00 Paris
Hilton: My new BFF weekend-
break. 18:10 The city. 18:40
My super sweet 16 UK. 19:05
Paris Hilton: My new BFF. 20:00
True life. 20:50 Made. 21:45
Teen cribs. 22:10 50 Cent: The
money and the power. 23:05
From G's to gents. 00:00 The
real world: Hollywood.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00
Matière grise. 08:30 L'autre
emoi: Zinédine Soualem.
08:45 Canadees nieuws. 09:10
Flash. 09:15 TiVi 5.11:10
Chante! 11:30 Paroles de clips.
11:45 Acoustic. 12:15 A bon
entendeur. 12:40 Science X.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Thalassa. 16:00 Nieuws. 16:30
Dans la nature avec Stéphane
Peyron: Sumatra, I'empreinte
des hommes fleurs. 17:30
Questions pour un champion.
18:00 Nieuws. 18:30 Pliés en 4.
19:00 3600 secondes d'extase.
19:45 L'autre émoi. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Sebastien et les
gitans. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:30 Le cri:
L'embauche.
Discovery
07:45 American chopper.
08:35 Weapon masters: Atlatl.
09:25 American loggers: Epi
sode 1.10:15 Against the ele-
ments. 11:10 Storm chasers:
Tornado showdown. 12:05
Ultimate survival: Kimberley,
Australia. 13:00 Mean green
machines. 13:25 Anthony
Bourdain: No reservations
- Singapore. 14:20 Heart of the
machine: Tanks. 15:15 Over-
haulin': CNN Hummer special.
16:10,16:35 Fifth gear Europe.
17:05 Destroyed in seconds.
17:35 Eyewitness. 18:00 Die
Ludolfs. 19:00 Mythbusters:
Viewer special threequel.
20:00 Extreme explosions:
Louisville, Ky. 21:00,21:30
Fifth gear Europe. 22:00 Street
customs 2008: Audigier's
Hummer. 23:00 LA Ink: Corey's
Dilemma. 00:00 Survivorman:
Mountain.
National Geographic
07:00 Business Poland.
07:15 Business Turkey. 07:30
Europe this week. 08:00 As
seen on tv. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Hillsong
Ministries. 10:00 Europe this
week. 10:30 Asia market week.
11:00 Wall Street Journal.
11:30 Business Turkey. 11:45
Business Poland. 11:58 Natio-
Eurosport
08:30,09:00,12:30 Zwem
men. 13:00 Autosport. 14:00
Tennis. 15:00 Polo. 17:00,
17:45 Zwemmen. 20:00 Au
tosport. 21:30 Paardensport.
23:00,23:30,00:00 Autosport.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 CNN: Witness
to war. 10:00 World report.
10:30 World's untold stories.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:30 African voices.
14:00 Best of BackStory.
14:30 i Report for CNN. 15:00
Political Mann. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 Your world
today. 16:30 TalkAsia. 17:00
Inside Africa. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
18:30 World report. 19:00
World's untold stories. 19:30
CNN: Witness to war. 20:00 k
News special. 20:30 African
voices. 21:00 Political Mann.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
TalkAsia. 23:30 World sport.
00:00 World report.
Astrid Joosten in 'Alles draait om geld'.
foto Nick van Ormondt/GPD