u
media
s
Laars van Europa
45
z
media@wegener.nl
024-3650570
De Italiaanse humorist Marco Marzocca moet van satire niet veel hebben
Vara-programma 'Grenzen aan de grap'
Zaterdag 23 mei 2009
06:55 De grote verbou
wing 07:55 Vinger aan
de poot 09:00 De Le
vende Steen Gemeente
10:00 SUUS, jouw win
kel 10:15 Tommy tele
shopping 13:15 Hackers
15:10 How to live lon
ger 16:10 De verbou
wers XXL 17:10 De tuin-
ruimers
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel
Best of shopping 09:00 sell 17:05 De liefdesma-
Tek TV 09:50 Car tracks keiaar 17:35 Muddling
10:05 Best of shop- through
ping 12:00 Tek TV 13:00
Young blades 13:55 RTL
GP: Formule 1 - Mona
co (Kwalificatie) 15:10
RTL GP:WTCC-Marok
ko 15:40 RTL GP: Por
sche Super Cup-Bah-
rein 16:00 Nissan GT
Academy 16:30 Wieler-
land 17:00 Gek op wie
len 17:30 RTL Transport
wereld
07:00 Merge 07:50 Erik
zoekt een huis: Curasao
08:20 Gezond weer op
08:50 Peking Express:
De Mekong route 09:55
TekTVShop 10:55 Astro
TV 12:55 Stijlloos 13:25
The O.C 14:20 Peking
Express: De Mekong
route 15:30 Curly Sue
17:35jumanji
09:00 JETIX: Kinderpro-
gramma's, met onder
meer The suite life of O
Zack and Cody, Kid ver
sus kat, Phineas Ferb,
Matt's monsters, Re
cess, The replacements,
Ga voor gezond, The re
placements, Yin Yang
Yo, Fillmore, Famous
5, Kim Possible, Total
ly Spies, Pokemon: Dia
mondand pearl!, Jac
kie Chan
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
18:00 Droomhuis in de 18:00 RTL Autowereld,18:05 Wat je eet ben je
18:00
Sneak, filmupdate
zon, realityserie autoprogramma zelf
18:05
Politieachtervol-
18:30 Volvo Oce
gingen, serie re
an Race:Stoe
portages
re mannen, hoge
18:10
Top Gear, auto
golven, reallifepro-
magazine
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 Stom, stommer,
video's, amuse- stomst!, reality-
mentsprogramma programma
19:05 Buurt op stelten, 19:35 Close to home,
amusementspro- dramaserie
gramma
19:15 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Herbie fully loa- 20:00 Nowhere to run,
ded, avonturenfilm actiefilm
20:00 Age of love, zoek- 20:30 The closer, dra-
tocht maserie
20:25 Scary movie 4,
filmkomedie
21:50 Grosse Pointe
Blank, filmkome
die
21:50 Missing, misdaad- 21:25 Cold case, detecti-
serie veserie
22:00 Belgen in de rim
boe, realityserie
22:45 Moment of
truth: Broken
pledges, filmdra-
22:25 Without a trace, 22:00 The departed,
misdaadserie misdaadthriller
23:00
Hart van Neder
23:20 Criminal intent,
land - Late editie
dramaserie
23:10
Piets weerbericht
23:15
Shownieuws -
Late editie
23:40
Lachen om home
video's (h)
00:40 Rob Roy
00:00
RTL Poker: Heads
00:30
Teleshop 8
00:10
Un longdiman-
01:00
03:05 Happy Hour
up
00:31
Sneak preview
chedefianqailles
01:00
Teleshop 7
02:00
Erostijl
02:40
Nachtprogram
02:00
01:01
Nachtlounge
05:30
Car tracks
mering: Relax TV
02:45
03:00
Sneks
04:00
Hart van Neder
05:30
Car tracks
land - Late editie/
04:45
Shownieuws (h)
mering
mering
Hart van N
(laat) (h)
00
10
to
to
to
to
to
U»
begenadigde Roberto Begnini
heeft de handdoek in de ring ge
gooid. Maar bij een voorstelling
van de rechtse cabaretier Antonio
Giuliani neemt Van Muiswinkel
naar eigen zeggen het fenomeen
waar dat er wel degelijk overeen
komsten tussen Nederlandse en
Italiaanse satirici zijn. Aan de
hand van de getoonde fragmenten
mag men vurig hopen dat hij onge
lijk heeft.
Sabina Guzzanti merkt sarcastisch
op dat Italië op de 53e plaats staat
van landen die de vrijheid van me
ningsuiting respecteren. De enige
reactie die Erik van Muiswinkel
daarop geeft, is dat Balkenende en
Donner het dus kennelijk zo
slecht nog niet doen.
Grenzen aan de grap, Nederland 3,
20.25 uur.
Erik van Muiswinkel.
foto GPD
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden 12:00
12:15 TV Brussel 12:45 De
vrije markt 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Villa
politica 14:10 Dr. Who 15:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Italië 17:30 Buren 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal 19:30 Het
weer 19:35 Man bijt hond
20:00 Joker- en lottotrekking
20:05 Dieren in nesten 20:40
F.C. De Kampioenen 21:15
Wuthering Heights 22:25 Het
journaal laat 22:46 Winstver
deling joker en lotto 22:47
KENO-uitslagen 22:48 Euro
millions-uitslagen 22:50 Het
weer 22:55 The border 23:40
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer
België 2
07:00 Musti 07:10 Wizzy en
Woppy 07:15 Nouky zijn
vrienden 07:25 Bol en Smik
07:35 Mickey Mouse clubhuis
08:00 Samson en Gert 08:25
Sprookjesboom 08:30 Smos
08:45 Lazytown 09:10 Mega
Mindy 09:35 Abrakodabra
09:50 Oggy en de kakkerlak
ken 10:00 Disney's Brandy
Mr. Whiskers 10:20 De 5 10:40
Gawayn 10:55 George van de
jungle 11:10 Disney's American
dragon: Jake Long 11:35 De
Smurfen 11:5913:29 CANVAS
13:30 Goudvis 14:25 De keien
van de Wetstraat 14:55 15:29
KETNET 15:30 Samson en Gert
15:50 Mega Mindy 16:15 La
zytown 16:40 Disney's Brandy
Mr. Whiskers 17:05 George
van de jungle 17:15 Zombie
hotel 17:40 Mega Mindy 18:05
Miss in de modder 18:15 De
week van Karrewiet 18:25
Miss in de modder 18:40 Go
IV 19:15 Abrakodabra 19:30
Carl2 19:59 CANVAS 20:00
Het journaal 20:15 Sporza:
Studio 1 de Cup live 23:05 The
quiet American
RTBF1
07:15 Doorlopende herha
ling 08:45 Jardins et loisirs
09:10 Un mousquétaire de
I'Armagnac en Chine 10:00
En quête de sens - il était une
foi 10:30 Opinions - FWA
11:05 Escapade gourmande
11:35 Affaires a suivre 11:55
Dr Quinn, femme médécin
12:47 Air de familie 12:49
Euromillions - uitslagen 12:50
Weerbericht 12:55 Questions
dargent 13:00 Nieuws 13:30
Weerbericht 13:35 Télétou-
risme hebdo 14:05 La clef des
champs 14:35 Cold squad:
Brigade spéciale V115:20 Com-
missaire Moulin: Syndrome
de menace 17:03 Questions
d'argent 17:05 Monk 18:00
Tout Ie monde veut prendre
sa place 18:50 Le meilleur de
I'humour - week end 19:20
Contacts 19:30 Weerbericht
19:31 Nieuws 20:05 Joker-en
lottotrekking 20:15 Weerbe
richt 20:20 Une brique dans le
ventre 20:50 Vive les vacances
22:26 Joker- en lottotrekking
22:27 Questions d'argent
22:30 Basket 1 22:45 Requins,
les nettoyeurs du lagon 23:35
Le 12 minutes 23:50 Nieuws
00:29 Contacts
RTBF2
07:00 Tekenfilms 10:05
Bécassine - Le trésor Viking
11:25 C'est pas sorcier 11:55
La chanson chanson 12:15 ^a
bouge 12:30 Aux limites du
corps 13:25 Auto mobile 13:55
Autosport: Formule 1 15:15
Le meilleur du web 15:20 Con
tamination: La menace venue
d'ailleurs 16:50 Battlestar
Galactica 17:35,18:05,18:30
Histoires fantastiques 18:55
Chuck 20:00,20:45,21:30 FBI.
portés disparus 22:23 KENO
22:25 Weerbericht 22:30 Le
12 minutes 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen 22:44 D'art d'art
22:45 La raison du plus faible
BBC 1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Football focus
13:00 Nieuws en weerbericht
13:10 Autosport: Formule 1
15:15 Golf 18:30 Nieuws en
weerbericht 18:40 Regionaal
nieuws en weerbericht 18:50
The weakest link 19:35 Robin
Hood 20:20 Tonight's the night
21:15 The National Lottery: 1
vs 100 22:05 Casualty 22:55
Nieuws en weerbericht 23:15
Reggie Perrin 23:45 Pearl
Harbor
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Doodle Doo making
moments 08:00 Funky fables
08:15 Eliot Kid 08:30 Dino-
sapien 08:50 Wolverine and
the X-men 09:15 Sportsround
09:30 What's new Scooby-
Doo? 09:50 Frankenstein's cat
10:00 Sorry, I've got no head
10:30 Hotel Trubble 10:55
Diddy Dick and Dom 11:00
Transmission: Impossible with
Ed Oucho 12:30 Young
Dracula 12:59 Switch 13:00
Kyle XY13:40 Winging it 14:10
Class of 2008 14:35 Sound
15:05 The treasure of Pancho
Villa 16:35 Four for Texas
18:30 Golf 19:35 Flog it! 20:20
Dad's army 20:50 Chelsea
Flower Show 21:50 The birth of
British music 22:50 Have I got
a little bit more news for you
23:30 Donnie Darko
Duitsland 1
07:10 Hexe Lilli 07:35 Tigeren-
ten Club Xtra 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Die Pfefferkörner 09:10,
09:35 Endlich Samstag! 10:00
Tagesschau 10:03 Willi wills
wissen 10:30,11:00 Wie es
begann... eine Zeitreise zum
Grundgesetz 11:30 neunein
halb 11:40 Tagesschau 11:45
Wahl des Bundesprasidenten
15:00 Tagesschau 15:03 höch-
stpersönlich 15:30 Tim Malzer
kocht! 16:00 Weltreisen:
Kasachstan - Boomstaat in der
Wüste 16:30 Europamagazin
17:00 Tagesschau 17:03 Ratge-
ber: Auto Verkehr 17:30 Bri
sant 17:45 Die Parteien zur Eu-
ropawahl 17:47 Das Wetter im
Ersten 17:50 Tagesschau 18:00
Sportschau 20:00 Tagesschau
20:15 Ziehung der Lottozahlen
20:20 Musikantenstadl 22:33
Die Parteien zur Europawahl
22:35 Tagesthemen 22:53 Das
Wetter im Ersten 22:55 Das
Wort zum Sonntag 23:00 Die
Parteien zur Europawahl 23:02
AufderFlucht
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi 08:00 Bibi
Blocksberg 08:25 12 oder 3
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten 09:00 pur+ 09:25 Bibi
und Tina 10:10 Horseland,
die Pferderanch 10:35 heute
10:40 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick 11:45 ZDF
spezial: Wahl des Bundespra
sidenten 12:15 Die Verbre-
chen des Professor Capellari
13:45 ZDF spezial: Wahl des
Bundesprasidenten 14:30
Evelyn Hamanns Geschichten
aus dem Leben 15:30 Kleine
Familie sucht grofêe Liebe
16:15 Lafer!Lichter!Lecker!
17:00 heute 17:05 Was nun,
17:30 Festkonzert '60 Jahre
Bundesrepublik Deutschland'
19:00 heute 19:20 Weer
bericht 19:25 Unser Charly
20:15 Stubbe - Von Fall zu
Fall 21:45 heute-journal
21:58 Weerbericht 22:00 das
aktuelle sportstudio 23:15 Die
Brandmauer
Discovery
07:50 Brainiac 08:45 Mean
green machines 09:10 Mean
machines: The Transatlantic
challenge - Motorcycles 09:40
Deadliest catch: Changing tides
10:35 Whale wars: We are
hooligans 11:30 Storm chasers
12:25 Ultimate survival: The
pilot 13:20 Anthony Bourdain:
No reservations - Beirut 14:15
Time warp: Stone breaking
14:40 Time warp: Breakdancing
15:10 Overhaulin': Spaced out
16:05,16:35 Fifth gear 17:05
Destroyed in seconds 17:35
Eyewitness 18:00 London Ink:
While Nikole's away 20:00 Pro
totype this: Six-legged all ter
rain vehicle 21:00,21:30 Fifth
gear 22:00 Chop shop: Johnny
Vegas's volcano car 23:00 LA
Ink: Pixie's got the blues 00:00
Survivorman: Deep woods
National Geographic
07:00 Business Poland 07:15
Business Turkey 07:30 Europe
this weekend 08:00 The entre-
peneurs 09:00 Answers with
Bayless Conley 09:30 Hillsong
Ministries 10:00 Europe this
week 10:30 Asia market week
11:00 Wall Street Journal
11:30 Business Turkey 11:45
Business Poland 11:58 National
Geographic Channel 11:59 Na
tional Geographic Junior 12:00
Prove it! 12:30 Michaela's
wild challenge 13:00 Crit-
tercam-WildTech adventures:
Large sharks 13:30 Heads
up: When are we going back
to the moon? 14:00 Jetman
Evergreen 15:00 Secrets of
the cross: Lost tomb of Jesus?
16:00 Ancient megastructures:
Machu Picchu 17:00 Air crash
investigation: Head on collision
18:00 Megastructures: Electric
ocean 19:00 World's toughest
fixes: Going nuclear 20:00
Salvage code red: Typhoon
showdown 21:00 Underworld:
Los Angeles 22:00 Don't tell
my mother...: Venezuela 23:00
Aryan Brotherhood 00:00
Interpol investigates: Stealing
history
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen 10:30 Clipkennis 11:00
TMF Pure 12:00 License to
liberty 12:30 Willy de stad
uit 13:00 Top 25 15:00 Ga-
mekings 16:00 Freerunners
16:30 Sascha's battle of the
ballenjongens 16:50 Clipkennis
17:00 TMF Dance 18:00 TMF
Superchart 20:00 TMF in de
mix 21:00 Zaternacht 23:30
TMF in de mix
MTV
08:55 MTV Breakfast club
top 10 09:45 Hollywood buzz
10:10 Because I'm a girl 10:40
The city 11:05 Made 12:00
Room raiders weekendbreak
18:10 The city 18:40 My super
sweet 16 19:05 Paris Hilton:
My new BFF 20:00,20:25
Brooke knows best 20:50
Made 21:45 A double shot
at love - Reunion 22:40 Cribs
23:05,23:30 The real world:
Sydney 00:00 Fist of Zen
TV 5
07:00 Télématin 08:00 7 Jours
sur la planète 08:30 Les plus
belles Ties du littoral franqais:
lies de Houat 08:45 Canadees
nieuws 09:10 TV5Monde
I'info 09:15 TiVi 5 11:05 Nos
années pension 11:30 Paroles
de clips 11:40 Acoustic 12:10
A bon entendeur 12:40 Le
code Chastenay 13:30 Belgisch
nieuws 14:00 Thalassa 16:00
Nieuws 16:30 Dans la nature
avec Stéphane Peyron: Suma
tra, l'empreinte des hommes
fleurs 17:30 Questions pour un
champion 18:00 Nieuws 18:30
Lumière et caméra 19:00 Arte
reportage 19:45 Géopolitis
20:00 Zwitsers nieuws 20:30
Frans nieuws 21:00 L' invita
tion au chateau 23:00 Nieuws
23:10 Afrikaans nieuws 23:25,
00:20 Nicolas Le Floch
Eurosport
08:35 Autosport: Rally 09:05
Formule 1The Factory 09:40
Eurosport for the planet 10:15
Eurogoals weekend 10:30
Wielrennen: Giro d'ltalia 11:40
Planet Armstrong 11:45,13:30
Tennis 15:00 Wielrennen:
Giro d'ltalia 17:30 Voetbal:
UEFA Cup vrouwen 18:30
diverse sporten 19:25 Planet
Armstrong 19:30 Paardensport
20:45 Boksen 23:00 Auto
sport: Rally 23:30 Vechtsport:
Fight club
CNN
07:00 CNN today 07:45 CNN
Marketplace Middle East
08:00 CNN today 08:30 World
sport 09:00 MainSail 09:30
Revealed 10:00 World report
10:30 International correspon
dents 11:00 Larry King 12:30
World sport 13:30 African
voices 14:00 Best of BackStory
14:30 i Report for CNN 15:00
Political Mann 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition 16:00 Your world today
16:30TalkAsia 17:00 Inside
Africa 17:30 World sport 18:00
Your world today 18:30 World
report 19:00 International
correspondents 19:30 MainSail
20:00 Revealed 20:30 African
voices 21:00 Political Mann
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition 22:30
TalkAsia 23:30 World sport
00:00 World report