als je tegenpool
u mediagwegeneS" vrouw met een liken om haar heen of met een bedekt gezicht' - IH^Cl 19
024-3650570 ^ave ^tacey over z'in bee'd van moslims in het programma 30 Days i J
PZC
Zaterdag 16 mei 2009
07:00 07:05 JAG 08:00
Planet's funniest ani
mals 08:30 Vinger aan
de poot 09:00 De Le
vende Steen Gemeente
09:55 SUUS, jouw win
kel 10:10 Tommy te
leshopping 13:00 The
Simpsons 13:50 Go figu
re 15:25 How to live lon
ger 16:25 De verbou
wers XXL 17:10 De tuin-
ruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 13:00 Fi
nale NK Bowlen Teams
13:30 RTL GP: Rally re
port 14:00 RTL GP: Mo-
toGP - Frankrijk (kwa
lificatie) 15:00 RTL GP:
Motocross - Valkens-
waard 16:00 Nissan GT
Academy 16:30 Wieler-
land 17:00 Gek op wie
len 17:30 RTL Transport
wereld
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:05 De liefdesma
kelaar 17:35 Muddling
through
07:00 Merge 07:55 Erik
zoekt een huis: Curasao
08:25 Gezond weer op
08:55 Peking Express:
De Mekong route 10:10
TekTVShop 11:10 As
tro TV 13:20 Rosean-
ne 13:50 Hairstyle con
fidential 14:45 The O.C
15:40 Richie Rich 17:35
Addicted to love
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The suite life of
Zack and Cody, Kid ver
sus kat, Phineas Ferb,
Matt's monsters, Re
cess, The replacements,
Ga voor gezond, The re
placements, Yin Yang
Yo, Fillmore, Famous
5, Kim Possible, Total
ly Spies, Pokemon: Dia
mond and pearl!, Jac
kie Chan
o
o
18:05 Droomhuis in de 18:00 RTL Autowereld,
18:05 Watje eet ben je
18:00 Sneak, filmupdate
zon, realityserie auto program ma
zelf
18:10 Politieachtervol-
18:30 Volvo Oce
gingen, serie re
an Race:Stoe
portages
re mannen, hoge
18:15 Wegmisbrui
golven, reallifepro-
kers!, verkeerspro-
gramma
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 Stom, stommer,
19:05 From Alaska with
19:35 Close to home,
19:15 Oplichters ont
video's, amuse- stomst!, reality-
love, realitypro-
dramaserie
maskerd, serie re
mentsprogramma programma
gramma
portages
20:00 Holland's got ta? 20:00 Kickboxer, actie-
20:00 Age of love, zoek
20:30 The closer, dra
20:25 Scary movie 3,
lent, familieshow film
tocht
maserie
filmkomedie
21:50 Missing, misdaad- 21:25 Cold case, detecti-
serie veserie
22:00
Fans!, realityserie 22:00 Ricochet, thriller
22:45 Lethal seduction,
22:20 Without a trace,
22:00 Underworld:
22:30
Hart van Neder
filmdrama
misdaadserie
Evolution, actie
land - Late editie,
film
reportages
22:50
Piets weerbericht
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:10
Lachen om home
23:20 Criminal intent,
video's (h)
dramaserie
00:15 No man's land
00:00
RTL Poker: Heads
00:25
Teleshop 8
00:10
Poltergeist III
00:05
02:20 Happy Hour
up
00:26
Sneak preview
02:10
Nachtprogram
01:05
01:00
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
01:01
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:05
03:00
Sneks
land - Late editie/
02:50
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
mering
mering
00
vo
to
N>
N>
to
to
W
Z
n
„We hielden een voorvertoning
van de film en direct na afloop be
gon het publiek te debatteren over
de film", vertelde hij een Ameri
kaanse website. „Toen dacht ik:
het lijkt me fantastisch om een
tv-show te maken waarin we iede
re aflevering verschillende zaken
aansnijden en waarin mensen met
verschillende meningen aan het
einde - hopelijk - tot een dialoog
komen."
Het eerste seizoen van de serie,
dat in de VS in 2005 werd uitge
zonden, telt verder onder meer
een conservatieve man die intrekt
bij een homoseksueel en een moe
der die een maand lang als 'bange
drinkend' studente leeft in de
hoop haar jonge dochter te wijzen
op de gevaren van alcohol.
30 Days, RTL 5, 23.45 uur
SBB5HI
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
§1
Morgan Spurlock, leeft met een mijnwerkersfamilie in Pineville,
nia, in een aflevering van de serie 30 Days.
West Virgi-
foto GPD
09:00 Lentebeelden. 12:00
12:15 TV Brussel. 12:45 De
vrije markt. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Villa po
litica 09.14:10 Dr. Who. 15:00
Sporza: Wielrennen: Ronde van
Italië. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:00
Joker- en lottotrekking. 20:05
Dieren in nesten. 20:35 F.C. De
Kampioenen. 21:00 Eurovisie
Songfestival 2009.00:15 Het
journaal laat.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mickey Mouse clubhuis.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Sprookjesboom. 08:30 Smos.
08:45 Lazytown. 09:10 Mega
Mindy. 09:35 Abrakodabra.
09:50 Oggy en de kakkerlak
ken. 10:00 Disney's Brandy
Mr. Whiskers. 10:20 De 5.
10:40 Gawayn. 10:55 George
van de jungle. 11:10 Disney's
American dragon: Jake Long.
11:35 De Smurfen. 11:59
13:29 CANVAS. 13:30 Goud
vis. 14:25 De keien van de Wet
straat. 14:5915:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert. 15:50
Mega Mindy. 16:15 Lazytown.
16:40 Disney's Brandy Mr.
Whiskers. 17:05 George van
de jungle. 17:15 Zombie hotel.
17:40 Mega Mindy, 18:05 Miss
in de modder. 18:20 De week
van Karrewiet. 18:30 Miss in
de modder. 18:40 Go IV. 19:15
Abrakodabra. 19:30 Carl2.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:50
A touch of Frost. 22:35 Studio
123:40 Comme une image.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:30 Jardins et loisirs. 08:50
Intermédias. 10:00 En quête
de sens - La pensee et les hom
mes. 10:30 Opinions - UCM.
11:05 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:47 Air de familie. 12:49
Euromillions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme hebdo. 14:10 La clef des
champs. 14:35 Cold squad:
Brigade spéciale VI. 15:25
Commissaire Moulin: Larmes
blanches. 17:05 Questions
d'argent. 17:10 Monk. 17:55
Tout Ie monde veut prendre
sa place. 18:45 Le meilleur de
l'humour-week end. 19:15
Contacts. 19:25 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Une brique
dans le ventre. 21:00 Eurovisie
Songfestival. 00:05 Studio 1
- Samedi.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 10:00 Ma
deline a Paris. 11:20 C'est pas
sorcier. 11:45 Théatre wallon.
12:30 Auto mobile. 13:00 Qa
bouge. 13:10 Matin calme.
13:25 Un nouveau départ.
14:50 Aux limites du corps:
Histoire d'oxygène. 15:45
Screen. 16:15 Le meilleur du
web. 16:25 BattlestarGalactica.
17:10,17:40,18:10 Histoires
fantastiques. 19:00 Chuck.
20:00,20:45,21:30 FBI: portés
disparus. 22:21 D'artd'art.
22:23 KENO. 22:25 Weerbe
richt. 22:30 Le 12 minutes.
22:44 Lotto- en jokeruitslagen.
22:45 Studio 1.23:45 Con
cours reine Elisabeth.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Take
on the takeaway. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 A question of
sport. 14:30,15:15 Diagnosis
murder. 16:00 The pacifier.
17:30 Final score. 18:15 The
.weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 19:20
Eurovision: Jade's story. 19:50
Tonight's the night. 20:50
The National Lottery: 1 vs
100.21:00 Eurovision Song
Contest 2009.00:15 Nieuws
en weerbericht.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle
Doo making moments. 08:00
Funky fables. 08:15 Eliot Kid.
08:30 Dinosapien. 08:50
Wolverine and the X-men.
09:15 Sportsround. 09:30
What's new Scooby-Doo?
09:50 Frankenstein's cat. 10:00
Sorry, I've got no head. 10:30
Hotel Trubble. 10:55 Diddy
Dick and Dom. 11:00 Transmis-
sion: Impossible with Ed
Oucho. 11:10 Thé legend of
Dick and Dom. 11:40 Eliot Kid.
11:55 Pinky and Perky. 12:10
Street monsters. 12:30 Young
Dracula. 12:59 Switch. 13:00
Kyle XY. 13:40 Winging it.
14:10 Sound. 14:40 Revealed.
15:00 North West frontier.
17:05 Two men went to war.
18:50 Ten things you didn't
know about earthquakes.
19:50 Planet earth. 20:50 Dad's
army. 21:20 The birth of British
music. 22:20 Have I got a little
bit more news for you. 23:00
Match of the day. 00:20 The
violent highway.
Duitsland 1
07:10 Hexe Lilli. 07:35 Tigeren-
ten Club Xtra. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Die Pfefferkörner. 09:10,
09:35 Endlich Samstag! 10:00
Tagesschau. 10:03 Willis VIPs.
10:30 Fortsetzungfolgt. 11:00
neuneinhalb. 11:10 Weiches
Fell und scharfe Krallen. 12:00
Tagesschau. 12:03 Wie verliebt
man seinen Vater? 13:29
Sportschau live. 13:30,14:30
Autosport. 15:00 Tagesschau.
15:03 höchstpersönlich. 15:30
Tim Malzer kocht! 16:00 Wel-
treisen: Plaza Latina - Auf den
Spuren des alten Peru. 16:30
Europamagazin. 17:00 Tages
schau. 17:03 ARD-Ratgeber:
Geld. 17:30 Brisant. 17:45 Die
Parteien zur Europawahl. 17:47
Das Wetter im Ersten. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
20:00 Tagesschau. 20:15 Zie-
hung der Lottozahlen. 20:20
Eurovision Song Contest. 20:55
Das Wort zum Sonntag. 21:00
Eurovision Song Contest 2009.
00:15 Eurovision Song Contest.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten. 09:00 pur+. 09:25 Bibi
und Tina. 10:10 Horseland, die
Pferderanch. 10:35 Löwen-
zahn. 11:00 heute. 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Die Verbrechen des Professor
Capellari. 15:30 Kleine Familie
sucht grofêe Liebe. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland - 60
Jahre Bundesrepublik. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 UnserCharly. 20:15
Kommissarin Lucas. 21:45 heu-
te-journal. 21:58 Weerbericht.
22:00 das aktuelle sportstudio.
23:15 Henning Mankell: Die
Brandmauer(l).
Discovery
07:50 Brainiac. 08:45 Mean
green machines. 09:10 Mean
machines: The Transatlantic
challenge - Drag trucks. 09:40
Deadliest catch: Fresh blood.
10:35 Whale wars: Interna
tional Incidents R Us. 11;30
Storm chasers. 12:25 Ultimate
survival: Best of compilation 2.
13:20 Anthony Bourdain: No
reservations - Namibia. 14:15
Time warp: Liquid nitrogen.
14:40 Time warp: Bull whip.
15:10 Overhaulin': Le mama's
boy. 16:05,16:35 Fifth gear.
17:05 Destroyed in seconds.
17:35 Eyewitness. 18:00 Lon
don Ink. 20:00 Prototype this:
Mind-controlled car. 21:00,
21:30 Fifth gear. 22:00 Chop
shop: Jools Holland's jet 1 car.
23:00 LA Ink: Holly's in town.
00:00 Survivorman: Arctic
tundra.
National Geographic
07:00 Business Poland.
07:15 Business Turkey. 07:30
Europe this week. 08:00 The
entrepeneurs. 09:00 Answers
with Bayless Conley. 09:30
Hillsong Ministries. 10:00
Europe this week. 10:30 Asia
market week. 11:00 Wall Straat
Journal. 11:30 Business Turkey.
11:45 Business Poland. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Prove it! 12:30
Michaela's wild challenge.
13:00 Crittercam-WildTech
adventures: Lions. 13:30
Heads up: Do UFOs really exist?
14:00 Planet mechanics: Tree
powered truck. 15:00 Secrets
of the cross: Who killed Jesus?
16:00 Ancient megastructures:
St Paul's cathedral. 17:00 Air
crash investigation: Deadly
prize. 18:00 Megastructures:
Reinventing the Hoover Dam.
19:00 World's toughest fixes:
Deep sea th ruste r. 20:00
Salvage code red: Fire storm.
21:00 Underworld: London.
22:00 History's secrets: Hidden
horrors of the moon landings
- the secret history. 23:00
American Nazis. 00:00 Interpol
investigates: Deadly traffic.
TMF
10:00 Wat te doen voor
je poen. 10:30 Saargoes
wakeboarden. 11:00 TMF Pure.
12:00 License to liberty. 12:30
Willy de stad uit. 13:00 Top
25.15:00 Gamekings. 16:00
Freerunners. 16:30 Sascha's
battle of the ballenjongens.
16:50 Clipkennis. 17:00 TMF
Dance. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 23:30 TMF in de
mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10 My super sweet 16.
10:40 The city. 11:05 Made.
12:00 America's best dance
crew weekendbreak. 18:10
The city. 18:40 My super sweet
16.19:05 Paris Hilton. My
new BFF. 20:00,20:25 Brooke
knows best. 20:50 Made.
21:45 A double shot at love.
22:40 Cribs. 23:05,23:30 The
real world: Sydney. 00:00 Fist
of Zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:30 Les plus
belles Hes du littoral francais:
Ties du Frioul. 08:45 Canadees
nieuws. 09:10 TV5Monde
I'info. 09:15 TiVi 5.11:05 Nos
années pension. 11:35 Paroles
de clips. 11:45 Acoustic. 12:15
A bon entendeur. 12:40 Le
code Chastenay. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Thalassa. 16:00
Nieuws. 16:30 Dans la nature
avec Stéphane Peyron. 17:30
Questions pour un cham
pion. 18:00 Nieuws. 18:30
Lumière et caméra. 19:00 Arte
reportage. 19:45 Géopolitis.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Les années
bonheur. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:25,00:15
Nicolas Le Floch.
Eurosport
08:30 Eurogoals weekend.
08:45 Eurogoals one to one.
09:00 Wielrennen: Giro d'ltalia.
09:50 Planet Armstrong. 10:00,
11:00 Voetbal: EK onder 17.
12:00 Autosport. 13:00 Tennis.
15:00 Wielrennen: Giro d'ltalia.
17:30 Voetbal: UEFA Cup voor
vrouwen. 19:40 Planet Arm
strong. 19:45 Tennis. 21:00
Snooker.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 Eye on Russia.
09:30 CNN business traveller.
10:00 World report. 10:30 Eco
solutions. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:30
African voices. 14:00 Best of
BackStory. 14:30 i Report for
CNN. 15:00 Political Mann.
15:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 16:00
Your world today. 16:30 TalkA-
sia. 17:00 Inside Africa. 17:30
World sport. 18:00 Your world
today. 18:30 World report.
19:00 Eco solutions. 19:30 Eye
on Russia. 20:00 CNN business
traveller. 20:30 African voices.
21:00 Political Mann. 21:30
The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
TalkAsia. 23:30 World sport.
00:00 World report.