media
bevrediging als Shakespeare
45
Ze is een gehaaide ondervrager die misdadigers net zo lang bespeelt tot ze
Struikelen over hun eigen leugens Politievrouw Brenda Leigh Johnson in 'The Closer'
o
o
media@wegener.nl
024-3650570
PZC
Zaterdag 18 april 2009
07:00 JAG 07:05 JAC
08:00 Planet's fun
niest animals 08:30 Vin
ger aan de poot 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 SUUS,
jouw winkel 10:15Tom-
my teleshopping 13:05
Shownieuws - Late edi
tie 13:30 Dragnet 15:30
Gered 16:00 De verbou
wers XXL 17:00 De tuin-
07:00 Teleshop 7: Best
of shopping 07:25 RTL
GP: Red Bull Air Race -
Kick-off 07:55 RTL GP:
Formule 1 - China (kwa
lificatie) 09:10 RTL GP:
Crashes 09:25 Teleshop
7 09:26 Tek TV 09:50
Cartracks 10:05 Best
of shopping 12:00 Tek
TV 13:00 Young blades
14:00 RTL GP: Crashes
14:15 RTL GP: Formule
1 - China (kwalificatie)
15:30 RTL GP: Red Buil
Air Race - Kick-off 16:00
Truck Sr Tractor Pulling
16:30 Wielerland 17:00
Gek op wielen 17:30 RTL
Transportwereld
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 The taste of
life 17:40 Living with
Fran
06:55 Merge 07:501 feel
good 08:20 Runners life
08:55 Peking Express:
Zuid-Amerika 10:05
TekTVShop 11:05 Astro
TV 13:05 The O.C 14:00
Peking Express: Zuid-
Amerika 15:20 Teen
wolf 17:15 Two much
09:40 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer A kind of ma
gic, Matt's monsters,
Kim Possible, Fillmore,
Ga voor gezond, Recess,
Disney's The legend of
Tarzan, The replace
ments, Pat and Stan, Po-
kemon Advanced Bat
tle, Totally Spies, Fa
mous 5, The suite life of
Zack and Cody
CI
18:00 Droomhuis in de
18:00 RTL Autowereld,
18:05 Wat je eet ben je
18:00 Wegmisbrui
zon, realityserie
autoprogramma
zelf
kers!, verkeerspro-
18:30 Volvo Oce
gramma
an Race:Stoe
re mannen, hoge
golven, reallifepro-
gramma
19:00 Lachen om home
19:00
De politie op je
19:05 From Alaska with
19:35 Close to home,
19:00 Oplichters ont
video's, amuse
hielen!, serie re
love, realitypro-
dramaserie
maskerd, serie re
mentsprogramma
portages
gramma
portages
19:35 Oplichters ont
maskerd in Las
Vegas, serie repor
tages
20:00 Holland's got ta
20:00
Stom, stommer,
20:00 For love or mo
20:30 The closer, dra
20:10 The perfect
lent, familieshow
stomst!, reality-
ney, realityserie
maserie
storm, actie-film-
programma
drama
20:30
De linkeren
rechter hand van
de duivel, filmko
medie
21:50 Missing, misdaad
21:25 Cold case, detecti
serie
veserie
22:30 Fans!, realityserie
22:45
My name is No-
22:45 Asylum, thriller
22:25 Without a trace,
22:50 Final destination
body, actiefilm
misdaadserie
II, thriller
23:00
Hart van Neder
23:20 Criminal intent,
land - Late editie
dramaserie
23:15
Piets weerbericht
23:20
Shownieuws -
Late editie
23:40
Lachen om home
video's (h)
00:40 Copycat
01:00
Teleshop 7
00:45
Teleshop 8
00:15
Presumed inno
00:30
Seinfeld
02:50 Happy Hour
01:01
Nachtlounge
00:46
Sneak preview
cent
01:00
Nachtprogram
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
02:40
Nachtprogram
mering
05:30
Cartracks
05:30
Cartracks
04:00
mering: Relax TV
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
02:00
02:45
Poker after dark
Nachtprogram
mering
oo
o
V0
O
ro
O
IO
O
IO
IO
IO
W
O
O
n
veide voor andere actrices boven
de 30, onder wie Glenn Close (62)
en Holly Hunter (51). „In deze in
dustrie is het nu eenmaal zo dat
als een film over robots goed
scoort, mensen meer films over ro
bots maken. Zodra ze denken dat
een project over een vrouw in de
30 of in de 40 lucratief is, worden
er meer zulke projecten gemaakt."
Brenda Leigh Johnson gaat voorlo
pig niet met pensioen, deze zomer
start in Amerika het vijfde seizoen
van The Closer. „Naast Shakespeare
geeft deze rol me creatief meer vol
doening dan alles wat ik hiervoor
deed", jubelde Sedgwick tegen de
LA Times. „Ik ken Brenda inmid
dels zo goed, dat ik haar bijna als
een echt persoon ga zien."
The Closer, Net 5, 20.30 uur.
De cast van de tv-serie The Closer, die in Amerika wekelijks een dikke zes
miljoen kijkers trekt. foto GPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 12:00 Te-
levox. 12:30 TV Brussel. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Azur Asmar. 15:15 De
rode loper. 15:35 Vrolijk Vlaan
deren. 16:05 Dr. Who 16:50
Clips. 17:00 Are you being
served? 17:30 Buren. 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:00 Joker- en lottotrekking.
20:05 Dieren in nesten. 20:40
F.C. De Kampioenen. 21:10 Het
ABC van de VRT. 21:40 La main
blanche. 22:27 Winstverdeling
joker en lotto. 22:28 KENO-
uitslagen. 22:29 Euro millions-
uitslagen. 22:30 Het journaal
laat. 22:45 Studio 123:35 Het
weer. 23:40 The border. 00:25
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprook
jesboom. 08:30 Smos. 08:45
Lazytown. 09:10 Mega Mindy.
09:35 Abrakodabra. 09:50
Missy Mila. 10:00 Disney's
Brandy Mr. Whiskers. 10:25
De 5.10:50 Gawayn. 11:05
George van de jungle. 11:20
Disney's American dragon: Jake
Long. 11:40 De Smurfen. 12:05
Beugelbekkie. 12:30 Hier is lan.
12:55 Mijn sport is top. 13:29
CANVAS. 13:30 Goudvis.
14:24 KETNET. 14:25 De
Snorkels. 14:50 Disney's Ame
rican dragon: Jake Long. 15:15
Oggy en de kakkerlakken.
15:25 Samson en Gert. 15:50
Mega Mindy. 16:15 Lazytown.
16:40 Disney's Brandy Mr.
Whiskers. 17:05 George van
de jungle. 17:20 Zombie hotel.
17:45 Mega Mindy. 18:10 Miss
in de modder. 18:20 De week
van Karrewiet. 18:30 Miss in de
modder. 18:40 Sherlock. 19:15
Abrakodabra. 19:30 Carl2.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
A touch of Frost: No other
love. 22:25 Blue murder. 23:35
Elephant.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:40 Jardins et loisirs. 09:00
Enlevés. 10:00 En quête de
sens - La pensée et les hom
mes. 10:30 Opinions - CGSLB.
11:05 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:46 Air de familie. 12:47
Euromillions - uitslagen. 12:49
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme hebdo. 14:05 La
clef des champs. 14:35,15:20
Cold squad: Brigade spéciale.
16:10 Commissaire Moulin: Le
simulateur. 17:50 Questions
d'argent. 17:55 Monk. 18:50
Le meilleur de l'humour-week
end. 19:15 Contacts. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:15 Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 20:50
J'ai pigé. 22:00,22:20 Big
bang theory. 22:40 Questions
d'argent. 22:46 Joker- en lotto-
trekking. 22:47 Basket 123:00
Studio 1 - Samedi. 00:10 Le 12
minutes. 00:25 Contacts.
RTBF2
07:55 Autosport: Formule 1
09:05 Tekenfilms. 12:05 C'est
pas sorcier. 12:30 Automobile.
13:00 C^a bouge. 13:15 Le petit
oiseau va sortir. 13:20 D6bels:
Cocoon. 14:15 Eco-crimes:
Pirates des poissons. 15:10
Une preuve de trop. 16:35
BattlestarGalactica. 17:20
Dead zone. 18:05,18:30
Histoires fantastiques. 19:00
Chuck. 19:45 Le meilleur du
web. 20:00,20:40 FBI: portés
disparus. 21:31 Explo.doc-A
quoi tu joues? Barré a l'ouest.
22:30 Le 12 minutes. 22:46
KENO. 22:47 Weerbericht.
22:52 D'artd'art. 22:53
Lotto- en jokeruitslagen. 22:55
Akoibon.
BBC 1
07:00 Autosport: Formule 1
09:15 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen. 12:30 Take on the
takeaway. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football fo
cus. 14:00 Autosport: Formule
1.15:15 Rugby Union. 17:30
Final score. 18:20 Outtake TV.
18:50 Nieuws en weerbericht.
19:05 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:10 Robin
Hood. 19:55 Tonight's the
night. 20:55 The National Lot
tery: 1 vs 100.21:45 Casualty.
22:35 Live at the Apollo. 23:20
Nieuws en weerbericht. 23:40
Match of the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Tel-
etubbies. 08:00 Funky fables.
08:15 Eliot Kid. 08:30 Three
delivery. 08:50 Wolverine and
the X-men. 09:15 Sportsround.
09:30 What's new Scooby-
Doo? 09:50 Frankenstein's cat.
10:00 Sorry, I've got no head.
10:30 Hotel Trubble 10:55
Diddy Dick and Dom. 11:00,
11:30 Dani's house. 12:00
The story of Tracy Beaker.
12:30 Young Dracula. 12:59
Switch. 13:00 Kyle XY. 13:45
Winging it. 14:15 Sound. 14:45
Revealed. 15:00 Film 2009 with
Jonathan Ross. 15:30 Flog it!
16:00 Diagnosis murder. 17:30
Snooker. 18:30 Shark therapy.
19:00 Planet earth. 20:00
Snooker. 21:05 Dad's army.
21:35 Timewatch. 22:25 Alan
Whicker: Journey of a lifetime.
23:25 Never mind the Buzz-
cocks. 23:55 Honeydripper.
Duitsland 1
07:10 Jim Knopf. 07:35 Tige-
renten Club Xtra. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Die Pfefferkörner. 09:10,
09:35 Endlich Samstag! 10:00
Tagesschau. 10:03 Willi wills
wissen. 10:30 Fortsetzung
folgt. 11:00 neuneinhalb.
11:10 Weiches Fell und scharfe
Krallen. 11:55 Tier ABC. 12:00
Tagesschau. 12:03 Virginias
grofêes Rennen. 13:30 Mama
und der Millionar. 15:00 Tages
schau. 15:03 höchstpersönlich.
15:30 Tim Malzer kocht! 16:00
Weltreisen: Gesichter Asiens.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Geld. 17:30 Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tages
schau. 20:15 Musikantenstadl.
22:30 Tagesthemen. 22:48
Das Wetter im Ersten. 22:50
Das Wort zum Sonntag. 22:55
Luftschlacht urn England.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten. 09:00 pur+. 09:25 Bibi
und Tina. 10:10 Horseland, die
Pferderanch. 10:35 Löwen-
zahn. 11:00 heute. 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Stubbe - Von Fall zu Fall: Stubbe
taucht ab. 15:30 Kleine Familie
sucht grofêe Liebe. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Da kommt Kalle. 20:15 Ein
starkes Team: Geschlechter-
krieg. 21:45 heute-journal.
21:58 Weerbericht. 22:00 das
aktuelle sportstudio. 23:15
Kommissar Beck: Der Mann
ohne Gesicht.
Discovery
07:50 Scrapheap challenge.
08:45 Brainiac. 09:40 Deadliest
catch: Storm season. 10:35
Storm chasers: Hail to the
beast. 11:30 Weapon masters:
Rockets. 12:25 Ultimate
survival: Belize. 13:20 Anthony
Bourdain: No reservations -
Korea. 14:15 Time warp: Stone
breaking. 14:40 Time warp:
Will it blend. 15:10 Overhau-
lin': That's all, Volks! 16:05,
16:35 Fifth gear. 17:05 Mega
builders: Extreme elevation.
18:00 London Ink. 19:00 My-
thbusters: Coffin punch. 20:00
Prototype this: Traffic busting
truck. 21:00,21:30 Fifth gear.
22:00 Chop shop. 23:00 LA
Ink: Pixie's surgery. 00:00
Survivorman: Alaska.
National Geographic
07:00 Business Poland
Business Turkey. 07:30 Tele-
shopping. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Hillsong
Ministries. 11:30 Business Tur
key Business Russia. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Prove it! 12:30
Michaela's wild challenge.
13:00 Crittercam-WildTech
adventures: Emperor penguins.
13:30 Heads up: Is there life
on other worlds? 14:00 Planet
mechanics: Solar paella. 15:00,
15:30,16:00,16:30,17:00,
17:30 Zoo tales. 18:00 Katrina:
Pet rescue. 19:00 Kabul zoo
rescue. 20:00 Vegas comes to
China: Made in China. 21:00
Underworld: Philadelphia.
22:00 History's secrets:
Howard Hughes - Bizarre billio
naire: The secret history. 23:00
Aryan brotherhood. 00:00
Interpol investigates: Tracks of
a stalker.
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen. 10:30 Clipkennis. 11:00
TMF Pure. 12:00 Clipkennis.
13:00 Top 25 15:00 Game-
kings. 16:00 vs Lady Gaga
16:30 Onbekend. 17:00 TMF
Dance. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 23:30 TMF in de
mix.
MTV
09:45 Hollywood buzz. 10:10
My super sweet 16.10:40
The city. 11:05 Made. 12:00
Made weekendbreak. 18:10
The city. 18:40 My super sweet
16.19:05 Paris Hilton: My
new BFF. 20:00,20:25 Hogan
knows best. 20:50 Made.
21:45 A double shot at love.
22:40 Cribs. 23:05,23:30 The
real world: Sydney. 00:00 Fist
of zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 -7 Jours
sur la planète. 08:30 Les plus
belles Ties du littoral francais:
lie d'Alderney et d'Aurigny.
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 TiVi
5.11:05 Nos années pension.
11:30 Paroles de clips. 11:45
Acoustic. 12:10 A bon enten
deur. 12:30 Le code Chastenay.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Thalassa. 15:35 La vie en vert.
16:00 Nieuws. 16:30 Dans la
nature avec Stéphane Peyron:
Amazone, le peuple du manioc.
17:35 Questions pour un
champion. 18:00 Nieuws.
18:25 Profession voyageur.
19:00 Arte reportage. 19:40
Géopolitis. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Le plus grand cabaret du
monde. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:30,00:20
Le silence de l'épervier.
Eurosport
08:30 Eurogoals weekend.
09:00,10:00 Voetbal: UEFA
Cup. 11:00 Snooker. 13:45
Autosport. 14:45 Motorsport.
16:00 Wielrennen. 16:30
Snooker. 18:30,19:00 Tennis.
20:45 Boksen. 23:00 Snooker.
CNN
07:00 CNN today 07:45
CNN Marketplace Middle
East. 08:00 CNN today. 08:30
World sport. 09:00 MainSail.
09:30 Revealed. 10:00 World
report. 10:30 International
correspondents. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
i Report for CNN. 14:00 News
special. 14:30 World's untold
stories. 15:00 Political Mann.
15:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 16:00
Your world today. 16:30 TalkA-
sia. 17:00 Inside Africa. 17:30
World sport. 18:00 News
special. 18:30 World's untold
stories. 19:00 International cor
respondents. 19:30 MainSail.
20:00 Revealed. 20:30 Back-
Story. 21:00 Political Mann.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
World sport. 00:00 i Report
for CNN.