een portie bovennatuurlijks
De ambulancebroeder probeert zijn gaven aan te wenden voor het oplossen 47 media
z
n
mmammm
ir—"- 024-3650570 Vflfl misdaden. Craig Olejnik in The Listener
PZC
Zaterdag 18 april 2009
07:00 Vinger aan de
poot 07:30 Planet's fun
niest animals 08:00
Tommy teleshopping
09:00 David Maasbach
09:55 Detuinruimers
10:55 Burgers' Zoo:
drukte in de dieren
tuin 11:25 SBS 6 Sport:
Spaans voetbal-Bar-
c;a TV 11:50 Runners life
12:25 De grote beurt
V.I.P 13:05 Teletrends
15:00 Word ik rijk? 15:35
Huis te koop! 16:30
Schat, ik heb ons huis
verbouwd! 17:00 Ver
bouwen verkopen
07:00 Teleshop 7: Best
of shopping 07:30 RTL
GP: Dutch Power Pack
08:00 RTL GP: Formu
le 1 - China (race) 11:00
Business class 12:15 RTL
GP: Red Bull Air Race
- Abu Dhabi 13:00 RTL
GP: Formule 1 - Chi
na (race) 16:00 RTLGP:
Dutch Power Pack 16:30
RTL GP: Rally report
17:00 Truck StTractor
Pulling Indoor Gelredo-
me Arnhem 17:30 Vol
vo Ocean Race: Stoere
mannen, hoge golven
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 16:55 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:10Fashiontrix17:40
Design Ine
07:00 Gok's fashion fix
08:00 Passion for fashion
09:00 Make me a super
model 10:00 TekTVShop
11:00 Astro TV13:05
Het Blok IV 14:05 Res
taurant makeover 14:35
Samen Wonen 15:30
Disney's teacher's pet
17:00 Runners life 17:35
Gok's fashion fix
VERONICA
09:20 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The suite life of
Zack and Cody, The re
placements, Rangers,
Matt's mosters, A kind
of magic, Recess, Fill
more, Famous 5, Kim
Possible, The suite life
of Zack and Cody, Jetix
megatalent, Beugelbek-
kie, Totally Spies
O
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
magazine
18:05 Friday night
lights, dramaserie
18:35 Extreme home
makeover
18:00 Top Gear, auto
magazine (h)
19:00 De 25 meest bi
zarre beroepen
aller tijden, over
zicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
19:00 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Huisdokter, reali
tyserie
19:30 Grenzeloos ver
liefd
19:00 Fear factor USA,
spelprogramma
20:30 Wegmisbrui
20:00 RTLGP: Formu
20:00 Opening soon,
20:30 Medium, mis
20:00
Border security,
kers!, verkeerspro-
le 1 - China (sa
realityserie
daadserie
realityprogramma
gramma
menvatting), sa
20:30 Mijn tent is top,
(h)
menvatting
realityprogramma
20:30
NCIS, detectivese
20:30 Knight rider
rie
2009, actieserie
21:30 Peter R. de Vries,
21:20 Cobra 11
21:30 j"e leven in de
21:25 The listener, dra
21:25
Numb3rs, mis
misdaadverslag
steigers
maserie
daadserie
gever, misdaad
programma
22:50 Hart van Neder
22:15 RTLGP: IndyCars
22:45 Rollercoaster,
22:20 Supernatural,
22:20
Down met John
land - Late editie,
Series - Long
thriller
horrorserie
ny, realityprogram
reportages
Beach, liveverslag
ma
23:05
Piets weerbe
richt, weerbericht
23:10
Dirt, dramaserie
23:00
Oplichters ont
maskerd in Las
23:20
Reportage: Mar
Vegas(h)
telkamer in de
woestijn, serie re
portages
23:35
Oplichters ont
maskerd (h)
00:20
Death metal
00:15
Business class (h) 01:00
Anne Rice's feast
00:00
Tussen de oren
00:10
The Shield
murders
01:30
Teleshop 7
of all saints
(h)
01:05
Nachtprogram
01:20
Happy Hour
01:31
Nachtlounge
02:00
Teleshop 8
01:00
Nachtprogram
mering
03:00
Sneks
02:01
KamasutraTV
mering: Relax TV
02:35
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
04:05
mering
Hart van Nederl.
(laat) (h)
oo
to
KJ
O
O
O
N>
N>
FO
UI
maal begaafde Allison Dubois haar
gaven in voor het Openbaar Minis
terie voor het oplossen van mis
drijven, Ook in Supernatural ge
bruiken de broers Winchester hun
bijzondere krachten om het
kwaad - in dit geval geesten, vam
piers, weerwolven en andere de
monen - te bestrijden.
Het bovennatuurlijke is na jaren
nog altijd populair bij kijkers, van
daar dat Net 5 er de zondagavond
speciaal aan wijdt. Voorlopig zijn
dertien afleveringen van The List
ener te zien. De Canadezen heb
ben nog geen plannen bekendge
maakt voor een volgend seizoen.
Maar als dat er komt, is de kans
groot dat de serie opnieuw bij Net
5 te zien zal zijn.
The Listener, zondag, Net 5, 21.25 uur.
'The Listener' met in de hoofdrol Craig Olejnik, tweede van links, als de Ca
nadese ambulandcebroeder Toby Logan. foto Steve Wilkie/CPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 De Zeeuwse Top 40.
Herh
18:20 Wie nu? Herh
18:30 De kunstkeet. Herh
18:40 Nu of nooit. Herh
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 09:30
Lichtpunt. 10:30 Televox.
11:00 De zevende dag. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Half uur natuur: Big cat
diary. 14:05 Tarzan and his
mate. 15:30 De rode loper.
15:50 Faune d'Europe. 16:45
Vrolijk Vlaanderen. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Gentse waterzooi.
19:00 Het journaal - Sportwee
kend. 19:50 Het weer. 19:55
Safari. 20:25 Mercator. 21:25
Flikken. 22:20 Het Bourgon
dische complot. 22:55 Het
journaal laat. 23:10 Studio
1.23:55 Het weer. 00:00 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes Tei-
getje en Poeh. 08:00 Samson
en Gert. 08:25 Smos. 08:44
CANVAS. 08:45 Autosport:
Formule 1.10:59 KETNET.
11:00 Disney's American
dragon: Jake Long. 11:20 De
Smurfen. 11:45 De week van
Ka rrewiet. 11:59 CANVAS.
12:00,12:35 Canvas klassiek.
13:2914:00 Sporza. 17:59
KETNET. 18:00 High school
musical II. 19:35 De week van
Karrewiet. 19:59 CANVAS.
20:00 Het journaal. 20:10 Pa
norama. 21:00 Goudvis. 21:55
Machuca. 23:55 Lichtpunt: Een
wereld van talen.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:05 Auto mobile. 08:30 Une
brique dans Ie ventre. 09:00 En
quête de sens - Shema Israël.
09:30 En quête de sens - II était
une foi. 10:05 Basket 110:20
Studio 1 - Samedi. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht. 13:40
Escapade gourmande. 14:10
Jardins et loisirs. 14:35 Chiens
et chats a la Une. 14:45 Paï, la
légende des baleines. 16:20
Cachalots, les secrets du grand
noir. 17:30 Wildfire. 18:15
Questions dargent. 18:20 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Weerbericht.
20:10 Planète nature - Bye Bye
pétrole. 22:15 Chiens et chats
a La Une. 22:20 Le meilleur
de l'humour week end. 23:00
Studio 1 - Dimanche. 23:35
Week-end sportif. 00:10 Le
12 minutes. 00:25 Une brique
dans le ventre.
RTBF2
08:10 lei bla bla. 08:20
Minuscule. 08:30,08:55
Autosport: Formule 1.10:50
Minuscule. 10:55 Skunk Fu
11:10 Cest pas sorcier. 11:35
Protestantse kerkdienst. 12:05
La Monique de Joseph. 12:45
Screen: Making of Afika Afrika.
13:05 Explo.doc - A quoi tu
joues? Barré a l'ouest. 14:00
Wielrennen: Amstel Cold Race.
17:10 Tru calling: Compte a
rebours. 17:55,18:20,18:45,
19:15,19:45 Plus belle la vie.
20:10 Le grand resumé. 20:30,
21:15 Brigade maritime. 22:05
Le meilleur du web. 22:15
D'art d'art. 22:20 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Hep taxi! 23:15 Reflets sud.
00:10 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 08:00 Auto
sport: Formule 1.11:00 The
Andrew Marr show. 12:00 The
big questions. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:05 Country
tracks. 14:05 Autosport:
Formule 1.16:05 EastEnders.
18:00 Lifeline. 18:10 Points of
view. 18:25 Songs of praise.
19:05 Last of the summer
wine. 19:35 Nieuws en
weerbericht. 19:50 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
Countryfile. 21:00 My family.
22:00 The no. 1 ladies detec
tive agency. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:20 Damages.
00:05 Nine to five.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Tel-
etubbies. 08:00 ChuckleVision.
08:15 Chucklevision. 08:30
Three delivery. 08:55 The owl.
09:00 Escape from Scorpion
Island. 10:00 Match of the
day. 11:00 Something for the
weekend. 12:30 Great British
menu. 13:00 Animal park.
14:00 Escape to the country.
15:00 Fred Dibnah's Made in
Britain. 15:30 Snooker. 18:30
Orang-utan diary. 19:00 Flog it!
20:00 Snooker. 21:00 Top gear.
22:00 Louis Theroux - A place
for paedophiles. 23:00 Match
of the day 2.23:50 Graham
Norton uncut.
Duitsland 1
07:15 Sesamstrafêe. 07:40,
08:05 Wie erziehe ich meine
Eltern? 08:30 Die Pfefferkör-
ner. 09:00 Tigerenten Club.
10:00Tagesschau. 10:03 Die
beliebtesten TV-Tiere. 11:00
Kopfball. 11:30 Die Sendung
mit der Maus. 12:00 Tages-
schau. 12:03 Presseclub. 12:45
Tagesschau. 13:15 ARD-ex-
clusiv. 13:45 Bilderbuch: Pfaf-
fenwinkel. 14:30 Ein Stück vom
Himmel. 16:00 Tierqualern auf
der Spur. 16:30 ARD-Ratgeber:
Cesundheit. 17:00 Tagesschau.
17:03 W wie Wissen. 17:30
Gott und die Welt: Mama
Massai - Als Missionarin am
Kilimandscharo. 18:00 Sport-
schau. 18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstraRe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tages
schau. 20:15 Tatort: Oben und
Unten. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 23:03 Das Wet
ter im Ersten. 23:05 ttt -.titel
thesen temperamente. 23:35
Zapp. 00:05 Der Pianist.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Pippi Langstrumpf.
09:00 heute. 09:02 sonntags.
09:30 Eucharistieviering. 10:15
Hotel Paradies. 11:00 Das will
ich wissen! 12:45 heute. 12:47
blickpunkt. 13:15 ZDF.umwelt.
13:50 Balduin, der Schrecken
von St. Tropez. 15:30 heute.
15:35 Police Academy 5 -
Auftrag Miami Beach. 17:00
heute. 17:10 ZDFSPORTre-
portage. 18:00 ML Mona Lisa.
18:30 ZDF.reportage. 19:00
heute. 19:10 Berlin direkt.
19:30 Terra X: Kieling- Expe-
ditionen zu den Letzten ihrer
Art. 20:15 Meine wunderbare
Familie in Costa Rica. 21:45
heute-journal. 22:00 Inspector
Barnaby: Erst morden, dann
heiraten. 23:35 ZDF-History.
00:00 Das Philosophische
Quartett.
Discovery
07:50 World's toughest tribes:
Loggers. 08:45 Overhaulin':
That's all, Volks! 09:40 How
it's made: Padlocks/Hairclip
pers/Wooden shoes/Synthetic
leather. 10:05 How it's made:
Racing shells/Stainless steel
sinks/Leather/Pedal steel gui
tars. 10:35 Discovery project
earth: Wrapping Greenland.
11:30 Alaska: Surviving the
last frontier - Back from
the wild. 12:25 Ray Mears'
extreme survival: Alaska. 13:20
Deadliest catch: Blowup. 14:15
Prototype this: Traffic busting
truck. 15:10 Chop shop. 16:05
Wheeler dealers: Porsche 911
Targa. 16:35 Wheeler dealers:
Porsche 911 Targa. 17:05
Mega builders: World's biggest
oil rig. 18:00 How it's made:
Swords/Pontoons/Grandfather
clocks/Fuses. 18:30 How
it's made: Bumpers/Lighting
gels/Camera filte rs/S team-po
wered models. 19:00 American
chopper: Klipsch bike. 20:00
Mythbusters: End with a bang.
21:00 One way out. 21:30
Time warp: Stone breaking.
22:00 Ultimate survival: Domi
nican Republic. 23:00 Weapon
masters: Chakram. 00:00 LA
Ink: Pixie's surgery.
National Geographic
07:00 Teleshopping. 07:30
Wall Street Journal. 08:00 Tele-
shopping. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Wall Street Jour
nal. 10:00 Teleshopping. 10:30
Ed Young. 11:00 Teleshopping.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Richard Ham
mond's engineering connec
tions: Super rig. 13:00 Green
dream district. 13:30 Prove it!
14:00 Long way down: Kenya
to Rwanda. 15:00 Vegas comes
to China: Made in China. 16:00
Predator CSI: The whale that
blew up in the street. 17:00
Earth investigated: Stone age
apocalypse. 18:00 Gorilla mur
ders. 19:001 didn't know that.
19:30 Green dream district.
20:00 Hollandse husky's: Van
underdog tot wereldkampi
oen. 21:00 World's toughest
fixes: Giant telescope. 22:00
American skinheads. 23:00
Underworld: Miami. 00:00
America's hardest prisons:
Outnumbered and alone.
TMF
11:00,11:30 Hollywood Buzz.
12:00 Gamekings. 13:00
TMF Superchart. 15:00 Top
25.17:00 Wat te doen voor
je poen. 17:30 vs Lady Gaga.
18:00 Clipkennis. 19:00 Game
kings. 20:00 Wat te doen voor
je poen. 20:30 De videotheek.
21:00 TMF NL. 22:00 Clipken
nis. 23:00 TMF Classics.
MTV
09:45 My super sweet 16.
10:10 Zane meets Franz
Ferdinand. 11:05,11:30 Hogan
knows best. 12:00 Made week
endbreak. 18:10 America's
best dance crew. 19:05 Paris
Hilton: My new BFF. 20:00
The city. 20:25 A double shot
at love. 21:20 America's next
best dance crew. 22:10 Busted.
22:40 Fist of zen. 23:05 Viva
la Bam. 23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
07:00 Reflets sud. 07:55 Le
dessous des cartes. 08:05
Découverte. 08:30 Les plus
belles Ties du littoral francais:
lie de Porquerolles. 08:45
Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 TiVi
5.11:00 Nos années pension.
11:30 Paroles de clips. 11:40
La vie en vert. 12:15 Nec plus
ultra. 12:30 360° - GEO: Toute
l'or de Sibérie. 13:30 Belgisch
nieuws. 13:45 Géopolitis.
14:00 30 millions d'amis. 14:30
Cirque Éloize: Nomade. 15:55
Kelif et Deutsch la recherche
d'un emploi. 16:00 Nieuws.
16:30 Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00TV5Monde I'info. 18:10
Internationales. 19:00 Des
requins et des hommes: Des
terres et des hommes. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Gervaise. 22:45
Pompier! 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:30 Un air
de familie:
Eurosport
08:30 Snooker. 10:00 Motor
sport. 11:15 Snooker. 13:00
Autosport. 14:00 Motorsport.
15:15,17:00 Wielrennen
17:30 Snooker. 18:30,19:15
Tennis. 21:00 Snooker. 23:00
Motorsports weekend. 23:15
Boksen.
CNN
07:00 News special. 07:30
World's untold stories. 08:00
CNN today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 MainSail. 10:00 Political
Mann 10:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 11:00-Larry King. 12:30
World sport. 13:30 Inside
Africa. 14:00 Fareed Zakaria
GPS. 15:00 State of the Union
with John King. 16:00 Your
world today. 16:30 Interna
tional correspondents. 17:00
MainSail. 17:30 World sport.
18:00 State of the Union with
John King. 19:00 BackStory.
19:30 Revealed. 20:00 i Report
for CNN. 20:30 World report.
21:00 Fareed Zakaria GPS.
22:30 World sport. 00:00
News special.