met hond in luchtig 'Dierz'
49
J^Ê
(lismedia@wegener.nl 'Een Eon^ zonder baas is niets, hij heeft een manager nodig' j CCllS
I 3650570 Marco Starink, presentator van 'Dierz'
PZC
Zaterdag 7 maart 2009
SBS 6
1
RTL 7
1
RTL 8
1
NET 5
1
VERONICA
07:00 JAC 07:05 JAG
08:00 Little house on
the prairie 09:00 De Le
vende Steen Gemeente
10:00 SUUS, jouw win
kel 10:15 Tommy tele
shopping 13:05 My wife
and kids 13:35 The bat
tle of Shaker Heights
15:00 How to live lon
ger 16:00 De verbou
wers XXL
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 12:50 Blac-
kadder 14:30 Far from
home: The adventures
of Yellow dog 16:00
Truck Tractor pulling
16:30 PRAutotype 17:00
Gek op wielen 17:30 RTL
Transportwereld
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:05 The taste of
life 17:35 The Ellen show 09:00 Peking Express:
Zuid-Amerika 10:10
07:00 Merge 07:551 feel
good 08:25 Runners life
TekTVShop 11:10 As
tro TV 13:10 McLeod's
daughters 14:05 The
O.C 15:00 Doe-het-zelf-
date 16:00 The jungle
book 2 17:20 The Ame
rican president
09:00 Phineas St Ferb
09:45 A kind of magic
10:30 Totally Spies 11:20
Kim Possible 12:05 Fill
more 12:50 Recess 13:25
Disney's The legend of
Tarzan l4:10The re
placements 15:00 Poke-
mon Advanced 8attle
15:40 Totally Spies 16:25
Tofu's 17:10 The suite
life of Zack and Cody
18:00 Droomhuis in de
zon, realityserie
18:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
18:30 Fightforyour
ride, autoprogram
ma
18:05 Wat je eet ben je
zelf
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, amuse- hielen!, serie re-
mentsprogramma portages
19:05 LAX, dramaserie
19:35 Close to home,
dramaserie
19:00 PowNed(h)
19:30 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Pirates of the
Caribbean: The
curse of the
Black Pearl, actie-
avonturenfilm
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Stargate, sf-film
20:00 Killer wave, mini
serie
20:30 The closer, dra-
20:05 Gone in sixty se
conds, actiefilm
21:50 Aspe, politieserie 21:25 Cold case, detecti
veserie
22:50 Hart van Neder- 22:45 Screamers, sf-
land - Late editie, thriller
reportages
22:50 When innocence 22:25 Without a trace, 22:20 Out of sight, thril-
is lost, filmdrama misdaadserie Ier
23:00
Piets weerbe
23:20 Criminal intent,
richt, weerbericht
dramaserie
23:05
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:30
U-Boat, oorlog
filmdrama
01:25 Happy Hour
00:50
Teleshop 7
00:35
Teleshop 8
00:10
Pecker
00:45
Oplichters ont
00:51
Nachtlounge
00:36
Sneak preview
02:00
Nachtprogram
maskerd (h)
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
01:20
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
02:15
mering
Poker after dark
O
O
oo
to
KJ
KJ
KJ
KJ
O
KJ
Ut
O
schattige pup of kitten bij een fok
ker, maar ga goed geïnformeerd op
pad en besef waar je aan begint.
En als de pup eenmaal in huis is,
moet er ook nog hard worden ge
werkt. Starink: „Een hond zonder
baas is niets, hij heeft een mana
ger nodig. Sommige mensen heb
ben dat van nature en anderen
hebben wat sturing nodig, die laat
ste groep helpen we graag."
Hetzelfde geldt voor katten. „De
meest wijdverbreide misvatting is
dat een kat jou heeft in plaats van
omgekeerd. We leren mensen dat
ze iedere dag iets met die kat moe
ten ondernemen." Het betaalt zich
terug. „Dan krijg je een kat die op
je staat te wachten als je thuis
komt." Hij bedoelt maar. „Ik wil
bestaande ideeën omverwerpen."
Dierz, 17.00 uur, RTL 4.
Marco Starink, presentator en vaste hondenexpert van DierZ.
foto Erik Lam/GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 12:15
.TV Brussel. 12:45 De vrije
markt. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Villa
politica. 14:05 101 Dalmati
ans. 15:45 Vrolijk Vlaanderen.
16:15 Wild at heart. 17:00
Are you being served? 17:30
Buren. 17:55 Kijk uit! 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaande
ren vakantieland. 19:00 Het
journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Dieren in nesten. 20:40 F.C. De
Kampioenen. 21:25 Hartelijke
groeten aan iedereen. 22:15
MVP. 22:57 Winstverdeling
joker en lotto. 22:58 KENO-
uitslagen. 22:59 Euro millions-
uitslagen. 23:00 Het journaal
laat. 23:15 Studio 1.00:05 Het
weer. 00:10 The border.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy
en Woppy. 07:15 Nouky
zijn vrienden. 07:25 Bol
en Smik. 07:35 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Sprookjesboom. 08:30 Smos.
08:45 Lazytown. 09:10 Mega
Mindy. 09:35 Abrakodabra.
09:50 Ketnetpop2.10:05
Disney's De vervangers. 10:25
De 5.10:50 Bedweters. 11:10
Disney's Lilo Stitch. 11:35
De Smurfen. 13:29 CANVAS.
13:30 Lux. 14:25 De keien van
de Wetstraat. 15:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert. 15:55
Lazytown. 16:20 Disney's
De vervangers. 16:45 Zo is
er maar één: De cup. 17:05
George van de jungle. 17:20 Zo
is er maar één: De cup. 17:40
Mega Mindy. 18:05 Miss in
de modder. 18:15 De week
van Karrewiet. 18:25 Miss in
de modder. 18:35 Sherlock.
19:10 Zo is er maar één: De
cup. 19:30 Animalia. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Vranckx. 20:40 Lewis:
The point of vanishing. 22:15
Mankell's Inspector Lindman.
23:40 Sporza: Atletiek. 00:25
Personal velocity.
RTBF1
07:15 Doorlopende herha
ling. 08:40 Jardins et loisirs.
09:02 Monsieur Dictionnaire.
09:05 Geluck, l'homme la
tête de chat. 09:56 Monsieur
Dictionnaire. 10:00 En quête
de sens - La pensée et les hom
mes. 10:30 Opinions - UCM.
11:05 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:47 Air de familie. 12:49
Euromillions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:35 Télétou-
risme hebdo. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:20 Cold
squad: Brigade spéciale. 16:10
Columbo: Face a face. 17:54
Questions d'argent. 17:55
Monk. 18:45 Mr. Bean. 19:15
Contacts. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Une brique dans
Ie ventre. 20:50 L'ex femme
de ma vie. 22:29 Joker- en
lottotrekking. 22:30 Questions
d'argent. 22:35 Basket 122:50
Studio 1 - Samedi. 00:00 Le 12
minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:40
Chicken run. 12:00 C'est pas
sorcier. 12:30 Auto mobile.
12:55 Qa bouge. 13:10 Screen
agenda. 13:30 Devenir femme
au Zanskar. 15:00 Tennis: Davis
Cup. 16:30 Battlestar Galactica.
17:20,18:05 Dead zone. 18:45
Chuck. 19:45 Explo.doc: Inde.
Les gardiens de l'eau. 20:35,
21:20 FBI: portés disparus.
22:10 Le meilleur du web.
22:21 KENO. 22:26 Weerbe
richt. 22:30 Le 12 minutes.
22:43 Lotto- en jokeruitslagen.
22:45 Les tortues volent aussi.
00:25 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:35 Rachel
Allen: Bake! 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Tennis: Davis
Cup. 17:15 Final score. 18:20
Nieuws en weerbericht. 18:35
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 18:40 Outtake TV. 19:10
Total wipeout. 20:05 Let's
dance for Comic Relief. 21:20
The National Lottery draws.
21:30 Casualty. 22:20 The old
guys. 22:50 The vicar of Dibley.
23:30 Nieuws en weerbericht.
23:50 Ladder 49.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40
Big cook little cook. 08:00
Batfink. 08:10 Animalia. 08:35
Three delivery. 08:55 Prank
patrol pocketsize. 09:00 Skunk
fu. 09:15 Sportsround. 09:30
Richard Hammond's blast
lab. 10:00 Who wants to be
a superhero? 10:55 Bernard.
11:00 Basil's swap shop. 12:00
Roar. 12:59 Switch. 13:00,
13:25 Malcolm in the middle.
13:55 Super agents. 14:25
Sound. 15:00 Atletiek. 18:10
Galapagos. 19:00 Monty Hall's
great escape. 20:00 The genius
of photography. 21:00 Time-
watch. 22:00 Satanic verses.
23:30 Ql XL. 00:15 A prairie
home companion.
Duitsland 1
07:10 Jim Knopf. 07:35 Tige-
renten Club Xtra. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb.
08:40 Die Pfefferkörner.
09:10,09:35 4 gegen Z. 10:00
Tagesschau. 10:03 Willi wills
wissen. 10:30 Fortsetzung
folgt. 11:00 neuneinhalb.
11:10 Weiches Fell und scharfe
Krallen. 12:00 Tagesschau.
12:03 Frühling auf Immenhof.
13:30 alfredissimo! Kochen mit
Bio. 14:00 Tagesschau. 14:03
höchstpersönlich. 14:30 Drei
Mann in einem Boot. J 6:00
Weltreisen: Barcelona - Rumba,
Rhythmus und schmale Reifen.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Technik. 17:30-Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Musikantenstadl. 22:30
Tagesthemen. 22:48 Das Wet
ter im Ersten. 22:50 Das Wort
zum Sonntag. 22:55 Lawman.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten. 09:00 pur+. 09:25 Yakari.
09:50 Flipper Lopaka. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:04 ZDF SPORTextra. 11:05,
11:20 Skiën. 12:45 heute.
12:50 Skiën. 14:00 Noordse
combinatie. 14:30 Langlaufen.
15:00 heute. 15:05 Noordse
combinatie. 15:45 Schaatsen.
16:00 Schansspringen. 18:00
hallo deutschland. 18:30 Leute
heute. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Da kommt
Kalle. 20:15 Unter Verdacht:
Die falsche Frau. 21:45 heute-
journal. 21:58 Weerbericht.
22:00 das aktuelle sportstudio.
23:00 ZDF SPORTextra: EK
Boksen.
Discovery
07:50 Scrapheap challenge.
08:45 Brainiac. 09:40 Deadliest
catch: Numbers game. 10:35
Storm chasers. 11:30 Weapon
masters: Roman scorpion.
12:25 Ultimate survival: The
deep south. 13:20 Anthony
Bourdain: No reservations -
Sweden. 14:15 Time warp: Bull
whip. 14:40 Time warp: Stone
breaking. 15:10 Overhauling
The Marks return - Chip's picks.
16:05,16:35 Fifth gear Europe.
17:05 Dirty jobs: Vellum ma
ker. 18:00 London Ink:. 19:00
Mythbusters: More myths
reopened. 20:00 Prototype
this: Virtual sea adventure.
21:00,21:30 Fifth gear Europe.
22:00 Chop shop: Angry frog.
23:00 LA Ink: Welcome home
Kat. 00:00 Survivorman: Lost
at sea.
National Geographic
07:00 Business Poland Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
Jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers
with Bayless Conley. 09:30
Teleshopping. 11:30 Business
Poland Business Russia.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Let's
get inventin'. 12:30 Michaela's
wild challenge. 13:00 Heads
up: When can we take holidays
in space? 13:30 Remarkable
vets. 14:00 Animal patrol: Pets
in peril. 15:00 A different ball
game: The martial art of decep
tion. 16:00 Kung fu Inc. 17:00
Kung fu monk. 18:00 Samurai
sword. 19:00 Inside: Kungfu
secrets. 20:00 Kick fighters.
21:00 Hollywood science: Car
chases. 22:00 Megafactories:
BMW. 23:00 Inside: Speed
week. 00:00 Taboo: Jobs.
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen. 10:30 Clipkennis. 11:00
TMF Pure. 12:00,12:30 Sascha
im Schnee. 13:00 Top 25.
15:00 Clipkennis. 17:00 TMF
Dance. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 23:30 TMF in de
mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10,10:40 The Hills. 11:05
Made. 12:00 Life of Ryan week
endbreak. 18:10,18:40 The
Hills. 19:05 Paris Hilton: My
new BFF. 20:00 Brooke knows
best. 20:25 Hogan knows best.
20:50 Made. 21:45 Totally
Calum: The best is yet to come.
22:10 From G's to gents. 23:05
The real world: Hollywood.
00:00 Fist of zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:30 Explora
tion planète. 08:45 Canadees
nieuws. 09:10 TV5Monde
l'info. 09:15 TiVi 5.11:00
Coeur océan. 11:30 Paroles de
clips. 11:40 Acoustic. 12:05 A
bon entendeur. 12:35 Le code
Chastenay. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Thalassa. 15:30
La vie en vert. 16:00 Nieuws.
16:30 Dans la nature avec
Stéphane Peyron: Caravane
du Kazakhstan, les chasseurs a
I'aigle. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:30 Profession voyageur:
Québec, épris de glace.
19:00 Arte reportage. 19:40
Geopolitis. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Le plus grand cabaret du
monde. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:30 Chez
Maupassant.
Eurosport
08:30 Autosport: FIAWTCC.
09:00 Schansspringen.
10:00 Skiën. 11:00 Noordse
combinatie. 11:30 Skiën. 12:45
Langlaufen. 13:30 Noordse
combinatie. 14:15 Skiën.
15:00 Noordse combinatie.
16:00 Schansspringen. 18:00
Atletiek. 20:00 Autosport: FIA
WTCC. 20:45 Armworstelen.
21:15 Boksen. 23:00 Bowling.
00:00 Autosport: Rally.
CNN
07:00 CNN today. 07:45
CNN Marketplace Middle
East. 08:00 CNN today. 08:30
World sport. 09:00 Living golf.
09:30 Inside the Middle East.
10:00 World report. 10:30 My
city_my life. 10:45 The scree
ning room xtra. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
i Report for CNN. 14:00 News
special. 14:30 TalkAsia. 15:00
Political Mann. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 International
desk. 16:30 TalkAsia. 17:00
Inside Africa. 17:30 World
sport. 18:00 News special.
18:30 World's untold stories.
19:00 My citymy life. 19:15
The screening room xtra. 19:30
Living golf. 20:00 Inside the
Middle East. 20:30 BackStory.
21:00 Political Mann. 21:30
The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
World sport. 00:00 i Report
for CNN.