jou! Fietsvakantie door Karinthië a ad Flip Hook Kapstok LEZERSEMTRA PZC X Maritet zoeken REIZEN Kranten online: ideaal bronmateriaal voor het onderwijs Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Umbra 8 dagen fietsen langs rivieren en meren van de Drau 28 I Vrijdag 6 maart 2009 MARITEC is importeur/distributeur van vele bekende A-merken met o.a. spe cialisatie industriële batterij- technologieën en -systemen binnen Nederland. Wij leveren een complete lijn back-up batterijen voor Noodverlichting- Sprinkler- en Alarminstallaties. Kwalitatief hoogstaande producten. Specialisme bij uitstek ontwikke-ling en productie zorgen voor nauwe verbondenheid tussen onze klanten. Voor uitbreiding van onze organisatie zijn wij op zoek naar enthousiaste: COMMERCIEEL BINNENDIENST MEDEWERKER Die verantwoordelijk zal zijn voor de verkoop, acquisitie en relatiebeheer van onze huidige- en potentiële klanten binnen Nederland. Wij verwachten een flexibele, zelf-standige, commerciële medewerker met Electro-technische kennis. Bekend met Word en Excel, spreken van moderne talen is een pre. Voor deze functie bieden wij vanzelfsprekend een goed salaris. Sollicitaties kun je uitsluitend via email richten aan personeelszaken@maritec.com vergezeld van je uitgebreide Curriculum Vitae binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie. MARITEC BV - Oud-Beijerland www.maritec.com Isaac Newtonstraat 3 kik Krant in de Klas de bron voor roedia-eciuratia QiJobTrack.nl 't Betere werk! Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.nl De Flip Hook kapstok van Umbra neemt niet meer ruimte in dan nodig. Wanneer je je jas op wilt hangen hoefje alleen maar het haakje uitte "flippen". H bestelsm opwww.pzc.nl/woonwinkel Adviesprijs 69,95 Lezersprijs €39,95* exclusief verzendkosten 4,50 Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON FLIP HOOK KAPSTOK WOONWINKEL Hierbij bestel ik(aantal) x de kapstok a 39,95* (21135) exclusief verzendkosten van 4,50. VOORLETTERS OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Woonwinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Wegener Woonwinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Dag 4: Dag 5: Maak kennis met het Oostenrijkse deel van de Drau dat door Karinthië stroomt. U fietst van Oost Tirol door naar Karinthië. Onderweg komt u langs vele meren en rivieren die het mooie Karinthië rijk is. Dag 1: U komt aan in Lienz voor 2 overnachtingen. U ontvangt de huurfietsen en alle benodigde infor matie, zoals de reisbescheiden met de route en de fietskaart. Dag 2: Per trein reist u naar San Candido in Zuid Tirol. Vanuit hier fietst u verder langs het imposante Reuzenge bergte van Oost Tirol weer terug naar Lienz. Ca. 41 km. Dag 3: U fietst vandaag langs de Drau en voorbij de middel eeuwse stad Greifenburg naar Sachsenburg, waar u 2 nachten verblijft. Ca. 60 km. U fietst over Lendorf naar Seeboden en Millstatt. Rondom het Millstattermeer gaat u via Seeboden weer terug naar Sachsenburg. Ca. 62 km Langs Slot Rothenthurn bereikt u al fietsend langs de Drau, Paternion. U fietst verder naar Villach waar u onder meer het prachtige historische centrum en de St. Jacobskerk kunt bezoeken. Ca. 47 km. Dag 6: Vandaag fietst u langs de vesting Landskron naar St. Andra. U fietst via verschillende meren en mooie uitzichten naar Ostriach, Sattendorf en Annenheim weer terug naar St. Andra, waarna u weer verder fietst naar Villach voor de overnachting. Ca. 51 km. Dag 7: Via de Drau fietst u naar kasteel Rosegg en naar Freistritz im Rosental. Het rozendal is één van de mooiste dalen van Karinthië. Na Maria Elend fietst u naar Ferlach, een oude stad bekend om de geweren die ze hier veelal nog met de hand maken. Ca. 53 km. Eind van de fietsrondreis. Na het ontbijt heeft u een bustransfer terug naar Lienz, van waaruit u weer terug naar huis kunt keren. Lezersprijzen* 09/05 - 26/06 en 29/08 26/09 €455,- 27/06-28/08 €499,- 27/09 10/10 €439,- Dagf prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief huurfiets 52,- p.p., halfpension 120,- p.p., 1-pk toeslag 109,- p.p., Administratiekosten Globe, entree voor overige bezienswaardigheden onderweg, persoonlijke uitgaven, Autobahnvignet en eventuele parkeer en tolgelden. Vertrek is dagelijks mogelijk van 9 mei tot 10 oktober 2009. Meer informatie boeken 1 ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties). Voor meer informatie of om deze zeer aan trekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken neem contact op met Globe Reisburo, tel. 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRAT01. Kinderkorting: op aanvraag. Verlengingsnachten mogelijk in Lienz en Ferlach. Inclusief: 7 overnachtingen in 3-of 4-sterren hotels o.b.v. logies en ontbijt privéparkeerplaats in Lienz bagageser vice dag 1 t/m 7 incl. verzekering tot 500,- p.p. trein kaartje Lienz - San Candido incl. fiets Bustransfer Ferlach - Lienz incl fiets route-informatie (o.a. fietskaart, routeboek) 7 dagen service-telefoonnummer voor reisadvies. LEZERSEMTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74