Familieberichten kijk ook op Hlensenlinq.nl Dya/Iadau Monique Monique van Es Monique Monique van Es Lieve Monique Adriana Hendrika de Poorter-Schrijver Monique van Es Monique van Es Monique van Damme-van Es Monique Monique Jaap Quaars Reint Carbaat Cornelia Wilhelmus 20 I Vrijdag 6 maart 2009 Jij die sterft zal weer bloeien midden in ons hart. Totaal overdonderd en het nog steeds niet beseffend zijn wij onze oudste zus, schoonzus en tante verloren Miriam en Ben, Ricky en Niels Mireille en Jan, Sven Meivin en Annelies, Robyn Myra en Erwin, Meggy en Dennis, Marciano, Melissa Vaarwel Lieve Zus Het mooiste van het leven zijn de sporen van liefde die wij achterlaten als wij weggaan. Volkomen onverwachts en aangeslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve nicht Wij wensen Gilbert, Anne, Michiel, Jan en Ellie en"het hele gezin en Familie van Darnme sterkte om dit verlies te dragen. Frans en lenie Kinderen en kleinkinderen Anneke en Leen Kinderen en kleinkinderen Paul Peter en Miek en kinderen Henk en Lianne Kinderen en kleinkinderen Nel en kinderen Erict Rob en kinderen Mare en Ellen en kinderen Robert en Inge en kinderen Egbert en Angelique en kinderen Menno en Rian en kinderen Mijn allerliefste vriendinnetje Waarom jij? Ik zal je missen Monique, Amse, Jelle en Nina "Zeg dat het niet waar is" Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve vriendin Monique was voor ons een lieve opgewekte vriendin die altijd voor iedereen klaarstond. We zullen haar enorm missen. Wij wensen Gilbert, Anne, Michiel en verdere familie veel sterkte toe. Pieter, Coby, Rowen en Maura Harry. Piëta, Enzo, Noa en Luna Je was nog zo jong. Een laatste groet van ons allen. Tante Bora, t Ome Henk, Leen Maddy, Martien en Esmeralda Henk en Coby Linda, John en kinderen Wij wensen Gilbert en kinderen, en de familie heel veel sterkte met dit verlies. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder Jeanne Weduwe van Bernar'dus Henri Maria de Poorter (f 1987) A Goes, 3 april 1912 t Goes,l maart 2009 Goes: J.M. de Poorter H.B. de Poorter G.C.M. de Poorter-Geljon De Horst 127 4461 WZ Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Reeds 28 jaar wasje lid van onze club. We zullen je betrokkenheid bij de club, je fanatisme en vooral je vrolijke glimlach missen. Onze gedachten gaan uit naar haar partner Gilbert, haar kinderen Anne en Michiel en naaste familie leden. Wij wensen hen zeer veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens bestuur en leden Badmintonclub Terneuzen We zijn heel erg geschrokken en verdrietig door het plotseling overlijden van We wensen Gilbert, Anne, Michiel, Jan, Elly en kinderen veel sterkte. Westkapelle, Jan en Hannie de Witte en kinderen Ons bereikte het droevige bericht dat geheel onverwachts is overleden echtgenote van onze collega Wij wensen Gilbert, Anne en Michiel alle sterkte en kracht toe met dit onbeschrijfelijke verlies. Bestuur Middenstands Vereniging Sluis Bestuur Sluis Promotie Collega ondernemers uit de Stad Sluis Vol ongeloof en verdriet hebben wij moeten vernemen dat onze lieve vriendin plotseling is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Gilbert, Anne en Michiel. Weet dat we er altijd voor jullie zullen zijn. Mario en Joyce Freddy en Marion Philip en Karine Jean-Pierre en Karin We zijn verbijsterd en ontzettend verdrietig om het plotselinge overlijden van ons "buurtje" We wensen Gilbert, Anne, Michiel en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Mario, Joyce, Corina, Ina, Jo, Petra, Rie Verbijsterd en Geschrokken door het plotseling overlijden van Onze Vriend wensen wij zijn Vrouw en de kinderen veel sterkte toe met het grote verlies. Je vrienden van onder de luifel. Jan Riemens Dirk Smit Jaap Faas Gerard van Drie Arnold Lohman Petrus Gernaert Tony Luteijn Jaap Buyck Zo plotseling, Zo alleen, is overleden onze lieve zwager, oom en lieve opa voor Jacqueline Jannie en Anton Roelse en kinderen Jacqueline Onderwater "Tel uw zegeningen één voor één tel ze allen en vergeet er geen Om haar heengaan hebben wij verdriet. Om wat ze was zijn wij dankbaar Moeders en oma's sterven niet, Zij leven verder in ons. Weduwe van Marinus Duinkerke sinds 15 december 1983 Sluiskil4 april 1922 Hoek, 5 maart 2009 Giessenburg: Maatje Piet van Bruchem-Duinkerke Aart Coriena Jan-Kees, Koen 8i Bart Jeannet Mariska Eric, Corwin, Twan, Wessel Spui: Jozien Cornelis van Overdulve-Duinkerke Dianne Peter, Joyce, Quinten, Britney Marc Marry-ann Terneuzen: Tonny&Sannie Duinkerke-Adriaansen Patrick Corina, Joost, Thijs Stefan Miranda, Casper, V Terneuzen: Marina Jan Locht-Duinkerke Jacco Laura Eline Rianne Erik Tomarata (New Zealand): Steven Nelleke Duinkerke-van Leersum Ruven Anneke, Caleb Rachel Frank, Allanah, Anneliesa Jair Lauretta Joel Lewedorp: Truus Edward Hoosemans-Duinkerke Jeroen Mario Jasper &Eefke Ellen Pascal, V "Vremdieke" Irisstraat 30, kamer 005 4542 EE Hoek Correspondentieadres: Ferlemanstraat 194 4535 JA Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 maart, voorafgaand aan de dienst, van 10.00 tot 10.30 uur, op haar eigen kamer. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in "Vremdieke" te Hoek op dinsdag 10 maart 2009 om 11.00 uur en wordt verzorgd door Ds. van Manen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats in Sluiskil. Hierna is de mogelijkheid om de familie in "Vremdieke" persoonlijk te condoleren. De familie richt een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van "Vremdieke"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44