Online eenvoudig nieuwe klanten vinden voor de lezers van deze krant! 5-/6-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland |KRA5 meld je nu gratis aan op www.deOndernemer.nl MAXX STEIGENBERGER HOTEL**** Dit 4-sterren hotel ligt aan de rand van het historische Jena en beschikt o.a. over een lift, terras, tuin, bar, res taurant, saunalandschap, fitness en solarium (tegen betaling). Het hotel bevindt zich op 5 minuten loopaf stand van een tramhalte. Aankomstdata: ma., za. en zo. van 1/3 t/m 31/8 5 dgn, normaal v.a. 79 nuv.a. 69 6 dgn, normaal v.a. 99 nu v.a. 89 7 dgn, normaal v.a. 119 nu v.a. €109 8 dgn, normaal v.a. 139 nuv.a. €129 Korting alléén geldig met actiecode WEG40002. Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personén. Zie www.kras.nl/LR24409 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Maxx Steigenberger Hotel, in een 2-pk met ont bijt. Exclusief: vervoer, reis-en annulerings verzekering, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR24409 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 24.409, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESfl waarom zou je verder zoeken Het laatste ondernemersnieuws uit uw regio Uw eigen ondernemersnieuws plaatsen Uzelf en uw bedrijf presenteren 26 Vrijdag 27 februari 2009 Dit kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Wij selecteerden namelijk voor u een fantastische aanbieding naar het prachtige Thüringen! Een heerlijk 5-daags verblijf in het 4-sterren Maxx Steigenberger Hotel boekt u al vanaf slechts 79! En bovendien krijgt u, als lezer van deze krant, met actiecode WEG40002 ook nog eens een korting van 10 p.p.! U betaalt dus voor een 5-daags verblijf slechts 69 p.p. Dit gebied staat bekend om haar adembe nemende natuur en culturele steden. Ook vindt u in Thüringen de 'Rennsteig', een unieke wandelroute met prachtige uitzichten! Dit is uw kans om voordelig kennis te maken met één van de mooiste en natuurrijke gebieden van Duitsland. Aarzel niet langer en boek snel uw welverdiende vakantie! ONTDEK DIT PRACHTIGE STUKJE DUITSLAND Thüringen is één van de mooiste gebieden van Duitsland en doet het hart van menig natuurliefhebber sneller kloppen. Naast natuur vindt u er vele steden, waar een sfeer hangt van de meer dan duizend jaar oude historie. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan Erfurt. Hier wor den pittoreske steegjes afgewis seld met pleinen omgeven door mooie gebouwen. Ook de prachtige kathedraal en de Severinkerk zijn de moeite van een bezoek zeker waard. Ook cultuurstad Weimar, de bakermat van de Duitse klassieke literatuur mag u beslist niet over slaan. Treedt hier in de voetsporen van grote schrijvers als Goethe en Schiller... WANDELEN IN DE PRACHTIGE OMGEVING Thüringen is een paradijs voor wan delliefhebbers. ledereen die het natuurgebied Thüringen en zijn paradepaardje, het Thüringer Woud bezoekt, wordt meteen gegrepen door de schoonheid. De Rennsteigroute is een absolute must! Dit is de langste en populairste hooggelegen wandel route van Duitsland! U wordt beloond met uitzichten 'als vanuit een vlieg tuig' en u vindt er duizenden planten soorten uit de berggebieden van alle continenten!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28