PZC Voordelig naar de MOEZEL voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland ES KRAS 44 I Maandag 16 februari 2009 Mijn eigen gegevens Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om Ov Naam:Om O v (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon:(o.a. voor bezorgcontrole) Voorwaarden De nieuwe proefabonnee kan het proefabonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laatste 3 maanden geen proefabonnement gehad; De actie loopt tot en met 30 juni 2009 Ja, ik maak iemand 5 weken blij met de PZC en ik ontvang gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot! O Ik geef een proefabonnement cadeau (5 weken voor 15,-) en ik ontvang gratis l/5e Staatslot met Jackpot, (ps) E-mailadres: Bank-/girorekening:Bank-/girorekening: Handtekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 246, 4330 VB Middelburg of kijk op www.pzc.nl/cadeau Hoe werkt het? Voor een snellere afhandeling van uw aanvraag gaat u naarwww.pzc.nl/cadeau U kunt ook onderstaande bon volledig ingevuld insturen. U als trouwe abonnee weet hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krijgen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen? Geef diegene dan nu op voor een proefabonnement van 5 weken voor 15,-. U ontvangt dan gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. lees vind leef Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Ga heerlijk genieten aan de Moezel! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Profiteer in februari en maart ook nog eens van de 8=7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 tevens een exclusieve korting van 20 (bij 2 personen)! U boekt dan ai een 4-daags verblijf vanaf slechts 79! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! Als dit geen Topaanbieding is... TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een wijnstadje, gelegen aan de Moezel. Breng in Löf een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm i en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het absoluut de moeite waard een bezoek te brengen aan wijnplaatsen zoals Traben-Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het centrum van. het wijnstadje Löf! Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, sfeervolle bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daar-' naast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling. Ook kunt u gebruik maken van het grote wellnesscenter met o.a. zwembad, stoombad, sauna, fitness en tegen betaling solarium en massage. (NB: wegens verbouwing zullen het zwembad en saunalandschap per eind feb. weer geopend zijn.) Aankomstdata: ma. en vr. van 13/2 t/m 29/6 4 dagen Feb.-jun. normaal v.a. 09 nuv.a.€ 79 5 dagen Feb.-jun. normaal v.a.€ 109 nu v.a. 99 7/8 dagen* Feb.-mrt. normaal v.a. 159 nu v.a. €149 8 dagen Apr.-jun. normaal v.a. C 179 nu v.a. €169 *8 7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-, annulerings verzekering, calamiteitenfonds en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. mSÊM waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94