Nederlanders redelijk succesvol in Dresden
PZC Maandag 16 februari 2009 41
UIT
ATLETIEK
Middelharnis, Pallandcross. Mannen HSe
(9980km): 1. Kevin de Pagter (Dynamica) 35.17, 2.
Arjan Beije (DeltaSport) 36.11, 3. Jesper Francke (Dy
namica) 36.47, 4. Jelle Enthoven (LPK) 37.05, 5. Mar-
tijn Kok (Dynamica) 39.15, 6. Erwin Harmes (Dynami
ca) 39.26, 7. Chris de Smit (RKHAV) 47.26. Masters
H35 (9980m): 1. Peter Jongsma (Spirit) 35.33, 2.
Dennis Klasen (Spado) 35.38, 3. Patrick va Quekel-
berghe (Wielingen) 36.33, 4. Marco Ottjes (RKHAV)
36.51, 5. Andre Melissant (Flakkee) 37.13. H45
(9980m): 1. Bert Hederik (avVN) 37.24, 2. Wilko de
Vos (AV'56) 37.37, 3. Edward de Leng (Dynamica)
37.48. H55 (8000m): 1. Jo van Waesberghe (RKHAV)
32.31, 2. Charles Vermeulen (AWN) 33.25, 3. Kor
van de Polder (Vet Ned) 34.52. H65 (8000m): 1.
Joop Lasseur (DeltaSport) 32.56, 2. Piet Verbeek
(AV'56) 39.39, 3. Bram de Rijke (Dynamica) 44.23.
Korte cross HKC (4100m): 1. Maarten Zeggeren
(Passaat) 14.17, 2. Edwin Stolk (Flakkee) 14.29, 3.
Hannuel Kramer (Dynamica) 14.49. Masters korte
cross HKCm (4100m): 1. Michel v d Bos (DeltaS
port) 14.25, 2. Wibo Verstraate (Dynamica) 15.16, 3.
Piet van Mourik (DeltaSport) 15.39.
Vrouwen Dse (6060m): 1Sandra de Block (RKHAV)
24.22, 2. Astrid de Herder (AV'56) 26.36, 3. Laurey
Heij (Flakkee) 26.59. Masters D35 (6060m): 1. Jean-
nette Kerkhof (Tempelrunner) 39.11. D45 (6060m):
1. Margot de Nijs (RKHAV) 28.04, 2. Ineke Tempelaar
(Dynamica) 29.22, 3. Huquette Declerq (Dynamica)
31.07. Vrouwen Korte cross DKC (2150m): 1.
Aniek Aper (RKHAV) 8.51, 2. Marisa Vercauteren (RK
HAV) 9.16, 3. Joyce Becker (Flakkee) 13.06. Masters
Korte cross Dkcm (2150m): 1. Marietta v Anrooij
(AV'56) 8.59, 2. Astrid de Bruin (RKHAV) 11.18, 3.
Marja de Bruijn (RKHAV) 11.25.
BASKETBAL
Mannen, Hoofdklasse: Kimbria - Springfield 70-54,
Dunatos - Almonte 67-69, Tracks - Attacus 61-72,
High Five 2 - Rooi 2 98-56, Den Dungk - F.BBC 3
70-64.
Stand: Vlissingen 16-32; Attacus 17-30; Kimbria
17-24; Den Dungk 16-22; EBBC 3 17-22; Dunatos
17-16; Almonte 17-14; Springfield 16-12; High Five
2 17-12; Tracks 17-10; Rooi 2 17-6; Deurne Pioniers
16-0.
Overgangsklasse A: High Five 3 - Black Eagles 2
63-84, Vlijmscherp 2 - Scheldesport 83-79, Pendra
gon 2 - Scheldesport 42-66, Barons 2 - Agathos
57-82.
Stand: Scheldesport 14-24; WBB Giants 2 13-22;
Vlijmscherp SVH 2 15-20; Barons 2 14-18; Black Eag
les 2 13-14; Agathos 13-14; High Five 3 13-8; JRC
Boxtel 10-4; Pendragon 2 12-2; Volharding 11-2.
Eerste klasse A: Scheldesport 2 - EBBC 5 71-66,
Smokkelhoek - Vossenberg 67-59, 8BF Migliore -
Waldric 104-57, Virtus 2 - Vlissingen 2 uitg.
Stand: Vlissingen 2 13-24; Virtus. 2 11-18; BBF Miglio
re 13-16; Scheldesport 2 14-16; Vossenberg 14-16;
ELBC 12-10; Fast4ward 11-8; Smokkelhoek 13-S; EB
BC 5 13-6; Waldric 10-2.
Vrouwen, Overgangsklasse A: Agathos - Tracks 2
49-44, Almonte 2 - Vlissingen 2 57-60, Fast 4ward -
Den Dungk 48-79, Pendragon 2 - OBC 40-68, Sou
burg - Springfield 85-35.
Stand: Vlissingen 2 15-26; Souburg 13-24; Den
Dungk 15-20; Tracks 2 14-18; Almonte 2 16-18; Aga
thos 15-18; OBC 15-16; Fast 4ward 16-14; Octopus
13-12; Pendragon 2 14-4; Springfield 15-4; Vossen
berg 15-2.
BILJARTEN
Driebanden Europees Kampioenschap jeugd. 1.
Glenn Hofman 1.657; 2. Javier Palazon 1.285; 8. Jens
van Dam (Sas van Gent).
Eredivisie: Delta Bevers - Kaleidoscope 4-4, Snellen -
Twentevisie 8-0, Van Donge/Roo - De Uitspanning
8-0, Crystal Kelly - Noordhoek 6-2, Maas - Dekker
5-3, Nedglas - A1 Biljarts 2-6, Crystal Kelly - Nedglas
6-2, Noordhoek - Van Donge/Roo 0-8, De
Uitspanning - Snellen 2-6, Twentevisie - Delta Bevers
1 -7, Kaleidoscope - Maas 3-5, Dekker - A1 Biljarts
1-7.
Stand:.V.Donge/Roo 17-31, Crystal Kelly 17-30; Del
ta Bevers 17-24; Snellen 17-20; Kaleidoscope 17-17;
Dekker 17-16; Twentevisie 17-15; Maas 17-14; Ned
glas 17-13; A1 Biljarts 17-12; Noordhoek 17-9; De
Uitspanning 17-3.
Eerste divisie poule 2: Duotrans - Huisman 8-0, Gras
- Sanders 4-4, De Vrachtkar 2 - De Liefhebber 5-3,
Melody Amber - Capelle 4-4, Verbrugge - WAM Haar
lem 4-4, Zwaantjes'82 - Van der Sanden 4-4.
Stand: Verbrugge 15-26; Capelle 15-20; WAM Haar
lem 15-19; De Liefhebber 15-17; Sanders 15-16;
Gras 15-15; Van der Sanden 15-13; Duotrans 15-13;
Melody Amber 15-13; Zwaantjes'82 15-12; De
Vrachtkar 2 15-10; Huisman 15-6.
Tweede divisie poule 2: Dallinga - Business Fun
6-2, Aartsbouw - Royal/De Parel 4-4, Hordijk - Teletro-
nika 7-1, Gommers - 's Lands Welv. 4-4, Arend Tum-
mers - J&W uitg, Capelle 3 - Capelle 2 4-4.
Stand: Dallinga 15-23; Hordijk 15-21; Gommers
15-20; Royal/De Parel 15-18; Capelle 3 15-17; Tele-
tronika 15-15; 's Lands Welv. 15-15; J&W 14-14; Busi
ness Fun 15-12; Capelle 2 15-9; Arend Tummers
14-7; Aartsbouw 15-7.
Derde divisie poule 4: Bohnke Maxx - 't Tapperijke2
4-4, Aartsbouw 2 - De Stene Brug 2-6, Doggen - Vei-
lingzicht 4-4, Vissenberg - JMK 4-4, Michielsen - Hee
renstraat 5-3.
Stand: 't Tapperijke 2 15-21; Veilingzicht 15-21; JMK
15-19; Vissenberg 15-19; De Stene Brug 15-16; Dog
gen 15-15; De Distel 14-14; Heerenstraat 15-13;
Michielsen 15-13, Bohnke Maxx 15-12; Smikkelhoek-
14-9; Aartsbouw 2 -15-6.
Vierde divisie poule 5: L&B - 's Lands W. 2 4-4, 's
Lands W. 3 - Wellse Vaert 2-6, Hoondert Waard - Re
seda 6-2, 3B SD - Steketee 4-4, Welkom - Wellse Vae
rt 2 4-4.
Stand: Wellse Vaert 15-23; Hoondert Waard 15-22,
Welkom 15-20; 's Lands W. 2 15-18; Reseda 15-16;
Bierwinkeltje 14-16; Wellse Vaert 2 15-14; 3B SD
15-11; Steketee 15-11; L&B 15-10; Gesloot. Boom
14-9; 's Lands W. 3 15-8.
Topteamcompetitie. Eredivisie. PDA Biljarts - Top-
team 's Lands Welvaren 4-2: 47/2. John van der Stap
pen - lan van Krieken 200-52, 2; 71/2 Michael Lub
bes - Peter de Bree 150-66, 7; bandstoten. Fabian
Blondeel - Wiel van Gemert 53-100, 7. Topteam 's
Lands Welvaren - De Pelikaan 1 1-5: 47/2. lan van
Krieken - Ludger Havlik 87-200, 6; 71/2. Peter de
Bree - Dennis Timmers 150-122, 8; bandstoten.
Wiel van Gemert - Ad Klijn 100-100,13.
Kader. Kaderteam 's Lands Welvaren - Stukadoorsbe-
drijf Kanters 4-4: Peter de Bree (300-57/2) - Ivo Stol-
ting (250-57/2) 300-20, 3; Danny Walhout
(210-38/2) - Walter Smolders (170-38/2) 210-163,
17; Jan Goudzwaard (150-38/2) - Wim Kanters
(110-38/2) 32-110, 5; Jaap Hameling (150-38/2) -
Cees Vijfhoek (110-38/2) 124-110,18.
P- DAMMEN
Nationale competitie, Ereklasse: Damvereniging
VBI-PWG 's-.Gravenpolder 17-3.
Gedetailleerd: 1. A.Baljakin-M.Rentmeester 2-0; 2.
J.Lémmen-D.Kasse 1-1; 3. G.Jansen-H.Gunter 2-0; 4.
P.Meurs-R.KIoosterman _2-0; 5. G.Valneris-A.van de
Weteringh 2-0; 6. F.de Koning-J.van de Weteringh
1-1; 7. J.Krajenbrink-C.Rijk 2-0; 8. P.Hoogteij-
ling-A.van den Berge 2-0; 9. G.van Aalten-M.Walra-
ven 2-0; 10. J.Hendriksen-R.Gunter 1-1. Van Stigt
Thans-DVSB 13-7; Hijken DTC-Damcombinatie
Fryslan 13-7; CEMA/De Vaste Zet-Witte van Moort
7-13; Bart Smit Volendam-Orfam Telecom Twente
9-11; Dammers uit Oost-Amsterdam 80 10-10.
Stand: 1. Van Stigt Thans 17 132-68; 2. VBI 17
124-76; 3. Witte van Moort 17 121-79; 4. Orfam Te
lecom Twente 15 116-84; 5. Hijken DTC 13 110-90;-
6. Damcomb. Fryslan 10 95-105; 7. Bart Smit Volen-
dam 8 95-105; 8. CEMA/De Vaste Zet 8 91-109; 9.
DVSB 6 89-111; 10. PWG 's-Gravenpolder 4 73-127;
11. Dammers uit Oost 3 86-114; 12. Amsterdam 80
2 68-132.
Eerste klasse C: Middelburg-Damvereniging VBI 3
10-10. Gedetailleerd: 1. P.Schunselaar-L.de Rooij
1-1; 2. P.AIIaart-J.Reiffers 0-2; 3. A.Kammeraat-A.Pat
huis 2-0; 4. E.Wiskerke-A.Berends 0-2; 5. D.Wat-
tel-R.Vredenberg 1-1; 6. J.de Jonge-T.Willemsen 1-1;
7. W.Koppejan-J.Linssen 1-1; 8. P.Nieuwenhuij-
zen-P.van den Brink 1-1; 9. F.BIaas-G.Boogaars 1-1;
10. R. van Eenennaam-J.Bouwmeister 2-0. Raes Dam
club Maas'tricht-Gorinchem 8-12; Damcomb. Nijme-
gen-Damvereniging VBI 2 7-13; PSV Dammen-ODB
Haeghe-Z 9-11; Angarde Informatica 2-WSDV 10-10;
Westlandse Dam Comb.-EAD 7-13. Stand: 1. Gorin-
chem 16 124-76; 2. VBI 2 16 121-79; 3. WSDV 14
116-84; 4. ODB Haeghe-Z 14 113-87; 5. PSV Dam
men 12 112-88; 6. Angarde 2 10 94-106; 7, Middel
burg 9 99-101; 8. Raes Damclub Maastricht 9
90-110; 9. VBI 3 7 75-125; 10. EAD 5 89-111; 11.
Westlandse Dam Comb. 5 88-112; 12. Damcomb. Nij
megen 3 79-121.
Tweede klasse F: Heijmans Excelsior 3-PWG 's-Gra-
venpolder 2 4-16. Gedetailleerd: 1. J.AIidarso-R.Rent-
meester 1-1; 2. F.Engels-A.den Hollander 0-2; 3. J.de
Jong-J.van Akkeren 2-0; 4. F.van Osch-D.de Jager 1-1;
5. J.Bergmans-N.Roelofsen 0-2; 6. C.van lersel-J.de
Wild 0-2; 7. A.Beset-D.Boogert 0-2; 8. A.de
Groot-R.Dusebout 0-2; 9 A.Beset-J.Louwerse 0-2; 10.
R.SIagter-J.de Jonge 0-2. Raes Damclub Maastricht
2-Gorinchem 2 13-7; Dordrecht 2-TDV 2 8-12;
Cema/De Vaste Zet 2-De Variant 9-11; Heijmans Ex
celsior 2-Eureka 11-9. Eindstand: 1. TDV 2 16
112-68; 2. Heijmans Excelsior 2 15 108-72; 3. PWG
's-Gravenpolder 2 14 112-68; 4. De Variant 14
107-73; 5. CEMA/De Vaste Zet 2 11 105-75; 6. Eure
ka 8 104-76; 7. Gorinchem 2 4 63-117; 8. Dordrecht
2 3 68-112; 9. Raes Damclub Maastricht 3 62-118;
10. Heijmans Excelsior 3 2 59-121.
HANDBAL
Mannen, Eerste klasse: Artemis - GHV 30-19, Delta
Sport - Bergeijk 25-23.
Tweede klasse A: Orion R - Dongen 15-25, Delta
Sport 2 - DESK 11-23, EMM - Internos 3 25-11,
TSHV Camelot - Tornado Breda 29-19.
Derde klasse A: De Beuk - White Demons3 24-16,
EMM 2 - Internos 4 16-14, GSC - Groene Ster 3
22-20.
Derde klasse C: SV Orion Z - Taxandria 2 24-23.
Vrouwen, Eerste klasse: Dongen - Swift Helmond
24-19, HMC - Jasper Sport 23-13, EMM - Heerle
14-23.
Derde klasse C: De Beuk - Groene Ster 2 15-14.
KORFBAL
Overgangsklasse B: GKV G - Tweemaal Zes 16-20.
Stand: Tweemaal Zes 12-21; Oranje Wit D 11-15;
GKV G 12-14; Nieuwerkerk 11 -14; SDO K 11 -9; VEO
11-7; Albatros 11-7; Fortis 11-3.
Eerste klasse G: Swift M - Korbatjo 11-12.
Stand: Vitesse 11-20; Kinderdijk 11-17; Tjoba 11-16;
HKC Ha 11-13; IJsselvogels 11-10; Korbatjo 12-10;
Swift M 12-2; Pernix 11-2.
Tweede klasse G: Olympia S - TOP A 10-12, Or. Nas
sau V - Ventura Sport 18-15.
Stand: TOP A 11-22; ODO M 11-18; All Ready
11-14; Oranje Nassau V 11-11; Olympia S 12-8;
ACKC 11-6; Sagitta 11-6; Ventura Sport 12-5.
Derde klasse N: DSO K - Oranje Zwart 12-11, Togo -
Voltreffers 15-8.
Stand: Valto 11-22; Oranje Zwart H. 12-18; Togo G
12-15; Stormvogels W 11-12; DSO K 12-11; Nikan-
tes 11-7; Gemini 11-5; Voltreffers 12-2.
Derde klasse O: Luctor - Good Luck 7-19, Scheldevo-
gels - Ondo M 11 -11, VIOS W - NIO 12-11
Stand: RWA 12-22; Ondo M 12-19; NIO 12-16; Seol-
to 10-14; Scheldevogels 12-12; Good Luck 11-7;
VIOS W 12-4; Luctor 13-0.
Vierde klasse J: Triade - ODI S 10-8, Zaamslag - At
las 8-14, ZKV Zu - Volharding 13-9.
Stand: Atlas 11-19; Zaamslag 10-14; ZKV Zu 9-11;
SKV S 9-7; Triade 9-7; ODI S 9-6; Volharding 9-2.
Vierde klasse K: Erasmus - Zevenbergen 8-11, KVK -
Blauw Wit K 8-14, Spirit VI - Thor R 7-12.
Stand: KVK 10-18; Blauw Wit 10-16; Thor R 10-16;
Spirit VI 10-9; Zevenbergen 10-7; BKC 10-2; Erasmus
10-2.
RUGBY
Eerste klasse: O Oysters - ARC 1890 8-14, Ascrum -
Waterland 9-31, Alkmaar - USRS 20-0, O Oysters -
Oemoemenoe 10-17, The Hookers - Sparta 7-10,
The Bassets - USRS 24-6, ARC 1890 - Haagse RC 2
17-5.
Stand: Sparta 16-60; The Bassets 15-55; The Hook
ers 15-49; Waterland 13-46; Alkmaar 16-44; Utrecht
13-41; USRS 17-36; ARC 1890 14-31; Oemoemenoe
16-24; Haagse RC 2 16-23; Ascrum 15-17; O Oysters
16-9.
SCHAATSEN
Heerenveen, wereldbeker. Mannen, 1500 meter: 1.
Davis (VSt) 1.45,40, 2. Fabris (Ita) 1.45,88, 3. Marsica-
no (VSt) 1.46,09, 4. Hedrick (VSt) 1.46,11, 5. Groot
huis (Ned) 1.46,29, 6. Kramer (Ned) 1.46,42, 7 Wou
ter Olde Heuvel (Ned) 1.46,54, 8. Tuitert (Ned)
1.46,73, 9. Niedzwiedzki (Pol) 1.47,06, 10. Kuipers
(Ned) 1.47,60, 11. Rukke (Noo) 1.47,66,12. Makows-
ky (Can) 1.48,01, 13. Bokko (Noo) 1.48,39, 14. Elm
(Can), Sugimori (Jap) 1.48,44, 16. Lehmann (Dui)
1.48,62, 17. Haugli (Noo) 1.48,86, 18. Friesinger
(Dui) 1.49,14, 19. Roberge (Can) 1.49,33, 20. Heyt-
hausen (Dui) 1.49,58.
WB-stand: 1. Davis 320 punten, 2. Bokko 273, 3.
Marsicano 254, 4. Tuitert 252, 6. Kramer 229, 7.
Groothuis 218, 8. Wennemars 190, 10. Kuipers 175.
Mannen, 10.000 meter: 1. Kramer 13.03,51, 2. Bok
ko 13.07,93, 3. De Jong (Ned) 13.09,16, 4. Fabris
13.14,42, 5. Verheijen (Ned) 13.15,30, 6. Bloemen
(Ned) 13.18,72, 7. Makowsky 13.32,09, 8. Grodum
(Noo) 13.32,50, 9. Marsicano (VSt) 13.43,34, 10.
Schneider (Zwi) 13.49,79, 11. Chmura (Pol)
13.51,62, 12. Lehmann 14.14,58.
WB-stand 5000/10.000 meter: 1. Kramer 400 pun
ten, 2. Bokko 365, 3. De Jong 350, 4. Verheijen 285,
6. Bloemen 181, 9. Wouter Olde Heuvel 136
Vrouwen, 1500 meter: 1. Friesinger (Dui) 1.57,48, 2.
Nesbitt (Can) 1.57,58, 3. Groves (Can) 1.58,40, 4.
Wijst 1.58,77, 5. Wojcicka (Pol) 1.59,03, 6. Leenstra
(Ned) 1.59,26, 7. Schussler (Can) 1.59,87, 8. Van der
Geest (Ned) 2.00,15, 9. Van Riessen (Ned) 2.00,47,
10. Hozumi (Jap) 2.00,65, 11. Haugli (Noo) 2.00,86,
12. Zlotkowska (Pol) 2.01,30, 13. Otsu (Jap) 2.01,45,
14. Swider-Peltz (VSt) 2.01,56, 15. Tabata (Jap)
2.01,94, 16. Van Deutekom (Ned) 2.02,20, 17. Opitz
(Dui) 2.02,88, 18. Ost (Dui) 2.03,28, 19. Obara (Jap)
2.03,45.
WB-stand: 1. Groves 376 punten, 2. Nesbitt 335, 3.
Anschütz-Thoms 280, 5. Wüst 206.
5000 meter: 1. Sablikova (Tsj) 6.59,08, 2. Beckert
(Dui) 7.01,33, 3. Groves (Can) 7.05,08, 4. Haugli
(Noo) 7.05,85, 5. Hozumi 7-07,37, 6. Groenewold
(Ned) 7.07,44, 7. Voorhuis (Ned) 7.08,52, 8. Schus
sler 7.10,64, 9. Smit (Ned) 7.11,14,10. Valkenburg
(Ned) 7.19,53, 11. Otsu 7.20,74, 12. Wojcicka
7.21,23.
WB-stand: 1. Sablikova 460 punten, 2. Groves 270,
3. Groenewold 260.
P* SCHIETEN
Districtskampioenschappen
Klein kaliber geweer liggend.
H-Klasse: 1. W. Rolffs (S:V. Doelbewust Uden) 599;
2. P. van Rooij (S.V. Doelbewust Uden) 596; 3. W. Lu-
kasse (S.V. Oranje Nassau) 595. A-Klasse: 1. J. van
Liere (S.V. Oranje Nassau) 591; 2. H. van Hoof (S.V.
Veldhoven) 589; 3. W. de Vliegere (S.V. Schutterij)
580. B-Klasse: 1. A. de Jonge (S.V. Schouwen-Duive-
land) 586; 2. C. Bongers (S.V. Doelbewust Uden)
578; 3. B. Bons (S.V. Veldhoven) 572. C-Klasse: 1. Y.
Verbeek (S.V. Artemis) 574; J. de Koster (S.V. Oranje
Nassau) 571, 3. M. Smit (S.V. Veldhoven) 538.
D-Klasse: 1 A. Peijer (S.V. Domburg) 547. Junioren:
1. J. Cleuters (S.V. Doeltrefférs) 567. Veteranen: 1. J.
van Keulen (S.V. Doelbewust Uden) 596; 2. P.
Goetheer (S.V. Schouwen-Duiveland) 591; K. van Ast
(S.V. Schouwen-Duiveland) 579 Veteranen 2: 1. A.
van de Burgt (S.V. Doelbewust Uden) 560; 2. G. van
Gemert (Sint-Martinus) 544.
Team, H-klasse: 1S.V. Doelbewust (W. Rolffs, P. van
Rooij, M. van Grinsven) 1782. A-klasse: 1. S.V. Schou
wen-Duiveland (P. Goetheer, A. de Jonge, K. van
Ast)1756; 2 S.V. Veldhoven 1749; 3. S.V. Doelbe
wust 1734. B-Klasse: 1. S.V. Doelbewust (C. Bongers,
M. Verbruggen, H. Kersten)1636. Veteranen: 1 S.V
Doelbewust (J. van Keulen, G. Vink, A. van de Burgt)
1724.
Klein kaliber geweer knielend. H-Klasse: 1 N Smit
(S.V. Domburg) 474. B-Klasse: 1. M van Griensven
(S.V. 't Heike) 546. A-Klasse: 1. J. Withagen (S.V. van
Gogh) 523 Veteranen: 1. P Elberse (S.V. Doelbe
wust Uden) 564; 2. P. Goetheer (S.V. Schouwen-Dui
veland) 551; 3. R. van Hal (S.V. Doelbewust Uden)
528 Team veteranen: 1. S.V. Doelbewust (P. El
berse, P. Kerkhof, R. van Hal)1615.
Klein kaliber karabijn liggend. Senioren: 1. A.
voor meer uitslagen zfe www.pzc.nl
Goedhart (Schouwen-Duiveland) 598; 2. J. Hofman
(S.V. Schouwen-Duiveland) 551; 3. A. Postma (S.V.
Brown Bess) 595. Veteranen: 1. A. Lokker (S.V. Dow)
573; 2. J. van der Have (S.V. Dow) 548. Junioren: 1. E.
Mott (S.V. de Treffers) 564. Team senioren: 1. S.V.
Dow 1714.
Klein kaliber geweer 3H. H-klasse: 1. J. Withagen
(S.V. van Gogh) 552. A-Klasse: 1. M. van Griensven
(S.V.'t Heike) 516.
Klein kaliber karabijn 3H. Senioren: 1. J. Nijsse (S.V.
Artemis) 573; 2. J. de Visser (S.V. de Treffers) 573; 3.
J. Daalhuizen (S.V. Domburg) 562. Team: 1S.V. Dom
burg (L. Laanen, J. Daalhuizen, D. Passenier) 1665.
PSQUASH
Amsterdam. NK.
Mannen, halve finales: Anjema (1) - Ravelli 11-2
11-7 11-5, Schweertman (2) - Weenink 11-6 7-11
11-4 11-8. Om derde plaats: Weenink - Ravelli 11-7
11-3 11-5.Finale: Anjema - Schweertman 8-11 11-1
11-5.
Vrouwen, halve finales: Atkinson (1) - Vermeulen
(4) -11 -4 11 -8 11 -1Naudé (2) - Noom (3)11-711-5
11-9. Om derde plaats: Noom - Vermeulen 11-0
11-8 11-6. Finale: Atkinson - Naude 11-9 11-8 8-11
11-7.
P TAFELTENNIS
Mannen, Eerste divisie groep 2: Bergeyk - Westa 2
7-3, Charybdis - US 8-2, TTC Middelburg - Kluis 5-5.
Stand: Charybdis 2-16; Bergeijk 2-16; TTC Middel
burg 2-11; US 2-6; Kluis 2-6; Westa 2 2-5.
Derde divisie groep 7: Red Star'58 - Irene 4-6, De
Treffers R - De Salamanders 6-4, TTC Middelb 2 - Ar-
nemuiden 2-8.
Stand: Arnemuiden 2-17; De Salamanders 2-13; Ire
ne 2-11; De Treffers 2-11; Red Stars'58 2-5; TTC Mid
delburg 2 2-3.
Vrouwen, Eerste divisie groep 1: SAR'72 - Hilver
sum 2-8, Scylla - Red Stars V 5-5, SKF 2 - Hotak'68
8-2.
Stand: Hilversum 2-14; SKF 2 2-14; SAR'72 2-11;
Scylla 2-9; Red Stars 2-9; Hotak'68 2-3.
P TENNIS
Rotterdam. ABN AMRO World Tennis Tournam
ent. Mannenenkelspel, Finale: Murray (GBr/2) - Na-
dal (Spa/1) 6-3 4-6 6-0. Dubbelspel: Finale:
Nestor/Zimonjic - Dlouhy/Paes 6-2 7-5.
P VOLLEYBAL
Mannen, Tweede divisie C: Atak'55 - Castellum 1-3,
Next Dordr.2 - Sarto 1-3.
Stand: Capelle 15-59; Goirle 15-55; Sliedrecht Sport
2 15-54; Next Dordrecht 2 16-51; Nesselande 2
15-42; Voorburg 2 15-38; City Krimpen 15-34; Sarto
16-34; Atak'55 15-31; Zovoc 15-29; Mytilus 15-19;
Castellum 15-9.
Regiodivïsie: Jola Olympus - Volley Zuid 4-0, RVC Li
banon - WS'92 3-1, De Burgst - Triade VCT 2-3, Mik-
ro Electro2 - OKK'70 3-1, Udenhout - Sliedrecht Sp3
3-1.
Stand: Udenhout 16-59; WIK 15-55; RVC Libanon
15-49; Mikro Electro 2 15-49; Triade VCT 15-43; De
Burgst 16-39; Volley Zuid 16-38; WS'92 16-33; Jola
Olympus 15-31; Voko 15-30; Sliedrecht Sport 3
16-23; OKK'70 16-16.
Eerste klasse A: VCN Capelle 3 - Spirit 3-1Benevia
3 - Atak'55 2 1-3, Schovocomca 3 - City Krimpen 4
1-3.
Stand: City Krimpen 4 16-65; Volley Zuid 2 14-55;
Atak'55 2 15-50; Fusion 4 15-47; DVO 15-45; Spirit
16-35; VCN Capelle 3 15-32; Forza Schouwen 15-29;
Benevia 3 15-27; Schovocomca 3 15-23; Hou Stand
15-22; Rijnmond 14-15.
Eerste klasse D: Voko 3 - Gavok 2-3, Voverdi - My
tilus 2 4-0, De Burgst 3 - CSS 3-1, Voorwaarts - Mik
ro Electro4 4-0, Sic Pugno - Sarto 2 2-3.
Stand: Voorwaarts 16-63; Sarto 2 16-58; Gavok
16-57; Voverdi 16-47; Voko 3 16-46; Mikro Electro 4
16-40; De Burgst 3 16-32; Zuvo 2 15-31; Groene
Ster 14-29; Sic Pugno 15-29; CSS-16-26; Mytilus 2
14-7.
Vrouwen, Regiodivisie: SSS - Fusion 0-4, VCN Capel
le 2 - Sarto 2.4-0, Spirit - Mikro Electro2 3-2, DVO -
Morres Hulst 0-4.
Stand: Morres Hulst 16-72; VCN Capelle 2 16-64;
Triade VCT 15-53; Mikro Electro 2 16-47; Spirit
16-46; Sliedrecht Sport 3 15-39; Fusion 16-33; Forza
Schouwen 15-28; Sarto 2 16-28; Volley Zuid 15-26;
SSS 16-25; DVO 16-9.
Promotieklasse B: Jola 'Olympus - Volcom 2-3, Goir
le - VVS'92 0-4, Udenhout - Mikro Electro3 4-0.
Stand: De Burgst 2 15-60; Zuvo 14-59; Udenhout
16-50; WS'92 16-40; Goirle 15-37; Mikro Electro 3
16-37; Volcom 16-34; Savok 15-33; Jola Olympus
14-32; Sic Pugno 15-27; Voko 15-25; Sarto 3 15-21.
Eerste klasse D: Gepidae - Mytilus 4-0, Dunamis -
Mikro Electro4 3-1, De Sterre - Triade VCT 3 1-3, Ar-
dito - YVC 3-2.
Stand: Dunamis 16-70; Gepidae 15-69; Breda Beach
15-49; Mikro Electro 4 16-39; YVC 16-38; Groene
Ster 15-34; Zuvo 2 14-30; Morres Hulst 2 15-30; De
Sterre 16-30; Mytilus 16-30; Triade VCT 3 16-28; Ar-
dito 16-18.
P WATERPOLO
Mannen, Vierde klasse F: PSV 3 - De Rog 10-6, De
Schelde - Spio 8-8, Njord 2 - SBC 2000 5-3, HZPC
Horst - Nayade Classic 4-9, Merlet - DZT 2 10-4.
Stand: PSV 3 14-39; SBC 2000 14-33; De Rog 14-30;
Nayade Classic 14-29; Merlet 14-26; De Schelde
14-20; Njord 2 14-19; De Vennen 13-16; Spio 14-16;
HZPC Horst 15-7; Nuenen 14-6; DZT 2 14-5.
Eerste klasse: SBC 2000 2 - Argo 6-9, Zeester
Meerv. - BZ&PC 4-10, Aquamigos - De Stormvogel
11 -8, DBD - SWNZ 10-5, SWNZ 2 - Arethusa 2 10-5,
HZPC Horst 2 - Hellas Glana 2 10-5.
Stand: DBD 15-42, Aquamigos 16-37; Argo 16-33;
De Stormvogel 16-28; BZ&PC 14-24; Arethusa 2
16-21; SWNZ 15-21; SBC-2000 2 15-15; Hellas Gla
na 2 13-12; HZPC Horst 2 15-12; SWNZ 2 13-12;
Zeester Meerval 14-9.
Derde klasse A: De Stormvogel2 - De Bruinvis 3-1,
Gorgo - Njord 4 6-10, De Treffers 3 - Hieronymus 2
9-9.
Stand: Njord 4 12-30; De Stormvogel 2 10-30; ZV-
DO'74 9-19; Gorgo 11-19; De Bruinvis 12-10; De
Treffers 3 10-8; Hieronymus 2 10-7; OZC'57 S-4; De
Ganze 10-4.
Vrouwen, Eerste klasse: Njord 2 - Argo 2 4-9, Naya
de - De Vennen 4-7, De Schelde - Lutra 5-0, De Ven
nen 2 - Argo 3-8.
Stand: Argo 2 16-48; Njord 2 14-28; De Vennen
13-26; PSV 3 14-24; Nayade 14-19; De Schelde
14-16; WSG Warres 2 13-16; Argo 16-16; De Tref
fers 13-15; Lutra 14-11De Vennen 2 13-4.
Derde klasse: Merlet - De Ganze 5-4, Hieronymus 2
- Gorgo 3-10, DBD - SWNZ 2 3-3.
Stand: WSG Warres 4 12-36; Brunssum 12-22; Gor
go 13-21; DBD 10-20; SWNZ 2 12-16; De Rog
12-16; Merlet 11-16; De Ganze 13-13; Hieronymus 2
S-4; Waterproof 11-2.
DRESDEN - Nederlander Daan Breeuwsma (168) in actie Knegt. De negentienjarige Nederlander eindigde acht-
op de 1500 meter tijdens de wereldbekerwedstrijden ste op de 1000 meter, dat genoeg was voor een nomina-
shorttrack in Dresden. Breeuwsma zou uiteindelijk als tie voor de Olympische Winterspelen in Vancouver,
zeventiende eindigen. Meer succes was er voor Sjinkie foto ANP