Negental Borssele Robur snoept Meto een puntje af WHS mag weer aan de titel denken Knap gelijkspel Delta/TTC Middelburg 32 Maandag 16 februari 2009 pzc Edwin Capello is dicht bij een treffer voor Patrijzen, maar hij schiet in het zijnet. foto Ronald den Dekker Tholense Boys laat te veel kansen onbenut tegen Internos. MIDDELBURG - Voor WHS gloort er weer hoop in de titelstrijd van de derde klasse B in het zaterdagvoet bal. De ploeg uit Sint Annaland won met 2-4 bij The Gunners en zag Zwaluwe verrassend onderuitgaan bij laagvlieger Olympia'6o. Tholen se Boys en Noad'67 stapten beide met een nederlaag van het veld. Tholense Boys ging op eigen veld onderuit tegen Internos: 0-2. Noad'67 verloor met 2-1 de uitwed strijd bij Klundert. The Gunners-WHS 2-4: Richard Uitzinger bracht de thuisclub aan de leiding. Uit een strafschop zorgde Patrick Ketting voor 1-1, maar dankzij een treffer van Michael van Gastel ging de thuisclub rusten met een 2-1-voor- sprong. In de 51e minuut tekende Arvin de Witte voor de gelijkmaker. In het slotkwartier sloeg WHS nog tweemaal toe. De 2-3 was afkom stig van Dennis Vaders en het slot akkoord kwam op naam van Cliff Ligthart. Klundert-Noad'67 2-1: Noad'67 maakte vooral in aanval lend opzicht een onmachtige in druk. In de eerste helft bracht Ben de Visser de thuisclub op voor sprong. Na de pauze moest het publiek lang wachten op doelpunten. In de slotminuut zorgde Ronald Patri cia voor 2-0 waarna Wesley Kievit in blessuretijd voor de aansluitings treffer zorgde. Noad'67 was zelfs nog dicht bij de gelijkmaker, maar het bleef bij 2-1. Tholense Boys-Internos 0-2: In de eerste helft bleven kansen uit. Na de pauze oefende Tholense Boys aanvankelijk druk uit op het doel van de tegenstander. De Bra bantse keeper moest redding brengen op inzetten van Rick van de Velde en Reinier de Groen. Tegen de verhouding in kwam In ternos via een benutte strafschop van Rob de Waal op voorsprong en kort voor tijd liepen de Braban ders door een treffer van Tom Lau- rijssen nog uit naar 0-2. Sören de Witte vervult belangrijke rol binnen het team. middelburg - Het mannenteam van Delta/TTC Middelburg sleepte in de eerste divisie een prima ge lijkspel uit het vuur tegen bet Lim burgse Kluis. In een goed gevulde Middelburgse Zandkuil was het Sören de Witte die, net als vorige week, een knap pe rol in het team vervulde. Hij boekte in zijn eerste wedstrijd een knappe overwinning op de hoger ingeschatte Tim van de Oord en aan de zijde van John Scott werd ook het dubbelspel in drie games gewonnen tegen Frank Opden- kamp en Leon Houben. Scott speelde zelf een goede wed Gehavend Patrijzen verslaat Breskens in vierde klasse: 4-2. MIDDELBURG - Walcheren kan de ti- telaspiraties in de vierde klasse B na de 1-2-thuisnederlaag tegen Grenswachters in de ijskast zetten. Rode-lantaarndrager Robur hield aan het duel tegen Meto (1-1) een kostbaar punt over. Zeeland Sport verloor in de vierde klasse A van het zondagvoetbal met minimaal verschil (0-1) bij koploper RIA W. Jong Ambon klom dankzij een 4-0-overwin- ning op Biervliet naar de tweede plaats op de ranglijst. Domburg lijkt na het behalen van de eerste periodetitel compleet strijd en kende geen problemen met zijn opponenten. In de derde divisie vond er een Zeeuwse derby plaats tussen Arne- muiden en TTC Middelburg 2. Er werd een flinke strijd geleverd maar zoals verwacht bleek Arne- muiden de sterkere. Jan Henk Bomhof en Mare Hac- kenberg bleven ongeslagen, maar Riny Kasse moest zijn partijen te gen Michel Sperling en Jan Steyn inleveren, zodat er een 2-8- eind stand op het bord verscheen. De vrouwen van SAR verloren in de eerste divisie met 2-8 van Hil versum. Lacey Koole behaalde een overwinning op Elisa Stuveling maar wist haar kansen tegen verde digster Linsey Preuter niet te be nutten. Audrey Koole zette Preu ter wel opzij maar verloor met 11-9 van slag: ook op eigen veld tegen Oostburg bleef de ploeg van John Bentschap Knook puntenloos (1-2). Axel-Luctor'88 1-2: Trainer Fonny Verstraeten was na afloop een te leurgesteld man. Hij had zijn ploeg voor rust enkele goede mogelijkhe den onbenut zien laten. Timo de Bruin bracht Axel in de 60e mi nuut nog wel op voorsprong (1-0). „Maar hierna werden we op fysiek gebied afgetroefd", aldus de oefen- meester van Axel. De bezoekers kwamen al snel op gelijke hoogte via Thijs van den Dries (1-1), waarna tien minuten voor tijd Pieter van den Dries de bal uit een vrije trap in de kruising joeg (1-2) en zo Luctor'88 drie be langrijke punten bezorgde. in de vijfde game van Stuveling. Chantal Remorie speelde haar eer ste wedstrijd na het polsblessure en kwam nog wedstrijdritme te kort. Het tweede vrouwenteam van SAR won met 7-3 van Shot. Anja d'Hont speelde een goede wed strijd en haalde drie winstpartijen, waarbij vooral de overwinning op paralympicsgangster Kelly van Zon in het oog sprong. Liselotte en Stefanie Fassaert konden Van Zon niet verslaan, maar zetten wel hun andere twee wedstrijden te gen Goedhart en Knobbe in winst om. In het landelijk A speeldè het team van Delta/ TTC Middelburg gelijk tegen Shot uit Soest.Bas Meesters en Kristian Davidse pak ten twee overwinningen. Patrijzen-Breskens 4-2: In beide teams ontbraken nogal wat basis spelers, iets dat zij door hard wer ken probeerden te compenseren. De thuisploeg sloot de eerste helft af met een 2-o-voorsprong door doelpunten van Jeroen Weststrate en Edwin Capello. Kort na rust bracht Erik de Rech ter de spanning terug (2-1), maar al snel bracht Ouassim Hamoudi de marge weer op twee treffers: 3-1. In de slotfase liep Patrijzen via Edwin Capello verder uit naar 4-1, waarna Erik de Rechter in blessure tijd de eindstand op 4-2 bracht. Robur-Meto 1-1: Omdat het hoofd- veld was afgekeurd speelde dit ma tige duel zich af op kunstgras. Te gen het einde van een eerste helft met vooral veel middenveldspel Bevelanders maakt korte metten met SVD: 0-7. door Marco Puik MIDDELBURG - Borssele kwam in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal voor de vierde achtereen volgende keer niet tot winst. Toch mag het punt dat de ploeg pakte tegen Wemeldinge gekoesterd wor den. Met negen tegen elf kwam Borssele immers nog terug van een achterstand. Het werd bij We meldinge uiteindelijk 1-1. Koploper De Noormannen had het moeilijk met MZVC maar won wel (1-2) en blijft riant aan de leiding. Wemeldinge-Borssele 1-1: opende Jan van der Linden de sco re namens de bezoekers: o-i. Ook de tweede helft speelde zich vooral op het middenveld af, maar toch kwam Robur tien minuten voor tijd nog langszij via Ralf Beije die uit een vrije trap van zo'n der tig meter het net deed bollen: 1-1. Walcheren-Grenswachters 1-2: Roel Velthuis 0-1 en 0-2, Fred Compeer 1-2 (strafschop). Jong Ambon-Biervliet 4-0 (1-0). Martin Waisapy 1-0, Eli Wattime- na 2-0, Delano de Keuning 3-0 (strafschop), Zico Tomasoa 4-0. Domburg-Oostburg 1-2 (0-1). Quinten de Muèr 0-1, Peter van de Linde 0-2, Chiél Maranus 1-2. RIA W.-Zeeland Sport 1-0. Daryl Rawidjan 1-0. Via een afstandsschot van Remi Bruijnooge, die de bal flink wat ef fect meegaf, kwam Wemeldinge na vijf minuten op voorsprong. Drie minuten later moest Borssele met tien spelers verder vanwege een rode kaart voor Toon van Lie- re. In het vervolg van de eerste helft liet Wemeldinge kansen op 2-0 on benut. Naarmate het duel vorder de nam Borssele het heft in han den en was het eigenlijk wachten op de gelijkmaker. Die viel uitein delijk in de slotminuut en kwam op naam van Danny Gilde. Op dat moment speelde Borsele met negen man, omdat ook David Iyanya vijf minuten voor tijd met tweemaal geel was weggezonden. SVD - Bevelanders 0-7:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36