in weerprogramma Teleac
I ESI
b
o
z
O
X
'Het 'weer van alledag is geen weerspiegeling van het klimaat. Je spreekt pas
over klimaat bij een periode van minimaal dertig jaar' Heiga van Leur, weervrouw
PZC Maandag 16 februari 2009 123
07:00 De grote verhui
zing 07:55 The bold
and the beautiful 08:20
Trauma centrum 08:55
SUUS, jouw winkel
09:10 Tommy teleshop
ping 11:55 Wild wed
dings 12:45 Planet's fun
niest animals 13:10 Ne
derland kampeert!
13:45 Verbouwen ver
kopen 14:40 J AG 15:40
The Cosby show 16:10
According to Jim 16:40
The bold and the beau
tiful 17:00 Little house
on the prairie
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel
Car tracks 07:30 Suerte sell 17:10 De bruiloft
08:00 RTL Nieuws 08:15 van... 17:40 Oprah Win-
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20
Business links 10:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 PR-
Autotype 13:40 RTL Z
Nieuws
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Boo! 08:00 Whose wed
ding is it anyway? 08:55
Als de vrouw van huis is
10:00 TekTVShop 11:00
Astro TV 13:00 Samen-
Wonen 13:35 Related
14:30 Out of the blue
15:00 Disney feest 15:40
Suddenly Susan 16:05
Home and away 16:35
Born2Cook 17:10 Ready
steady cook
09:15 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The replacements,
Recess, Jackie Chan, To
tally spies, Famous 5, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Totally spies, Fill
more, Phineas Ferb, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Jackie Chan, The
replacements, Kim Pos
sible, Phineas Ferb
a
Ci
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00
De grote verbou
18:00
The A-Team, ac
18:35
Dr. Phil, talkshow
18:10 Charmed, fantasy-
18:00
Politieachtervol-
wing, realitypro-
tieserie
serie
gingen, serie re
gramma
18:55
Knight rider, ac
portages
tieserie
18:15
My wife and kids,
comedyserie
18:40
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:55
Married with
19:30
Debbie's face-
19:05 Ghost whisperer,
19:10
Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
lift voor je huis.
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:25
Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nie.uws
20:00
Trauma centrum,
20:30
Ice road truckers,
20:30
Beethoven's 4th,
20:00 Smaken verschil
20:05
Freddie, comedy
realityprogramma
realityserie
familiefilm
len, culinair pro
serie
20:30
Flightplan, thriller
gramma
20:30
Two and a half
20:30 Private practice,
men, comedyserie
dramaserie
21:25 Voetbal Interna
tional, voetbaltalk
show
21:30 Eli Stone, drama
serie
21:25 Gary unmarried,
comedyserie
21:50 Javier Guzman
presenteert: Co
medy Explosion,
comedyshow
22:30
Hart van Neder
22:20 Rich bride poor
22:25 Law Order:
22:50 Live at the Apol
land - Late editie,
bride, realityserie
Special Victims
lo: Al Murray,
reportages
22:50 As the world
Unit, dramaserie
Shappi Khor-
22:45
Piets weerbe
turns, soapserie
sandi Russell
richt, weerbericht
Kane, stand-upco-
22:50
Shownieuws -
medyshow
Late editie
23:15 Gevangen&Ge- 23:00 Over there, oor- 23:45 Oprah Winfrey 23:15 Dirtysexymo-
vaarlijk, serie re- logsserie show(h) ney, dramaserie
portages 23:55 RTL Poker: Heads
up, verslag
23:50 PowNed(h)
00:10 Condition critical 00:55 Teleshop 7
00:45 Happy Hour 00:56 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:30 Car tracks
00:35 AllyMcBeal
01:25 Teleshop 8
01:26 Sneak preview
02:00 KamasutraTV
05:30 Car tracks
00:10 Grey's anatomy
01:05 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:00 Hart van Neder-
00:20 Veronica poker
01:25 Nachtprogram
mering
02:00 Poker after dark
land - Late editie/ 02:45 Nachtprogram-
Shownieuws (h)
mering
jaar beslaat." Nederland kent een
'maritiem weertype', vroeger op
school steevast omschreven als 'ge
matigd zeeklimaat'. De verschillen
tussen zomer en winter zijn niet
zo erg groot. Dat komt doordat er
in het westen zo veel water ligt en
er daardoor ook de meeste tijd
wind uit westelijke richtingen
waait. De temperatuur van zowel
de Noordzee als de Atlantische
Oceaan verandert niet snel, van
daar dat de winters niet zo koud
zijn en de zomers relatief koel.
Voor wie zelf aan de gang wil gaan
met meteorologie, heeft: Van Leur
een paar tips. Wie wil weten hoe
het weer de volgende dag zal zijn,
moet niet alleen naar de lucht kij
ken, maar moet vooral zorgvuldig
het gedrag van dieren bestuderen.
'Helder', vanavond, Nederland2, 16.30 uur
00
%o
b
o
ro
NI
NI
NI
UI
11:00
Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00
Zeeland nu
18:18
Weer
18:22
Nuaan tafel
18:31
De'wedstrijd
18:43
Regioned
19:00
Herhalingen
BUITENLAND
Helga van Leur: „Kijk niet naar de lucht maar let op het gedrag van dieren
om het weer te voorspellen." foto GPD
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:15
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 The lion man. 14:25
Thuis. 14:55 Maigret: Les
vacances de Maigret. 16:20
De rode loper. 16:35 Nigella
feasts. 17:05 Are you being
served? 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode lo
per. 18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Eeuwige roem. 21:30
We gaan nog niet naar huis.
22:00 De laatste show. 22:45
Studio 123:10 Het journaal
laat. 23:31 KENO-uitslagen.
23:32 Het weer. 23:35 Schone
schijn. 00:05 Man bijt hond.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's The
replacements. 07:50 Oggy en
de kakkerlakken. 08:00 Samson
en Gert. 08:25 Sprookjes
boom. 08:30 Op schok. 08:40
De week van Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 De zevende
dag. 11:00 Winterbeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Charlie en
Lola. 15:50 Kabaal in de stal.
16:05 Mickey Mouse clubhuis.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's The replacements.
17:15 Zoé Kezako. 17:30
Gawayn. 17:45 George van
de jungle. 18:00 Op schok.
18:10 Karrewiet. 18:20 Zo is
er maar één: De cup. 18:40 En
daarmee basta! 18:55 Disney's
Zoem in op Maggie. 19:05
Opschok. 19:15 Karrewiet.
19:25 En daarmee basta. 19:30
The Sleepover Club. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Zonde van de zendtijd. 21:10
Top gear. 22:05 World War II
- Behind closed doors. 23:00
Phara. 23:40 Afterlife.
RTBF1
09:40 Affaires a suivre. 10:05
Une brique dans le ventre.
10:30 La kiné: Stade III. 11:59
Questions d'argent. 12:00
Table des terroirs. 12:05
Les feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:40 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien. 13:55
Derrick. 14:55 Barbara Wood:
Le feu d'opale. 16:30 Siska.
17:35 Arabesque. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:20 Les
Aristos. 21:45 Rio, la beauté a
tous prix. 22:40 Affaires a sui
vre. 23:11 Questions d'argent.
23:15 50° nord. 00:00 Le 12
minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
09:00 Les niouzz. 09:11
SOS Antarctique. 10:40 Les
nouveaux explorateurs. 11:35
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Tout une
histoire. 13:00 Tekenfilms.
13:45 Franqois Mitterrand.
14:40 Toute une histoire.
15:35 C'est pas sorcier. 16:03
lei bla bla. 16:05 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Les dessous de
Veronica. 19:50 Un gars, une
fille. 19:55 Beursberichten.
20:05 Studio 122:00 Un gars,
une fille. 22:21 KENO. 22:22
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:43 Beursberichten.
22:45 Le meilleurdu classique
- Fauré, un requiem. 23:50
Doorlopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under. 11:00 Homes
under the hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:30 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Kerwhizz. 16:30 Bear behaving
badly. 16:50 Eliot Kid. 17:05
One minute wonders. 17:35
Half moon investigations.
18:05 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Watch
dog. 21:00 EastEnders. 21:30
Panorama. 22:00 Who do you
think you are? 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Bobsleigh.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 In the night
garden. 08:30 Mama Mirabel-
le's home movies. 08:45 Pinky
Dinky Doo. 09:00 Da Dick and
Dom dairies. 09:30 Trapped.
09:55 Prank patrol pocket-
size. 10:00 The story of Tracy
Beaker. 10:30 Dani's house.
11:00 Stake out. 11:30 Gimme
a break. 12:00 Dangermouse.
12:20 The Flintstones. 12:45
Murder most famous. 13:30
Working lunch. 14:00 Meerkat
manor. 14:20 Animal park.
15:05 The world at war. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook.
18:15 Cash in the celebrity
attic. 19:00 Battle of the brains.
19:30 Eggheads. 20:00 Richard
Hammond's engineering
connections. 20:50 High
altitude. 21:00 University chal
lenge. 21:30 Masterchef. 22:00
Moses Jones. 23:00 Not going
out. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Around
the world in 80 faiths.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Verstehen Sie SpaR?
12:00 Tagesschau um zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ARD-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Panda, Gorilla Co. 17:00
Tagesschau um fünf. 17:15
Brisant. 18:00 ARD vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Mitgemacht
und mitgelacht - Frankfurt
feiert Fassenacht. 21:45 Butt
an Bord. 23:15 Tagesthemen.
23:43 Das Wetter im Ersten.
23:45 Beckmann.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 girl
friends - Freundschaft mit
Herz. 12:00 Tagesschau um
zwölf. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
-Sport. 15:15 Niirnberger
Schnauzen. 16:00 heute - in Eu
ropa'. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:05 S0K0 5113.
19:00 heute. 19:20 Weer
bericht. 19:25 WISO. 20:15
Schade um das schone Geld.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Rache für
meineTochter. 00:05 heute
nacht. 00:20 Alles auRer Liebe.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Wrecks
to riches USA: Dad stole my car.
09:20 Die Ludolfs. 10:15 Mas
sive machines: Electric trains.
10:40 Overhaulin 11:35 Dis
covery project earth: Enginee
ring the future. 12:30 How it's
made: Glass bottles Hacksaws
/Goalie masks. 13:00 How it's
made: Lacrosse sticks Frozen
fish products Flashlights
Paintbrushes. 13:25 Dirty
jobs: Shrimper. 14:20 Smash
lab: Crash absorbing concrete.
15:15 Hot rod apprentice:
Hard shine - Open wheels.
16:10 American chopper:
Australia. 17:05,17:35 Fifth
gear. 18:05 Miami Ink: Yoji's
dilemma. 19:00 Mythbusters:
Exploding lighter. 20:00 Dirty
jobs: Bio-diesel man. 21:00
Deadliest catch: Striking out.
22:00 Extreme loggers. 23:00
Destroyed in seconds. 23:30
Shocking survival video's:
Sinking of the Oceanos. 00:00
Extreme engineering: Turning
torso.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Animal house.
12:30 Animal inspectors. 13:00
Animal 24/7.14:00 Predator
CSI: Bodiless bear. 15:00 Lost
in China: Silk road. 16:00 Lost
in China: Three gorges dam.
17:001 didn't know that. 17:30
Green dream district. 18:00
Animal 24/7.19:00 Trent's wild
cat adventures: Phinda Cango.
19:30 Talking to animals. 20:00
Air crash investigation: Crash
on the mountain. 21:00 Nur
emberg: The trial of Hermann
Goering. 22:00 Killing Hitler.
23:00 History's conspiracies:
Hunt for Hitler. 00:00 Seconds
from disaster: US Embassy
bombings.
TMF
09:00 De videotheek. 10:00,
10:30 Valerio in de sneeuw.
11:00 Kijk dit nou. 12:00 TMF
superchart. 14:00 De video
theek. 15:00serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Kijk dit nou
live. 17:30 Boxed. 18:00,18:30
Valerio in de sneeuw. 19:00 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00 Salah Edin serveren.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
14:30 Euro top 20.15:30
Made. 16:25 My super sweet
16.16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10
That's amore. 23:05 Busted.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws.
09:10 TV5Monde I'info. 09:15
Afrique presse. 09:40 Cöté
maison. 10:10 TV5Monde
I'info. 10:15 Mediterraneo.
10:45 Des chiffres et des let
tres. 11:10 Tout Ie monde veut
prendre sa place. 12:00 TV-
5Monde I'info. 12:05 Les chefs
cuisiniers. 12:30 Plus belle la
vie. 13:00 Rumeurs. 13:20
Rêves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Samia. 15:25
Malika s'est envolée. 16:00
Nieuws. 16:30 Oum Kalthoum,
l'astre de l'Orient. 17:30 Ques
tions pour un champion. 18:00
Nieuws. 18:20 L'invité. 18:30
Le journal de l'éco. 18:35 Ru
meurs. 19:00 Le point. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Foot! 22:00
Envoyé spécial. 23:00 Nieuws.
23:10 Afrikaans nieuws. 23:25
Vie privée vie publique.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00,
14:15,16:00 Tennis. 18:00
Eurogoals. 18:45 Eurogoals one
to one. 19:00 Tennis. 20:15
WATTS. 20:30 Armworstelen.
21:00 Pro wrestling. 21:30
Vintage collection. 22:30 Total
K.0.23:30 Eurogoals. 00:15
Wielrennen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 World report
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 World business today.
16:00 International desk.
17:30 World sport. 18:00
International desk. 19:30 i
Report for CNN. 20:00 Quest
means business. 21:00 World
news Europe. 22:00 BackStory.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00
leder heel uur CNNI World
News, tenzij anders vermeld.