Voordelig naar de MOEZEL voor de lezers van deze krant! Innergy fietsreis ODENWALD NECKARTAL 7-daagse fiets-/busreis Duitsland |KRAS (bij 2 pers vanaf Normaal vanaf 465, nü met actiecode... Sportief op vakantie met de Gazelle Innergy Fiets, fiets van het jaar 2009! De Gazelle Innergy fiets is uitgeroepen tot de fiets van het jaar en dat is niet voor niets! Deze fietsen zijn voorzien van elektrische trapondersteuning, waardoor u verder, makkelijker en veiliger fietst. Speciaal voor de lezers van deze krant selecteerden wij een 7-daagse fietsreis naar het Odenwald en Neckartal, waarbij u gebruik maakt van een Gazelle Innergy fiets. Normaal betaalt u voor deze reis 465, maar met de speciale actiecode WEG40004 boekt u al vanaf slechts 445! Deze prijs is inclusief reis per Comfort Class bus (met méér beenruimte), ontbijt, diner, gebruik van de fiets en programma met Nederlandssprekende fiets-/reisleiding! (bij 2 pers.lx/ vanaf voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Ga heerlijk genieten aan de Moezel! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Profiteer in februari en maart ook nog eens van de 8=7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 tevens een exclusieve korting van 20 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 79! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! Als dit geen TOPaanbieding is... TIPS VOOR UITSTAPJES HOTEL LELLMANN |KRAS RIVIERDALEN EN IMPOSANTE BURCHTEN Het Odenwald is een bosrijk gebied met een overvloed aan fietsroutes. De afwisselende fietstochten gaan veelal door prachtige natuurgebie den en langs de Neckar. Deze rivier wordt in de zomer veei gebruikt door de pleziervaart en bij de sluizen heerst dan ook een gezellige drukte! Onderweg passeert u leuke dorpjes en eeuwenoude burchten, waar onder het Schloss Zwingenberg en de 'Romantische Vier'; Eber- bach, Hirschhorn, Neckarsteinach en Neckargemünd. Vanuit het plaatsje Möckmühl fietsen we langs de Jagst en de Neckar naar de prachtige stad jes Bad Wimpfen en Hassmersheim. Ook bezoeken we tijdens één van de fietstochtende stad Heidelberg, waar u de historische Altstadt kunt bewonderen. UW REISPROGRAMMA IN HET KORT Via diverse opstapplaatsen en het centrale wisselpunt in Asten rijden we naar ons hotel in Schwanheim. Van de 2e t/m de 6e dag maken we 5 routes door het Odenwald en Neckartal. De touringcar brengt u iedere dag naar een ander startpunt van de fietsroute. De routes variëren van 33 km tot ca. 45 km en gaan door lichtglooiend landschap, enkele trajecten hebben een iets hogere moeilijkheidsgraad. Overwegend wordt er gereden op B-wegen en fietspaden. PENSION SCHWANHEIMERHOF Dit hotel is gelegen aan de rand van het dorpje Schwanheim in het Neckartal. Het gemoedelijke fami liepension beschikt over een bar, restaurant, terras, televisiekamer en kegelbaan. Uw kamer is voorzien van douche en toilet. Voor een kamer met balkon geldt een toeslag van 16 per persoon. Inclusief ontbijtbuffet en 3-gangen diner. VERTREKDATA LR 21.616 Mei 25 van €-475 voor 455 Sep. 14 van 475 voor 455 Okt. 5 van €-465 voor 445 Lezerskorting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40004 Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, verblijf in Pension Schwanheimerhof, 6 x ontbijt en diner, Nederlandssprekende fiets-/reisleiding, het beschreven fietsprogramma, ge bruik Gazelle Innergy fiets, afscheidskof- fietafel. Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 perso nen. Zie www.kras.nl/LR21616 Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR21616 24 uur per dag, 7 dagen per week- Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 21.616, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. weÉÊÊSk waarom zou je verder zoeken f AO 1 lezerskorting T 20 1 lezerskorting Löf is een wijnstadje, gelegen aan de Moezel. Breng in Löf een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het absoluut de moeite waard een bezoek te brengen aan wijnplaatsen zoals Traben-Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf! Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, sfeervolle bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daar naast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling. Ook kunt u gebruik maken van het grote wellnesscenter met o.a. zwembad, stoombad, sauna, fitness en tegen betaling solarium en massage. (NB: wegens verbouwing zullen het zwembad en saunalandschap per eind feb. weer geopend zijn.) Aankomstdata: ma. en vr. van 13/2 t/m 29/6 4 dagen Feb.-jun. normaal v.a. 89 nuv.a.€ 79 5 dagen Feb.-jun. normaal v.a. 109 nu v.a. 99 7/8 dagen* Feb.-mrt. normaal v.a. 159 nuv.a.€149 8 dagen Apr.-jun. normaal v.a. 179 nu v.a. 169 *8 7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-, annulerings verzekering, calamiteitenfonds en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 |m| 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. Eflfii waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23