Laurens Jacobus Jansen Lau, Lau Jansen Lau Jansen (sr) Emma Juliana Lippens K.K. de Waaij-de Munnik Aalbert Pater Roger de Schepper Hendrik Johannes van Noord Marinus Johannes Matheus (Joop) Gubbels 18 I Maandag 16 februari 2009 kijkookop |J| (D0ns9nlil1q.nl Je leven bestond uit werken en een groot besef van plicht, dit alles bepaalde steeds weer jouw gezicht. Je was soms een clown, maar ook een man van weinig woorden, herkenbaar voor hen die echt bijje hoorden. Een man en vader, oprecht, waar je altijd op kon bouwen. Jouw woord gaf ons een grenzeloos vertrouwen. Bescheidenheid stond, in het vaandel van je leven. Enorm veel liefde en vriendschap, dat is wat je altijd hebt gegeven. Immens is ons verdriet. Diep ontroerd door de moed en kracht waarmee hij tot het laatst heeft, gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van onze geliefde man en vader echtgenoot van Ingrid Margaretha Helena de Ruiter A 1 februari 1949 113 februari 2009 Ingrid Jansen-de Ruiter Laurens Esther en Dennis Lobke Landweg 11 4458 BD 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 18 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege ('s-Heer Arendskerke). Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Heer Arend huis", Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke, gelegen heid tot condoleren. Jleel bijzonder, heel gewoon, Gewoon een heel bijzonder mens. We zullen je missen, Ingrid Annemarie Ingrid, Laurens, Esther en Dennis veel sterkte toe gewenst. Verslagen zijn wij door het overlijden van onze levenslustige, altijd positieve, vriend en buurman Landweg, 's-Heer Arendskerke Toos en Jan, Marie en Jaap, Lien en Ko, Helma en Jan, Marianne en Adrie, Sandra, Anita en Jaap, Ilse en Teun, Joke en Hans, Irene en Rob, Ramon, Jo en Piet, Tanny en Rinus, Leny en Leo, Jo en Rinus, Ankie en Pieter, Patricia en Rob, Katrien en Huib, Anneke en René, Bep en Johan, Danny, Arianne en Ronald. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en altijd positieve Werknemer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige famih'e veel sterkte toe bij dit zware verlies. Directie en medewerkers van LOGUS bouw- en afbouwmaterialen Vlissingen/Goes, 13 februari 2009 De Heer heeft vol liefde zijn armen geopend, en heeft je geroepen: kind, nu is het tijd. Voorwatje gelovend, volhardend en hopend zo graag wou ontvangen, de kroon na de strijd, kom binnen, je plaats is bereid en ik wacht, nu mag je ontwaken uit 't zwart van de nacht. Na een rijk, mooi besteed leven voor gezin en maatschappij is in "De Vurssche", voorzien van het Sacrament der zieken, van ons heengegaanonze zorgzame moeder, oma en omi sinds 23 november 1993 weduwe van Eugène Albert Maas Axel, 27 april 1913 t Axel, 13 februari 2009 Etten-Leur: Walter en Mies t Maas-Moorthamer Marianne Zegveld Werner en Suzanne - Ashley Ewald en Xin - Rik, Lieve Axel: Ria en George de Bruijn-Maas Alwin en Annemarie -Amber, Inger, Brilt Wilmar en Linda - Dagmar, Tamara Axel: Ronald en Marja Maas-de Guchteneire Arno en Brigitte - Menthe, Veerle, Tijmen Mario en Ann - Marjolein, Pepijn, Seppe Correspondentieadres: Elzasstraat 9,4571AJ Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 18 februari 0111 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 29 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "de Halle", Rooseveltlaan IA. Dinsdag 17 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht". Wij zijn het personeel van de Vurssche afd. Bossenblie dankbaar voor hun goede en liefdevolle zorgen. Ons bereikte het droevige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid mevrouw is overleden. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden HVG "Wees een Zegen"te Zierikzee Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na een veel te kort, maar energiek leven, is plotseling overleden onze- hele zorgzame, liefdevolle, begripvolle en voor alles openstaande vader, opa en vriend Bert in liefde verbonden met Berendina Jeanette Mons A Harderwijk, 10 oktober 1959 t Terneuzen, 14 februari 2009 Michael Pater Romy Antoinette Dominique Pater en Ben Geulleaume BettineMons en verdere familie Hobbemastraat 22,4532 HC Terneuzen De herdenkingsdienst zal plaatsvinden in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c op donderdag 19 februari om 15.30 uur. Voorafgaand aan de herdenkingsdienst bent u in de gelegenheid afscheid te nemen van Bert in Rouw centrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen van 14.00 uur tot 14.45 uur, waar u dan tevens in de gelegenheid bent de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bert hield veel van bloemen. Wij ontvingen het droevige bericht van het plotseling overlijden van Wij wensen Lidia, Saskia, Erik, Laura en Marco heel veel sterkte toe. C.S. De Klepzeikers Voor altijd in ons Hart Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde en zorg voor zijn dierbaren. Nu is hij rustig van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Henk 2 december 1927 113 februari 2009 Goes: Trudy van Noord - Herlaar Colijnsplaat: Tenno en Petra Robert Bas Wouter Roxane en Youri Den Haag: Lies Den Haag: Jacqueline en Robbert Mats Steinar De Stelle 38 4464 BP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 februari van 10.30 tot 11.30 uur in het uitvaart centrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal de gedachtenisdienst plaatsvinden om 12.30 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Na afloop van de dienst zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Tenslotte willen wij u graag uitnodigen in "Amicitia", om met de familie samen te zijn. Zo dapper en strijdlustig zulje bij ons blijven. Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa in de leeftijd van 80 jaar. Goes: N. J. Gubbels - van Maris Goes: Mieke en Gerard Goes: Linda en Dirk Houten: Yvonne en Evert Leroy, Kelvin en Lieneke Goes: Frits en Karin Michelle en Thierry, Jim i Goes: Harry en Eljo Femke, Evi. 15 februari 2009 Rubenshof17 4462 SM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcen trum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Ook kunt u afscheid nemen op donderdag 19 februari van 12.00 tot 12.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.15 uur in boven genoemd crematorium. Na de plechtigheid is er gele genheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20