Voordelig naar de MOEZEL Aan alle bewoners van Goes Noordhoek e.o. KRAS Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: van maandag 16 februari t/m maandag 23 februari 2009 voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland EXECUTORIALE VERKOOP 44 I Zaterdag 14 februari 2009 Op bovenstaande dagen verricht DELTA Infra B.V. onderhoudswerkzaamheden in Goes Noordhoek e.o. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Bruin water is gewoon drinkbaar. Maar wij adviseren de bewoners van bovengenoemd gebied, een kleine hoeveelheid schoon water in de koelkast te bewaren en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 www.DELTA.nl e-mail: info@DELTA.nl DELTA Infra B.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. vides waterbedrijf Ga heerlijk genieten aan de Moezel! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Profiteer in februari en maart ook nog eens van de 8=7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 tevens een exclusieve korting van 20 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 79! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! Als dit geen TOPaanbieding is... TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een wijnstadje, gelegen aan de Moezel. Breng in Löf een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het absoluut de moeite waard een bezoek te brengen aan wijnplaatsen zoals Traben-Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf! Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, sfeervolle bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling. Ook kunt u gebruik maken van het grote wellnesscenter met o.a. zwembad, stoombad, sauna, fitness en tegen betaling solarium en massage. (NB: wegens verbouwing zullen het zwembad en saunalandschap per eind feb. weer geopend zijn.) Aankomstdata: ma. en vr. van 13/2 t/m 29/6 4 dagen Feb.-jun. normaal v.a. €89 5 dagen Feb.-jun. normaal v.a. 109 7/8 dagen* Feb.-mrt. normaal v.a. 159 8 dagen Apr.-jun. normaal v.a. 179 nu v.a. 79 nu v.a. 99 nu v.a.€ 149 nu v.a. 169 8 7 aanbieding, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-, annuleringsverzekering, calamiteiten fonds en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten €21 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en li/uv* online boeken zie www.kras.nl/LR17518, 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900-9697(15 cpm), dg# o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.ni WINKEL-WOONHUIS VLISSINGEN Mevrouw mr. M.J.P. Heuvelmans, Notaris te Oost- Souburg, gemeente Vlissingen, is voornemens om op dinsdag 24 maart 2009 om 14.00 uur in het Hotel Café Restaurant "Solskin", Boulevard Bankert 58 te Vlissingen, krachtens artikel 3 268 van het Burgerlijk Wetboek over te gaan tot executoriale verkoop van: de eigendom van het winkel-woonhuis met achter plaats en verder aan- en toebehoren aan de Scheldestraat 16 te 4381 RS Vlissingen, kadastraal bekend gemeente Vlissingen, sectie A, nummer 1089, groot tweeënzeventig centiare (72 ca). Voorzover aan de opdrachtgever tot de veiling bekend, is het te veilen registergoed met goedkeu ring van de hypotheekhouder verhuurd. Op de executieveiling zijn van toepassing, voorzover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2006 (AWE), welke ter inzage liggen ten kantore van genoemde notaris. De veiling vindt plaats in één zitting, de inzet bij opbod en afslag bij afmijning. Aanvaarding na betaling van de koopsom, de overdrachtsbelasting en de kosten. Eventuele ontruiming komt voor rekening en risico van de koper. Eventueel achterstallige (zakelijke) lasten zijn voor rekening van de koper. Betaling: koopsom en de wettelijk verschuldigde overdrachts belasting uiterlijk 6 weken na de gunning. Betaling onkosten: uiterlijk 6 werkdagen na de gunning. Betaling waarborgsom of afgifte bankgarantie (10% van de koopsom): uiterlijk de dag volgende op de gunning. Bieders dienen zich te legitimeren en een verklaring van hun bank relatie over te leggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. In afwijking van het gestelde in artikel 9 AWE komt de inzetpremie voor rekening van de verkoper. Onderhandse biedingen kunnen tot veertien dagen voor de veilingdatum worden uitgebracht ten kantore van de notaris. Nadere inlichtingen bij De Notariswinkel, Postbus 1021, 4388 ZG Oost-Souburg, tel 0118-490580. E-mail: souburg@de-notariswinkel.nl. Kanaalstraat 15 - 17 4388 BJ Oost-Souburg Tel. 0118 49 05 80 Fax 0118 49 05 56 souburg@de-notariswinkel.nl www.de-notariswinkel.nl SNQTARIS WINKEL Woonplaats Geboortedatum (min. J5 jr. Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246,4330 VB Middelburg BN DeStem PZC WGGGNGR NieuwsMedia Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar swnv.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. DichtbijMedia. Wegener Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. JA, ii cwil dagbladen bezorgen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46