CU (Ilensenlinq.nl ra in i lie oe rn Rein de Meijer Rein de Meijer Rein de Meijer Rein de Meijer Rein de Meijer Rein de Meijer Rein de Meijer Cornelia Jongepier-Tazelaar Lien de Waaij-de Munnik Jozias Boone Katalina Klazina de Waaij-de Munnik Corrie Jongepier-Tazelaar 26 I Zaterdag 14 februari 2009 kijk ook op Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader In de leeftijd van 57 jaar. Geboren te Oost-Souburg en overleden te Middelburg Hanny de Meijer-den Boer Reinie de Meijer Wilco de Meijer Cindy Middelburg, 12 februari 2009 Nieuwe Vlissingseweg 648 4335 JV Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden óp dinsdag 17 februari a.s. om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg, waarna we hem aldaar naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De familie waardeert het zeer, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Rein. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Rein' in en bij het wachtwoord 'gk-090212'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot is de leegte die hij achterliet mooi zijn de herinneringen die blijven Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze innig geliefde broer en zwager In de leeftijd van 57 jaar. Wij wensen Hanny, Reinie en Wilco heel veel sterkte toe. G. de Meijer t M.I. de Meijer-de Haan H. de Meijer f L. Kaljouw-de Meijer f J.C. de Bree-de Meijer J. de Bree J.P. van Belle f Middelburg, 12 februari 2009 Geheel onverwachts is uit ons midden weggenomen onze schoonzoon, zwager en oom Zierikzee: J. den Boer-Olijrhook Biezelinge: Tonnie en Hannie den Boer kinderen en kleinkinderen Houten: Cor en Hanneke den Boer kinderen Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare oom Wij wensen Hanny, Reinie en Wilco heel veel sterkte toe. Danny en Cora Rei nier en Tamara Verdrietig zijn wij door het overlijden van Hij stond altijd voor ons klaar. Wij wensen Hanny, Reinie, Wilco en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Ria, Jeffrey, Melanie, Kevin Geheel onverwachts is uit ons midden weggenomen onze schoonzoon, zwager en oom Zierikzee: J. den Boer-Olijrhook Biezelinge: Tonnie en Hannie den Boer kinderen en kleinkinderen Houten: Cor en Hanneke den Boer kinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Hij stond altijd voor ons klaar. Wij wensen Hanny, Reinie, Wilco en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Ria, Jeffrey, Melanie, Kevin Met mijn God spring ik over een muur. Psalm 18: 30 Elke dag een stukje dichter naar haar eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je dragen moet. Doch al gaande wetend; eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de Bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Na een leven vol toewijding en zorg voor haar gezin, is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Jongepier A Colijnsplaat 3 maart 1923 f Vlissingen 12 februari 2009 Suus t en Lieven van Belzen-Jongepier Jacco en Jolanda Daisy en Sky, Dana Jan en Romy Cedric, Sterre Janneke en Jessica Ditty en Danny de Klerk-Jongepier Jochem en Sylvia Tommy Sander en Olivia Mechthilde f Jos en Annet Jongepier-van Breugelen Esther en Roderick Chantal en Sander Simon en Rita Jongepier-Buma Michel Angelique Patrick Correspondentieadres: mevr. D.S. de Klerk-Jongepier Oude waterlaan 2 4388 AC Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 februari a.s. om 12.45 uur in de Petruskerk,aan de Ds. v. Wouwestraat 41 te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.40 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De bewoners van het seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van hun medebewoonster mevrouw Wij verliezen in haar een gewaardeerd clublid en altijd vrolijk en meelevend medemens. Wij wensen haar kinderen veel sterkte toe met dit verhes. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 13 februari 2009 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom en oudoom In de leeftijd van bijna 99 jaar. Namens de familie Boone, Middelburg, D. Boone-de Regt "De Heer is mijn Herder In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma gehuwd geweest met Pieter Cornelis de Waaij 11983 A Dreischor f Zierikzee 15 maart 1924 13 februari 2009 Zierikzee, Jopie de Waaij Marco en Eleonora Maik en Alicia Charlotte Lianne en Alex Dreischor, Ineke Steenland-de Waaij Han Steenland Jolanda Saskia en David Hoofddorp, Jan de Waaij Aly de Waaij-de Vries Mark en Jolien Sophie Lisa Gabry en Sylvia Tim Kerkwerve, Sylvia Bevelander-de Waaij Bram Bevelander Linda en Arnout Arno en Joanne Peter en Annette Jacco Zierikzee, René de Waaij "De Veste" Manhuisstraat 8B 4301 BK Zierikzee De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal woensdag 18 februari om 12.30 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten m het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zuster en onze tante Middelburg: C. Dingemanse-Tazelaar - Veere: Hans en Koos Middelburg: Riet en Leo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 114