orkaanachtige stormen
'Het gekke is dat de dag voor zo'n orkaan aan land komt, het supermooi
Weer IS. Rutger Boonstra, student Meteorologie en Luchtkwaliteit
PZC Maandag 24 november 2008 23
07:20 De grote verhui
zing 08:10 The bold and
the beautiful 08:35 Trau
ma centrum 09:00 Best
of Homeshopping 12:00
Hart van Nederland -
Late editie 12:15 Tie
nermoeders 12:50Titus
13:15 Nederland kam
peert! 13:40 Een twee
de carrière 14:10 Peter
R. de Vries, misdaadver
slaggever 15:20 Droom
huis in de zon 16:10 Ac
cording to Jim 1 6:30 The
bold and the beauti
ful 16:50 Little house on
the prairie
07:00 Car tracks 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Best direct
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20
Business links 10:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20
Jorritsma blikt voor
uit 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 VakwerkNL 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 Stu
dio E&W 15:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Oprah Win
frey show
07:00NET5Clubkids
07:50 Het Blok 09:35 Sa
fari 09:55 TekTVShop
10:55 Astro TV 13:00 Sa
fari 13:10Strong me
dicine 14:00 Veronica
Mars 14:55 NET 5 Club-
kids 15:40 SamenWo-
nen 16:10 Born2Cook
16:40 Smaken verschil
len 17:10 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:05 JETIX: Kinderpro
gramma's, met o.m. Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the Fire En
gine, Bob de Bouwer,
Yo Gabba Gabba, Musti,
Bob de Bouwer, Finley
the' Fire Engine, Meteor
and the Mighty Monster
Trucks, Ernst, Bobbie e/
d rest 11:00 De Club van
Sinterklaas 11:20 JETIX:
Kinderprogramma's,
met o.m. De drieling,
Strawberry Shortcake,
Recess, Monster Buster
Club, Yin Yang Yo, Mega
Babies, Tutenstein, Carl
2, Team Galaxy, Totally
spies, Pokétpon Advan
ced Battle 17:25 De Club
van Sinterklaas 17:35 JE
TIX: Kinderprogram
ma's, met o.m. Monster
Buster Club
O
O
18:05 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:05 De grootste ver
liezer, afvalpro-
gramma
18:05 The Guardian,
dramaserie
18:00 My wife and kids,
comedyserie
18:30 According to Jim,
comedyserie
18:55 Will Grace, co
medyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws-
Vroege editie
19:55 Trauma centrum
19:55 Married with
children, comedy
serie
19:05 Het zonnetje in 19:05 Gilmore girls, dra- 19:30 Trick Treat,
huis, comedyserie maserie candidcamerashow
19:35 Dr. Phil, talkshow 19:35 Friends, comedy-
20:30 An Inconvenient 20:30 Ice road truckers, 20:30 Rozengeur 20:00 Smaken verschil- 20:05 Two and a half
Truth, filmdocu- realityserie Wodka lime, dra- len, culinair pro- men, comedyserie
mentaire maserie gramma 20:30 NCIS, detectivese-
20:30 Grey's anatomy, rie
dramaserie
21:25 Voetbalinterna
tional, voetbaltalk
show
21:30 Til death, comedy- 21:25 Eli Stone, komi-
serie sche dramaserie
21:30 Numb3rs, mis
daadserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:30 Wheels on 7, au- 22:00 Old Christine, co- 22:20 Men in trees, dra- 22:25 Waar is De Mol?,
toprogramma medyserie maserie reisprogramma
22:30 As the world
turns, soapserie
23:15 Gevangen en ge- 23:30 Blackadder,co-
vaarlijk, serie re- medyserie
portages
23:20 Oprah Winfrey 23:15 Sex and the city,
show, amusement komische dramase-
(h) rie
23:45 Smaken verschil
len, amusement
(h)
23:15 Fobiac, amuse
ment (h)
00:15 Critical rescue
00:05
RTL Poker: Euro
00:10
Teleshop 8
00:10
Will Grace
00:15
Veronica poker
01:10 Happy Hour
pean Poker Tour
00:11
Sneak preview
00:40
Nachtprogram
01:25
Nachtprogram
San Remo
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
mering
01:05
Teleshop 7
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:00
Pokerafter dark
01:06
Nachtlounge
land Show
02:45
Nachtprogram
03:00
Sneak preview
nieuws (h)
mering
05:30
Car Tracks
waar Gustav aan land zoü komen.
„Onderweg naar het rampgebied
zie je iedereen vluchten met huis
raad. Dat was op zich lekker rij
den, want onze kant van de weg
was leeg. Het gekke is dat de dag
voor zo'n orkaan aan land komt,
het supermooi weer is." Maar een
dag later stond het team in een
rietsuikerveld waar windsnelhe
den van 160 kilometer per uur ge
meten werden. De stalen schuur
waarnaast ze geparkeerd stonden,
verdween als een propje papier de
lucht in.
Boonstra, die t januari afstudeert,
hoopt volgend stormseizoen weer
met Wurman mee te reizen. „Het
is het mooiste wat er is."
Storm Chasers 2, 22.00 uur, Discovery
Channel
00
O
O
10
KJ
O
O
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
Ut
n
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De wedstrijd
18:45 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
De Friese student Rutger Boonstra op een van de voertuigen van het televi
sieteam Storm Chasers 2. foto GPD
09:00 Radio 2 op één. 12:15
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Zoo days. 14:25 Thuis.
14:55 Heartbeat. 15:40 Mees-
terchef. 16:10 De rode loper.
16:25 Clips. 16:35,17:05 The
Brittas empire. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 De naaktka-
lender. 21:30 The worst week
of my life. 22:00 De laatste
show. 22:50 Studio 1.23:15
Het journaal laat. 23:36 KENO-
uitslagen. 23:37 Het weer.
23:40 Man bijt hond. 00:05 De
rode loper. 00:25 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:00 Piet Piraat. 07:10 Pat
Stan. 07:15 George van de
jungle. 07:30 Disney's The em
peror's new school. 07:50 Pat
Stan. 08:00 Sprookjesboom.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Dag Sinterklaas. 08:35 Chinees
voor mij. 08:45 De week van
Karrewiet. 08:59 CANVAS.
09:00 De zevende dag. 09:55
Herfstbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Draakje. 15:35 Hopla.
15:40 Bob de Bouwer. 15:50
Kabaal in de stal. 16:05
Mickey Mouse clubhuis. 16:30
Samson en Gert. 16:55 Dag
Sinterklaas. 17:05 Disney's
The emperor's new school.
17:30 Missy Mila. 17:40 Pat
Stan. 17:45 George van de
jungle. 18:00 Chinees voor
mij. 18:10 Karrewiet. 18:20
Amika. 18:35 De pretroulette.
18:55 En daarmee basta! 19:10
Space goofs. 19:25 Karrewiet.
19:35 Life with Derek. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
In de gloria. 21:10 Top gear.
22:00 Russia - A journey with
Jonathan Dimbleby. 23:05
Phara. 23:45 Waking the dead.
RTBF1
09:20 Affaires a suivre. 09:50
Le brique dans le ventre.
10:20 Le Cri: Le sauvetage.
11:55 Questions d'argent.
12:05 Table des terroirs. 12:10
Les feux de I'amour. 12:51
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40Télétou-
risme quotidien. 13:55 Derrick.
15:00 On a volé la joconde.
16:45 Stingers: Unité secrète.
17:40 Everwood. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:23 Chaud devant. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15 The
Queen. 22:00 Vers un crash
alimentaire. 23:35 Opinions
- Mr Mag. 23:50 Affaires a sui
vre. 00:15 Questions d'argent.
00:20 50° nord.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 09:35
Les nouveaux explorateurs.
10:35 Théatre Wallon. 11:37
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:10 Toute une
histoire. 13:11 Tekenfilms.
13:45 Empereur Hiro-
hito. 14:40 Toute une histoire.
15:35 C'est pas sorcier. 16:02
lei bla bla. 16:05 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 La vie de familie. 19:50
Un gars, une fille. 20:00 Beurs
berichten. 20:05 Studio 1
22:10 Un gars, une fille. 22:20
D'art d'art. 22:22 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:43 Beursberichten.
22:45 Le meilleur du classique:
Concert hommage Pavarotti en
Jordanië 1.23:45 Doorlopende
herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Hospi-
talheroes. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Buy it, sell
it, bank it? 12:45 Bargain hunt.
13:10 Nieuws en weerbe
richt. 13:15 Cash in the attic.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Kerwhizz. 16:25 Uncle Max.
16:35 Watch my chops. 16:50
The secret show. 17:05 Get
100.17:35 The Sarah Jane
adventures. 18:00 Newsround.
18:15 The weakest link. 19:00
Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Watchdog. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 EastEnders. 21:30
Panorama. 22:00 Spooks.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 A question
of sport. 00:05 Inside sport.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Roar. 09:30 Postman
Pat. 09:45 Chuggington, 10:00
Harry and Toto. 10:10 Mama
Mirabelle's home movies.
10:20 Charlie and Lola. 10:30
Finley the fire engine. 10:40
The Koala brothers. 10:55 Fun
with phonics. 11:00 Something
special. 11:15 Getsquiggling.
11:30 In the night garden.
12:00 Fun with phonics. 12:10
Primary geography. 12:20
Look and read. 12:40 Victorian
Scotland: Assessing the evi
dence. 13:00 The daily politics.
13:30 Working lunch. 14:00
Out of the blue. 14:25 Coast.
14:30 Animal 24:7.15:15
Car booty. 16:00 Murder, she
wrote. 16:45 Flog it! 17:30
Are you an egghead? 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 Strictly come
dancing: It takes two. 20:00
This world. 21:00 University
challenge. 21:30 Indian food
made easy. 22:00 World War
II - Behind closed doors. 23:00
Have I got news for you. 23:30
Newsnight. 00:15 Weerbe
richt. 00:20 Band of brothers.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Verstehen Sie Spafê?*
12:00 Tagesschau urn zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Nashorn, Zebra Co.
17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im Er-
sten. 19:52 Tor der Woche/des
Monats. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Die
Anwalte. 21:00 Die Bagdad-
Bahn. 21:45 FAKT. 22:15
Tagesthemen. 22:43 Das Wet
ter im Ersten. 22:45 Beckmann.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Dittsche.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Tierische Kumpel. 16:00 heute
- in Europa. 16:15 Wege zum
Glück. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland. 17:45
Leute heute. 18:00 SOKO
5113.19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 WISO.
20:15 Todsünde. 21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 Jagd im Eis. 23:50 heute
nacht. 00:05 Das kleine Fern-
sehspiel: Frozen angels.
Discovery
07:40 Rides: Core. 08:30 Street
customs: Dourdan charger.
09:20 Brainiac. 10:15 Mas
sive machines: Trucks. 10:40
Junkyard wars: Dune buggies.
11:35 Mega builders: Roller
coaster. 12:30 How it's made:
Scalpels Oil paint British
police helmets Ice axes.
13:00 How it's made: Bacon
Snow blowers Luxury cars.
13:25 Dirty jobs: Parade float
dismantler. 14:20 Smash lab?
Train crash. 15:15 Survivor-
man: Arctic. 16:10 American
chopper: Lance Armstrong
bike. 17:05,17:35 Fifth gear.
18:05 Miami Ink: Bad break.
19:00 Mythbusters specials:
Speed cameras. 20:00 Dirty
jobs: Garbage pit technician.
21:00 Deadliest catch: Seeking
the catch. 22:00 Storm chasers.
23:00 Future weapons: No
place to hide. 00:00 Really big
things: Giant roller coaster.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Predator CSI:
Revenge of the elephants?
13:00 Battlefront: Commerce
raiders. 13:30 Battlefront: Fall
of Berlin. 14:00 Big, bigger,
biggest: Bridge. 15:00 Burma's
killer cyclone. 16:00 Predator
CSI: Zombie alligators. 17:00
Richard Hammond's engi
neering connections: Airbus
A380.18:00 Is it real? Bermuda
Triangle. 19:00 Animal inspec
tors. 19:30 Big, bigger, biggest:
Airport. 20:30 Battlefront:
Battle of Okinawa. 21:00 Bat
tlefront: Battle of Anzio. 21:30
The lost film of Dian Fossey.
22:30 Gorilla murders. 23:30
Murder dolls.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMFSu-
perchart. 14:00 De videotheek.
15:00 Kane serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Reaction live.
17:30 Clipkennis. 18:00 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00 Chris Zegers serveert.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top TO. 11:00M is for music.
14:00 Euro top 20.15:00
Boiling points. 15:35 Made.
16:30 My super sweet 16.
17:00 Dismissed. 17:30 Cribs.
17:55 Pimp my ride. 18:25 The
Osbournes. 18:50 Made. 19:45
Life of Ryan. 20:15 Making the
band. 21:10 My super sweet
16.21:35 Cribs. 22:05 True
life. 23:00 Boiling points. 23:25
Wildboyz. 23:55 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 Les esca
pades de Petitrenaud. 09:00
TV5Monde I'info. 09:05 Cöté
maison. 09:30 Outremers.
10:00 La classe de madame
Lise. 10:50 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place. 12:00
Nieuws. 12:05 La nature des
grands chefs. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Pure laine. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous le
soleil. 15:00 Procés Fourniret
Les diaboliques a la une. 16:00
Nieuws. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Le point.
18:00 Nieuws. 18:25 Le journal
de l'éco. 18:30 Bob le flambeur.
20:00 Parade nuptiale. 20:25
25ème image. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 La resumé de la
Ligue 122:00 Destination ré
ussite: Mexique. 23:00 Nieuws.
23:10 Afrikaans nieuws. 23:20
Zwitsers nieuws. 23:50 Des
racines etdesailes.
Eurosport
08:30 Voetbal. 10:00,11:00
Langlaufen. 12:00 Kunstschaat
sen. 14:00,15:00 Langlaufen.
16:00,17:00 Voetbal. 18:00
Eurogoals. 18:45 Voetbal.
19:00 Langlaufen. 20:00
Vechtsport: Fight club. 23:00
Eurogoals. 23:45,00:00
Voetbal.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 World report.
11:00 Larry King. 12:30 World
^port. 13:00 World news Asia.
15:00 i Report for CNN. 15:30
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 i Report for CNN. 20:00
Business international. 21:00
World news Europe. 22:00
News special. 22:30 World
sport. 23:00 World news
Europe. 00:00 The situation
room.