\A/K-vrees gunt Adelaar niets Depothouder t Red Sox wint nog na 7-0-achterstand Clinic Elmont bij Judo Ryu van Schaik FIA: standaardmotor voor Formule 1-wagens Anand neemt afstand tijdens WK-match Besluit ARD en ZDF wekt onbegrip bij ASO De Stene Brug gaat naar derde remise Zuid Beveland - Goes BPZC Zaterdag 18 oktober 2008 45 boston - Boston Red Sox is nog in de race voor een plaats in dè World Series. De ploeg won don derdagavond (lokale tijd) met 8-7 het vijfde duel in de halve finales van de play-offs van Tampa Bay Rays. Boston maakte een achter stand van 0-7 goed. Tampa Bay Rays leidt nog wel in de best-of-se- ven met 3-2. De winnaar neemt het in de World Series op tegen Philadelphia Phillies. goes - Topjudoka Guillaume El mont geeft op woensdag 22 ok tober een clinic in Middelburg. De Haarlemmer is daar te gast bij judovereniging Judo Ryu van Schaik. Elmont werd in 2005 wereldkam pioen in de klasse -81 kilo. Op de Olympische Spelen eindigde hij dit jaar als vijfde. De clinic is van 18.00 tot 21.00 uur. den haag - De FIA lijkt het plan om Formule i-auto's vanaf 2010 uit te rusten met een standaardmo tor door te zetten. De FIA gaf giste ren een persbericht uit waarin werd medegedeeld dat wordt be gonnen met de aanbesteding voor het leveren van een standaardmo tor. De FIA hoopt met de invoering van een standaardmotor de exorbi tante uitgaven in de Formule 1 te rug te dringen. Gevreesd wordt echter dat de grote fabrieksteams zich uit de sport zullen terugtrek ken. GOLF Vilamoura. Portugal Masters. Stand na tweede ronde: 1. Manley (Wal) 133 slagen (-11), 2. Quiros (Spa) 134, 3. Carlsson (Zwe), Lawrie (Sch) 135, 5. Aguilar (Chl), Bour- dy (Fra), Karlsson (Zwe), Lucquin (Fra), Randha- wa (Ina) 136, 18. o.a. Derksen 139, 46. o.a. La- feber 142. SCHAKEN Bonn. Tweekamp om wereldtitel. Derde partij: Kramnik (Rus)-Anand (Ina) 0-1 Stand: 1-2. TENNIS Madrid. Masters, mannen. Kwartfinales: Federer (Zwi/2)-Del Potro (Arg/9) 6-3 6-3, Murray (GBr/4)-Monfils (Fra) 6-2 6-2. Zürich. Vrouwen. Kwartfinale: Pennetta (Ita) - Srebotnik (Slv) 7-5 6-2.Venus Williams (VSt/3) - Schiavone (Ita) 6-3 6-3, Medina Garrigues (Spa) - Azaren- ka (WRu) 4-6 6-3 opgave. Oost-Souburg. Jeans Inn-jeugdioernooi. Fina les. Jongensenkelspel, t/m 12 jaar: M. van der Meer-D. van Kempen 3-6 6-2 6-0. T/m 14 jaar: J. Patist-G. Steketee 6-2 3-6 6-4. T/m 16 jaar: P. van Hoeve-E. Sprinkhuizen 6-7 6-0 6-4. T/m 18 jaar: P. van Floeve-E. van den Hoff 7-6 6-2. Meisjesenkelspel, t/m 12 jaar: R. Kerkhove-S. de Jager 7-5 7-5. T/m 14 jaar: E. Vleugel-D. Franke 3-6 6-1 6-3. T/m 16 jaar: L. van Ede- ren-M. Meulmeester 7-5 6-2. Jongensdubbel spel, t/m 12 jaar: D. van Kempen/M. van der Meer-J. de Leeuw/R. van Tilburg wo. T/m 14 jaar: J. Koppejan/G. Steketee-M. de Kroo/T. Mesu 6-0 6-4. T/m 18 jaar: E. van den Hoff/M. van lersel-T. van Gool/M. Steketee 6-3 4-6 6-4. Meisjesdubbelspel, t/m 12 jaar; M. van Garsel/S. de Jager-F. van Amersfoort/T. Buse 6-2 6-2. T/m 14 jaar: D. Franke/Y. Tran-C. Volleman/T. de Waard 1-6 6-1 6-0. T/m 16 jaar: L. van Ederen/K. de Nooijer-D. Bruijnzeel/N. Nijsse 6-3 6-3. T/m 18 jaar: H. Hageman/M. Moeliker-S. de Kraker/N. Mat- thijsse 6-2 6-0. VOETBAL Eredivisie. ADO Den Haag-FC Volendam 2-0 (0-0). 60. Immers 1-0, 83. Meric 2-0. Scheidsrechter: Wouters (Bel). Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Horvath (ADO Den Haag), Smit (FC Vo lendam). Eerste divisie: AGOW-FC Zwolle 2-1, Omni- world-Den Bosch 1-2, TOP Oss-RKC 0-3, Eind- hoven-FC Emmen 2-2, Fortuna Sittard-Cam- buur 1-4, Go Ahead Eagles-RBC 1-0, Haarlem- Excelsior 2-1, Dordrecht-MW 1-1, VW Ven- lo-Telstar 1-0, Veendam-Helmond Sport 1-1. foto Wim Kooyman ben sterk genoeg om terug te vech ten", verzekerde hij. Door zijn laat ste plaats in de poule, achter Lep- pens en Papa, verspeelt De Bruijn minstens twee plaatsen op de we reldranglijst, waarop hij deze week nog vijftiende stond. Raimond Burgman, één van de twee overgebleven Nederlanders op het WK, zorgde gisteravond voor een stuntje. Hij versloeg in een partij op hoog niveau de Belg Forthomme met 3-1 en plaatste zich voor de achtste finales. Wereldkampioen onttroond De japanner Ryuuji Umeda, re gerend wereldkampioen in het driebanden, zal zijn titel niet prolongeren. In de laatste partij op het WK verloor hij gisteravond met 3-0 van de Zweed Mikael Niisson (15-13 15-14 15-11). Voor Umeda heeft de wereldti tel, die hij behaalde in Ecuador, weinig succes opgeleverd. Hij won vorig jaar nog wel de Su percup in Antwerpen in een duel met Blomdahl, maar in de toernooien voor de wereldbe ker werd de Japanner meestal vroegtijdig uitgeschakeld. bonn - Titelverdediger Viswana- than Anand heeft bij de schaak tweekamp om de wereldtitel zijn eerste overwinning geboekt. De In diër versloeg gisteren in de derde wedstrijd zijn uitdager Vladimir Kramnik uit Rusland met de zwar te stukken. Kramnik gaf na 41 zet ten op. De stand in de tweekamp komt daarmee op 2-1, aangezien de eerste twee ontmoetingen op remise uitdraaiden. berlijn - De organisatie van de Ronde van Frankrijk heeft geen be grip voor het besluit van de Duitse zenders ARD en ZDF om in 2009 geen live beelden uit te zenden van de Tour. „De ARD eiste een harde dopingstrijd, maar komt in op stand als gebruikers worden ge pakt. De ARD treft met het besluit juist de mensen die in de strijd te gen doping voorop lopen." hoeven - De driebanders van De Stene Brug behaalden in de derde divisie het derde gelijkspel van het seizoen binnen. Doggen Timmer bedrijf werd in eigen huis op 4-4 gehouden. Edwin Geluk en Ad Menheere bleven aan de goede kant van de score. Geluk had daar voor een marathonzitting van 90 beurten nodig. Ookal baalde hij van zijn partij, de punten waren niet minder welkom. Menheere noteerde een van zijn betere par tijen en kwam nooit in gevaar. Piet Koek (nipt) en Arjo Hollestel- le (ruimschoots) verloren. den weliswaar een overwicht, maar kwamen te weinig in sco- ringspositie. Fabio Caracciolo kreeg na ruim een kwartier de grootste kans van de eerste helft. De ADO-spits tikte de bal van dichtbij tegen de benen van doel- 'Nooit meer een Adelaar, alleen nog maar een Ooievaar' man Jeroen Verhoeven, die voor de rust een sterke indruk maakte. Verhoeven fungeerde in Den Haag als de nieuwe aanvoerder van FC Volendam. Verdediger Mathieu Boots had zijn band afgelopen week ingeleverd. Hij wilde zich meer op het voetbal concentreren. Adelaar reageerde nog wel met be grip, maar zette zijn voormalige captain in Den Haag prompt op de bank. Na de pauze leek het duel tussen de twee gepromoveerde clubs te verzanden in eerstedivisievoetbal van het laagste niveau. Een toege juichte wissel van Wetzel bracht uitkomst. Met zijn eerste balcon tact begon invaller Meric (voor Ka- rim Soltani) aan een knappe solo die Immers bekroonde met een doeltreffend schot: 1-0. Nadien was alleen invaller Gerson Sheota- hul dicht bij de gelijkmaker. Verde diger Csaba Horvath haalde diens omhaal van de doellijn. De succes rijke Meric besliste het duel in de slotfase: 2-0. Gemiddeld €400,00 per maand bijverdienen! U bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid 's ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wan neer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorgingte doen en in uitzonderingsgevallen zelfde dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN De prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepas sing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. DiÉhtbijMedM W< weGeNei NieuwsMedia Dagblad PZC is op zoek naar een depothouder. Als depothouder bent u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 92