Verleidelijke wijnen 1EZERSEXTRA PZC 7-daagse bus- en treinreis Zwitserland LEZERSEXTRA PZC Mondial Tours Superaan bieding' Chileense topwijnen voor stuntprijs Per Glacier-Express door de besneeuwde Alpen v 24 Zaterdag 18 oktober 2008 PZC Vina Indomita is een modern Chileens wijnbedrijf met wijngaarden in de beste gebieden van Chili. Wij selecteerden voor u de uiterst verleidelijke en fruitige "Galope" wijnen. Indomita's wijnmaker, Roberto Carranca, staat internatio naal hoog aangeschreven. Roberto maakt zijn wijnen met de beste druiven van Chili en liefde voor de wijn. Daarnaast experimenteert hij regelmatig met nieuwe druivensoorten en langdurige houtrijping. De Galope wijnen van Indomita blinken uit door hun uitbundige karakter. Rood: Indomita Galope Cabernet Sauvignon Merlot 2007 'Een kruidige en soepele rode wijn. Schitte rende geur met veel mild-kruidig bessenfruit. Elegante smaak, zacht en rond, iets gestoofd, met kruiden en vanille Normale prijs €5,95 1 Lezersprijs €4,50 Rosé: Indomita Galope Cabernet Merlot Rose 2008 Frisse rosé met een mooie evenwichtige smaak. Heel fruitige geur, sappig en met nuances van karamel en van bessen. Frisse, goed gebalan ceerd smaak. Normale prijs €5,95 Lezersprijs €4,50 Wit: Indomita Galope Chardonnay Sauvignon Blanc 2007 Droge witte wijn met een fruitig en romig ka rakter. Uitbundige geur met veel gekonfijt fruit, rijk en verfijnd. Tintelfrisse smaak met zacht wit fruit. Normale prijs €5,95 Lezersprijs 4,50 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft de wijn binnen maximaal zes werkdagen in huis. Meer informatie en bestellen bestelsn op www.pzc.nl/webwinkel. U kunt ook de bon invullen. Bij vragen over uw bestelling of levering kunt u de website raadplegen of bel 0900-2021352 0,45 per gesprek). BON CHILEENSE TOPWIJNEN Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Galope rood a 4,50* per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Galope rosé a 4,50* per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Galope wit a 4,50* per fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. OM Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar de PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwoid. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere infofmatie aan. Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Reisprogramma Dag 1: Heenreis, overnachting Duits-Zwitserse grens Dag 2: Bazel, Luzern, Tessin Dag 3: Milaan*, Oudejaarsavond Dag 4: Lugano, boottocht, vuurwerk in Ascona Dag 5: Glacier Express van Chur naar Brig Dag 6: Stadsbezichtiging Lausanne, Bern Dag 7: Terugreis "facultatief Speciaal voor onze lezers heeft uw dagblad voor 2008 een prachtige reis samengesteld. Deze wordt gekenmerkt door: Uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels en maaltijden Nederlands sprekende reisleiding Reisgezelschap uit eigen regio Uniek samengesteld eindejaarsprogramma Beleef de jaarwisseling 2008-2009 op een heel bijzondere en veelzijdige manier. Dwars door de wereld van sneeuw en ijs reist u met de legendarische Glacier Express. Een onver- getelijkereis door een waar sprookjeslandschap staat u te wachten! Vervolgens betreedt u een wereld die welhaast de tegenhanger is van de ijzige kou aan de andere zijde van de Alpen. Genietmet volle teugen van het mediterraan getinte landschap en het milde klimaat rond het Meer van Lugano en breng met ons een feestelijke jaarwisseling door! 7-daagse bus- en treinreis naar Zwitserland incl. oudejaarsdiner van 29 december 2008 t/m 4 januari 2009 Adviesprijs vanaf 1095,-** Lezersprijs vanaf 995,-** Prijs per persoon o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoons kamer €180,- Boek vóór 1 december 2008 en ontvang de excursie Milaan t.w.v. 45,- p.p. cadeau! Vertrekpunten Breda, Roosendaal, Goes Meer informatie en reserveren: Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). Voor informatie en reserveren kunt u contact opnemen met Mon dial Tours (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail opreismetuwkrant@wegenernieuws- media.nl OP REIS MET UW KRANT - GLACIER Stuur mij geheel vrijblijvend de Mondial Reisbrochure 2008 en een boekingsformulier: voorlettersvoornaam naam Om Ov geboortedatum Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt Is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 24