o a Administratief medewerkster assessment psycholoog m/v Persona ERVAREN PROCES OPERATORS flexibele administrateur m/v Is een waterdichte administratie voor jou een uitdaging? 56 I Zaterdag 18 oktober 2008 PZC Kijk ook op (Qè )obTrack.nl Voor mensen, door mensen hét assessment en coachingsbureau voor Zeeland en West-Brabant zoekt ervaren en commercieel gedreven freelance voor het afnemen van psychologische onderzoeken en voor coaching. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met PersonaPersona, Badhuisstraat 154, 4382 AP Vlissingen, contactpersoon: Nienke Griffioen, tel. 06-57581319 ARKEMA Vlissingen B. V. is onderdeel van de wereldwijde ARKEMA group. Wij vervaardigen producten voor glascoating, kunststoffen (stabilisatoren en katalysatoren) en hulpstoffen voor het vergroten van de slag- en stootvastheid van PVC-producten. Dit doen wij met 105 medewerkers, waarvan 40 in volcontinudienst. ARKEMA Vlissingen B.V. hecht veel waarde aan de gezondheid en het welzijn van hun mensen. We zetten ons persoonlijk in en doen al het mogelijke voor het bereiken van een ongevalvrije werk-omgeving en voor het veilige gebruik van onze producten. Om al onze plannen te realiseren zijn we op zoek naar: Wat verwachten wij van een Operator? Als Operator in de 5-ploegendienst ben je verantwoordelijk- voor het regelen, instellen en bedienen van diverse productie-installaties. Hierbij bewaak je de vastgestelde productiesnelheid en de kwaliteits-eisen. Je controleert de procesvoortgang aan de hand van proces-specificaties en -voorschriften en je bedient de procescomputers. Ook het invullen en controleren van lijsten en het verzamelen van proces- en analysegegevens hoort tot je taak. Daarnaast verwachten we een pro-actieve rol in de verbetering van de efficiëntie. Je zoekt teamspirit? Wij vragen vakkundige en leergierige mensen met een afgeronde VAPRO-B opleiding (procestechniek) en een heftruckcerticaat. Daarnaast is het van belang dat je affiniteit hebt met procestechniek en over werkervaring beschikt binnen de procesindustrie. Je zult bij Arkema worden opgeleid tot manschap 1 van de brandweer. Wij bieden je een uitdagende functie in een open en dynamische organisatie met korte communicatielijnen. Ook de primaire en secundaire arbeidsvoor waarden zijn goed. Breng chemie in je werk Heb je interesse in deze functie, stuur dan je sollicitatie binnen 10 dagen naar: Competence Search t.a.v. mevrouw C.A.A.J. Smeekens, Piet Heinstraat 10, 4461 GL Goes e-mail: info@competence-search.nl Voor meer informatie: www.arkema.com en www.competence-search.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RRKemR The world is our inspiration 4 COMPETENCE 1SEARCH ICT Westerschelde B.V. is een auto-export bedrijf. Wij verhuizen binnenkort naar een nieuwe locatie aan de Smith weg in Goes. Wij zoeken ter versterking van onze organisatie een voor 20 uur in de week. Kennis en ervaring met de autobranche en haar specifieke regelingen is een vereiste. In de functie werkje zelfstandig en ben je verantwoordelijk voor het gehele administratieve proces binnen de onderneming. Tot het takenpakket behoort o.a.: verwerken van de dagelijkse administratie, facturering, vrijwaren van kentekens, afhandelen exportdocumenten. Wij zoeken iemand die in het bezit is van praktijkdiploma boekhouden (PDB). aantoonbare erva ring in soortgelijke functie en rijbewijs B. Ervaring met het boekhoudprogramma Multivers (unit4agresso) is een pré. De werkdagen zijn in overleg. Je kan reageren tot 30 oktober 2008 door middel van een sollicitatiebrief met CV te versturen via e-mail naar westerscheldebv@hotmail.com of per post naar ITC Westerschelde B.V.. t.a.v. mevr. P.C. Sonke, Industriestraat 9, 4462 EZ GOES. Stichting Welzijn Middelburg zoekt in verband met het rooster van aftreden Leden voor de Raad van Toezicht Per 1 januari 2009 is de overgang naar een Raad van Toezicht-model afgerond. De Raad van Toezicht baseert zich op de Governancecode Welzijn Maatschappelijke dienstverlening. De Raad bestaat uit 5 leden. SWM zoekt twee professionele en maatschappelijk betrokken leden voor de Raad, die zich collegiaal verantwoordelijk weten voor de toezichtsfunctie. Van de nieuwe leden verwachten wij - specifieke deskundigheid op het terrein van welzijn en zorg (voor een van de leden) - juridische achtergrond (voor een van de leden) - bereidheid tot collegiale deskundigheidsbevordering in het governance-model Indien u belangstelling heeft kunt u uw brief en CV voor 30-10-2008 richten aan: Stichting Welzijn Middelburg, t.a.v. mw. W. Janse, voorzitter Sint Sebastiaanstraat 12 4331 PL Middelburg Nadere informatie kunt u inwinnen bij de bestuursvoorzitter, mw. W. Janse, telefoon 06 46191906. Een informatiepakket kunt u aanvragen via het secretariaat van SWM, mw. Th. van den Berg, telefoon 0118-751436. Stichting Welzijn Middelburg bevordert het welzijn en de leefbaarheid van de inwoners binnen de gemeente Middelburg. De Stichting heeft nauwe samenwerking met collega welzijnsinstellingen, zorginstellingen en de woningbouwcorporatie. Naast gemeentelijk gesubsidieerde activiteiten voert SWM projecten uit met provinciale subsidie of fondsen. Binnen de Stichting zijn ca. 35 medewerkers werkzaam die samen met ca. 350 vrijwilligers zorg dragen voor de uitvoering van de vele activiteiten. Dan ben jij onze Wij zijn op zoek naar twee punctuele dames met oog voor detail voor onze afdelingen: Verkoop De baan - Orders invoeren - Administratieve ondersteuning van de afdeling verkoop - Documentatie versturen - Correspondentie Je profiel - Goede typevaardigheid - Accuraat, zelfstandig en flexibel - Kennis van Word, Excel - Stressbestendige en stabiele persoonlijkheid - Collegiale instelling - Inzet vinden wij belangrijker dan ervaring - Deze functie is geknipt voor schoolverlaters Administatie De baan Administratieve werkzaamheden zoals: - Factureren -Pakbonnen maken - Betalingen boeken - Crediteuren betalen - Telefoon aannemen en doorverbinden etc. Je profiel - Affiniteit met administratie - Goede typevaardigheid - Kennis van Word, Excel en U4-Agresso - Inzet vinden wij belangrijker dan ervaring - Kennis van de Engelse en de Duitse taal in woord en geschrift - Een administratieve opleiding op LBO/MBO niveau - Bij voorkeur iemand uit de omgeving van Goes. Wij bieden Een leuke baan binnen een gezond bedrijf met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. PWG ontwikkelt en fabriceert hoogwaardige veiligheidskleding, zoals brandweer-, hoge zichtbaarheids- en doorwerkkleding. PWG is opgericht in 1910 en is nog steeds een familiebedrijf. Ons klantenbestand bestaat uit div. energiebedrijven, wegenbouwers, brandweerkorpsen (meer dan 60% marktaandeel), bouwbedrijven en andere industriële bedrijven. Onze ontwerpers verwerken de wensen van deze klanten rechtstreeks in doelmatige en veilige bedrijfskleding. Bij PWG werken 40 mensen vanuit drie vestigingen. Onze hoofdvestiging staat in Goes. Wil jij deelnemen in een dynamisch tèam waar de lijnen kort zijn? Stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 14 dagen naar: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 103, 4460 AC GOES e-mail: info@pwg.nl - www.pwg.nl PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 158