theaterlied
z
n
media@wegener ni 'Cabaret zonder liedjes is gewoon geen cabaret. Punt' media
024 3650570 Jeroen van Merwijk, lid van De Bende van Vier - --
Zaterdag 18 oktober 2008
06:00 Koopjes tv 07:15
McCloud 08:00 Lit
tle house on the prai
rie 08:50 Best of Home-
shopping 11:50 Airli
ne USA 12:15 The dog
whisperer 12:50 Show
nieuws 13:15 Legend
14:55 Een tweede car
rière 15:25 De grote ver
bouwing 16:15 De ultie
me woondroom 17:10
DeTuinruimers
06:55 Teleshop 7: Best
of shopping 07:25 RTL
CP: Dutch Power Pack
07:55 RTLGP: Formu
le 1 - China (kwalifi
catie) 10:00 RTLGP:
WTCC-Italië 10:30 Te
leshop 7 10:31 Best of
shopping 11:55TEKTV
12:25 RTLGP: Rally re
port 12:55 RTL GP: Dut
ch Power Pack 13:25 RTL
GP: WTCC-Italië 13:55
RTL GP: Formule 1 - Chi
na (kwalificatie) 15:10
RTLGP: MotoGP-Ma
leisië (kwalificatie) 16:00
De sterkste man 17:00
Gek op wielen 17:30 RTL
Transportwereld
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Design Ine
17:40 There's no busi
ness like showbusiness
07:00 The O.C 07:50 Ho
tel 08:20 Born2Cook
08:50 Ready steady cook
09:50 TekTVShop 10:50
Astro TV 12:50 Safa
ri 13:05 Desperate hou
sewives 13:55 The O.C
14:50 Alleen nog een
man 15:50 Going to the
mat 17:45 Johnny Kapa-
hala: Back on board
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meerTimonen Pum-
baa, Totally spies, Mon
ster Buster Club, Kim
Possible, NKTV, Fill
more, Lilo Stitch, Dis
ney's the Legend of Tar-
zan, Totally spies, Poké-
mon, Kim Possible, Total
Drama Island, The sui
te life of Zack and Cody,
Hannah Montana
18:10 Bouw je droom,
realityserie
18:00 Wheelson7.au- 18:10 TV Makelaar, hui-
toprogramma zenmagazine
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
18:55 Brainiac, weten
schap
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, homevi- hielen!, serie re
deo's portages
19:10 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Law Order,
misdaadserie
19:25 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Het beste idee
van Nederland:
Halve finale, amu-
sementsprogram-
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Landslide, avontu
renfilm
20:15 Agent Cody 20:30 The closer, dra-
Banks 2: Destina- maserie
tion London, film
komedie
20:00 Swordfish, mis
daad-actiefilm
21:55 Wie ben ik?, spel
show
21:30 Cold case, detecti
veserie
22:55 Hart van Neder- 22:20 Snakes on a pla- 22:00 The falcon and 22:25 Criminal intent, 22:00 Lord ofwar.thril-
land - Late editie, ne, actiefilm the snowman, dramaserie Ier-filmdrama
reportages thriller
23:10 Piets weerbe
richt, weerbericht
23:15 Shownieuws
- Late editie,
nieuws uit de
showbizz wereld
23:35 Ransom, thriller
23:25 Criminal intent,
dramaserie
02:00 Happy Hour 00:15 RTL Poker: World 00:30 Fashion trix
PokerTour
01:15 Teleshop 7
01:16 Nachtlounge
03:00 Sneak preview
05:30 RTL Nieuws
01:00 Teleshop 8
01:01 Sneak preview
02:00 KamasutraTV
05:30 Tel Sell
00:30 The colony
02:10 Nachtprogram-
00:20 Oplichters ont
maskerd (h)
mering: Relax TV 00:55 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder-
mering
land - Late editie/ 02:00 Poker after dark
Shownieuws (h)
o
O
00
vo
e
ro
o
O
O
M
O
N>
N>
N>
UI
maar cabaret zonder liedjes is ge
woon geen cabaret. Punt."
De Bende van Vier laat een fraaie
staalkaart zien en horen van wat
de vier theatermakers in de loop
van hun carrière hebben gemaakt.
De verscheidenheid is groot: het
arrogante en cynische toontje van
Van Merwijk, de romantische uit
spattingen van Van Roozendaal, -
het onnavolgbare gegoochel met
woorden en noten van Kees Torn
en de man die eigenlijk alle kan
ten opschiet, Theo Nijland.
Van Merwijk: „Wij hebben alle
vier al jaren een vaste schare lief
hebbers. Daarom wilden wij ook
wel eens op tv. Zodat de vele Jan
Mulders in dit land eens naar het
theater komen als wij er staan."
De Bende van Vier, Nederland 3,
23.30 uur.
De Bende van Vier bestaat uit Kees Torn, Theo Nijland, Jeroen van Merwijk
en Maarten van Roozendaal (vlnr). foto CPD/Vara
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:26 De wedstrijd
18:38 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België T
10:00 Donna op één. 11:45
Televox. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa politica. 14:00
Sue Thomas: F.B. Eye. 14:45
Vrolijk Vlaanderen. 15:10
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Lombardije. 17:10 De rode
loper. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:00
Joker- en lottotrekking. 20:10
Het leven zoals het is: De zoo.
20:40 F.C. De Kampioenen.
21:20 Het leven zoals het is:
Luchthaven. 21:55 Julia's tango.
22:42 Winstverdeling joker en
lotto. 22:43 KENO-uitslagen.
22:44 Euro millions-uitslagen.
22:45 Het journaal laat. 23:00
Studio 123:50 Het weer,
23:55 The eagle.
België 2
07:00 Musti. 07:10Nouky&
zijn vrienden. 07:15 Piet Piraats
griezelavonturen. 07:35 Mijn
liefste vriendjes Teigetje en
Poeh. 08:00 Samson en Gert.
08:25 Mama Mirabelle. 08:35
Lazytown. 09:00 Mega Mindy.
09:25 Zombie hotel. 09:50 Dis
ney's Kim Possible. 10:15 Wat
een beest. 10:45 Disney's Dave
de barbaar. 11:10 Pitt Kan-
trop. 11:35 New adventures of
Lucky Luke. 13:29 CANVAS.
13:30 Spraakmakers. 14:00 De
keien van de Wetstraat. 15:29
KETNET. 15:30 Samson en
Gert. 15:55 Mama Mirabelle.
16:05 Lazytown. 16:30 Dis
ney's Kim Possible. 16:55 Dis
ney's Phineas and Ferb. 17:05
Zombie hotel. 17:30 Mega
Mindy. 17:55 De week van
karrewiet. 18:05,18:15 Spring.
18:30 Mijn sport is top. 19:05
Code Lyoko. 19:30 Animalia.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
The inspector Lynley mysteries.
22:10 Trial and retribution: Sins
of the father. 23:20 II piu bel
giornodella miavita.
RTBF1
07:15 Doorlopende herha
ling. 09:00 Jardins et loisirs.
09:25 Maljean, le mandarin
du piano. 10:00 En quête de
sens: La pensée et les hom
mes. 10:30 Opinions - FCTB.
11:00 Escapade gourmande.
11:30 Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:47 Air de familie. 12:49
Euro millions - uitslagen. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme hebdo. 14:05 La
clef des champs. 14:35,15:25
Cold squad: Brigade spéciale.
16:15 Perry Mason: Formule
magique. 17:55 Questions
d'argent. 18:05 Les dessous
de Veronica. 18:25 Blind
justice. 19:10 Contacts. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:15 Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 20:50
Les héritières. 22:24 Joker- en
lottotrekking. 22:25 Questions
d'argent. 22:30 Basket 122:45
Studio 1 - Samedi. 23:56 Weer
bericht. 00:00 Le 12 minutes.
00:15 Nieuws.
RTBF2
07:55 Autosport: Formule 1
09:05 Tekenfilms. 12:50 a
bouge. 13:05 Auto mobile.
13:30 Autosport: Formule 1
14:45 A la dérive. 16:10 Un
gars, une fille. 16:20 Battlestar
Calactica. 17:05,17:55 Dr.
Who. 18:50 Smallville. 19:40
Mondialement bon! 20:40,
21:25 FBI: portés disparus.
22:15 Matière grise express.
22:23 Weerbericht. 22:26
KENO. 22:30 Le 12 minutes.
22:44 Lotto- en jokeruitslagen.
22:45 L'envers de l'écran.
23:45 El otro lado de la cama.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 What
to eat now. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Snooker. 17:30
Final score. 18:05 Nieuws en
weerbericht. 18:20 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:25
Hole in the wall. 18:55 Merlin.
19:40 Strictly come dancing.
21:10 The National Lot
tery: Who dares wins. 22:00
Casualty. 22:50 Nieuws en
weerbericht. 23:00 National
Lottery update. 23:05 Little
Britain USA. 23:30 Match of
the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Roar. 09:00,
09:15 Secret show. 09:30
Gimme a break. 10:00 TMi.
11:00 Lockie Leonard. 11:30
Hotrods. 11:55 Prank patrol
pocketsize. 12:00 The story
of Tracy Beaker. 12:30 Eliot
Kid. 12:45 Sportsround. 12:59
Switch. 13:00 Sound. 13:45
Greek. 14:30 The surgery.
14:50 Animal park. 15:20 Wa
terloo. 17:30 Snooker. 18:40
Dad's army. 19:10 Coast. 20:10
Stephen Fry in America. 21:10
Timewatch. 22:00 Have I got a
bit more news for you. 22:40
Snooker. 00:10 Never mind the
Buzzcocks.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah! 08:25
Die Pfefferkörner. 08:50,09:20
4 gegen Z. 09:50 neuneinhalb.
10:00 Tagesschau. 10:03 Willi
wills wissen. 10:30 Fortsetzung
folgt. 11:00 Die Laubenspieper
von Pankow. 11:50 neunein
halb. 12:00 Tagesschau. 12:03
Das fliegende Klassenzimmer.
13:30 alfredissimo! Kochen mit
Bio. 14:00 Tagesschau. 14:03
höchstpersönlich. 14:30 Mein
Weg zu Dir. 16:00 Weltreisen.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Geld. 17:30 Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehungder
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Das Musikhotel am
Wolfgangsee. 21:5Q Tagesthe-
men. 22:18 Das Wetter im
Ersten. 22:20 Das Wort zum
Sonntag. 22:25 12 Monkeys.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi und Tina. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten"
rund um die Welt. 09:00
pur+. 09:25 Bibi Blocksberg.
09:50 Flipper Lopaka. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 UnserLehrer Doktor
Specht. 11:50 Die Kiichen-
schlacht - der Wochenrück-
blick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Frauenarzt Dr. Markus Merthin.
14:45 Freundefürs Leben.
15:30Tierisch Kölsch. 16:15
LaferlLichterlLecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Hallo Robbie! 20:15 Das Duo:
Sterben statterben. 21:45 heu-
te-journal. 21:58 Weerbericht.
22:00 das aktuelle sportstudio.
23:15 Standpunkte: Bericht
vom ParteitagderSPD in Berlin.
23:45 Meteor.
Discovery
07:50 Shocking survival videos:
Emergency landing. 08:15
Shocking survival videos:
Pregnant skydiver. 08:45
Monster moves": Mammoth
mansions. 09:40 Really big
things: Tsunami tester. 10:35
Smash lab. 11:30 Everest:
Beyond the limit - The
gatekeeper. 12:25 Ultimate
survival: Namibia. 13:20 Miami
Ink: Kat's return, Ami's ride.
14:15 Future weapons: Kill
zone. 15:10 Overhaulin': Chip
AJ trading places. 16:05,
16:35 5th Gear. 17:05 Dirty
jobs. 18:00 Shocking survival
video's: Smokey bear balloon
crash. 18:30 Shocking survival
video's: Sea cave rescue. 19:00
Mythbusters. 20:00 Dirty jobs
with Peter Schmeichel: France.
21:00,21:30 5th Gear. 22:00
Chop shop. 23:00 Die Ludolfs.
00:00 Future weapons: Kill
zone.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia. 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 11:58 National
Geographic Channel. 11:59 Na
tional Geographic Junior. 12:00
Let's get inventin: Sweet feet.
12:30 The snake wranglers: The
devil boasofCozumel. 13:00
Crocodile chronicles: Crocs of
darkness. 13:30 Animal house.
14:00 Megafactories: Tanks.
15:00 Megafactories: Apache
helicopters. 16:00 Megafacto
ries: Ferrari. 17:00 Megafacto
ries: Harley-Davidson. 18:00
Megafactories: John Deere.
19:00 Megastructures: World
Trade Centre Bahrain. 20:00
Megastructures: Earthquake
glasshouse. 21:00 Top 10 kung
fu weapons. 22:00 Samurai
sword. 23:00 Long way down:
Malawi to Botswana. 00:00
Monster moves: Snake country.
TMF
09:00 Camekings. 10:00
Clipkennis. 10:30 Zeg sorry
met Nikkie. 10:45 Clipkennis.
12:00,12:30 Wakker worden
op vakantie. 13:00 Top 25.
15:00 Mobile chart. 16:00
Clipkennis. 16:30 Best of Reac
tion. 17:30 Clipkennis. 18:00
TMF Superchart. 20:00 TMF
in de mix. 21:00 Zaternacht.
23:00 TMF inde mix. 00:00
Clubcam live.
MTV
08:05 Breakfast club top 10.
08:55 All access: Paris Hilton's
most shocking moments.
09:50 Viva la Bam. 10:20 Pimp
my ride. 10:45 Jonas Brother
special. 11:15 All access: Out
rageous transformations. 12:10
Room raiders weekendbreak.
18:05 The fabulous life of red
carpet express. 19:00 My super
sweet 16.19:30 Exiled. 19:55
My super sweet 16.20:25
True life. 21:20 A shot at love
with Tila Tequila. 22:15 Real
world Hollywood. 23:10 Fur
TV. 23:35 Fist of zen. 00:05
Gametrailers.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:30 Nos années pension.
10:55 Paroles de clips. 11:05
7 Jours sur la planète. 11:30
Acoustic. 12:00TV5Monde
I'info. 12:05 Nec plus ultra.
12:30 Des terres et des hom
mes: Voyage dans I'Amazonie
du soja. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 A bon entendeur.
14:30 La vie en vert. 15:00
Cité guide. 15:30 Une brique
dans le ventre. 16:00 Tous a
la brocante. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00 ARTE
reportage. 17:45 Geopolitis.
18:00 Nieuws. 18:55 Le pendu.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Divertissement. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
La carte auxtrésors.
Eurosport
07:00,07:45,09:00 Motor
sport. 10:00 Eurogoals week
end. 10:30 Snooker. 12:30
Voetbal: WK 2010.13:00 Ten
nis, 15:15 Wielrennen. 17:00
Tennis. 18:00,20:30 Snooker.
00:00 Vechtsport: Fight club.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 MainSail. 09:30
Revealed. 10:00 World report.
10:30 Future updated. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:30 i Report for CNN. 14:00
Scene by scene. 14:30 World's
untold stories. 15:00 The
campaign trail. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 Your world
today. 16:30 TalkAsia. 17:00 In
side Africa. 17:30 World sport.
18:00 Scene by scene. 18:30
World's untold stories. 19:00
Future updated. 19:30 CNN
Today. 20:00 Revealed. 20:30
International correspondents.
21:00 The campaign trail.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:00
World news Europe. 22:30
World sport. 23:00 World
news Europe. 23:55 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld. 00:00 i Report
for CNN.