QJobTrack.nl onderhoudsmedewerkers openbare werken www.schouwen-duiveland.nl Overlasko IfonstruMie b.v. V rachtautochauffeur Heftruckchauffeur Van Ouwerkerk B.V. MATROOS/MACHINIST Blijf niet zitten. Zeeuwland Zelfstandige Ondernemers voor tankstations met shop in de regio West-Brabant 40 I Zaterdag 18 oktober 2008 PZC Kijk ook op www.boerenbond.nl Door toename van de werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar een Verkoop Magazijn-medewerker x j voor 38 uur per week Je bent verantwoordelijk voor de verkoop en de uitvoering van alle voorkomende winkelwerkzaamheden. Daarnaast behoort het laden/lossen van landbouwproducten tot jouw taken. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Wilco van de Guchte of John de Winter, tel Ol 13-351651 Stuur een brief met CV voor 29 oktober 2008 naar: BoerenBond, Werrilaan 67, 4453 VL te 's-Heerenhoek of mail naar sheerenhoek@boerenbond.com PZC ilmy.bezorgers.nl of bel 0800 - 022 27 10 WGGGNGR NieuwsMedia Gemeente Schouwen-Duiveland Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom druk bezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 35.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. VJe hebben dus nog heer lijk de ruimte. Voor twee districten zoeken we 1 fulltimer voor district West, vanuit standplaats Renesse 1 fulltimer voor district Oost, vanuit standplaats Oosterland max. 2.320,- plus toelagen die enthousiast zijn, een groenopleiding op VMBO-niveau hebben en in een klein team willen zorgen voor het 'groen'- en 'grijs'-onderhoud in de kernen van ons mooie eiland. Kijk voor meer informatie over de vacatures en over onze arbeidsvoorwaarden (waaronder een goede woon-werkvergoeding!) op onze website: of neem contact op met Erik Dalebout, districtshoofd West, 0111-651643 of Harry Davidse, districtshoofd Oost, 0111-483448 l&rronrring -"Vèxapaamg - Machinebouw- Huideil Wij zijn een melaalbewerkingsbedrijf, gespecialiseerd in het toeleveren van onderdelen voor de on- en offshore industrie. Wij zijn op kort temiijn op zoek naar een: (Full time) Funktie omschrijving: Trailer en dieplader transporten hoofdzakelijk nationaal. Indien nodig, eventueel aangevuld met onderhoudswerkzaamheden. Wij vragen: Opleiding VMBO. Rijbewijs B, C E, Chauffeursdiploma en enige technische kennis (Full time) Wij vragen: Opleiding VMBO, heftruckcertificaat en enige technische kennis Wij bieden: - Salaris overeenkomstig met de funktie - Funktie voor bepaalde tijd, die bij gebleken geschiktheid, gewijzigd wordt in onbepaalde tijd - Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen Voor inlichting kunt u kontakt opnemen met tel. 0113-613130 of mailen naar mi.van.gurp@overlasko.nl. U kunt uw sollicitatie met C.V. richten aan Overlasko Konstruktie B.V.. Frankrijkweg 9. 4455 TR Nieuwdorp Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zand - Grindhandel Middelburg Voor één van onze zandzuigers met als werkgebied Westerschelde én omgeving zijn wij op zoek naar een Wat wij vragen: Geldig dienstboekje Werkervaring in een vergelijkbare functie Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Weekenden vrij Voor informatie: Zand- Grindhandel van Ouwerkerk B.V. Postbus 8054 4330 EB Middelburg T 0118 -612728 F 0118 - 633934 E info@vanouwerkerkbv.nl W www.vanouwerkerkbv.nl Zeeuwland is de woningcorporatie van én voor Schouwen- Duiveland. Zorgeloos wonen in een plezierige woon omgeving is wat zij haar klanten wil bieden. Kwaliteit, service en betaalbaarheid staan hierbij voorop. MANAGER VASTGOEDBEHEER In deze afwisselende functie geef je op coachende wijze leiding aan de afdeling vastgoedbeheer (3fte). Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding, aanbesteding en uitvoering van onderhoud van 4000 woningen, dorpshuizen en bedrijfsruimten. De jaaromzet bedraagt ca. €6,5 miljoen. Zierikzee ref. nr. 2248557 yacht.nl tot €70.000 Meer informatie of solliciteren? Kijk vandaag nog op www.yacht.nl onder referentienummer 2248557. Hier kun je online solliciteren en vind je meer informatie over de functie, het profiel en onze opdrachtgever. Of neem contact op met Angela Kasius, 06 50885196. Jouw functie: je staat als zelfstandig onder nemer in voor het volledige beheer van het tankstation en shop. Je zorgt als vertegen woordiger van het merk Texaco voor een perfecte dienstverlening aan onze klanten. Jouw profiel: je houdt ervan om voortdurend nieuwe mensen te ontmoeten, bent klant vriendelijk en komt dagelijks met een glimlach naar het werk. Je bent stipt en betrouwbaar en verkiest orde en netheid, zowel voor jouw omgeving als voor jezelf. Je bent niet vies Van kleine klusjes en het schrikt je niet af om de handen uit de mouwen te steken. Je drukt je vlot uit in het Nederlands en bent vertrouwd met moderne communicatie middelen. Je hebt een goede kennis van de moderne IT-systemen waardoor je snel vertrouwd zal zijn met onze kassa's, betaalterminals en veiligheidssystemen. Ben jij de geknipte Texaco-ondernemer? Aarzel dan niet om via onze website www.texaco.nl jouw interesse kenbaar te maken. Klik op de link Texaco en ga naar jobs@texaco. Voor meer informatie over deze uitdaging kan je, tijdens de kantooruren, bellen naar Eric van Voorthuizen (06 53152283). De Delek Group heeft in 2007 de activiteiten van Texaco in de Benelux overgenomen. In Nederland heeft Delek een netwerk van een kleine 500 Texaco- verkooppunten. Voor de exploitatie van een aantal tankstations in de regio West-Brabant zijn wij op zoek naar verschillende gedreven en dynamische (m/v) zelfstandige ondernemers. Yacht Werving Selectie brengt toonaangevende organisaties en ervaren executives op het gebied van Finance, HRM, ICT, Legal, Logistics, Management, Marketing Communicatie, Procurement en Sales bij elkaar. Door ons grote netwerk en onze professionele begeleiding zorgen wij bij elke baan voor de excellente match mi WmÊSÊÊÈÈmt;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 140