Explore the chemistry Senior Productmanager ZeelandNet Zakelijk Senior Productmanager Digitale Televisie PRO \CTIVE mi Dag van de Chemie 34 I Zaterdag 18 oktober 2008 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettingsvermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon. Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Comfort zorgt voor marketing en levering van onze producten aan consumenten en exploiteert het digitale netwerk ZeelandNet. Divisie Comfort, afdeling Sales Kerntaken - Analyseren van marktinformatie en aan de hand hiervan het vertalen van trends in te ontwikkelen diensten. - Opstellen en ontwikkelen van dienst segmentplannen gericht op de Groot Zakelijke Markt (GZM). - Marketingtechnisch vermarkten van deze diensten ten behoeve van de (potentiële) relaties in de GZM. Profiel - Afgeronde hbo/academische opleiding, bij voorkeur met een technisch/informatica component. - Minimaal 5 jaar ervaring in een marketingfunctie in de Telecommunicatie en kennis van I P-netwerken. - Ervaring in het ontwikkelen, introduceren en positioneren van (nieuwe) diensten. Divisie Comfort, afdeling Productmanagement Kerntaken - Opstellen en uitvoeren van productstrategie, productmarketingplan en product salesforecast, lange termijn plannen, actieplannen en toekomstscenario's. - Opstellen en begeleiden van reclame/ promotieprogramma's en campagnes samen met Marcom Sales. - Initiëren van productverbeteringen, introduceren van nieuwe producten en managen van de product lifecycle. Profiel - Een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur aangevuld met het NIMA-B diploma. - Tenminste 3 tot 5 jaar marketing werkervaring in een (middel)grote organisatie in de consumentenmarkt. - Ervaring met retail en grootschalige marketingcampagnes, bij voorkeur ervaring met televisie en multimedia. Wat bieden wij? Het salaris voor deze functie ligt tussen de 60.000,= en 65.000,= bruto per jaar (On Target Earnings). Daarnaast bieden we je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? De werving selectie voor deze vacatures wordt voor DELTA verzorgd door bureau Projactive. Je leest meer over deze functies op www.projactive.nl of neem contact op met de heer Obbo de Jong van Projactive, telefoonnummer 035 - 647 5171. Belangstelling? Heb je interesse in een van deze vacatures, ga dan voor 1 november 2008 naar www.projactive.nl/vacatures, Marketing Sales. Voor de vacature Senior Product manager ZeelandNet Zakelijk vacaturenummer PJ20080753 en voor de vacature Senior Productmanager Digitale Televisie vacaturenummer PJ2OO80764. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actief in binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA 1 the multi-utility company vandaag The Human Element Proces Operators Dow is wereldwijd marktleider op het gebied van plastics en chemicaliën. Deze positie Als operator ben je samen met je collega's als team verantwoordelijk voor een goed stelt Dow in staat haar missie te realiseren: bijdragen aan de vooruitgang van de mens. verloop van het productieproces.Tot de kerntaken van de operator behoren het bedie- Dat doet Dow door innovatieve toepassingen te ontwikkelen voor de voedsel- en far- nen van de procesinstallaties en het bewaken van de kwaliteit van de producten, waar- maceutische industrie. Maar bijvoorbeeld ook voor verpakkings- en isolatiematerialen, bij de zorg voor veiligheid, milieu en gezondheid prioriteit hebben. Door een combina- persoonlijke verzorgingsproducten en voor de productie van schoon drinkwater. Euro- tie van binnen- en buitenwerkzaamheden leer je alle onderdelen van onze fabrieken pa's grootsté productielocatie, met 2200 werknemers, bevindt zich in Terneuzen, waar kennen. Je kunt daardoor verbanden leggen tussen verschillende systemen en bent onder meer ethyleen en propyleen worden geproduceerd, de belangrijkste bouwstof- eventuele problemen altijd één stap voor. We zijn op zoek naar teamspelers die op fen voor tal van kunststoffen en chemicaliën. Werken bij Dow is bijzonder, gepaste tijdstippen zelfstandig beslissingen kunnen nemen. Dit vereist een goed be- Je krijgt veel eigen verantwoordelijkheid. Want in onze ogen speelt het menselijke oordelingsvermogen, aandacht voor detail, discipline en een soepele omgang met element, the Human Element, de hoofdrol bij het realiseren van vooruitgang. collega's. DOW Voor onze productielocatie in TERNEUZEN zijn wij op zoek naar Proces Operators. Solliciteren? Stuur dan je CV met motivatie naar Eelco Jens: ejens@dow.com of Sander van Wijn- Opleidingseisen gaarden: avanwijngaarden@dow.com. Kijk voor meer informatie en onze andere vaca- Een Havo/Vwo-diploma (met wiskunde) procestechniek opleidings-niveau 3. tures op www.careersatdow.com. Een MBO-4 diploma in een technische richting zoals procestechniek, electrotechniek, werktuigbouwkunde, AOT, scheepswerktuigbouwkunde of een gelijkwaardig diploma. Meer informatie over DOW vind je op www.dow.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 134