i/7 Dan ziin wii op zoek naar iou Beleidsmedewerker coördinator ■4 L 'mag ASSISTENT BEGELEIDER Totaal Gemak zoekt enthousiaste ondernemers m/v in Vlissingen, Goes, Terneuzen Hulst www.schouwen-duiveland.nl ifi Secretaresse Van Mechelen 28 Zaterdag 18 oktober 2008 PZC Kijk ook op Q JobTrack.nl SGHU09£ScUftS8V Mol-Schuddebeurs BV is een groothandel in motorbrandstoffensmeermiddelen en tank-/flessengas. Tevens exploiteren wij BP tankstations in Zuid-West Nederland. Ben jij administratief goed onderlegd, maar wil jij niet heel de dag op een stoel zitten? Heb jij al enige werkervaring en zoek je een baan waarin je kunt "groeien". Mol-Schuddebeurs heeft plaats voor iemand die het team 5 dagen in de week kan versterken. Onze wensen: je hebt MBO werk en denkniveau; je bent flexibel; je bent bereid om gerichte cursussen te volgen; je bent bekend op Schouwen Duiveland en omliggende eilanden. WIJ bieden: een administratieve baan met veel mogelijkheden als je initiatief toont; een informele werksfeer; Herken je je in dit profiel? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie voor 31 oktober naar: Mol-Schuddebeurs BV T.a.v.M.W. Mol Kloosterweg 11a 4317 NE Noordgouwe tel. 0111-45 33 30 Voor woonlocatie de Nieuwe Haven te Vlissingen, j waar ondersteuning geboden wordt aan cliënten met een j lichamelijke beperking, zijn wij op zoek naar een voor 18 uur per week (dienstverband 50%). het betreft een tijdelijke vacature tot I juli 2009. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Gehandicaptenzorg. Een sollicitatiebrief met motivatie en CV kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 08-87, voor 30 oktober 2008 sturen naar: het GORS, dienst P&O, Postbus 2160, 4460 MB GOES of mailen naar p&o@gors.nl Het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Voor meer info verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl Totaal Gemak is een landelijk opererende winkelketen van convenience winkels. Het assortiment bestaat uit kadoartikelen, wenskaarten, lectuur, zoetwaren, staatsloten, lotto, tickets en rookwaren. Op dit moment telt Totaal Gemak 165 winkels verspreid over heel Nederland. WIJ ZOEKEN een gezicht voor onze formule in Vlissingen, Goes, Terneuzen en Hulst. Een ondernemende duizendpoot die graag 2000 klanten per week tot dienst is in een eigentijdse, trendy winkel. Interesse? Kijk voor meer informatie op www.totaalgemak.com TOTAAL GEMAK Postbus 386 6200 AJ Maastricht NL telefoon 043 358 19 50 TG - voor elke dag een glimlach infoOtotaalgemak.com www.totaalgemak.com Gemeente Schouwen-Duiveland Samen werken we aan Schouwen-Duiveland om onze positie van aantrekkelijke woon-, leef- en recreatiegemeente te versterken. Als jij daaraan een bijdrage wilt leveren hebben wij bij de afdeling Samenleving een vacature voor: voor 32 - 36 uur per week Als coördinator ben je het eerste aanspreekpunt van de afdeling en een sparringpartner voor de mensen die daar werken. Taken worden door jou gepland en op elkaar afgestemd. Je ondersteunt het afdelingshoofd in het op peil houden van de kwaliteit van beleidsproducten en het uitzetten van de koers voor de afdeling. Je weet ontwikkelingen concreet te vertalen in beleidsvoorstellen en notities. Kijk voor meer informatie over deze vacature op onze website: Veelzijdig in ondersteuning gemeente Goes Wij zoeken, voor het college van burgemeester en wethouders, een enthousiaste: Voor 32 uur per week Maximum salaris 41.591,- bij een fulltime dienstverband Kijk voor de volledige vacature op: WWW.goeS.nl Reageren kan tot 1 november 2008. Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 E-mail: vacatures@goes.nl Internet: www.goes.nl Xw»#/LIFTING GEAR Van Mechelen Lifting Gear B.V. te Halsteren ontwikkelt, ontwerpt, produceert en verkoopt onderdelen voor hijsinstallaties, zoals kraanblokken, kabelschijven, wartels en haken. Zowel standaard als op klantspecificatie. Belangrijke aspecten van de onderneming zijn flexibiliteit, improvisatie, adequaat reageren op vraag en snel leveren. Momenteel telt de onderneming 22 medewerkers. Van Mechelen Lifting Gear kent een sterke groei en daarom zoeken wij versterking van onze organisatie. We hebben vacatures voor: Conventioneel draaiers m/v Draaiers Teach-in m/v Kotteraars m/v Voor alle functies geldt: Speciale vaardigheden: Van Mechelen is een onderneming die van alle medewerkers een grote mate van zelfstandigheid vraagt. Een flexibel en improviserend bedrijf zoals het onze kent geen starre hiërarchische verhoudingen en strakke functieomschrijvingen. Hier moet mee kunnen worden omgegaan. Leeftijd: Gezien de leeftijdsopbouw wordt gedacht aan kandidaten tussen 20 en 40 jaar (echter niet limitatief). Salaris: Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden afgestemd op kennis, ervaring en kwaliteiten van de kandidaat. Van Mechelen hanteert de CAO Metaalbewerkingsbedrijven. Solliciteren: Schrijf een korte brief met c.v. en stuur die naar: Van Mechelen Lifting Gear B.V. - Postbus 83 - 4600 AB Bergen op Zoom t.a.v. de heer K.J. van der Velde of mail naar keesjan@vmliftinggear.com Voor meer informatie kunt u bellen met de heer K.J. van der Velde, telefoon overdag 0164-682 550, 's avonds 06-10-278 911.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 126