Uitwaaien aan de kust bij Center Pares De idyllische kust van Amalfi Mondial Tours Een weekend of midweek er tussenuit dit najaar? cnterParcs 7-daagse vliegreis vertrek 12 oktober Gratis excursie 20 I Dinsdag 12 augustus 2008 PZC De zomer is nog in volle gang, maar bij Center Pares denken wij al na over heerlijke tussendoortjes voor de koelere maanden. Namens uw dagblad heeft Center Pares een arrangement samengesteld in haar parken aan zee: Port Zélande en Park Zandvoort. Heerlijk uitwaaien op het strand en daarna genieten van een warme chocolademelk bij de brandende open haard. Elk park is 's winters gezellig aangekleed en biedt u allerlei bijzonders zoals: avondoptocht met lampionnen voor de kinderen, Koning Winter met spannende verhalen voor het slapengaan en glühwein voor de ouders. Natuurlijk is er nog veel meer te doen in Center Pares: zwemmen in de subtropische Aqua Mundo met glijbanen, sfeervol dineren, uitrusten op een terrasje, heerlijk winkelen en genieten van live-shows voor jong en oud in de tropische Market Dome. Het speciale arrangement is inclusief Verblijf in een comfortabele bungalow/hotelkamer Een boodschappenpakket (a 17,95) bij aankomst in uw bungalow Reserveringskosten (a 29,50) en toeristenbelasting Het arrangement is geldig voor weekenden (vr-ma) en mid- weken (ma-vr) in de parken Port Zélande (Zuid-Holland) en Park Zandvoort (Noord-Holland). Aankomst is mogelijk in de periode van 10 november t/m 15 december 2008. Cottagetype Weekend 3 nachten Midweek 4 nachten 2-persoons De Luxe hotelkamer* €239,- €189,- 4 persoons Economy €289,- €239,- 6-persoons Economy 329,- 269,- Prijs o.b.v. volledige bezetting 6-persoons Economy. Alleen boekbaar voor Park Zandvoort. De Luxe hotelkamer is incl. opgemaakte bedden en handdoekenpakket, excl. ontbijt. De aanbieding geldt niet voor reeds gedane boekingen en niet i.c.m. Friends-voordelen, andere acties, waardebonnen of kortingen. Uiterste boekingsdatum is 24 augustus 2008. Wijzigingen onder voorbehoud. Informatie reserveren H Voor meer informatie www.centerparcs.nl/wegener of bel 0900-0804 (20cpm). Vermeld bij uw reservering actiecode CP2316. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Reisprogramma: Dag 1: Heenreis via Napels Dag 2: Daguitstapje naar Amalfi Dag 3: Boottocht naar Capi* Dag 4: Daguitstapje van Maiori naar Postano en Ravello Dag 5: Daguitstapje Salerno en Paestum* Dag 6: Daguitstapje naar Pompei' en de Vesuvius* Dag 7: Terugreis via Napels *facultatief Speciaal voor onze lezers heeft uw dagblad voor 2008 een prachtige reis samengesteld. Deze reis wordt gekenmerkt door: Uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels en maaltijden Nederlands sprekende reisleiding Reisgezelschap uit eigen regio Uniek samengesteld programma De kust bij Amalfi is één van de mooiste gebieden in het zuiden van Italië. De golf van Napels bestaat uit twee delen, de Sorrento kust en de Amalfikust. Amalfi is een schitterend italiaans kustplaatsje. De witgekalkte huisjes zijn al van ver zichtbaar. Tussen Sorrento en Amalifi slingert de verharde kustweg over een afstand van meer dan vijftig kilometer tussen heuvels met geurende citroenbomen door en langs de heldere blauwe zee. Meer dan 1000 meter rijzen de kalksteen rotsen hier uit de zee op. Op de meest verrassende plaatsen zijn huizen gebouwd en vissershaventjes aangelegd. Hoog boven zee, wandelend langs tuinen, wijngaarden en grillige rotsformaties, tezamen met een heerlijk mild klimaat zorgt het voor een echt Dolce Vita-gevoel. 7- daagse vliegreis van 12 oktober t/m 18 oktober 2008 Adviesprijs vanaf 1095,-* 1 Lezersprijs vanaf 995,-* prijs per persoon op basis van halfpension in een vierstenen hotel. Prijs op basis van een tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonskamer 150,- Boek vóór 1 september 2008 en ontvang de excursie naar Salerno en Paestum t.w.v. 60,- p.p. cadeau! Vertrekpunten Breda, Roosendaal, Goes Informatie 8i reserveren Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie rondreizen of neem contact op ons op per telefoon of email. Telefoon: (053) 484 25 26 ma. t/m vrij. van 10.00 tot 17.00 uur. E-mail: opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl OP REIS MET UW KRANT - AMALFI Stuur mij geheel vrijblijvend de Mondial Reisbrochure 2008 en een boekingsformulier: ■#- Om Ov geboortedatum Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. ZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. t.w.v. C 60,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20