TE KOOP 5 APPARTEMENTEN EN 1 STUDIO LAMMERENSTEEG IN MIDDELBURG JC VASTGOED Prijzen: studio 99.750,- v.o.N. Een unieke kans met een scherp financieringsaanbod kijk ook eens op de website www.jcvastgoed.nl 2 I Vrijdag 20 juni 2008 Een nieuw én betaalbaar appartement in de Middelburgse binnenstad JC Vastgoed realiseert op de hoek van de Lammerensteeg en de Geere 5 schitterende appartementen en 1 studio. Door de aantrekkelijke prijzen zijn deze woningen zeer geschikt voor starters op de woningmarkt. Sfeervol wonen Hier woon je midden in het bruisende en gezellige centrum van Middelburg, op loopafstand van alle leuke winkels, restaurantjes, terrassen en cafés. De appartementen zijn nieuw, modern en ruim genoeg voor een 1 of een 2 persoonshuishouden. De grote ramen tot aan de grond geven de appartementen en de studio veel licht en een prachtig uitzicht over de binnenstad van Middelburg. Hier wil je niet meer weg De appartementen worden gerealiseerd op de eerste verdieping van het al bestaande pand. De ingang bevindt zich aan de Lammerensteeg, een prachtig'verborgen'pleintje in Middelburg. De woningen worden compleet en sleutelkaar opgeleverd. Ze zijn standaard voorzien van een ruime living met moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur, 1 slaapkamer (mogelijkheid voor een 2e slaapkamer bij enkele appartementen), een badkamer met douche, toilet en wastafel en een bijkeuken. Ook de studio is voorzien van een keukenblok en sanitair. Bepaal zelf hoe je appartement eruit gaat zien De bouw van de appartementen gaat binnenkort van start. Je hebt nu nog inspraak in de indeling van de appartementen en in de keuze van tegels, sanitair en keuken. Reageer dus snel! Ben je geïnteresseerd in een appartement of in de studio? Neem dan snel contact op met Sjaak de Bruijn van JC Vastgoed: 0118 5910 00. Appartement vanaf 128.000,- V.O.N. tot 139.950,- V.O.N. De appartementen worden gebouwd door Bouwbedrijf Joziasse B.V. uit Vlissingen. JC Vastgoed realiseerde eerder in samenwerking met dit gerenommeerde bouwbedrijf een achttal appartementen in de Glacisstraat in Vlissingen. Sjaak de Bruijn van JC Vastgoed: "Dit is een unieke kans. In deze prijsklasse is niet veel te koop, en zeker niet op zo'n locatie. Ik denk dat heel wat Middelburgers wel op dit plekje zouden willen wonen. En het wordt nog eens extra aantrekkelijk omdat we toekomstige kopers een zeer gunstig en scherp hypotheekaanbod kunnen doen." J.C. de Bruijn, Schoolstraat 3a 4354 AJ Vrouwenpolder T 0118 59 10 00 F Ook op zaterdag en in de avonduren zijn wij actief en telefonisch bereikbaar. 0118 59 3410 M 06 53 40 50 73 Ejcvastgoed@jcvastgoed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90