Lewis Hamilton in het nauw na curieuze blunder Spert PZC Brazilië scoort al 298 minuten niet Phelps mikt op 8 keer goud Kwaliteit boven alles. en...toch voordelig Jacob Wijnstra naar districtstitel Depothouder m/v Alle ogen zijn dit weekeinde gericht op Engelse Fi-rijder. keuken badkamers badmeubels tegels stoomcabines sauna 44 Vrijdag 20 juni 2008 PZC VV ZUNDERT - Jacob Wijnstra uit Hein- .Jienszand heeft in Zundert de dis trictstitel tijdrijden bij de beloften op zijn naam geschreven. De renner van Theo Middelkamp legde de 24 kilometer af met een snelheid van 46.513 kilometer per uur. Niek Rentmeester eindigde op de vijfde plaats, net voor Nick NEW YORK - Het Amerikaanse zwemwonder Michael Phelps heeft zich voor negen individuele -öummers ingeschreven bij de 'trials', de Amerikaanse kwalifica tiewedstrijden voor de Olympi sche Spelen. Phelps, winnaar van zes gouden van der Lijke die zesde werd. Brian van Goethem werd bij de ju nioren tweede op zes seconden van winnaar Mare Goos. Nick Nieuwdorp werd vierde met vijf tien tellen achterstand. Bij de nieuwelingen won Jorik de Heer en werd George van Koe- veringe uit Kapelle vijfde. en twee bronzen medailles bij de Spelen van 2004 in Athene, mikt in Peking - inclusief de estafette nummers - op acht gouden plak ken. Dan passeert hij zijn landge noot Mark Spitz, die zeven keer goud won bij het zwemmen in München 1972. MACNY-COURS - In het niemands land van Magny-Cours zijn dit weekeinde alle ogen op hem ge richt. Na zijn curieuze blunder bij de Grote Prijs van Canada moet Le wis Hamilton bij de komende For mule i-race in Frankrijk laten zien dat hij in de McLaren nog steeds tot grootse prestaties in staat is. De Britse coureur maakte twee we ken geleden in Montreal de groot ste fout uit zijn carrière door de Ferrari van Kimi Raikkönen over het hoofd te zien, die aan het ein de van de pitsstraat stond te wach ten voor een rood licht. Hamilton botste op de Ferrari en beide top- coureurs waren direct uitgescha keld en moesten toezien hoe de Pool Robert Kubica zijn eerste GP-zege pakte. Als straf wordt Hamilton op de startgrid van de Grand Prix van Frankrijk tien plekken teruggezet, door Wilber Hack DEN HAAC/BELO HORIZONTE - Ro- naldinho was woensdagnacht in het stadion van Atletico Mineiro in Belo Horizonte aanwezig bij de Zuid-Amerikaanse clash tussen Brazilië en Argentinië. Hij beleef de bij zijn eerste publieke optre den sinds hij uit Barcelona vertrok een weinig verheffende avond. Het kwalificatieduel voor het WK van 2010 eindigde in een 0-0 gelijk spel. Bondscoach Dunga werd uitgeflo ten. Het Braziliaanse volk eiste zijn vertrek omdat er drie duels waardoor hij praktisch kansloos is voor de overwinning. Op het cir cuit in Magny-Cours, waar dit jaar voor de laatste keer wordt gere den, is inhalen geen sinecure. Toch blijft de Britse coureur opti mistisch: „Ik weet zeker dat ik hier kan winnen." Volgens concurrent Fernando Al- onso zijn de foutjes die Hamilton dit seizoen maakte (in Bahrein spinde hij in de training van de baan, waarna hij in de race ook een crash veroorzaakte) eenvoudig te verklaren. De Spanjaard meent dat de Britse rookie vorig jaar alle geluk van de wereld had: „Alles lukte gewoon bij hem. Dit jaar ver loopt het wat normaler", aldus Al- onso. Hamilton erkende deze week in aanloop naar de race op Mag ny-Cours dat hij flink onder druk IVJ Concurrent Fernando Alonso denkt dat Lewis Hamilton mo menteel een normaal seizoen doormaakt en vorig jaar alle ge luk van de wereld had. achtereen niet is gewonnen. Het land, vermaard om zijn spitsen, slaagde er bovendien al 298 minu ten niet meer in om te scoren. Het laatste doelpunt kwam van de voet van Robinho in een met 3-2 gewonnen oefenwedstrijd tegen Canada. Hij was een van de vele Europeanen op het veld. Gomes (PSV), Alves (Middlesbrough) en Alex (Chelsea) waren niet opgeroe pen. Kaka was geblesseerd. Na zes van de achttien speelron den dreigt Brazilië weg te vallen uit de top vier, die recht geeft op rechtstreekse plaatsing voor het staat. Volgens de McLaren-protegé is de stress nergens hoger dan in de Formule 1. „Ik weet niet waar ik moet beginnen om uit te leggen hoeveel druk ik momenteel op mijn schouders voel." In de WK-stand staat Hamilton sa men met de Braziliaanse Ferra- ri-rijder Felipe Massa op de twee de plaats. De achterstand op koplo per Kubica is te overzien, vier pun ten. Toch maakt de leiding van McLaren-Mercedes zich zorgen, aangezien het circuit van Mag ny-Cours de Brits-Duitse renstal niet zo ligt. De afgelopen jaren gin gen vooral Ferrari-coureurs er met de overwinning vandoor. Daarnaast kan Hamilton zich niet nog een grote fout veroorloven. Zijn werkgever geeft de Brit een vorstelijk salaris, maar wil dan ook dat McLaren de wereldtitel binnen haalt. Daar is de coureur zelf ook van doordrongen. „Ik leg mezelf ook veel druk op", zegt hij. „Maar goed, deze moeilijke dagen vor men je karakter. Uiteindelijk word je er alleen maar beter van." WK. Dunga maakte daar zelf geen drama van. „Voor de WK's van 1994 en 2002 stonden we er in de kwalificatie ook even wat minder voor. Maar vervolgens werden we wel wereldkampioen." Onder het bewind van Dunga speelde Brazi lië dertig wedstrijden. Negentien duels werden gewonnen, vier gin gen er verloren. Voorafgaande aan de wedstrijd tegen Argentinië ver loren de Brazilianen voor het eerst in de historie van Venezuela. Daar na eindigde ook het kwalificatie duel met koploper Paraguay in een nederlaag. Gemiddeld 300,- per maand bijverdienen? BN/DeStem PZC zoekt op korte termijn een Regio Walcheren Als depothouder ben je verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. Je bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat jouw bezorgers de kranten op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. Verdiensten De prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast lees je gratis de PZC. Aanmelden of informatie Ben je bereid om 's ochtends vroeg kranten in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgersteam, wanneer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen en in uitzonderingsgevallen zelf de kranten te bezorgen? Neem dan tijdens kantooruren voor aanmelden, of meer informatie, contact op met 0800 - 02 32 333. Voorwaarden Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. PAARDENSPORT Rotterdam. CHIO/CDIO. Landenwedstrijd dressuur, Grand Prix: 1. Nederland (Minder- houd, Cornelissen, Van Grunsven, Schelle- kens-Bartels) 73,222 procent, 2. Groot-Brittan- nië 68,43, 3. Duitsland 65,542. Individueel: 1. Van Grunsven (Ned) IPS Saline- ro 75,917, 2. Minderhoud (Ned) Exquis Nadi- ne 71,917. TENNIS Goes, 't Halve Maantje Open. Mannenenkel- spel. HE3: B. van Quekelberghe-S. Hermus 6-1 6-2. HE6-35+: E. Urlings-P. Kreijne 6-2 6-4. HE7: A. van Dijke-R. Bosman 6-2 6-4. HE7-35+: M. van Belzen-F. Kalscheuer 6-3 6-0. HE8: L. Langebeeke-J. Verstelle 6-4 3-2 opg. Vrouwenenkelspel. DE6: M. Verton-M. van Sab- ben 6-2 7-5. DE7: T. Stomp-L. Rijnders 6-1 6-4. DE8: S. Geers-E. van Dijke 3-6 6-0 7-5. WIELRENNEN Ronde van Zwitserland, ProTour. Zesde etap pe Abri-Verbier: 1. Kirchen (Lux) 188 km in 5.29.23, 2. Klöden (Dui), 3. Kreuziger (Tsj) 0.06, 4. Devolder 0.46, 5. Lövkvist 0.56, 6. Klö den 0.58, 7. Andy Schleck 1.04, 8. Ivanov 1.06, 9. Fothen, 10. Zaugg (Zwi) 1.13, 14. Ten Dam 2.03, 37. Tjallingii 13.57, 52. Tankink 23.35, 77. De Maar 30.34, 86. Eltink 38.17, 117. Terpstra 50.35,127. De Jongh 54.31,135. Dek ker 57.05. Algemeen klassement: 1. Kirchen 26.54.31, 2. Kreuziger 0.27, 3. Anton 0.33. Ster Elektrotoer. Derde etappe, Verviers-La Gileppe: 1. Gasparotto (Ita) 192 km in 4.51.39, 2. Kirienka (WRu) 0.02, 3. Matthé Pronk (Ned) 0.19, 4. Breschel (Den) 0.22, 5. Martens (Dui), 6. De Waele (Bel), 10. De Kort, 13. Rooijakkers, 14. Bloks, 16. Stamsnijder, 18. Johnny Hoogerland. Algemeen klassement: 1. Gasparotto 9.20.212. Kirienka 0.17, 3. De Kort 0.32. voor verdere uitslagen: www.pzc.nl Compacte Schmidt keuken met grootse ideeën voor een kleine ruimte, leverbaar in de nieuwste kleurstellingen o.a. deze moro, deze keuken >wordt geleverd met brede korfladen en afgewerkt met robuust stollenwanden, oven en magnetron, gaskookplaal, afzuigschouw, afwasautomaat en koelkast, multiplex werkblad met spoelunit. KEUKENS-SANITAIR-TEGELS-VERWARMING-BOUWBEDRIJF-ELECTRO TRAMSTRAAT 1-3 (CENTRUM), KOUDEKERKE Tel.: 0118-551681 Vrijdag avond koopavond (zaterdagmiddag gesloten) www.vanbovenkeukens. TOTAAL INSTALLATEUR WGGGNGR NieuwsMedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46