Wonen aan het water Nieuwbouw HUIZENMARKT 19 'Een veilige plaats voor kinderen' Slikkenburg 6 Tholen INKIJK door Monique Meeuwisse Ze hebben het stadse leven voorgoed vaarwel gezegd. Annemarie en Gerard van Toor komen beiden uit de Rand stad. Maar met hun voorliefde voor ruimte en rust hebben ze ruim vier jaar gele den, toen hun dochtertje geboren werd, bewust gekozen voor Zeeland. „We kwamen in Tholen terecht omdat ons werk in de Randstad van daaruit nog goed te berijden valt", vertelt Anne marie. „Ook ben je zo in Antwerpen, Bergen op Zoom of Breda. Daarbij viel ik voor het nieuwbouwproject Water front. Een kleinschalig project van onge veer 90 huizen waarvan ieder huis zijn eigen steiger heeft in de haven." Voor Annemarie is wonen in Tholen permanente vakantie: „Binnen tien mi nuten fiets je naar het strand en 's win ters kun je zo naar de bosgebieden rond Bergen op Zoom." Een ander pluspunt van wonen in Zee land is voor Annemarie de erg lage cri minaliteit. „Een veilige plaats om je kin deren op te laten groeien. Er zijn ook volop scholen." Annemarie snapt dan ook niet dat hun huis al ruim een jaar te koop staat. „Waarschijnlijk door de vele nieuw bouw in Bergen op Zoom en Halste ren. Maar hier wonen is toch echt veel idealer." Ze somt nog andere voordelen van de leuke 2-1-kapper op: een ruime lichte woning, praktisch onderhoudsvrij door de kunststof kozijnen, schuin gelegen tegenover de pittoreske haven en op loopafstand van de eigen steiger. „En dat het hier in de weekenden saai zou zijn vanwege het strenge gereformeerde karakter van Tholen valt ook erg mee. Vooral in Waterfront waar veel mensen van buitenaf wonen. De sfeer in ons Plus: - Uitstraling - Steiger - Afwerking - Ligging wijkje is uniek. We belanden zomers dikwijls als de kinderen op bed liggen spontaan bij elkaar in de voortuin. Zet ten we wat stoelen bijeen en trekken we een flesje wijn open. Omdat het ook een kinderrijke buurt is, hebben de kinderen altijd wel een speelkame raadje." Maar als het dan toch een droomwo- ning is, waarom dan verhuizen? „Als we gingen fietsen, kwamen we altijd langs een huisje in de polder. Wonen te midden van de schapen,paarden en de koeien leek ons het einde. Dat huis je kwam sneller dan we gedacht had den te koop..." Min: - Achtertuin alleen bereikbaar via woning - Tuin op noord-oost Soort woning: Aantal kamers: 4 Woonoppervlakte: 80 m2 Perceeloppervlakte: 237 m2 Inhoud: 550 m3 Bouwjaar: 2005 Ligging: in wijk Waterfront aan de haven Tuin: voor (zuid-west)en achter (noord-oost) Extra: oprit met garage Prijsindicatie: 319.500 euro Meer weten: Van de Ouden Makelaardij, 0166 606926 of Helmig Ma kelaardij en Taxatiebureau o.z. BV,0164 685925 Ook wanneer u al een huis bezit is het leuk eens weg te dromen over een heel ander on derkomen. Je af te vragen wat je zelf met die woonruimte zou doen. Even los van de vraag of je zo'n woning kunt betalen. Maar kijken is geen kopen. Dus voor iedere beurs: een In kijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 107