WO' N 1 E] N U D N J DJ E E Ci Ld Ingepakt in dakpannen Modern leven Praktisch met weinig onderhoud HUIZENMARKT 13 Burgemeester Baaslaan 8 door Anita Janse Wie door de Burgemeester Baaslaan in Sint Laurens rijdt, zal het huisje op nummer acht niet ontgaan. Ook de sta tistieken op Funda liegen er niet om, dit huis trekt veel belangstelling. Toch staat er al geruime tijd een bord in de tuin. Dennis Verstraate, die hier tot voor kort nog woonde, begrijpt het ei genlijk ook niet. „Misschien dat veel mensen niet van zo'n moderne bouw stijl houden, of ze verwachten dat niet in Sint Laurens." In maart was het huis van Dennis Ver straate en Jessica van Houte leeg, op een paar meubelstukken na. Die zor gen nu voor een huiselijk sfeertje. Lang heeft het stel niet op dit adres ge woond. Dennis kocht het toen hij Jessi ca nog niet had ontmoet, maar met twee inkomens konden ze al snel door groeien naar een maatje groter. „We hebben hier met veel plezier gewoond. Het is een praktisch huis dat weinig on derhoud vergt. Dat is ideaal." In dat op zicht hebben ze een stapje terug moe ten doen, want hun nieuwe huis is nu nog een chaos. „We zijn aan het ver bouwen dus als we hier terugkomen, verbaast het ons weer dat dit huis zo nieuw en netjes is." Wat meteen opvalt bij binnenkomst, is de houten vloer. Deze loopt door over de hele benedenverdieping, wat een ruimtelijk effect geeft. „Die vloer is fa brieksmatig behandeld met greywash. Vrij makkelijk te onderhouden en pas send bij elk interieur", vertelt Jessica. Hoewel zij een moderne smaak heeft, zou een liefhebber van de landelijke stijl hier ook uit de voeten kunnen. De keuken is wit, met rvs-grepen en een granieten aanrechtblad. Vrijwel overal is gekozen voor degelijke materialen. De keuken is het centrale middelpunt in dit huis en vormt de scheiding tussen eet- en zitgedeelte. Op vallend in de zithoek is de vide. „Wij hadden daar onze computer staan. Zo'n vide is gewoon gezellig, want ter wijl de een boven zit en de ander bene den, kun je toch gewoon communice ren met elkaar", zegt Jessica. Aan de achterkant van het huis ligt een ruime bijkeuken en een extra slaapka mer. „Via deze deur stap je zo vanuit je slaapkamer de badkamer binnen", de monstreert Dennis. Die badkamer is ruim en met neutrale kleuren. „Eigen lijk hoef je hier niets aan te doen. Ge woon je spullen neerzetten en klaar." Plus: Min: - tuin met vrij achterom, - Weinig voorzieningen op grenzend aan eigen parkeer- loopafstand plaats - fietsafstand van Middel burg - Nog zeven jaar GIW- ga rantie Middelburg Soort woning: rijtjeshuis Perceeloppervlakte: 167 m2 Woonoppervlakte: 95 m2 Aantal kamers: 3 Ligging: aan de rand van Sint Laurens (Middelburg), op loopafstand van natuurgebied Vraagprijs: 199.000 euro k.k. Informatie: www.bertbimmel.nl Leuk of' niet leuk, daarover lopen de menin gen uiteen. Die dakpannen tot op de grond trekken in ieder geval wél de aandacht. „Je moet er even doorheen kijken", zeggen eige naars Dennis Verstraate en Jessica Van Hou te. „Want achter dit aparte geveltje is het heerlijk wonen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 101