'grote baby' onder hun hoede
media@wegener.ni 'Omdat ik van Marco ben gaan houden hoe hij is, ben ik ook 6^ media
024-3650570 van mezelf gaan houden. Maarten Croos in Kruispunt P2C
Zaterdag 12 april 2008
6:50 Disney Feest 8:15
De Planckaerts 9:00
David Maasbach 10:00
DeTuinruimers 11:00
Best of Homeshopping
12:00 Bar^a TV 12:30
Totally Beach 13:00
Who rules the Roost
14:15 Film: The Odd
Couple I116:00 Namens
Nederland 16:35
Lekker Weg in
Nederland 17:05
Droomhuis in de zon
07:00 Teleshop 7: Best
of shopping 07:30 RTL
GP: Red Bull Air Race-
Kick off 08:00 RTL GP:
A1 GP-China (Hoofd
race) 10:25 Neder
land bouwt 11:00 Busi
ness class 12:15 RTL
GP: Rally report 12:45
RTL GP: DTM - Kick-off
13:00 RTL GP: MotoGP
- Portugal (Race) 15:00
RTL GP: A1 GP-China
(Hoofdrace) 17:00 RTL
GP: DTM - Hockenheim
17:30 RTL Autowereld
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Music
to worship 11:00 Gala!
12:00 Teleshop 812:01
Tel Sell 14:30 Astrotijd
17:00 DVD today 17:30
Films sterren
07:00 Batman 07:40
Malcolm in the middle
08:10Twins 08:30 Pas
sion for fashion 09:25
Weekend tripper 10:00
Koopjes TV 11:00 Astro
TV 13:00 Het Blok 13:55
Hij Julia 14:25 Princes
of Malibu 14:50Sum-
merland 15:45 The O.C
16:35 Everwood 17:25
The taste of life
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jetix Studio,
Disney's The Legend
of Tarzan, Jetix Studio,
Skunk Fu!, Rangers, To
tally spies, Tofu's, Lilo
Stitch, Shuriken School,
Yin Yang Yo, Urban Ver
min, Pokémon Advan
ced Battle, Kim Possi
ble, Totally spies, Galac
tic Football
18:05 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
magazine
18:00 Jouw vakantie,
mijn vakantie,
amusement
18:25 Kitchen crimi
nals, kookpro-
gramma
18:00 Politieachtervol-
gingen, serie re
portages
18:20 Stripes, filmkome
die
19:00 De 25 meest 19:00 Stom, stommer, 19:00 De zwaan: Extre- 19:30 Grenzeloos ver-
heldhaftige mo
menten aller tij
den, amusement 19:30
stomst!, amuse
mentsprogramma
RTL Nieuws,
nieuwsbulletin
19:55 RTL Weer, infor
matief
me makeover,
makeoverprogram-
ma
liefd, realitypro-
gramma (h)
20:30 Wegmisbrui
kers!, amusement
20:00 Mr. Bean, komi
sche sketches
20:30 Mijn tent is top,
realityprogramma
20:00 Naar de kliniek, 20:30 Ghost whisperer, 20:30 Heist, misdaaddra-
serie reportages dramaserie ma
20:30 Missing, misdaad
serie
21:30 Das je goed
recht, amusement
21:30 RTL Voetbal In-
site, discussiepro
gramma
21:30 Boston legal, mis
daadserie
21:25 Medium, mis
daadserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: De
hoeren van At
lantic City
22:45 RTL Voetbal: Bui
tenlands voetbal,
hoogtepunten
22:30 Child's play 2,
horrorfilm
22:20 Lost, dramaserie
22:40 Never say never
again, actiefilm
23:10 Levensgevaarlijk!,
realityserie
23:10 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
00:15
Fear Factor
00:00
Business class (h) 00:00
Kinderziekenhuis 00:05
Carnivale
01:15
Nachtprogram
01:30
Astro TV Night
01:15
Teleshop 7
(h)
01:20
Nachtprogram
mering: Late
02:35
Red Live
01:16
Nachtlounge
00:30
Teleshop 8
mering
night
03:00
The hotspot
00:31
2Babes
02:20
Nachtprogram
04:20
Hart van Neder
05:30
Astrotijd
02:00
TV Club
mering
land (laat) (h)
05:30
Astrotijd
04:00
Hart van Nederl.
05:59
Jetix
o
O
oo
io
O
NJ
O
N)
O
O
N>
ro
O
O
ro
w
O
O
n
z
officieel benoemd tot voogd. Ze be
heren zijn financiën en nemen
waar nodig beslissingen voor hem.
Volgens zijn verzorgster Zinnia de
Vries, is Marco, die nog steeds een
groot deel van zijn tijd onbereik
baar in de ruimte zit te staren, dui
delijk uit zijn schulp gekropen
sinds hij zo wordt gekoesterd.
Over hun geringe lengte wilde het
echtpaar het eigenlijk niet hebben.
Omdat Meijer weet dat Maarten
en Astrid een gevecht hebben
moeten leveren om zichzelf te ac
cepteren, brengt ze het toch - zij
het wat ongemakkelijk - ter sprake
in de reportage. Maarten: „Omdat
ik van Marco ben gaan houden
hoe hij is, ben ik ook van mezelf
gaan houden."
Kruispunt (RKK), Nederland 2, zondag
22.40 uur
Omroep Zeeland
18.00 De Wedstrijd
18.13 Trugkieke
18.23 De Kunstkeet
18.40 De Zeeuw
Vlaanderen
Herhalingen tot
uur
11.00
BUITENLAND
Maarten Groos en zijn pupil Marco in een uitzending van Kruispunt.
foto GPD/RKK
België 1
09:00 Braambos. 10:00 Eucha
ristieviering. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:35 Half uur
natuur: Orangutan diaries.
14:05 Pete's dragon. 16:10
Australië, land van papegaaien.
17:00 Clips. 17:15 Vlaande
ren vakantieland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:25 Gentse waterzooi. 19:00
Het journaal - Sportweekend.
19:50 Het weer. 19:55 Hallelu
ja! 20:25 Tomtesterom. 21:10
Flikken. 22:00 Het geslacht De
Pauw. 22:40 Studio 1.23:30
Het journaal laat. 23:50 Het
weer. 23:55 De zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fimbels.
07:35 Kleine Einsteins. 08:00
Sprookjesboom. 08:05 Samson
en Gert. 08:30 Lazytown.
08:55 Mega Mindy. 09:20 Go
IV. 09:55 Miss BG. 10:05 De
smurfen. 10:30 Kim Possible in
het Disney Festival. 10:55 De
hopeloze heks. 11:15 De week
van Karrewiet. 11:25 New ad
ventures of Lucky Luke. 11:50
Disney classic cartoons. 12:00
Chopin: Cellosonate in g opus
65.12:30 Kryptoskwartet:
Voces Intimae. 13:00 Sporza.
18:00 De week van Karrewiet.
18:10 Mega Mindy. 18:40 Kim
Possible in het Disney Festival.
19:05 Sprookjes. 19:15 De
grote boze wolf show. 19:30
Griezelverhalen voor ettertjes.
19:40 Alexander. 20:00 Het
journaal. 20:10 Panorama.
20:55 Spraakmakers. 21:25
The story of the weeping
camel. 22:55 Braambos. 23:55
Panorama.
RTBF1
08:20 Une brique dans Ie ven
tre. 08:55 La clef des champs.
09:20 (^a bouge. 09:30 En
quête de sens - La pensée et
les hommes. 10:05 Basket 1
10:20 Studio 1.11:30 Mise au
point. 12:52 Nieuwsoverzicht.
12:53 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:35 Escapade gourmande.
14:05 Jardins et loisirs. 14:30
Wielrennen: Parijs - Roubaix.
17:30 Stargate. 18:15 Questi
ons d'argent. 18:25 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:09 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:48
Chiens et chats a La Une. 20:50
L'aile ou la cuisse. 22:40 Louis
de Funès intime.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:25 Cest
pas sorcier. 10:55 Eucharistie
viering. 11:55 ga bouge. 12:15
El rapido: Bus de légende.
13:15 Auto mobile. 13:40
Wielrennen: Parijs - Roubaix.
14:35 Short circuit. 16:05
Le match de leur vie. 17:50,
18:20,18:45,19:15,19:40
Plus belle la vie. 20:10 Le grand
résumé. 20:30,21:30 Sleeper
cell. 22:24 D'art d'art II. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Hep taxi! 23:15
Reflets sud. 00:10 Doorlo
pende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 08:05 Match
of the day. 09:30 Atletiek.
15:00 The politics show. 16:05
EastEnders. 18:00 Keeping up
appearances. 18:30 Songs of
praise. 19:05 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 19:30
Seaside rescue. 20:00 My
family. 20:30 I'd do anything
results. 21:00 Tiger spy in the
jungle. 22:00 Casualty 1907.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:20 Match of the day 2.
00:20 She's having a baby.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tik-
kabilla. 07:50 Be safe with
the Tweenies. 08:00 Legend
of the dragon. 08:25 Watch
my chops. 08:35 The batman.
08:55 Bernard. 09:00 Trapped.
09:30 Raven - The secret tem
ple. 10:00 Hider in the house.
11:00 Something for the week
end. 12:30 Animal park. 13:30
Motorsport. 15:00 Premiership
rugby. 15:45 Zwemmen. 18:50
Natural world. 19:40 London
Marathon. 20:30 Golf.
Duitstand 1
07:10 Hexe Lilli. 07:35 Sesam-
strafêe. 08:05 Little Amadeus.
08:35 Tigerenten Club. 10:00
Tagesschau. 10:03 Die Kinder
vom Alstertal. 11:00 Kopfball.
11:30 Die Sendung mit der
Maus. 12:00 Tagesschau. 12:03
Presseclub. 12:45 Tagesschau.
13:15 ARD-exclusiv. 13:45
Autosport. 15:25 Tagesschau.
15:30 Wielrennen: Parijs - Rou
baix. 17:00 Tagesschau. 17:03
W wie Wissen. 17:30 Gott
und die Welt: Mein Enkel fehlt
mir so - GroBeltern nach der
Scheidung. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin. 18:49
Ein Platz an der Sonne. 18:50
Lindenstrafêe. 19:20 Weltspie-
gel. 20:00 Tagesschau. 20:15
Polizeiruf 110: Wie ist die Welt
so stille. 21:45 Anne Will.
22:45 Tagesthemen. 22:58 Das
Wetter im Ersten. 23:00 ttt
- titel thesen temperamente.
23:30 echtzeit. 00:00 Der
Pianist.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Michel aus Lönneberga.
09:00 heute. 09:02 sonntags.
09:30 Eucharistieviering. 10:15
Unsere wilde Meute. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:03 Kult am Sonntag- Die
Hits der 80er. 12:45 heute.
12:47 blickpunkt. 13:20 ZDF.
umwelt. 13:55 Das alte Förster-
haus. 15:25 heute. 15:30 Die
Maske 2 - Die nachste Genera
tion. 17:00 heute. 17:10 ZDF
SPORTreportage. 18:00 ML
Mona Lisa. 18:30 ZDF.repor-
tage. 19:00 heute. 19:10 Berlin
direkt. 19:30 ZDF Expedition.
20:15 Vier Tage Toskana. 21:45
heute-journal. 22:00 Der
Preis des Verbrechens: Vorm
Abgrund. 23:40 ZDF-History.
00:05 Das Philosophische
Quartett.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Wrecks
to riches USA: Dad stole my car.
09:25,09:50 How do they do
it? 10:15 Survivorman: Arctic.
11:10 Decoding disaster:
Mines. 12:05 Ray Mears'
bushcraft: Four seasons. 13:00
True heroes: Buried alive.
13:25 Extreme engineering:
Major League Stadium. 14:20
Mega builders: Extreme wave
machine. 15:15 Chop shop:
London garage: Flame racer.
16:10,16:40 Wheeler dealers:
Jeep CJ7.17:05 Die Ludolfs.
18:00,18:30 How do they do
it? 19:00 American chopper:
Go daddy. 20:00 Mythbusters:
James Bond. 21:00 Survivor-
man: Mountain. 22:00 Ultimate
survival: Kimberley, Australia.
23:00 Future weapons: First
strike. 00:00 Decoding disaster:
Mines.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Peter
Popoff. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Teleshopping.
10:00 Joel Osteen. 10:30 Ed
Young. 11:00 Teleshopping.
12:00 Kids for animals. 12:30
AAp Co. 13:00 The snake
wranglers: Fer de Lance - A
killer cure. 13:30 I didn't know
that. 14:00 Nomads: Racing
the Alps. 15:00 Jean-Michel
Cousteau: Ocean adventures
- Voyage to Kure 1.16:00
Jean-Michel Cousteau: Ocean
adventures - Voyage to Kure II.
17:00 Jean-Michel Cousteau
Grey whale obstacle course.
18:00 Jean-Michel Cousteau:
Ocean adventures - America's
underwater treasures 1.19:00
Jean-Michel Cousteau: Ocean
adventures - America's under
water treasures II. 20:00 Earth
investigated: Birth of life. 21:00
Air crash investigation: Behind
closed doors. 22:00 The first
head transplant. 23:00 Fight
masters: Special forces. 00:00
Inside: Sumo's ultimate clash.
TMF
09:00 Wakker worden met
Valerio. 09:30 ClipKennis.
10:30 Wakker worden met
Valerio. 11:00 Best of Reaction.
12:00 Gamekings. 13:00 TMF
superchart. 15:00 Saar vs. 30
seconds to Mars. 15:30 Best of
Reaction. 16:30 Valerio duikt
onder. 17:00 Top 2 5.19:00 Ga
mekings. 20:00 De videotheek.
22:00 TMF classics.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 True life. 09:50
Hoodfab. 10:15 Life of Ryan.
10:40 Future me. 11:10
Making the movie. 12:00 A
shot at love with Tila Tequila
weekendbreak. 18:00 Essential:
Kylie. 18:30 Making the band:
First look. 19:20 Mario special:
1 won't love you till death.
20:15 True life. 21:10 Bedroom
diaries. 21:35 Pimp my ride.
22:00 Test tube teens from the
year 2000.23:30 MTV live.
TV 5
07:30 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi 5.
10:30 C com-q@. 10:55 Paroles
de clips. 11:05 Échappées
belles. 11:30 Chroniques d'en
haut. 12:00 TV5 monde de
I'info. 12:05 Silence qa pousse.
12:30 Les héros de la nature.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
30 millions d'amis. 14:30
Vivement dimanche. 16:00
Nec plus ultra. 16:30 Acoustic.
17:00 Kiosque. 18:00 Nieuws.
18:10 Le grand rendez-vous.
19:00 Cité guide. 19:25 France
2 foot. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Le clan Pasquier. 22:30
Cathérine. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:30
Je regie mon pas sur le pas de
mon père.
Eurosport
08:30 Basketbal. 08:45,
09:00 Zwemmen. 11:15,
11:30,12:00,13:15,15:15
Motorsport. 16:30 Wielren
nen. 17:30 Marathon. 18:30
Motorsports weekend. 19:00
Tennis. 20:45 Zwemmen.
22:00 Curling. 23:30 Boksen.
CNN WÊÊÊÊÊÊÊÊBË
07:30 International corres
pondents. 08:00 News special.
09:15 CNN Marketplace Mid
dle East. 09:30 Revealed. 10:30
World sport. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:30 CNN
Business traveller. 14:00 The
campaign trail. 14:30 World
sport. 15:00 Inside Africa.
15:30 Revealed. 16:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 17:00 Late
edition. 19:30 CNN Business
traveller. 20:30 Revealed.
21:00 News special. 22:30
World sport. 23:00 World's
untold stories. 23:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 00:00 CNN today.