kelders van de aarde
b
o
b
b
Nergens op de wereld valt de historiehet ontstaan van de aarde
ZO gemakkelijk te bekijken als hier Geoloog Karl Karlstrom over de Grand Canyon
PZC Woensdag 5 maart 2008 39
06:10 Astro TV Night
06:50 Seinfeld 07:20 De
Smurfen 07:55 The bold
and the beautiful 08:15
De bevalling 08:45 De
kraamafdeling 09:15 Lit
tle house on the prai
rie 10:15 Shownieuws -
Late editie 10:45 Best of
Homeshopping 11:55
Spin city 12:20 Joey
12:45 Roseanne 13:10
Medisch centrum 13:45
Trauma NL 14:15 Mc-
Cloud 15:15 McLeod's
daughters 16:10 The
bold and the beauti
ful 16:35 Little house on
the prairie 17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
12:20 Duurzaam werkt
12:40 RTL Z Nieuws
16:20 PRAutotype 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Astrotijd 10:00 Liveshop
14:30 Astrotijd 14:45
Liveshop 15:45 Astro
tijd 16:00 Liveshop 17:00
Everybody loves Ray
mond 17:30 Oprah Win
frey show
06:50Trinny Susan
nah: Undress 07:50
Teen Titans 08:15 Sa-
menWonen 08:55 Born-
2Cook 09:30 Stay or go
10:20 Trauma centrum
10:55 Astro TV 13:00
One Tree Hill 13:55 Ro
seanne 14:30 King of
the Hill 14:55 Disney
Feest: Buzz Lightyear
of Star Command 15:20
Next! 15:55 Julia's tango
16:55 Scrubs 17:20 Will
Grace 17:45 Gilmore
girls
09:00 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Bamboe club,
Wielenvandebus,
Bamboe club, Tractor
Tom, Bamboe club, Bob
de Bouwer, Bamboe
club, Hamtaro, De drie
ling, Bob de Bouwer,
Koala Broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De drieling, Strawber
ry Shortcake, Pokémon
advanced battle, Kim
Possible, NKTV, NEW!,
Totally spies, Pokémon,
Disney's The Legend of
Tarzan, Lilo Stitch, To
tally spies, Kim Possible
18:25
Medisch cen
18:00 The A-Team, ac
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:40 Charmed, fantasy- 18:00
Politieachtervol-
trum, realityserie
tieserie
serie
gingen, serie re
18:55 Law order, ad-
portages
vocatenserie
18:05
Seinfeld, comedy
18:35
serie
3rd Rock from
the sun
19:00
Hart van Neder
19:50 DePfaffs.do-
19:10 EHBO: Eerste
19:35 McLeod's daugh- 19:05
Friends, comedy
land - Vroege
cusoap
Hulp Bij Opvoe
ters, dramaserie
serie
editie, nieuwspro
den, opvoedpro
19:30
Spin city, comedy
gramma
gramma
serie
19:20
Shownieuws -
Vroege editie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Dances with wol- 20:00 The nanny, come- 20:30 Peking Express: 20:00 Joey, comedyserie
informatief ves, avonturenfilm dyserie De revolutierou- 20:30 NCIS, detectivese-
20:30 De afvallers XXL, 20:30 Gordon Ramsay: te, amusement rie
afvalprogramma Oorlog in de
keuken!, realityse-
21:30 TV Makelaar, hui
zenmagazine
21:25 Criminal minds,
misdaadserie
22:30
Hart van Neder
22:30 As the world
22:00 Tussen de oren,
22:25 Profiler, misdaad
land - Late editie,
turns, soapserie
humoristische quiz
serie
reportages
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
Undercover in
23:20 Oprah Winfrey
23:00 Gordon Ramsay:
Nederland, infor
show, amusement
Hell's Kitchen,
matief
kookprogramma
23:50
De puinruimers,
docusoap
23:55 NET 5 Doc:
Fleur's story, do
cumentaire
00:25
I, Detective
00:40
RTL Poker: World
00:10
RTL Nieuws
01:00 Nachtprogram
00:15
Alias
00:55
Koopjes tv
Poker Tour
00:20
Teleshop 8
mering: Relax TV
01:15
Nachtprogram
02:00
Red Live
01:40
Teleshop 7
00:21
2Babes
04:00 Hart van Neder
mering
01:41
Nachtlounge
02:00
TV Club
land Show
02:00
Poker after dark
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
nieuws (h)
02:45
Nachtprogram
05:30
Astrotijd
mering
kend smal door de rotsen naar be
neden kronkelt, geeft Karlstrom
een mobiel geologiecollege om uit
te leggen hoe oud de steenlagen
zijn.
Karlstrom kent het enorme gebied
als zijn broekzak. Als tiener al trok
hij met zijn vader, eveneens geo
loog, er weken doorheen. Ook reis
de hij mee toen Karlstrom senior
in 1969 deelnam aan een expeditie
die een kopie was van die van de
ontdekker van het gebied, John
Wesley Powell. Karlstrom: „Geolo
gie is hier overal aanwezig, ik zie
het, ik voel het. Onze missie is in
ieder geval om het grote publiek
in die ervaring te laten delen."
Earth Investigated: Grand Cayon Myste
ry, 21.30 uur, National Geographic
Channel.
00
O
O
10
b
N>
O
O
O
NJ
ml
M
NJ
10
UI
Z
O
Laura Crossey (links) en geoloog Karl Karlstrom nemen de kijkers mee naar
de Grand Canyon. foto GPD
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 De Katse viool
19:00 Praots voor twee
19:02 Nieuws. Herh
19:20 Weer
19:23 Doen!
19:24 De Katse viool
19:37 Bovenwater
19:58 Praots voor twee
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:21 Doen!
20:22 De Katse viool
20:35 Boven water
20:56 Praots voor twee
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 De Katse viool
21:34 Bovenwater
21:55 Praots voor twee
22:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Ongerept Australië.
14:30 Thuis. 15:00 Villa
politica. 16:15 Clips. 16:35
Meesterchef. 17:05 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Het weer.
20:15 Thuis. 20:45 Volt. 21:40
De 8. 22:10 De laatste show.
22:55 Het journaal laat. 23:16
Winstverdeling joker en lotto.
23:17 KENO-uitslagen. 23:18
Het weer. 23:25 Third rock
from the sun. 23:50 De rode
loper. 00:10 Man bijt hond.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob. 08:05 Samson
Gert. 08:30 Oggy en de kakker
lakken. 08:40 Karrewiet. 08:50
Disney classic cartoons. 09:00
Terzake. 09:35 Winterbedden.
14:00 Robbedoes en Kwab-
bernoot. 14:25 Aladdin in het
Disney festival. 14:50 Zap Jr.
High. 15:00 The emperor's new
school in het Disney festival.
15:25 De hopeloze heks. 15:50
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob. 16:00 Samson
Gert. 16:25 Lazytown. 16:50
Smos. 17:05 Aladdin in het
Disney festival. 17:30 Miss BG.
17:40 Go IV. 17:50 Spring.
18:05 Karrewiet. 18:15 Spring.
18:30 Zo is er maar één cup.
18:50 W817.19:10 Zap Jr.
High. 19:25 Karrewiet. 19:35
Lizzie McGuire. 20:00 Terzake.
20:40 Vera Drake. 22:40 Lux.
22:45 Someone like you. 23:45
Doorlopende herhaling van
Terzake/Lux.
RTBF1
09:55 Une brique dans Ie
ventre. 10:25 Terres d'Afrique.
11:55 Table des terroirs.
12:05 Les feux de l'amour.
12:48 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme quotidien. 13:50 Derrick.
14:50 Louis Page: Le soleil en
face. 16:35 7 a la maison. 17:25
Questions d'argent. 17:35
Dr. Quinn, femme médecin.
18:25 Air de familie. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:22 On
passe a l'acte. 19:23 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Questions
a La Une. 21:30 Les bureaux du
pouvoir. 23:07 Joker- en lotto
uitslagen. 23:08 Questions
d'argent. 23:15 Le système
Poutine.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:45
Etats-Unis, la richesse a crédit.
11:40 Plus belle la vie. 12:10
Toute une histoire. 13:00 Te
kenfilms. 13:39 Les lettres de la
roulotte: Venise. 13:40 Teken
films. 16:02 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les Griffin
II. 19:45,19:55 Un gars, une
fille. 20:00 On passe a l'acte.
20:01 Beursberichten. 20:10
Le Parrain 123:08 D'art d'art.
23:11 KENO. 23:12 Weerbe
richt. 23:20 Le 12 minutes.
23:34 Lotto- en jokeruitslagen.
23:36 Beursberichten. 23:40
Opinions. 00:10 Screen.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes under the
hammer. 12:00 To buy or not
to buy. 12:30 Cash in the attic.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Bargain hunt. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:45 Doctors. 15:15 Di
agnosis murder. 16:00 Nieuws
en weerbericht. 16:05 Mister
Maker. 16:25 Take a bow.
16:30 Raven. 16:55 The Cramp
twins. 17:10 Whizz whizz bang
bang. 17:35 Blue Peter. 18:00
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 My family. 21:00
Whistleblower. 22:00 Traffic
cops. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws. 23:35 The
National Lottery draws. 23:40
Surviving suicide.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Time warp
trio. 08:25 Newsround. 08:30
Brain-jitsu. 09:30 Lazytown.
09:55 Take a bow. 10:00
Charlie and Lola. 10:15
The Pingu show. 10:30 Get
squiggling. 10:45 Something
special. 11:05 Me too! 11:25
Fun with Phonics. 11:30 What
the ancients did for us. 12:30
The daily politics. 14:00 See
hear. 14:30 Murder most
famous. 15:45 Coast. 16:00
Escape to the country. 16:45
Flog it! 17:30 Ready steady
cook. 18:15 Recipe for success.
19:00 Eggheads. 19:30 Brain-
box challenge. 20:00 Around
the world in 80 gardens. 21:00
Bill Oddie's wild side. 21:30
Johnny's new Kingdom. 22:00
Torchwood. 22:50 Wonder
land. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Desi DNA.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:25 Um Himmels
Willen. 11:15 In aller Freund-
schaft. 12:00 Tagesschau um
zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm derLiebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Eisbar, Affe
St Co. 17:00 Tagesschau um
fiinf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Die
Entführung. 21:45 Hart aber
fair. 23:00 Tagesthemen. 23:28
Das Wetter im Ersten. 23:30 Da
ist man lieber still - Am Rechten
Rand der Republik. 00:15
Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 Reich
und Schön. 11:35 Schat
ten der Leidenschaft. 12:00
Tagesschau um zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 ZDF SPORTextra: Voet
bal-Algarve Cup 2008.16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Wismar. 18:50 LOTTO
Ziehung am Mittwoch. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Küstenwache. 20:15
Wie schlau ist Deutschland?
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Joachim
Bublath. 22:45 auslandsjournal.
23:15 Gegen jedes Risiko.
Discovery
07:40 Rides: 702 Motoring.
08:30 FutureCar: The extre
mes. 09:25 Brainiac. 10:15
Mean machines: Tunnellers.
10:40 Forensic detectives:
ME's casebook. 11:35 Mission
implausible. 12:30 How it's
made. 13:00 How do they
do it?: Helicopter/Luxury
yachts/Ball park. 13:25 Dirty
jobs: Chimney sweeper. 14:20
Extreme engineering: Venice
flood gates. 15:15 American
chopper: Dixie chopper. 16:10
American hotrod: '54 Corvette
and '55 Chevy. 17:05 Scrappy
races. 18:00 How it's made.
18:30 How do they do it?: Buil
dings/Electricity pylons/Bal
loon makers. 19:00 Mythbus-
ters: 22,000 Foot fall. 20:00
Dirty jobs: Avian vomitologist.
21:00 Ultimate survival: Mount
Kilauea. 22:00 Storm chasers.
23:00 Really big things. 00:00
Biker build-off: Jesse Rooke vs
Ron Finch.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Hyena queen. 13:00
Cheating death: Shark feeder.
14:00 Interpol investigates:
The missing link. 15:00 The
sea hunters: Sunk at Robinson
Crusoe Island - SMS Dresden.
16:00 Totally wild. 16:30 Street
monkeys: Turf war. 17:30 Wat
is wat? Reptielen en amfibieën.
18:00 Frontlines of constructi-
ons: Forbidden frontiers. 19:00
World's deadliest sea disaster.
20:00 What would happen if....
20:30 Megastructures: Super
pipeline. 21:30 Earth investi
gated: Grand Canyon mystery.
22:30 Earth investigated: Birth
of America. 23:30 Air crash
investigation: Fire on board.
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Valerio. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Maroon 5.13:00 De video
theek. 15:00 Serveert. 15:30
Interactive chart. 16:30 Reac
tion. 17:30 ClipKennis. 18:30
Kaf of koren. 19:00 Eeuwige
hits. 20:00 Interactive chart.
21:00 Serveert. 21:30 TMF NL.
23:00 De videotheek. 00:00
Nachtdienst.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10.11:00 Top 11 at 11.12:00
Top 5 most wanted. 12:30
Brand new. 13:00 Top 25.
15:00 The Hills. 15:30 Life of
Ryan. 15:55 My super sweet
16.16:20 Dismissed. 16:50
Room raiders. 17:15 The
Osbournes. 17:40 Pimp my
ride UK. 18:10 Boiling points.
18:35 Punk'd. 19:00 Made.
20:00 Rob Big. 20:25 True
life. 21:20 The fabulous life of
celebrity relatives. 22:10 My
super sweet 16.22:40 The Os
bournes. 23:05 Pimp my ride. r0
23:30 Celebrity deathmatch.
00:00 Rockzone.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
A la Di Stasio. 09:00 Une brique
dans le ventre. 09:25 Littoral.
09:50 Mumbai, Ie rêve et la
démesure. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Cöté cuisine. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 La vie, la vie. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous le
soleil. 15:00 Un été en Antarc-
tique. 16:00 C com-i;@. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Questions a la une.
18:00 Nieuws. 18:25 Le journal
deleco. 18:30Pékin express. «-
20:30 Frans nieuws. 21:00
Nicolas et le pays des ames.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 SOS 18.
Eurosport
08:30 FIA WTCC Mag. 09:00
WATTS. 09:30 Schansspringen.
11:00 Tennis. 14:30 Schans
springen. 15:00 Langlaufen.
16:30 Tennis. 18:00 Eurogoals
flash. 18:15 Tennis. 19:30 Eu
rogoals flash. 19:45 Langlaufen.
21:00 Wednesday selection.
21:05 Riders club. 21:10,22:10
Golf. 22:40 Golfclub. 22:45
Zeilen. 23:15 Yacht club. 23:20
Zeilen. 23:25 Wednesday
selection. 23:30 Olympische
Spelen. 00:00 Voetbal: UEFA
Cup.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.